Zaman: 05 Ara 2020, 21:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 12 Ara 2019, 23:34 tarihinde bitecek
Wolverhampton 40%  40%  [ 4 ]
Beraberlik 20%  20%  [ 2 ]
Beşiktaş 40%  40%  [ 4 ]
Toplam oy : 10
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: UEL 6.Maç | Wolverhampton 4 - Beşiktaş 0
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:18 
Kullanıcı avatarı

Fredciğim, en ufak bir tur şansımız olsa yüzde bin senle aynı fikirdeyim, hatta şu anda bile birçok dediğine katılıyorum. Nitekim Braga deplasmanı için hocayı çok ağır eleştirmiştim hatırlarsan. Ama şu maç için Kerem'in, Erdoğan'ın, Erdem'in hatırına sözlerimi sonraya saklıyorum. Hatta neden Rıdvan girmedi diye de eleştiriyorum.

Ligde de zaten kör topal gidiyoruz. Devre arası da ne olacağı belli değil. Beni şu takıma tek motive eden, memnun eden şey o gençleri Beşiktaş formasıyla görmek, bunu da çok görmeyin yahu.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: UEL 6.Maç | Wolverhampton - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:23 

Emboma yazdı:
Bjk icin deil genel olarak yazicam Neyin rotasyonu bu ? Trabzonda 2 mactir paf takimla cikiyor resmen dun grubu lider bitirmeyi garantliyen psg rotasyonsuz cikti neymar mbappe icardi ile bu adamlar lider bide bizim klublerimizde sonuncu olmayi garantiledi diye sozde rotasyona gidiyor

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ardakasi eksiliyen o uc adami ariyorum ve nedenini soruyorum sizin gibileri yuzunden bugun bu haldeyiz sizin gibi vizyonsuz yerel basariya tav olanlar yuz7nden abdullah hoca ne yapsin unal hoca ne yapsin senol gunesteki okan hocadaki vizyon bu iki vasat adamdan kat kat ustun bu kadar basit

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:54 
Kullanıcı avatarı

Başta avrupa maçlarında as kadroyu kafasına göre dinlendiren Türk teknik direktörler olmak üzere, süper ligdeki Türk antrenörlerin en az yarısının stadlara girip, maç bile seyretmesinin yasaklanması lazım. Bu kafanın Türk futboluna vereceği hiçbişey olamaz. Yazık..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:58 

Eğer hakkından feragat etmeye niyetliysen direkt açıkla. Madem UEFA'yı beğenmiyorsun arkada Malatya Antalya Konya gibi anadolu takımları vardı. En uyduruk Avrupa takımları gelse bile sen armanı ve bayrağını temsil ediyorsun. Bırak bu değerlere önem verenler gitsin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 03:54 
Kullanıcı avatarı

@damacana

evet su bombok durum icinde gayet mutlu edecek bir sey, ben de maci sirf onlar yüzünden izledim zaten, bir tanesi belki sivrilir mi acaba diye, ama kagit üstünde öyle bir ihtimal yoktu zaten, sorun o

icerdeki erzincan macindan cok daha tecrübesiz bir kadroyla wolves deplasmanina ciktik, iki mac arasinda 10 gün var, degisen pek bir sey yok, sabaha kadar konussa aciklayamaz abdullah avci sunu, hicbir getirisi yok ne oyuncuya ne takima

---
kuraya 1.torbadan, seri basi olarak katildik, 5-6 senede ite kaka, cok zor maclari gecerek, bir sekilde su noktaya geldik

abdullah avci'nin genc oyuncu ya da rotasyon sovu yapacagi yer burasi degil

ligde arkasinda hic destek yokken, batmisken, su noktaya gelmesini, kendisini ve oyunu hala begenmesem de takdir ediyorum, ama avrupa liginde yaptiklarini kabul edemiyorum

benim gözümde hicbir mazereti yok, isin kötüsü, seneye ne olacak?
takintili herif cünkü belli ki, milim oynamiyor, daha beterine yelteniyor
---
oguzhan'i cok sevdigim ve begendigim icin, bir sekilde hiyar gibi mazeret bulmaya calisiyorum hep, ama yok, evet olmuyor

adamin zaten üst düzey oldugu 1-2 sey var, gerisi vasat, onlar da eriyince, sadece zarar veriyor, hem kendisine hem takima

bugün maci izleyen biri hangisi senelerdir bu takimda oyunuyor, sampiyonluk yasamis, büyük katkida bulunmus, senede 2.5 milyonluk kontrati var diye sorsa, sanirim kimse oguzhan demezdi

ilk golde gitti erdogan'i da bozdu, sirf orda olmus olmak icin yaptigi savunmayla, kendi de bilmiyor ne yaptigini

üzülüyorum bu duruma, ihtiyacimiz oldugunu düsündügüm icin de, ama evet gitmesi lazim, daha fazla sansi haketmiyor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 05:28 

Gerrard87 yazdı:
Dışarda olduğumdan ilk yarıyı izleyemedim.Ne güzel 0-0 görünce,ikinci yarı fazla eziyet olmaz derken 11 dakkada 4 gol yediler.Kime kızayım bilemiyorum ama bu sezon baya küfür ettim.
Önümüzdeki sezon da böyle olcaksa, hiç gitmesinler zaten bir getirisi yok bu turnuvanın.

Bu turnuvanin getirisi veya getirmeyisi cebine mi giriyor ? Sana ne bana ne Para kismina takilma bak takildin sampionlar liginden namaglup cikinca topcularin rekor paraya kapisildi peki soruyorum ne degisti daha kotu durumda brsiktasin o yuzden bos konusmayip lyon macini hatta bugunku gladbach macini dusun biraz senin diainda herkes en az samp ligi kadar konsantreyle oynuyir avrupa ligini sana sampiyonluk yetiyorsa helal olsun bisey diyemem bravo

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 08:45 

Yav rotasyon dediğin, atibayı, burak ı, gökhan ı götürmezsin,
Karius neden çıkmıyor bu maça yorulacak mı?
Vida, diaby, elneny,
Bunları neden kesersin, bunlar geldiği yerlerde oynamıyorlar mı 2-3 günde bir maç.
Abdullah avcı hoca falan değil bunu şimdi söylemiyorum ama,
Genelr olarak federasyonun bu tarz hocalara bir yaptırımı olmalı bence.
Adam tek başına yıllardır ülke puanına etki ediyor.!!!
Ülke puanını geçtim, Beşiktaş neden yenilsin wolverhamptona 4-0 kardeşim..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 09:21 

Beşiktaş ile Trabzon Uefa kupasına Tr kupası muamelesi yaptı başından beri. Madem öyle niye gidiyorsun hemşerim bizi rezil ediyorsunuz. Bir sürü takım orada mücadele edebilmek için hayal kuruyor adamlardaki lükse bak ki averaj takımı olmaktan beis duymuyorlar. Umarım seneye hakkını verecek takımlarımız orada olur.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 09:40 
Kullanıcı avatarı

Efendiliğimizi bozmuyoruz diye iyice bokunu çıkardı bazı arkadaşlar...Neyse ya sabır, bu da geçer.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 09:53 

Grond yazdı:
Beşiktaş ile Trabzon Uefa kupasına Tr kupası muamelesi yaptı başından beri. Madem öyle niye gidiyorsun hemşerim bizi rezil ediyorsunuz. Bir sürü takım orada mücadele edebilmek için hayal kuruyor adamlardaki lükse bak ki averaj takımı olmaktan beis duymuyorlar. Umarım seneye hakkını verecek takımlarımız orada olur.

hayır bence öyle olmadı.ilk 2 maçtan sonra baktılar as takımla cıksalar bile aynısı olacak bari önemsemeylim moduna girdiler.tamamen hoca kurnazlığı 2 takımınki de.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: albatros35, Bing [Bot], cordelia1912, ekono0635, gecekondu19106, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, kasadaparayok, Michy, Milat1914, ozerctnky, seyfi, Stabil35

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye