Zaman: 17 Ara 2018, 21:12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 170 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: UCL G Grubu 3. Hafta | Monaco 1 - Beşiktaş 2
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2017, 11:55 

grupta top class bi takım yok ama 3 de 3 yapmak büyük başarı
napoli zamanında 12 puanla 3. olmuştu lakin o grupta 0 puan alan takım(marsilya) vardı. BJK a bir beraberlik bile yetebilir gruptan çıkmak için.
tebrikler

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2017, 12:18 

meaursault yazdı:
Beşiktaşjk yazdı:
Bence Beşiktaş çok şanslı bir gruba düştü mesela inter, cska, psv grubuna veya nantes, psv, lazio gruplarına düşseydi imkanı yok çıkamazdı bu gruplardan ancak Fenerbahçe ve Galatasaray gibi türk futbolunun 2 devi çıkardı!

Hatta manchester uni, braga, cluj grubuna düşseydik hiç maç oynamadan elenebilirdik.

ne kolay grup Monaco, porto, leipzig...

mesela galatasarayın grubuna kazakistan astana geldi. işte biz 4.torbadan astana yerine alman ligini 2. bitiren takımı çektik. braga , cluj bildigin uefa avrupa ligine girmek için ön eleme oynayan takımlar. 13 sene önce şampiyonlar ligi finalini porto-monaco oynadıgınıda ekleyelim. porto , monaco gibi bu turnuvanın kaşar takımları seç , 4.torbadan liepzig gelsin... sonra kolay grupmuş.. pes artık.

Porto tartışılmamalı.
Monaco geçen yıl da küçümsendi ama ne olduklarını gösterdiler.
Leipzig de torbasının en kaliteli takımı.
Bu takımları çok da tartışmamak gerek. Bir süre sonra hatırlanacak şey üçte üç yapışımız olacak.

Ligde de iyi olsak bizden keyiflisi yoktu şimdi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2017, 14:37 
Kullanıcı avatarı

türk takımlarının mevcut sistemde şampiyonlar liginde çeyrek finalden ilerisini görmesi imkansız gibi ... biz gördük hakemlerin ciddi hakkını yeidğini düşünüyorum türk takımlarının.. beşiktaş iki senedir major takım görmüyor enteresan fenerbahçe uefad aoynaıd manchester gördü mesela... ama türk takımlarının bugüne kadar ne geldiyse başına minor takımlardan gelmiştir.. psv sidir sociadedadur kopenhagıdır biz türk takımları olarak bunları ne zaman yendik ki beşiktaşın bu başarısını küçümseme hakkımız olsun.. ikisi deplasmanda olmak üzere 3 te 3 korkunc bi başarı.. ben tebrik etmem tarzım değil ama beşiktaş bu maçları kazanırken alnının teriyle kazandı bala falan değil.. geçen sene napoliyi yenmişleri 3-2 full baldı bu sene öle değil monacoya karşı 3-1 i 4-1 i kaçırdı..

bundan sonra ne olur bilmem ben porto maçından beri belşiktaşın grubu ikinci bitirip psg ile eşleşmesini istiyorum 3 . olunca uefada ii işler yapıyordu çünkü gidip orda hava yakalacağına ikinci bitirip farklı cl den elenmesini istiyordum.. ama şuan gelinen noktada grubu lider bitirip kolay bi rakibe karşı çeyrek final görme ihtimali çok arttı.. ama çeyrek finalde istiyorsa basel gelsin türk takımlarının geçme ihtimali yok..

son olarak günümüzde

cl de çeyrek final > uefa şampiyonluğu

cl de yarı final = Gs ın uefa şampiyonluğu..

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2017, 14:44 

Beşiktaşjk yazdı:
Bence Beşiktaş çok şanslı bir gruba düştü mesela inter, cska, psv grubuna veya nantes, psv, lazio gruplarına düşseydi imkanı yok çıkamazdı bu gruplardan ancak Fenerbahçe ve Galatasaray gibi türk futbolunun 2 devi çıkardı!

Hatta manchester uni, braga, cluj grubuna düşseydik hiç maç oynamadan elenebilirdik.

ne kolay grup Monaco, porto, leipzig...

Bunları savunup yazanlar da mancehterlı braga'lı çıktığımız grupla ta.ak geçen kitle... Çeyrek finale çıkıp schalke'yi elediğimizde "schalke de takımı mı" yazanlar... Hatta aklımda bir post var. realli juveli grup için "Juventusu yenemiyorsan zaten çıkma gruptan" vay aq vay zaman insanları değiştiriyor demek ki :D

Arka sayfadaki şark kurnazı acm sen bi yol al sağdan Galatasaray seni bi deler 6 ay oturamazsın sonra

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2017, 16:08 

gs'ın elediği juventus ile şimdiki aynı mı kamil.
kim kimi deler belli olmaz bu işler :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2017, 17:17 

zico'lu fenerbahçe, drogba'lı cimbom gibi başka bir levela atladı beşiktaş da. bazıları burun kıvırıyor da, şampiyonlar liginde 3'te 3 yaparak başladı bu takım ve hiçbir maçı şansıyla kazanmadı + iki deplasman galibiyeti var. benim esas merak ettiğim şey; real madrid, juventus ve manchester seviyesinde neler yapabileceği. onu da turu geçince göreceğiz herhalde.

bu beşiktaş yenilmez bir takım değil. bence zicolu fener'den ve drogba'lı galatasaray'dan
kesinlikle daha iyi de değil. onlardan en önemli artısı içeride-dışarıda aynı topu oynayabilmesi.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2017, 17:49 
Kullanıcı avatarı

unAl yazdı:
zico'lu fenerbahçe, drogba'lı cimbom gibi başka bir levela atladı beşiktaş da. bazıları burun kıvırıyor da, şampiyonlar liginde 3'te 3 yaparak başladı bu takım ve hiçbir maçı şansıyla kazanmadı + iki deplasman galibiyeti var. benim esas merak ettiğim şey; real madrid, juventus ve manchester seviyesinde neler yapabileceği. onu da turu geçince göreceğiz herhalde.

bu beşiktaş yenilmez bir takım değil. bence zicolu fener'den ve drogba'lı galatasaray'dan
kesinlikle daha iyi de değil. onlardan en önemli artısı içeride-dışarıda aynı topu oynayabilmesi.

çok mu zor şöyle postlar yazabilmek. katılıyorum özellikle son cümlene. içerde dışarda aynı karakteri koyabiliyor takım. ve bu seneyle birlikte bu takım farklı oyunlar oynamayı da öğrendi. örneğin geçen sene, çekilelim savunma yapalım skoru koruyalım anlayışı hep kötü sonuçlar doğuruyordu bu sene öyle değil.

ben de çok merak ediyorum avrupanın en iyi takımlarıyla karşılaşınca neler yapabileceğiz. mesela bir barcaya reale chelseaye münih e nasıl bir oyun sergileriz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2017, 21:51 
Kullanıcı avatarı

@dembele

Ya sorun mu var sende, galatasaray bragayı yensin Manuyu yensin nedne küçük göreyim. Çoooook sevinirim ve başarıdır. ama şimdi ne alakası var kaç sene önceki galibiyetle. onun arkasından 2 defa daha gruplardaydın 4 çarpı 4 gidiyordun.

o değilde östersundndndndnsnsnsd olayını hatırlatmadım halbuki sadece ÇL grubuna başlarken havlu atan TEK TÜRK takımısınız dedim ne var burada

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2017, 22:58 
Kullanıcı avatarı

Bjk çıtayı yükseltiği için Konya'dan ve Başakşehir'den de aynı başarıyı bekler hali geldim. Oynanan topu görünce sinir oluyor insan.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2017, 00:00 
Kullanıcı avatarı

Bambino yazdı:
Bjk çıtayı yükseltiği için Konya'dan ve Başakşehir'den de aynı başarıyı bekler hali geldim. Oynanan topu görünce sinir oluyor insan.

hani bir recep ivedikte söz vardı.

Burası Allahın bir lütfu
diğer taraf Allahın cezalı tarafı diyordu. o gibi bende konyadan başakşehirden galibiyetler bekleyip işte TÜRK futbolu bu diyecektim.. hadi konyanın gücü bu ama başakşehirin kadro seçimi ikram etti.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 170 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: AsoTribün, Azman, Balzaretti, Bambino, Bing [Bot], bunela, BursasporArmy, Equ, fikofik, Frix, fuar, Google [Bot], imalatiharbiye, Milat1914, Schumi, TarafsızACM, Termeli, terso, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye