Zaman: 06 Ara 2019, 10:57

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 56 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Turu hangi takım geçer?
Anket 28 Ağu 2019, 23:02 tarihinde bitecek
Trabzonspor 89%  89%  [ 16 ]
AEK 11%  11%  [ 2 ]
Toplam oy : 18
Yazar Mesaj

Power MOD
 Mesaj Başlığı: UEL Play-Off 2. Maç l Trabzonspor 0 - AEK 2
MesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2019, 23:01 
Kullanıcı avatarı

29 Ağustos 2019
Saat:20:30
Medical Park Stadyumu

İnşallah haftaya guruplara kaldığını görürüz :wink:

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: UEL Play-Off 2. Maç l Trabzonspor - AEK
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 00:34 

Burdan turu vermeyiz diye hazır Pegasus da kampanya yapmışken Kasım ayına Hannover bileti aldım az önce. Gruplara kalır mıyız, kalırsak 28 kasımdaki maçı deplasmanda mı oynarız, rakip Hannovere yakın olur mu vs bilmiyorum. 4 sene evvel Türkiye kupasındaki Adana maçının günü belli değilken(haftası belliydi) Çarşamba gidiş Cuma dönüş bileti almıştım. Ne var ki maç salı günü olunca, mide odaklı bir gezi olmuştu. Bu sefer nasıl olacak bakalım. :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 09:06 

Trabzon dün akşam ki gibi basar geçer.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 09:52 
Kullanıcı avatarı

0-2 olsun bizim olsun :D
Ünal hocanın oyuncuların bazılarını dinlendireceğini düşünüyorum.
Maçta düşük tempo rölantide gider, gol atmak için saldıracağını zannetmiyorum Trabzon'un.
Çünkü bu maçın dönüşü pazar günü Kadıköy deplasmanı var.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 11:12 
Kullanıcı avatarı

Fenerbahçe maçı öncesi güzel hazırlık maçı olacak. Önemli oyuncuları oynatmayıp yerine yedeklerle çıkmalıyız.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 11:35 

Umarim Ünal hoca ve takim buradaki bazi arkadaslarin düstügü hataya düsüp rakibi hafife almaz.

Kadromuz bazi bölgelerde gayet zengin ve o yüzden rotasyona gidebilir hoca. Mesela defansta Kasimpasa macindaki gibi Campi veya Fernandes oynayabilir. Sag bekte Kamil Ahmet denenebilir. Ondan haric Sturridge oynayabiliyor bu macta. Eger hazirsa onuda oynatabilir hoca.

Erken gol bulmaya calismaliyiz. Malum bir gol atarsak onlar 4 gol atmali ve o zaman maci rahat tamamlayabiliriz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 11:47 

Dün uefa sıralanmasında hollanda avusturya yi geçerek 11.sıraya yükseldi bizlede fazla puan farkları yok ama bizim ukrayna ve belcikayi geçme ihtimalimiz var hatta iyi puan toplarsak rusya nin yakasına yapışabiliriz bu sene 4 katılan kulübümüz olacak insallah avrupada başarı yapacak takımlar bundan önceki senelerde 3 veya 4 takımla katılsakta son takım akhisar konya falan bizi mahvetti ha başakşehir de keza aynı ama ben okan hocaya guvenirken abdullah avcıdan korkuyorum en güvendiğim takımlar trabzon ve galatasaray heleki bu takımlardan çok şey bekliyorum bu yıl patlatalım avrupayı lig den daha önemli eğer burayı sallarsak şampiyonumuzun da on eleme oynayıp gitmeme durumu var s.ligine her taraftar her teknik direktör aklını başına almalı artik

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2019, 12:09 

edwardtg yazdı:
Donis son dakika o golü yapabilseydi bu maça yedek ağırlıklı çıkıp Kadıköy’e tam kadro dinlenmiş olarak çıkma şansımız olacaktı.Trabzonda atacağımız bir gol çok önemli.Aksi takdirde 2-0 a rakip tur atlıyor.1-0 öne geçerlerse maç sonuna kadar bu skor üzerinden oynanırsa oyun yoruluruz Fenerbahçe maçına yorgun çıkarız.Haftasonu Malatyaspor maçını mutlaka kazanmalıyız aksi takdirde Kadıköy’den 3 puanla dönmessek bir anda yarıştan uzaklaşmış gibi oluruz.Uzaklaşmayız ama yakalanan bu muhteşem birlik beraberlik havası birazcık kaybolur.

2.0 a Trabzonspor tur atliyor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Ağu 2019, 17:06 

yusuf yazıcı'nın eksiği çok net hissediliyor özellikle hucum varyasyonları ve birinci bölgeden ikinci bölgeye geçişlerde.bu sorunu nasıl çözecek ünal karaman çok merak ediyorum.10 numaraya stariç 8 numara sosa 6 numara obi mikel mi yapar ne yapar eder bilmiyorum ama çözülür bi şekilde.
kadro çok güzel genişledi transfer döneminde.inanılmaz bir rotasyon var.4 tane stoper var kemik gibi her ne kadar campi ve ivanildoyu tek maç izlesekte göze hoş geldiler,alt yapıdan hüseyin ve husseinide geçen sezon kendilerini ıspatladılar.perreira ve novak alternatifleri olan bekler dinlendirir umarım hoca bu maçta.
fıratcan üzüm,ahmet canbaz,yusuf sarı,ekuban,avdijaj,kamil ahmet çörekçi,abdülkadir parmak,doğan erdoğan vs. acayip bi bench var.
fıratcan üzüm kaliteli bi sağ kenar oyuncusu yusuf sarı ile birlikte sezon içindeki performanslarını çok merak ediyorum.
yalnız ön taraf acayip şişti stariçte peynir ekmek gibi gol atmaya başlarsa devre arasında ekuban,sörloth parlayanı yapıştırır ahmet ağaoğlu en az 10 milyon euroya.
belki ordan gelen parayla kaleye a plus bir yabancı kaleci alınabilir uğurcan gerçekten iyi ve gelişime açık bir kaleci ama ligde şampiyonluğa uefada çeyrek final vs oynayacak bir takımın kalecisi olmayabilir.kale önemli mevki.
trabzonspor güzel işler yapıyor özellikle yönetim anlamında takip ediyoruz.
başarılar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Ağu 2019, 01:32 

Trabzonspor'un oynatamadığı harika gençleri için tecrübe maçı olur...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 56 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, liebniz, memduhbaskan, MSN [Bot], mucohan, ozgurr, Pomak_1925, sy1925, YeşilSiyah1965, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye