Zaman: 05 Ara 2020, 20:44

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 11 Ara 2019, 23:37 tarihinde bitecek
PSG 64%  64%  [ 9 ]
Beraberlik 7%  7%  [ 1 ]
Galatasaray 29%  29%  [ 4 ]
Toplam oy : 14
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: UCL 6.Maç | PSG 5 - Galatasaray 0
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 12:21 
Kullanıcı avatarı

öncelikle şunu söyleyeyim , Galatasaray tribünü icraate kurulmadı dün. her zamanki gibi yapması gerekeni yaptı, birlik oldu bir durdu organize bir biçimde deplasman korteji oluşturdu sağlam. bu tarz deplasmanları da küçümsemeyin, kop grubunun fransa'da bir çok dost tribünü var, sırf türk düşmanı olarak bile bir çok solcu grup toplayabilirlerdi saldırı amaçlı. içlerinde çokça da afrikalı var ve emanet de kullanıyorlar.

dünkü olaylar için kendi ettiler kendi buldular diyebilirim. şimdi konuştum birkaç arkadaş ile. gs deplasman kortejine saldırıp vur çık yapacaklarmış organize. ama polis önlemi yetersiz kalınca bizim tribün de ofansif reaksiyon gösterince tırsmışlar.

bakın dün boş bir grup saldırmadı bizimkilere ama bu kadar tırsmalarının tek sebebi gs trbiünün birkaç cinayeti. ister istemez bilinçaltlarında korku var bizim tribüne karşı artık birçok avrupa tribününde. dün fenerliler de aynı reaksiyonu veriridi belki ama parisliliker bu kadar korkak kaçmazdı. sebebi de dediğim gibi bilinçaltına yerleşmiş korku.

kısaca dediğim gibi kendileri ettiler kendileri buldular. baya rezil oldular. tifo'da yunanlılar bile türkleri sevmem ama olayların kendisi konuşuyor diyorlar. paris tribünü ciddi rezil oldu. şekil kovalamalarına gerek yoktu. kovalamasalar, gs tribünü organize gidip gelmiş olacaktı işte sadece.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 13:17 
Kullanıcı avatarı

helal olsun Galatasaray tribününe. Hakkını vermişler

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 13:30 

Parçalıaşk

Kortej harici bizim 300 - 400 kişilik bir grup paris sokaklarında resmen parisli avına çıktılar. Her tarafı dağıttılar. Camları çerçeveleri indirdiler. Senle konuşan arkadaşının haberi yok herhalde bunlardan. Belkide bunu haber alan parisliler organizasyon yapıp korteje saldırmaya geldiler ama onlarda boylarının ölçüsünü aldı.

Bu yukarıdaki video gündüz akşam üzerine doğru parisli arayan tayfa.
Adamlar karanlıkta saldırdılar korteje.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 13:50 
Kullanıcı avatarı

Numaralının arkasından batan güneşin vurduğu Kapalıdan
topcu yazdı:
Parçalıaşk

Kortej harici bizim 300 - 400 kişilik bir grup paris sokaklarında resmen parisli avına çıktılar. Her tarafı dağıttılar. Camları çerçeveleri indirdiler. Senle konuşan arkadaşının haberi yok herhalde bunlardan. Belkide bunu haber alan parisliler organizasyon yapıp korteje saldırmaya geldiler ama onlarda boylarının ölçüsünü aldı.

Bu yukarıdaki video gündüz akşam üzerine doğru parisli arayan tayfa.
Adamlar karanlıkta saldırdılar korteje.

Çok fena bir kin ve nefretin sonucu oluşmus şekilde çıkıyor ses. O bile karşı tarafı ürkütmeye yeter.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 14:25 
Kullanıcı avatarı

damacana yazdı:
Basın toplantısında hep çanak sorular...Takım sizi anlayamadı di mi hocem, zati çok sakat vardı hocem, geçen sene gene burdan gelip şampiyün olmuştunuz gene olur mu hocem, daşşaanızı yiyim hocem...

Bi tane delikanlı da çıkıp bu nedir hocam sıçtın batırdın, hayırdır, hedef ŞL diyodun? demedi, diyemedi arkadaş...Tuzla maçında sorma, PSG maçında sorma, ne zaman sorulacak bu sorular anlamıyorum, korkmayın lan bu adamlar Allah değil...

Bu yalaklar sayesinde sorumluluğu çok güzel attı sırtından adam...Cümleye bak: "Hata benim, kapasitemiz bu kadar..." Ne diyosun hocam sen ya, beş kelimeyle kendinle çelişmeyi nasıl başardın? Neyse ocakta bas bi elli milyon euro daha, ne de olsa tarlada bitiyo anasını satayım...
abdullah avcıya ne zaman sorulacak ? hadi biz madrid ve parisin olduğu grubu 2 puanla bitirdik. peki siz hangi dünya yıldızlarının olduğu grupta 3 puanla sonuncusunuz ? sıçtın batırdın dediler mi avcı ya ? hayırdı dediler mi ? zaten geçen senede sıçmıştın bu senede ligde bir daha sıçarsın dediler mi ?

ayıp ya tamam biz başarısız oldukta ulan sende başarısız oldun.

Galatasaray, fatih terim nefretin kendi takımının sevginden öteye geçmiş. kendi takımına bakmadan bize laf yetiştirmeye çalışıyorsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 15:03 
Kullanıcı avatarı

topcu , benim konuştuğum arkadaşlar marsilya tribününden. paris'li ler mesaj da çekmiş bizimkilere şöyle şurda olsun diye falan hatta. bizimkiler de elbet okeylemiştir ama olmamış demek ki iletişim bozukluğundan.

attığın videoyu görmüştüm zaten internette, giden arkadaşlar daha iyi bilir. ben kortej halinde psg li avına çıkıldığını bilmiyorum. attığın video maça gidilme anı değil de parisli avına çıkılmaysa , çıkanlara helal olsun diyorum.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 15:16 

Parçalıaşk

Maça böyle mi gidilir ? Etrafta tek polis emniyet yok. Bu gündüz olan olay videoya iyi bak orada bir yerin camlarını indiriyorlar.

Olaylardan sonra kortej yürüyüşüde var hava kararmış en önlerinde de avrupa oluşumunun başı ile reis var.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 15:20 
Kullanıcı avatarı

her şey olabilir. sen direkt o attığın videodaki adamlardan birinden aldıysan bilgiyi okey.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 15:25 
Kullanıcı avatarı

Parçalıaşk yazdı:
topcu , benim konuştuğum arkadaşlar marsilya tribününden. paris'li ler mesaj da çekmiş bizimkilere şöyle şurda olsun diye falan hatta. bizimkiler de elbet okeylemiştir ama olmamış demek ki iletişim bozukluğundan.

attığın videoyu görmüştüm zaten internette, giden arkadaşlar daha iyi bilir. ben kortej halinde psg li avına çıkıldığını bilmiyorum. attığın video maça gidilme anı değil de parisli avına çıkılmaysa , çıkanlara helal olsun diyorum.

bunlar sanırım gündüz bahsedilenler.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 15:47 

Maçla ilgili bir şeyler demek isterdim kötüydük ve yenildik 1 milyar euroluk takımlara karşı iyi olsanız da şansınız yok arkadaşlar,Avrupa takımlarıyla makas iyice açılmaya başladı adamların 1 topçuya ödedikleri transfer paraları biz bütün takıma transfer parası olarak kullanıyoruz bu makas kapanmadıkça işimiz zor Türk takımları olarak.

Asıl mesele maçtan önce olan olaylar; 2001 yılıydı galiba olayı Paris maçı Türk taraftarlara saldırmışlardı doğal olarak baskın çıktılar tribünlerde ama soydaşlarımız baya iyi direnmişti o gün hatırlıyorum videolardada görülüyordu.

Galatasaray tribünü kurulmuştu o günden beri Paris'e normal bir tribün refleksi olarak kurulması lazımdı ve gereken cevabı dün fazlasıyla verdi.Söylemeden edemeyeceğim deplasman taraftarlarının toplanmak üzere olduğu yere kadar gelip saldıran parislilerde az değiller cesaretlerine laf diyemeyiz,ama Galatasaray tribünleri güzel refleks göstermiş ve yapılması gerekeni yapmış Helal olsun herkese Türk tribünlerinin gurur günüdür o gün.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 134 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], gelivera28, gio35, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Goztepem, Khanfer, pcinho32, Thorin, zaliminzulmu

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye