Zaman: 30 Kas 2020, 07:10

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 23 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 12 Ara 2019, 23:36 tarihinde bitecek
Basel 100%  100%  [ 8 ]
Beraberlik 0%  0%  [ 0 ]
Trabzonspor 0%  0%  [ 0 ]
Toplam oy : 8
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: UEL 6.Maç | Basel 2 - Trabzonspor 0
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:40 

Lular yazdı:
Ahmet Ercanlar ve türevleri burada da mevcut demekki.Şeyi demeyi unuttun örtülü ödenekten 50 milyon palavrasını.ha sen atlamadan yapılan iyiliğide belirteyim.Bankalarla olan yapılandırmanın 1 ay önce yapılması.Ama 12 numara olsun adı gazeteci denen şeref yoksunu tetikçiler olsun 50 milyon euro yalanıyla Antep’teki Fenerliyi,Kadıköy’deki tatlı su solcularını güzel işlediler yalan yok.Bir de bunun içinmiydi derken grubun en düşük bütçeli takımıydık kağıt üstünde.3 milyon euro transfere harcadık ve 15 milyon euro yıllık maaş bütçemiz var.Sizin gibi yüksek bütçeli ve kötü yönetilen takımlara karşı bu makası pek tabi kapatabiliyoruz ama Avrupa’da bu işler öyle olmuyor.

Serkan Asan gibi sağ beki,Abdurrahman gibi sol beki,Erce’nin Uğurcan satıldığında kaleyi rahatlıkla alacağını bu sene Avrupa sayesinde öğrendik acı tecrübeyle.Ünal Hocamın dediği gibi seneye Avrupa’da görüşürüz.

Sen okuduğunu nasıl böyle yorumluyorsun aklım almıyor. Ben böyle bir şey mi yazdım. Olay açık ve net Kap bildirimi mevcut parayı yapılandırmaya karşı aldı Trabzon .
Birde bütçe ile ne alakalı sen as kadronla çıksaydın bu gruptan net çıkardın. Gerçi kime cevap yazıyoruz ki ...

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:43 

Ne kap bildirimi? Dalga mı geçiyorsunuz arkadaş.Bilmediğiniz emin olmadığınız konularda nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz.Kap bildirimi varsa koy okuyalım.Siz 50 milyon euro’nun ne olduğunu biliyor musunuz?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:47 
Kullanıcı avatarı

Ünal hoca seni severiz, trabzonu severiz hatta trabzonun şampiyonluğunuda canı gönülden isterim ama bu yaptığınız ayıp. Türkiye liginde yara almamak için avrupa ligini gözden çıkarmanız yakışmıyor. Siz maça çıkmadan, çıkardığınız kadroyla mağlubiyeti kabullenmişsiniz zaten. Çıkıp, tam gücünüzle mücadele edip yenilseniz gam değil. Türkiye sizinle rezil oluyor maalesef.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:51 

Lular yazdı:
Ne kap bildirimi? Dalga mı geçiyorsunuz arkadaş.Bilmediğiniz emin olmadığınız konularda nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz.Kap bildirimi varsa koy okuyalım.Siz 50 milyon euro’nun ne olduğunu biliyor musunuz?

https://www.google.com.tr/amp/s/www.blo ... 227969-amp

Yarında sana Trabzonspor’un bu konu ile ilgili kap açıklamasını koyacağım

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:59 

Yapılandırmanın linkini koymuşsun zaten bunu ben de dedim ilk postta zaten.Trabzonspor’un kap bildirimini merakla bekliyorum.Ama borç yapılandırması değil 50 milyon euro’yu.Yahu klüp dün 50 milyon euro haberleri için 83 kişi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı :) Vallahi şaka gibi Bilal’e anlatır gibi anlatıyorum adam gelmiş borç yapılandırmasını illegal bir şeymiş gibi link atıyor:) yarını merakla bekliyorum.Yalnız 12 Numara ya da Ahmet Ercanlar imzalı haber olmaz baştan anlaşalım:)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 02:09 

Lular yazdı:
Yapılandırmanın linkini koymuşsun zaten bunu ben de dedim ilk postta zaten.Trabzonspor’un kap bildirimini merakla bekliyorum.Ama borç yapılandırması değil 50 milyon euro’yu.Yahu klüp dün 50 milyon euro haberleri için 83 kişi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı :) Vallahi şaka gibi Bilal’e anlatır gibi anlatıyorum adam gelmiş borç yapılandırmasını illegal bir şeymiş gibi link atıyor:) yarını merakla bekliyorum.Yalnız 12 Numara ya da Ahmet Ercanlar imzalı haber olmaz baştan anlaşalım:)

Sen şaka mısın bu saatte ? Ben yapılandırma haricinde bir cümle kurdum mu ? Tek tek yazdıklarımı oku. Bu işin illegal olduğunu mu yazdım ? Az oku bul bu tarz bir yazımı da göreyim

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 02:19 

Bhecfbs yazdı:
Sezon başı FFP kuralına takıldın turnuvaya katılamıyordun bir kanal yaptın Cumhurbaşkanı sorunu bir anda çözdü . Klube nakit akışı yapıldı turnuvaya katıldın. Bunca şeyi bu tarz kadro için mi yaptı Trabzon
Bu sene ki kadrosu en az çeyrek final görürdü Trabzonun

Cumhurbaşkanının yaptığı kanala yapılandırma diyelim.Sanki sadece Trabzonspor’a tanınan bir hak gibi neyse.

Nakit akışından kastında yapılandırma ise yapılandırma tam tersine nakit akışını kısıtlayan bir şey.Tüm gelirleri banka kontrolüne bırakıyorsun büyük ölçüde.Fenerbahçe’nin hemen hemen kabul etmeme sebebi.

Neyse uzatmayacağım anlaşabileceğimizi sanmıyorum.İyi geceler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 02:22 

Lular sen ne anlatiyorsun kardesim grupta 6 mac 1 puan senin vizyonwuz anadolu comari kafali teknik ditektorune suan illallah yapmak yerine alkisliyorsun bu gruptan ciktigin andan itibaren dunya uzerinde puanin yukselir ulkenin puani yukselir prestijin yukselir heycan yukselir simdi ulke sampiyonu olamazssan yazik degilmi su vazgecilen uefaya ilginctirki taraftarlari hesap bile sormadi ankaragucu sakarya goztepe falan avrupada bu performansi gosteren hocayi tesise bile sokmazdi ve bu adamdan halen medet umuluyor nedeni turkiye sampiyonlugu yav bu adam vizyonsuz sakat genc oynatiyorum palavralarina inanmayin uefayi istemedigi icin oynatiyor arada sirada tutturuyor daha iki hafta once lig macinda yaptigi sacma aalak oyuncu degisikliginden trabzon maci kazanamadi ayni abdullahin kafasi allah turk futbolunu boyle kalas hocalardan kurtarsin baska bisey demiyorum

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 02:28 

Henüz saha içini konuşamadık iftiralardan moscow1925.ama uslübünde değişik öyle bi giriş yapmışsınki sanki ben sevinmişim gibi:) sadece mevcut durumun olumlu taraflarına bakmak durumunda kalıyoruz maalesef.Yoksa camiada da var rahatsızlık 3.maçta vazgeçişten.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 02:43 

Hayir ben bilerek konuyu dagitmak icin boyle girdim senide kastetmiyorum aslinda boyle bir giris yaptim sizin konustugunuz konu cok gereksiz ve onemsiz onemli olan sahanin sonucu ve bu sonucu baskan degil hoca belirledi cikardigi kadrolar belirledi yoksa oyuncular gayet istekliydi hocada yurek olsaydi oyuncular bu gruptan lider cikardi

En son Moskov1925 tarafından 13 Ara 2019, 05:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 23 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Sinan1965

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye