Zaman: 30 Kas 2020, 08:17

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 46 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Karşılaşmayı kim kazanır?
Anket 26 Kas 2019, 15:07 tarihinde bitecek
Galatasaray 15%  15%  [ 2 ]
Beraberlik 15%  15%  [ 2 ]
Club Brugge 69%  69%  [ 9 ]
Toplam oy : 13
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: UCL 5.Maç | Galatasaray 1 - Club Brugge 1
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2019, 09:27 

FarFan yazdı:
Galatasaray futbol takımı 5. maçında da olsa golünü attı,
Taraftarı ise sıfır çekmek üzere, ellerinde bir tek PSG deplasmanı kaldı,

Düşmanım dediğin, yıllardır beklediğin, adına besteler-polarlar yaptığın 3 takımdan ikisi grubuna düşüyor ve evine kalabalık şekilde geliyor ama sonuç sıfır,

Adam ölsün, vurulsun demiyorum ama 10 sene boyunca her kura öncesinde ''gel artık - Çek bir PSG - Brugge'' diyorsan, bir şeyler de yapman lazım. BJK ve FB tribününden farklı olarak tüm icraatleri için iki dudak arasına bakan bir tribün olmanın dezavantajları bunlar ama o zaman da büyük konuşmamak lazım.

Bu arada Brugge tribünü dün ara ara çok iyi bağırdı, özellikle golden sonra baya iyilerdi.

sacmalamaya gerek yok. Efendi Efendi gelenler öyle gitti. 10-15-20 sene önce ki tribün türkiye de kalmadi. kalsa bile, emniyet olsun, cezalar olsun.. hersey o Kadar degisti ki, rakib taraftara osursan, Polis görse iceriye alacak.

tabi disaridan öyle sallamak kolay geliyor.

neyse, paris deplasmaninda 1-2 kisi darp edersek seninde gönlünü aliriz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2019, 09:30 

EF11 yazdı:
Ben uzatmaya takıldım 5 dakika verdi tam 8 dakika oynattı. Uzatmada 3 dakika uzatmak bana biraz saçma geldi ki oyun o kadar durmadı çünkü.

adamlar golden sonra iki tane kirmizi kart gördü, oyun üc dakika durdu.

süper ligde böyle hakemler olsa, ama nerede.. gercekten iyi bir mac yönettiler

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2019, 09:31 

Herseyi gectim.. Diatta iyi Topcu olacak ilerde, ama kafasi kirik. mac basladigi andan bunu belli etti.. bu adamin üzerine oynasak, provoke etsek, cok rahat oyundan atilirdi.. neyse, bunu bile göremeyen topcular var..

elendigimiz iyi oldu.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2019, 10:04 

özellikle ikinci yarıda brugge bastırırken kapılan toplarda orta sahadan doğru kişiye doğru yere pas yapılabilse 1 pasla cok ciddi posizyonlara girebilirdi Gs ama bu topları basta feghuli belhanda olmak üzere seri bu topları kullanamadı.tam bu sıra emre mor değişikliği oyunu çözebilirdi ama fatih terim çanakkale geçilmezi tercih etti.son 32 maçta 2 galibiyet gerçekten büyük bir fiyasko.günümüz avrupa futbolunda fatih terimin futbol anlayışının edirneden öteye geçemeyeceğinin göstergesi.

bu arada bu kadar kırık adamı bir arada görmedim ben.adamlar gol attı 2 tane sarı kartlı futbolcusu kırmızı yedi.diagne bunlardan daha fazla ne yapmış olabilirki kadro dışı kalmış enteresan :D

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2019, 13:50 
Kullanıcı avatarı

FarFan yazdı:
Galatasaray futbol takımı 5. maçında da olsa golünü attı,
Taraftarı ise sıfır çekmek üzere, ellerinde bir tek PSG deplasmanı kaldı,

Düşmanım dediğin, yıllardır beklediğin, adına besteler-polarlar yaptığın 3 takımdan ikisi grubuna düşüyor ve evine kalabalık şekilde geliyor ama sonuç sıfır,

Adam ölsün, vurulsun demiyorum ama 10 sene boyunca her kura öncesinde ''gel artık - Çek bir PSG - Brugge'' diyorsan, bir şeyler de yapman lazım. BJK ve FB tribününden farklı olarak tüm icraatleri için iki dudak arasına bakan bir tribün olmanın dezavantajları bunlar ama o zaman da büyük konuşmamak lazım.

Bu arada Brugge tribünü dün ara ara çok iyi bağırdı, özellikle golden sonra baya iyilerdi.

FarFan, Avrupa’da yasanan olaylar irkci guruplarin; Leeds’liler tarafindan organize edilmesi ile yasandi. Bu olaylara karisanlar Istanbul deplasmaninda gorunmezler. Aradan kaynayan olabilir elbet, ancak en fazla icki masasinda birbirine boburlenip, disarida seker olur bu denyolar.

Bir elin 5 parmagi bir degil, olaylari bilmeyen, yasam tarzlari ve dusuncelerinin bu godderenlerden farkli olmasindan dolayi Turk deplasmanina; sagduyumuza guvenerek gelen taraftara da terbiyesizlik yapmayi gectim - yapilmasina musaade etmek bile tanidigim tribunculerin dogasinda yok.

Bos yere can yakmaya, tatsizliga hic gerek yok.

Az cok bilirsin, bu kafatascilar ulkelerinde bile “o cok arzuladigin” dayagi yiyorlar karsilasilinca.

Bu konularda fazla yazismaya gerek olmadigi dusuncesindeyim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Kas 2019, 21:55 
Kullanıcı avatarı

Fernando ve Onyekuru'yu kaybeden takımın bu düşüşü beni hiç şaşırtmıyor. Hele Fernando yeri doldurulamayacak bir oyuncuydu. Ne Seri ne Nzonzi nede Lemina Fernandonun çeyreğini oynamıyor. Kâğıt üstünde çok güçlü bir orta saha var ama takımı organize edecek bir ön libero yok. Fernando oyunun iki yönünü de çok iyi oynuyordu. GS böyle devam eder. Transfer yaparlarsa düzelebilirler ama mevcut halde gidişat değişmez.

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 46 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, kskgaltayfa, pcinho32, pesto

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye