Zaman: 09 Tem 2020, 17:03

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 70 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: SS Lazio - Galatasaray (25 Şubat 20:00)
MesajGönderilme zamanı: 25 Şub 2016, 23:26 

Fenerbahçeliler seviniyor ama Galatasaray olmadan siz de hiçsiniz aslında. Birbirinize duyduğunuz nefret sizi var ediyor. GS'yi 2. lig beyaz gruba beklerim. Biz belki burada olmayız ama siz az daha gayret ederseniz geleceğiniz yer burası. :lol: Ha bir de Burada Culio gibi aslında galasaraya karşı oynamak istemezdim diyecek oyuncu da yok.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Şub 2016, 23:46 

Alıntı..

Öncelikle size maç önünü anlatmak istiyorum. Türkiyeden ve avrupa'nın bi çok ülkesinden takım bu halde olmasına rağmen belkide cebindeki son parasını harcayıp deplasmana gitti bu taraftar. İtalya polisi her zaman ki şerefsizliğini yaptı ve maça taraftarın yarısını sokmadı biletli olmalarına rağmen, stadda olan taraftarlar "Yonetim uyuma taraftarın dışarda" diye bağırırken hiç kimsenin umrunda olmadi. Stada girmeye çalışan taraftarımız en az 5 aranma noktasından geçti, kadınların üstleri çıkartılıp arandi! Erkeklerin pantalonlari indirildi! Ve bir çok kişi darp edildi! Taraftar bunları yaşarken sahada ne mi oldu ?
Mustafa Denizli izledi..
Donk yürüdü..
Chedjou umursamadı..
Selçuk vasatları oynadı..
Biz sizden sadece bizim gibi olmanızı bekledik, siz bizi her fırsatta eksik bıraktınız..
Teşekkürler koca yürekli adam
Fernando MUSLERA!

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2016, 00:03 

Galatasaray bitmiş Fenerbahçe ve Gs maçlarını izleyemedim az önce Gs maçının özetini verdi Trt spor o yenilen goller nedir abi allah aşkına yapmayın halı sahada yenmez o goller bitirmişler kafada herşeyi ben her zaman takımlara üzülmem adam alır parayı gider şimdi takım otelde ızgara yerken taraftar belki hala stad da yıkıntı şekilde oturuyordur.Takım özel uçakla dönecek bunun gurbetçişi var Türkiye'den geleni var kim bilir ne şartlarda geldi bu taraftar benmi böyle düşünüyorum ama ben futbolcu olsam oynadığım takımlarda taraftara mahcup olurdum ama şimdikilerde utanmada yok Gs'ı zor günler bekliyor hemde çok zor günler bu yönetimle takımla seneye orta sıra mücadelesi verirler..

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2016, 00:17 

samatyaboy yazdı:
körfezlee yazdı:
Galatasaray bitmiş Fenerbahçe ve Gs maçlarını izleyemedim az önce Gs maçının özetini verdi Trt spor o yenilen goller nedir abi allah aşkına yapmayın halı sahada yenmez o goller bitirmişler kafada herşeyi ben her zaman takımlara üzülmem adam alır parayı gider şimdi takım otelde ızgara yerken taraftar belki hala stad da yıkıntı şekilde oturuyordur.Takım özel uçakla dönecek bunun gurbetçişi var Türkiye'den geleni var kim bilir ne şartlarda geldi bu taraftar benmi böyle düşünüyorum ama ben futbolcu olsam oynadığım takımlarda taraftara mahcup olurdum ama şimdikilerde utanmada yok Gs'ı zor günler bekliyor hemde çok zor günler bu yönetimle takımla seneye orta sıra mücadelesi verirler..

kardeşim herkes senin gibi düşünmüyor.endüstriyel futbolla beraber oyuncularda acımasız oldu.adamlar takımdan çok kendi egolarının peşindeler.35-40 metreden şut atarak fantazi deniyorlar.

Valla başkan inan dün Sakaryaspor Kemer'e gitmiş taraftarlarda var 4 tane yemişler Sakaryasporlu topçu olsam veya kaptan otobusle döndürürdüm takımı aynı muhabbet yani bizim gibi tribünlerden gelen topçularda var belki onlar anlar ama geri kalan dediğin gibi bakarlar dalgalarına şimdi belki Gs takımı özel uçaklarına binmiştir taraftar hala staddadır bide polislerle mevzu olmuş onlarında kahrını çek neden bunca çile bir galibiyet görebilmek için ama bizim türk takımlarında işte sıkıntı var Partizan taraftarı gibi yapacaksın en güzel yolu o zaman adam olurlar..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2016, 00:57 
Kullanıcı avatarı

gslilar uzulmesin bizde bu zor günlerden geçtik sizde yeni bir yapılanmayla kurtarırsınız Gs büyük bir klüptür sonuçta...Ama keşke bizim düştüğümüz durumla alay edeceğinize kendinize sonuçlar çılarsaydınız bu size iyi bir ders olsun...Mütevazilik en güzel erdemdir...
Taraftara da yapılanların hesabı sorulmazsa yazıklar olsun keşke Gsliler romayı yakıp yıksalardı daha fazla

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2016, 01:14 

bugun fenerbahçe kadar galatasarayında kazanmasını çok istiyordum fakat olmadı 10 yılda 30 dan fazla kupa kazanan bir takım böyle borç bataklarında olmaması lazımdı gs nın kötü durumda olması gerçekten üzücü

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: SS Lazio 3 - Galatasaray 1
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2016, 03:58 
Kullanıcı avatarı

en azından 1puan kurtarabildi gs. beklentiler yoktu ama sonuçta lig havlu atıldı, bir umuttur Avrupa maçları olarak görüyorduk ama sahanın en berbatı selçuktu keşke onun yerine koşan bir altyapı koysaydı mustafa denizli.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2016, 11:27 

Lazio son 20 yılın en kötü Lazio'su. İnsanı asıl üzen de ne biliyor musunuz bu Lazio, Galatasaray'a karşı "yeterli güç" kullanarak oynadı ve bu sonucu daha doğrusu her iki maçtaki sonuçları aldı. Yani demek istediğim bu kötü Lazio, Galatasaray'a karşı gücünü ekonomik kullanarak fazla kasmadan istediğini elde etmesini bildi. Galatasaray'da Sabri resmen forvet oynadı dün düşünebiliyor musun? Sabri'yi kanattan çok rakip ceza sahası içinde gördük. İşte Galatasaray'ın durumunu özetleyen manzara bu. Chedjou'yu yere göğe koyamıyorlardı birileri. Dün 3.gol onun akıl almaz hatasının devamındaki ataktan geldi. Duran toplardaki adam paylaşımları gene felaket. Yasin solda debeleniyor tek başına, yanına gelen kimse yok. O da ya rakibe top çarptırıp korner yaptırayım ya da ortaya bir serseri kurşun atayım belki tutar diye beyhude uğraştı durdu. Sneijder ile Podolski de artık pes ne haliniz varsa görün demişler. Galatasaray'daki manzara-i umumiye iç açıcı değil. Halbuki bu maçın Galatasaray için anlamı büyüktü. Çünkü Galatasaray'ın daha uzun bir süre görüp görebileceği son Avrupa maçı buydu. Onu da iyi değerlendiremediler.

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2016, 12:07 

Elvedayı iyi yapmalıydı Galatasaray. Zira Avrupada son maçıydı. En az 3-4 sene Avrupa yalan oldu ztn. Sne sonu takımın ağır topları gider muhtemelen iyice sıradanlaşır Galatasaray

Başa Dön

BANNED
MesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2016, 13:02 

AltınFıçı yazdı:
Boca yazdı:
Elvedayı iyi yapmalıydı Galatasaray. Zira Avrupada son maçıydı. En az 3-4 sene Avrupa yalan oldu ztn. Sne sonu takımın ağır topları gider muhtemelen iyice sıradanlaşır Galatasaray

Anlat bize de yapalım bişeyler madem bizde tecrübe yok bu konuda,bi yol gösteriver.
Sen ne yapmıştın mesela 5 sene önce ? Mal deyneği :)

Senle uğraşamam avarel dalton. Bundan sonra Allah yardımcınız olsun kapıya kilit vurulmasın diye dua et bol bol bileklik al aslanım hadi yol al şimdi. Kura çekimini izle güzel güzel iç geçir.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 70 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Buyuurr, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Gurbetci, kadıkaltı10, SeferKSK, tatangalar5435, wentworth

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye