Zaman: 05 Ara 2020, 21:34

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: UEL Son 32 Turu 2. Maç | Başakşehir 4-1 Sporting CP
MesajGönderilme zamanı: 29 Şub 2020, 02:18 

TarafsızACM yazdı:
Kırık yazdı:
[quote="Moskov1925"]Ulkenin futbol severligi bu kadar tek bir takimimiz kalmis canla basla mucadele ediyor vede harika bir mac oluyor 3 5 kisi bu basliga yaziyor ben bir baslikta demistim kaostan beslenen futbolu keyif olarak gormeyen saha icinden cok saha disi kravatli godomanlarin (dolandiricilarin) daha fazla konusuldugu bir futbol(sözde) ulkesiyiz sadece bu konuda degil ama burdada belli oluyor

kim napsın kardeşim başakşehir'i?
15bin kişlik stadda 5 bin kişi zar zor toplamışlar, habire ya allah falan çekiyor kodumun çomarları..
sporting dediğin kulüpse asırlık kulüp, geçer umarım turu yeşiller..

bas git la bizde başakşehir düşmanıyız ama ib..e lisbonlularıda destekleyecek kadar olmadık. sende 3.liglerde sürünmeseydin hırsızlık çalana talana yönetimlerinize baksaydın haydii yürüü[/quote]

Lan geveş senin çapın benim takımıma ufacık aklınla laf sokmaya yetmez adam gibi yorum yap.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: UEL Son 32 Turu 2. Maç | Başakşehir 4-1 Sporting CP
MesajGönderilme zamanı: 29 Şub 2020, 21:25 
Kullanıcı avatarı

Aleksic ne gol atmış be :shock: v ben bu golü yeni gördüm ya bu da benim ayıbım olsun.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 62 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asalet, asparagas63, Bing [Bot], Bizans1905, Bozkurt1903, Ftorres35, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], göztepelihakan, Jason, körfezlee, nediyorduk, ozerctnky, pcinho32, Ressambob, tunahanfidan93, turkinho

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye