Zaman: 29 Kas 2020, 15:44

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 12 Ara 2019, 23:34 tarihinde bitecek
Wolverhampton 40%  40%  [ 4 ]
Beraberlik 20%  20%  [ 2 ]
Beşiktaş 40%  40%  [ 4 ]
Toplam oy : 10
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: UEL 6.Maç | Wolverhampton - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 23:24 
Kullanıcı avatarı

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 23:26 
Kullanıcı avatarı

@Yürekten28

Ya neden böyle her şeye düz mantık bakıyorsunuz bu kadar hakikaten anlamak mümkün değil. Şartlar ne olursa olsun bir İngiliz deplasmanına 3-4 altyapı oyuncusu ilk 11'de çıkmak risktir, cesarettir, takdiri hak eden bir harekettir. Bir de başka boyutu var, iki senedir Ünal Hoca övülüyor, haa o yapınca vaovv, eğrisi doğrusuna gelip Abdullah Avcı yapınca sıkıntı var!

Ayrıca benim takımım, benim maç başlığım, benim yorumum, açıklama yapmak zorunda olan da benim. Ne güzel ya. Bırakın da şurada kendi izlediğimiz, bildiğimiz takım için bari iki kelam edelim ya...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Ara 2019, 23:53 
Kullanıcı avatarı

@yürekten28

Ya iyi de güzel kardeşim, sen biliyor musun Erdem Seçgin kim, Erdoğan Kaya kim, bu takım ne oynar, bu sene başına neler geldi, hangi şartlarda buraya gelmiştir? Ben şimdi açıp Giresunspor maç başlığında kardeş sen yanlışsın bu takım böyle oynar desem canın sıkılır mı, sıkılmaz mı? Dalga geçilecek vaziyettesiniz yazmışsın bir de, iyi ne diyeyim, senin canın sağolsun.

Bu arada ben de Karadenizli bir ailenin çocuğuyum, annem Bulancaklıdır, biraz hararetlendik, kusura bakma :D Güzel günleriniz olsun inşallah.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 00:19 
Kullanıcı avatarı

Oğuzhan ölmüş ağlayanı yok.2 senedir hep en ufak bir hareketlenmede ümitlendik ama yok abi olmuyor.Kafasında futbolu filan bitirmiş bu çocuk.Devre arası yollar ayrılsa keşke.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 00:27 
Kullanıcı avatarı

10 dakikada 4 gol.
Nerden bakarsan bak ahmakça.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: UEL 6.Maç | Wolverhampton 4 - Beşiktaş 0
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 00:56 
Kullanıcı avatarı

Lens ve Oğuzhan şu maçta bile sahanın en kötüsü olmayı başardılar. Boyd'un da kredisi iyice azalıyor artık.

Evet skor çok kötü oldu ama bu maç için çok diyecek bir şey yok hocaya. Belki El Neny'yi erken alsa daha dirençli olabilirdik ama şu aşamada çok bir anlamı yok pek.

İngiliz spiker "Alışık olmadığımız bir Beşiktaş izliyoruz..." dedi. Gerçekten de şu son iki senede baya dağıldı imajımız. Bakalım belki seneye hiç gidemeyebiliriz FFP'den. İyi bile olur belki.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:07 
Kullanıcı avatarı

Abdullah Avcı ligde Kayseri’ye dahi oynatmaya çekindiği gençleri İngiliz takımına karşı oynatıyor. Yürek mi yedin sayın Avcı ?

Hadi grupta iddian yok da ülke puanı ve takımının genel UEFA puanını da mı düşünmüyorsun ? Hepsini geçtim , galibiyete 500 bin Euro prim vermiyor mu UEFA? Meteliğe kurşun atarken bu para ilaç olmaz mıydı?

Bu arada Avcı Başakşehir’i bıraktığı sene adamlar üst tura çıktı. Okan Buruk tebriği hakediyor.

Oğuzhan ve Güven’i izlemekten bıktım. Bu adamlar nasıl oluyor da bu kötü hallerine rağmen forma giyiyorlar? Oğuzhan aldığın paralar haram olsun emi ! 3 yıldır yatıyorsun. Koşmaya mecalin yok vitaminsiz herif! Ne zaman defolup gideceksin, düşeceksin şu takımın yakasından?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:07 
Kullanıcı avatarı

Hocam ara ara baktım takımın pas yapıyor . Avcı hocam çok pas yaptın değilmi. Arkadaşlar biz pas yapıyoruz. Hahhaa yahu adamlar sana kontra nasıl çıkılır onu gösterdi 8 saniyede orta sahadan gole geldiler. Senin ozi hala geri dönüyor.

Yazık oldu bjk ye. Bu takımın ligde ilk 4 de değilken boltonu falan totheam stok city gibi takımlara karşı baskın oynuyordu. Şimdi wolwese net pozisyon girmeden bitirdi. Hadi şimdi malatyayı yen ufak sevinçler kat. Zamanında ertuğrul hoca gitti m.karkiv için. O takım o yıllarda başladı uefa da yarı finaller yapmaya. Neyse çok şanslısın avcı ağzın laf yapıyor. Takımın ama hala verkaç yapamıyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:10 
Kullanıcı avatarı

damacana yazdı:
Evet skor çok kötü oldu ama bu maç için çok diyecek bir şey yok hocaya.

valla o kadar cok sey var ki : )

hicbir antrenörün, hele de besiktas antrenörünün, keyfine göre avrupa kupasi macina adam götürmeme lüksü olamaz

yedek kalecini falan bir zahmet tr kupasinda, ligde önce deneyeceksin, premier lig 6.sina karsi, hele de iddialari hala varken, deplasmanda degil

hadi burak gökhan atiba'yi falan anlamistik, karius ne alaka, vida, ljajic ne alaka? kiyamam, cok mu yoruluyorlar? bu adamlarin aldiklari para senede ortalama 2.5 milyon civari

su kadroyla maca cikiyorsun, sonra mac koptuktan sonra elneny, roco diaby'i aliyorsun
sunun nasil bir mantigi olabilir, aman rezil olduk daha fazla yemeylim mi? seref golü atalim mi? ne olabilir amac allaskina?

braga macinda da ayni seyi yazmistim, genc oyuncuyu onu tamamlayabilecek, hatalarini örtebilecek bir kadroya entegre ederek kazanabilirsin en iyi ihtimalle

bitik durumdaki yedeklerinin arasina rasgele serpistirerek degil, adam resmen bosluk doldurmus genclerle ingiltere deplasmaninda, bu cesaret falan degil, adini da koyamiyorum acikcasi

en önemlisi, umarim mactan sonra sorulur, sanmiyorum ama, ne kazandik?
elimize gecen ne oldu? yani su mactan teknik kadro ileriye dair ne cikarabilir?

sifir, cünkü bitmis oguzhanin yanindaki erdemden bi bok anlayamazsin, necipin yanindaki erdogandan, lensin arkasindaki keremden

takimin oturur, yavas yavas bu oyuncular kupa ve ligde denenir, söyle paldir küldür degil

yok yere hem bu oyuncularin moralini bozuyor, hem de takimi tam cikarken yine asagiya cekiyor

neyse bosa konusuyoruz, abdullah avci bu "enteresan" uygulamalaryila bugüne kadar ne elde etmis, sorunun cevabi belli

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2019, 01:17 

Hiçbir idda olmasada gittiğin deplasman İngiltere ve oynattığın takım Beşiktaş. Abdullah Avcı'nın yaptığı gevşekliktir. Aynı davranışı Braga deplasamanına gitmeyerek gösterdi.
Gençleri denemesine lafım yok ama hiç değilse stoperde 1 tane as adamla başlarsın. Adamların topları direkten dönmese 6-7 fark olacaktı. Eleştiri alınca da artistlik yapıp
'' Bizim hocalığımızı kimse sorgulayamaz '' falan diyor . Kendisi ve Oğuzhan bu kulübe göre karakterde adamlar değil, en kısa zamanda gitmelerini dilerim.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 34 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], davidluiz4, Google [Bot], Google Adsense [Bot], körfezlee, lacivertACAB, Majestic-12 [Bot], Milat1914, ozerctnky, ozgurr, recko, Termeli

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye