Zaman: 15 Ağu 2022, 22:16

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 811 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 82  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 24.Hafta | Göztepe - Altay
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2022, 12:53 
Kullanıcı avatarı

[quote="ALTAYKABUS"
Yanlış anlamayın ama tribün aleminde kanıtı olmayan şeylerin %90'ı yalandan ibaret. Yani şehir efsanesi gibi geliyor şuan bu dediğiniz. Yüzde yüz olmamıştır diyemez kimse. Tribünün %100'üne kefilde olamaz ama sizin tarafta bu saygısızlık, yanlış adına ne derseniz artık açık bi şekilde yapılıyor gocunmayan sayısı da oldukça fazla

https://www.instagram.com/reel/CZFEh4MB ... =copy_link

Çocukları bu işlere şu şekilde alet etmekten asla çekinmiyorlar

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/quote]

kim paylasmış gözgöztv mi? bizi genel olarak temsil eden bi platform olsa tamam haklısın ama bu şekilde bizi yargılaman senin cocuklugun olmuş?

Cebrail sakatlığı ne durumda?

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2022, 12:58 
Kullanıcı avatarı

yasingzt yazdı:
[quote="ALTAYKABUS"
Yanlış anlamayın ama tribün aleminde kanıtı olmayan şeylerin %90'ı yalandan ibaret. Yani şehir efsanesi gibi geliyor şuan bu dediğiniz. Yüzde yüz olmamıştır diyemez kimse. Tribünün %100'üne kefilde olamaz ama sizin tarafta bu saygısızlık, yanlış adına ne derseniz artık açık bi şekilde yapılıyor gocunmayan sayısı da oldukça fazla

https://www.instagram.com/reel/CZFEh4MB ... =copy_link

Çocukları bu işlere şu şekilde alet etmekten asla çekinmiyorlar

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kim paylasmış gözgöztv mi? bizi genel olarak temsil eden bi platform olsa tamam haklısın ama bu şekilde bizi yargılaman senin cocuklugun olmuş?

Cebrail sakatlığı ne durumda?[/quote]Genel olarak iki tarafın hareketlerinden bahsettim yoksa senin dediğin olayı yapan bi grupta bütün tribünü bağlamaz öyle bakarsak. Bi taraftan yetişkin bi taraftan çocukca bakmamak lazım.

Cebrail antrenmanlara çıkıyor. Sabah aldığımız habere göre Kappel ve Poko bugün kampa katılacak

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2022, 13:11 
Kullanıcı avatarı

üstte bir arkadaş "ilk devredeki gibi değilsiniz düştük müştük yeniliriz yazıyorsunuz" demiş.

yahu arkadaş hangi takımın taraftarının psikolojisi 16 maç üstüste yenilmeye dayanır? 16 hafta oturup maç izliyorsun her defasında da yeniliyorsun. her defasında aynı şey, dejavu gibi maçlar.

ben öyle demirden sinirleri olan biri değilim, psikolojik olarak çöktüm göztepe maçına heyecanlanayım diyorum transfer falan yok. thiam'a, tolga'ya kalıyorsun diye.

haliyle çok normal ve doğal yani. ben 16 maç yenilen bir takım hiç görmedim, mutlaka olmuştur ama ben hatırlamıyorum böyle rezalet olabilir mi? şansa bala 2-3 tanesini kazanırsın.

ama insandaki o arma sevgisi işte yine de bir ümit diye bakıyoruz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2022, 13:16 
Kullanıcı avatarı

ALTAYKABUS yazdı:
tombulşişe yazdı:
Yıl olmuş 2022 hala ama biz derneğiz diye övünenler var.

Şunları ingiltere'de fransa'da italya'da anlatsan deli diye bi yerlere kapatırlar.

15 yıl önce show tv de kutu açtıran adam championship ten kulüp satın aldı. Belediye izin verse dünyanın en kibirli geçinen ingilizleri heykelini dikecekler herifin.

Türkiye'de siyaset elini çekse sahaya 11 kişi çıkaramayacak takımlar şampiyonluk kovaladığı için saçma bi düzen yürüyüp gidiyor. Avrupa'ya çıkınca ağıza kürek tabi.

Endüstriyel futbol muhabbetine girecekseniz onu benle değil göt cebinizdeki passolig kartıyla yapacaksınız.

Hayırlı günler.

Burası İtalya İngiltere Fransa değil Türkiye. Burada işlerin çoğu kayıtdışı dönüyor. Kendi kendine demişsin ülke dışına çıkınca tokat yeniyor diye. İngiltere futboluyla senin ülkendeki futbolun bir mi de sen lap diye sistem alıyorsun oradan? Dediğin gibi büyülü bi tarafı olsa ülke dışına adım atınca tokat yemez dediğin sistemdeki takımlar

Değil tabi ama. Bu düzende düzen değil. Yukarda arkadaşın yazmış. Biz kimleri gönderdik bu başkanı da göndeririz diye. Gönderirsiniz tabi. Ama açtığı yara ne olacak. Kim nasıl hesap soracak.
Lap diye sistemi alırsın. Belik aynı örnek değil ama bin yıl şeriatla yönetilen sisteme bir gecede medeni kanun geldi. 8)

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2022, 13:26 

tombulşişe yazdı:

Şunları ingiltere'de fransa'da italya'da anlatsan deli diye bi yerlere kapatırlar.

15 yıl önce show tv de kutu açtıran adam championship ten kulüp satın aldı. Belediye izin verse dünyanın en kibirli geçinen ingilizleri heykelini dikecekler herifin.

Türkiye'de siyaset elini çekse sahaya 11 kişi çıkaramayacak takımlar şampiyonluk kovaladığı için saçma bi düzen yürüyüp gidiyor. Avrupa'ya çıkınca ağıza kürek tabi.

Endüstriyel futbol muhabbetine girecekseniz onu benle değil göt cebinizdeki passolig kartıyla yapacaksınız.

Hayırlı günler.

İngiltere ile Türkiye'yi kıyaslamak doğru mu? İngiltere futboldan büyük para kazanıyor ve kar sağlıyor. Şirketler kar elde etmek için kurulur. Türkiye'de ise futbol zarar sağlıyor. Kişisel olarak şirketleşmeye karşıyım. Yani Acun'un Hull City'i satın almasını da doğru bulmuyorum. Ama ben yanlış buluyorum diye yanlış olması gerekmez. Tercihtir. Lakin rasyonel olarak baktığımızda da TR'de şirketleşme mantıklı değil. Sürekli zarar yazan bir yapı, şirket olur mu? Şirketler kar elde etmek için kurulur. Siyaset destek vermediği gün, TR De futbol biter.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2022, 13:36 
Kullanıcı avatarı

ALTAYKABUS yazdı:
taktikçi yazdı:
Ancak sakın sütten çıkmış ak kaşık olduğunuzu sanmayın. Bu gözler Murtakelelerin, eski Alcancak girişinde çoluk çocuk demeden milletin üstüne çakı, kelebek, sustalı ne bulduysa fırlattığını bizzat gördü. Öyle kutsal savaşçı havalarına girmeyin, yok öyle bir şey.

Yanlış anlamayın ama tribün aleminde kanıtı olmayan şeylerin %90'ı yalandan ibaret. Yani şehir efsanesi gibi geliyor şuan bu dediğiniz. Yüzde yüz olmamıştır diyemez kimse. /quote]

Sustalı yanımdaki seyyarın tezgahına saplandı.
Eskiden cebiydi, sosyal medyası, reklamı yoktu, yaşanmışlıklar vardı. Mesela biz stada hep erken gelirdik, Ksk liler Tarişin oradan taş bombardımanı ile çatışa çatışa stada girerdi. Kulağa masal gibi, efsane gibi geliyor değil mi ?
Sizde de Murtakeliler sıkı bir şekilde araya gelir, tank gibi ilerlerdi. Şimdi şehir efsanesi oldu yaşanmışlıklar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2022, 13:43 
Kullanıcı avatarı

şirketleşmenin mantığı budur zaten. şimdi çıkıp burada Econ-101 dersi mi anlatalım? kulüpler şirketleşirse adam zarar etmemek ve hatta kar etmek için kulübü daha doğru yönetir. ekibini sağlam kurar, hatalı transferde hesap sorar. gelir gider dengesi tutturur. ancak TR'deki yapıda kulüpler çiftlik. sen hesap sorduğunu zanneder Ahmet'i gönderir Mehmet'i getirirsin ancak borç yığını dağ gibi olur. yeni gelen bir öncekinin borcunu sallar mı? anca günü kurtarırsın. profesyonel kulüp yönetimleri Türk insanının kafasına yerleşmedikçe ülke olarak burnumuz b.ktan çıkmaz. sen de oy veriyürüz, külüp büzüm yea dersin. bu romantizmin bırakılması lazım. bu demek değil ki Sepil muhteşem. şirketleşmenin de kendi içinde tutarlı olması lazım. Sepil leş gibi bir ekiple bu süreci yürütmeye çalışıyor mesela. oyuncu satışı ve sponsorlardan para kovalayacağına 3kuruş için kombineleri kitliyor vs.

maç gününe kadar yazmayı düşünmüyorum, seviye inanılmaz yerlerde. sosyal medya maymunlarının da linkleri paylaşılmaya başlandığına göre maç gününe kadar seviye daha da düşecek belli ki.

selametle.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2022, 13:47 

Gürsel Aksel deki her maç sonrası,spor programlarının kelimelere siğdiramadığı öve öve bitiremediği,rakip oyuncularin ayaklarını titreten tribunumuzle maça 1 0 önde başlıyoruz.3 puanı alıp Bjk kupa maçına odaklaniyoruz İnşallah amin.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2022, 13:59 

pirlo35 yazdı:
şirketleşmenin mantığı budur zaten. şimdi çıkıp burada Econ-101 dersi mi anlatalım? kulüpler şirketleşirse adam zarar etmemek ve hatta kar etmek için kulübü daha doğru yönetir. ekibini sağlam kurar, hatalı transferde hesap sorar. gelir gider dengesi tutturur. ancak TR'deki yapıda kulüpler çiftlik. sen hesap sorduğunu zanneder Ahmet'i gönderir Mehmet'i getirirsin ancak borç yığını dağ gibi olur. yeni gelen bir öncekinin borcunu sallar mı? anca günü kurtarırsın. profesyonel kulüp yönetimleri Türk insanının kafasına yerleşmedikçe ülke olarak burnumuz b.ktan çıkmaz. sen de oy veriyürüz, külüp büzüm yea dersin. bu romantizmin bırakılması lazım. bu demek değil ki Sepil muhteşem. şirketleşmenin de kendi içinde tutarlı olması lazım. Sepil leş gibi bir ekiple bu süreci yürütmeye çalışıyor mesela. oyuncu satışı ve sponsorlardan para kovalayacağına 3kuruş için kombineleri kitliyor vs.

maç gününe kadar yazmayı düşünmüyorum, seviye inanılmaz yerlerde. sosyal medya maymunlarının da linkleri paylaşılmaya başlandığına göre maç gününe kadar seviye daha da düşecek belli ki.

selametle.

Çok iyi niyetlisiniz. Şu kalınlaştırdığım kısımda, bir kaç örnek veriri misiniz? Hangi kulüp kar elde ediyor, hangi zarar eden kulüpten hesap sorulmuş? Şirketleşmeye , ülkemizden 3-4 tane iyi örnek verir misiniz?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 02 Şub 2022, 14:19 
Kullanıcı avatarı

altay19on4 yazdı:
tombulşişe yazdı:

Hayırlı günler.

İngiltere ile Türkiye'yi kıyaslamak doğru mu? İngiltere futboldan büyük para kazanıyor ve kar sağlıyor. Şirketler kar elde etmek için kurulur. Türkiye'de ise futbol zarar sağlıyor. Kişisel olarak şirketleşmeye karşıyım. Yani Acun'un Hull City'i satın almasını da doğru bulmuyorum. Ama ben yanlış buluyorum diye yanlış olması gerekmez. Tercihtir. Lakin rasyonel olarak baktığımızda da TR'de şirketleşme mantıklı değil. Sürekli zarar yazan bir yapı, şirket olur mu? Şirketler kar elde etmek için kurulur. Siyaset destek vermediği gün, TR De futbol biter.

Çok yanlış düşünüyorsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 811 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 82  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], ilrimed, KapkaraAşk, tribunde, yorgo-ksk

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye