Zaman: 30 Kas 2020, 07:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 99 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

UEL Gruplarına Kim Kalır?
Glasgow Rangers 77%  77%  [ 10 ]
Galatasaray 23%  23%  [ 3 ]
Toplam oy : 13
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: UEL | Play-off | G. Rangers 2 - Galatasaray 1
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2020, 23:56 

6-7 sene önce iflas edip geri dönen, avrupa'da halen 2.sınıf top oynayan bir ülke takımına daha elendik ülke futbolu olarak, üstelik direk rakibin..iskoç takımları, yanlış bilmiyosam 2.ön elemeden falan başlıyor celtic dahil..işte onlara bile geçilmek üzereyiz..

uzatmada g.saray takımı topla rakip ceza sahasında buluşamadı..türk futbolunun acınası hali kabak gibi ortadaydı..şimdi hataysporlarla karagümrüklerle yeni malatyasporlarla mücadeleye davam, hadi aslanlar...biz de yakında milli takım olarak ermenistan, letonya torbalarına girelim, sonuna kadar hakediyoruz..san marinodan gol yiyen takım seviyesine dönmemize çok bişey kalmadı..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2020, 23:57 
Kullanıcı avatarı

o değil de maç iyiki seyircisiz oynanmış. normal şartlarda bayağı olaylı olurdu eğer seyircili olsaydı. rangers taraftarı aşırı sıkıntılı. türkiye ye yolları düşerse dayak yeme ihtimalleri çok yüksek.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2020, 00:07 

Şu amatör ruhu, mütevaziliği kaybettik. Sadece hakem konuşan, garip bir kibre sahip bir futbol iklimimiz var. Herkes köy takımı, herkes lokum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2020, 00:10 
Kullanıcı avatarı

devrimciTS yazdı:
o değil de maç iyiki seyircisiz oynanmış. normal şartlarda bayağı olaylı olurdu eğer seyircili olsaydı. rangers taraftarı aşırı sıkıntılı. türkiye ye yolları düşerse dayak yeme ihtimalleri çok yüksek.

Dayak yeme ihtimali mi? Dünden beri paylaştıklarından sonra Leeds'ten beter olurlar gibi geliyor.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2020, 00:13 
Kullanıcı avatarı

Tek maç olması her takım için sıkıntı..Rangers gibi köklü bir kulübe değil de zamanında elendiğimiz gibi Tromso gücünde bi takımada elenebilirdik..Geçmiş olsun..

Ama saha içindeki sıkıntı gerçekten büyük..Belhanda herkesin gözüne batıyor ama Taylan'ın kötü futbolunu gören yok..Linnes iyi bi karakter ama bize topçu lazım..Falcao desen yatmaya gelmiş gibi..

Hocada mecbur çift santrafora döndü ama onları besleyecek adamları çıkardı(Belhanda,Feghouli,Babel) yani hiç bir anlamı olmadı..Ne saha içinde ne saha kenarında organize olamıyoruz..Kim gidecekse,kim gelecekse çözülsün artık şu işlerde takım olalım..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2020, 00:44 

herkes belhanda konuşuyor ama Galatasaray feghoiliden kurtulmalı acil.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2020, 00:52 

Rangers takımı tertemiz oynayarak, idman maçı rahatlığında kasmadan turu aldı gitti. Son dakikada Galatasaray hasbelkader bir gol atıp maçı uzatmaya götürse turu alsa adamların emeğine yazık olurdu. Geçtiğimiz hafta sonu ilk kez Galatasaray'ın bir Süper Lig maçını seyrettim o da derbi olmasından sebepti. Bugün de bu sezon ilk kez bir Avrupa kupası maçını seyrettim. Hani ilk haftalar ligde ve Avrupa'da alınan birkaç başarılı sonuçtan sonra spor kamuoyu Galatasaray'ı los galaktikos ilan etti ya, bir bakalım ne değişmiş dedim. Gördüğüm manzara aynı tas aynı hamam. Arkadaş bir takım bu kadar mı dinamizmden uzak, bu kadar mı hantal top oynar. Affedersin götünü kaldıramayan bir yığın adam toplanmış futbol olduğunu iddia ettikleri bir çeşit oyun oynamaya çalışıyorlar. Rakibin stoperleri ilk yarı belli etti kendini tam saatli bomba. Emre Kılınç ilk yarı 1-2 kez basınca eli ayağına dolaşıp top kaptırıyorlar. Ama Galatasaray takımı da o kadar kağnı hızında oynuyor ki bunu bile kullanamadılar maç boyu. Feghouli kanser eder adamı, Babel oyunu sol çizgiye sıkıştırıp hiçbir verimlilik katamıyor oyuna, Emre ile Taylan başı kesik tavuk gibi ne yapacaklarını bilemiyor, Belhanda ise yine kendine müslüman. Ayrıca hep övülen tandem oyuncuları Luyindama ile Marcao'nun da rakip biraz kıvrak hareket edebildiğinde fazla ağır kaldıklarını gördük bu maçta.

Bu arada bu maç özelinde birşeye değinmek istiyorum. Bunu futboldan soğumuş eski bir Galatasaraylı olarak yazıyorum, Galatasaray takımı maalesef kötü niyetli oyunculardan kurulu bir takım. Tüm takımı genellemiyorum ama içlerinde bazıları var ki fazla beleşçi ve güçlerinin yetmeyeceğini anladıkları zaman futbol dışı yan yollara saparak avanta kapma, hakemin üzerine oynama gibi anti futbol alışkanlıklarını çok göze batarcasına sergiliyorlar ve bu da dışarıdan bakan birine fazla itici gözüküyor. Şahsen kendimi sahadaki hakemin yerine koyuyorum, 5 dakika sonra Gs düşmanı olur takdir hakkımı rakipten yana kullanırım. Nitekim bugün de hakem bu taktiği fark edince Rangers tarafına döndü dikkat ettiyseniz. Gerard gibi saygın bir futbol adamı bile sinirlenip Fatih Terimle polemiğe girmek durumunda kaldı. Bu tarz bayağılıklar Galatasaray'a yakışmıyor.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: UEL | Play-off | G. Rangers - Galatasaray | Yayın: Teve2
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2020, 00:55 

sege yazdı:

Bunlar "Tanrı Kraliçe'yi Korusun"cu Britanya sevdalısı İskoçlar. Tam bağımsızlık isteyen William Wallace'lar Celtic Park'ta takılıyor.

hocam bi şeyi düzelteyim. Rangerslilar doğru iskoçtur. Ezelden beri sosyal ve ekonomik ferahı yüksek olan iskoçlar o yüzden britanya sevdalısı. Diğer taraftar İrlanda'dan göç etmiş işçiler var . Onlar Celtic'i kuruyor zaten. Celticliler İrlandalıdır. Ezilen, köle olan sınıfı temsil ediyor.

Başa Dön

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: UEL | Play-off | G. Rangers - Galatasaray | Yayın: Teve2
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2020, 01:05 

roxrox yazdı:
sege yazdı:

Bunlar "Tanrı Kraliçe'yi Korusun"cu Britanya sevdalısı İskoçlar. Tam bağımsızlık isteyen William Wallace'lar Celtic Park'ta takılıyor.

hocam bi şeyi düzelteyim. Rangerslilar doğru iskoçtur. Ezelden beri sosyal ve ekonomik ferahı yüksek olan iskoçlar o yüzden britanya sevdalısı. Diğer taraftar İrlanda'dan göç etmiş işçiler var . Onlar Celtic'i kuruyor zaten. Celticliler İrlandalıdır. Ezilen, köle olan sınıfı temsil ediyor.

Doğrudur, sadece genel bilgim var bu "old firm" konusunda. Detaylı analiz yapman iyi oldu dostum eyvallah.

İşin ilginci çocuk yaşlarda ezilen sınıfın Rangers ve River Plate olduğunu zannederdim. Sonradan anladık ki durumlar tam tersiymiş.

Ha bu arada bu Rangers'lı arkadaşlar 2010 yılında Bursa'ya geldiğinde Kat 3 Pub'da uslu uslu biralarını içip gitmişlerdi. Ne ara bitirim olmuşlar da ermeni şakşakçılığına başlamışlar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2020, 01:29 

seyfi yazdı:

Bu arada bu maç özelinde birşeye değinmek istiyorum. Bunu futboldan soğumuş eski bir Galatasaraylı olarak yazıyorum, Galatasaray takımı maalesef kötü niyetli oyunculardan kurulu bir takım. Tüm takımı genellemiyorum ama içlerinde bazıları var ki fazla beleşçi ve güçlerinin yetmeyeceğini anladıkları zaman futbol dışı yan yollara saparak avanta kapma, hakemin üzerine oynama gibi anti futbol alışkanlıklarını çok göze batarcasına sergiliyorlar ve bu da dışarıdan bakan birine fazla itici gözüküyor. Şahsen kendimi sahadaki hakemin yerine koyuyorum, 5 dakika sonra Gs düşmanı olur takdir hakkımı rakipten yana kullanırım. Nitekim bugün de hakem bu taktiği fark edince Rangers tarafına döndü dikkat ettiyseniz. Gerard gibi saygın bir futbol adamı bile sinirlenip Fatih Terimle polemiğe girmek durumunda kaldı. Bu tarz bayağılıklar Galatasaray'a yakışmıyor.

Çok yerinde bir tespit. Yereldeki vasata çok alıştık/alıştırdılar. 1.hafta/hedefsiz bir maçtan sonra bile “tiyatro devam ediyor/hayırlı işler/bizi şampiyon yapmayacaklar” kafasına giriyoruz. Oysa Avrupa arenasında hakem hatalarından sonra kimse ses etmiyor. Suçu atmak için farklı yerlere sarıyoruz ya da birbirimize düşüyoruz. Avrupa kafasından çıktık, makas harbi açıldı. 90’larda, #tbt kafasında yaşıyoruz.

Geçen yine Beşiktaş-Valencia maçına baktım. O günlerde farklıymış be. O kadroda oynayanları şimdi beğenmeyiz. Bu kibire nasıl kapıldık bilmiyorum? Bi başarı yaşıyoruz, sanıyoruz ki yıllarca aynısı olacak.

Makas harbi açıldı. 5 büyük ligin 5 büyüğü, 5 büyük ligin diğerleri ve diğerleri.

Bunca hezimete rağmen rüyalarda yaşıyoruz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 99 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye