Zaman: 29 Kas 2020, 16:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 12 Ara 2019, 23:34 tarihinde bitecek
Wolverhampton 40%  40%  [ 4 ]
Beraberlik 20%  20%  [ 2 ]
Beşiktaş 40%  40%  [ 4 ]
Toplam oy : 10
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: UEL 6.Maç | Wolverhampton 4 - Beşiktaş 0
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 10:03 
Kullanıcı avatarı

geçen sene şenol güneş mallık etmiş. lask linz gibi sağlam takımı son dakika uefa kupasının matadoru negredo ile turu geçmişti. o takım şu anda UEFA kupası gruplarında Lider çıktı. Yani geçen sene şenol hoca o zaman elenseydi Malmö faciasına kadar avrupada maç oynamayacaktı ekstra 8 maç daha oynadı çünkü.

hem geçen sene beşiktaş gruptan son maçta son 20 dakikadaki oyunla elendi. O malmö dün akşam Kopenhag karşısında gene 0-1 kazandı son dakika gene grupları geçti

avrupa ligi bence PRESTİJ LİGİDİR. herkes şampiyonlar ligi oynarcasına motivasyonlu. iddası olmayan s.liege arsenalla 2-2 kalıyor. ne bileyim başakşehir son dk grup lideri oluyor. Koskoca almanya başakşehiri duyuyor. ama portekizin bir kenti ya bu beşiktaş okadarda büyük değil habire yeniyoruz diyor. Ben olayın prestijindeyim.

bazen ön eleme turlarında finlandiya irlanda letonya takımları ile karşılaşıyoruz kendi liginde 20 30 şampiyonluğu var biz ne diyoruz La bu çerez takım. Yani mantık bu arsenal kendi liginde şampiyonmu oluyor yıllarca ama o bir dünya kulübü neden. avrupada hep var. lazio roma napoli sevilla. yani sevilla bugün hakkaride birine sorsan dev kulüp der ama 30 şampiyonluğumu var. neyse beşiktaşa yazık oldu as kadro çıksan yorulacaklarmış. gülerim buna ben.

ingilterede top oynamış dembaba bile diyor gruptan çıkınca. Çok mutluyum yine bu seviyelerde oynayabildiğimi gösterdim.

adam bizim süper lig seviyesini uefa nın son 32 den daha kötü görüyor.
Bizim avcı malatya ile puan maçını önemli olarak gösteriyor. dün sakallı wolwes hocası inanılmaz sevindi. Anlamadığım adamlar golden sonra makinalı tüfek gibi hucuma çıktı. onlarda şaşırmış olmalı bu beşiktaş o beşiktaşmı diye.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 11:11 
Kullanıcı avatarı

@siyahmezar

Orada ne Galatasaray'a, ne taraftarına yönelik en ince bir alay ve tahrik söz konusu değil, Terim'e doğru düzgün soru soramayan basın mensuplarına yönelik bir eleştiri. Ama sen hayırdır, buraya gelip kafana göre sekiz iması yapabiliyosun? Aç bak bakalım benim postlarıma, rakiplere yönelik böyle bir tane şey bulabilirsen, ben de buradan gidiyorum. Şark kurnazlığı yapmanın bir alemi yok. Senin derdin futbol tartışmak değil ki, laf sokmak. Her maçın ayrı havası, ayrı şartları vardır, Galatasaray orada as kadroyla çıktı çünkü ufak da olsa UEFA iddiası vardı, oldu olmadı orası ayrı konu. Aç benim Braga deplasmanı yorumlarıma bak, neler yazdım bizim hocaya.

Hakperest olun, canımı yeyin. Yok siz şöyle yaptınız, böyle ettiniz, bilip bilmeden konuşmak olmuyo böyle.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 18:16 
Kullanıcı avatarı

Arkadaş ben anlamıyorum, ligde takımlar götünü yırtıyor avrupaya gidebilmek için, gidince de iki mağlubiyetle koyverip rotasyona gidiyorlar.
Bu işin bir standartı yok, bu kısır döngü hep böyle mi devam edecek ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2019, 15:16 
Kullanıcı avatarı

Takımlar rotasyon yapmıyor. Belli bir süreden sonra iş işten geçiyor. Takımların sistemi 4,5. maçlardan sonra anca oturuyor. O zamana kadar iddia falan hiç bir şey kalmıyor. Bununda en büyük sebebi transferlerin geç yapılması.

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], fenerr, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hsm35, ksklitribüncü, körfezlee, lacivertACAB, Malamadre61, turkinho

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye