Zaman: 26 Haz 2022, 02:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 65 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 21.Hafta | Hatayspor 4 - Galatasaray 2
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 16:42 

Galatasaray'ın kadro kalitesi cidden çok zayıf. Bu sene yeniden yapılanma dediler ama alınan oyuncularda iyi bir performans alamadılar. Üstüne de sakatlıklar ve Afrika Kupası derken kalitede iyi düştü.
Oyuncuların form durumu da ortada.
Gerek biz gerekse de Galatasaray topu sürekli başka mercilere atarak sorunları hep öteliyoruz.
Bizim kadromuz biraz daha iyi olsa da eksiklere ve aynı bölgelere yapılan transferler ile sonuç alamıyoruz.
Galatasaray da ise kaliteli ayak sorunu var.Oyuncular ellerinden geleni yapıyor ama üretkenlik yok.
Tüm oyun planları hızlı hucum.Bu oyun felsefesi de bu lige uymuyor.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 16:50 

Maçın başında Kerem e yapılan penaltı,
Kamarayı daha ilk yarıdan atmalıydı
Penaltıyı verdiyse Alpaslanı atmalıydı
2. Gol ofsayt
3. Gol den önce net faul var
88 de kurucuk un yaptıgı net sarı atmadı

Yok oyunmuş yok Romenmiş hadi bırakın bu işleri ya , her maç dünya kadar pozisypna giriliyor, yok top oynamıyormuş falan. Akbabalarda üşüşmüş komisyon çığırtkanlığı yapıyor.
Şu sezon olanlar dunyada herhangi bir baska takıma yapılsa ülkedede yer yerinden oynar, kalkmış kaliteden bahsediyor.
Bir çırpıda Fb, basaksehir,Malatya, sivas,altay ve dün %100 hakem hatalarıyla puan çalınmış birileri de kalkmış burada şirinlik yapmaya kalkıyor.
Daha düzgün hakemlerle diğer takımların avrupa performansı ortada.
Gs ın sorunu sorunlarını haksızlıkları duzgun bicimde ortaya koyamıyor. Baskaları bunu megafonlada, ya da her hafta bjk nın tatlıcı güzeliyle cok güzel yapıypr.İyi ağlayan kazanır, bu iş böyle.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 16:53 

ilkinsan yazdı:
2. Gol ofsayt

Yok oyunmuş yok Romenmiş hadi bırakın bu işleri ya , her maç dünya kadar pozisypna giriliyor, yok top oynamıyormuş falan. Akbabalarda üşüşmüş komisyon çığırtkanlığı yapıyor.
Şu sezon olanlar dunyada herhangi bir baska takıma yapılsa ülkedede yer yerinden oynar, kalkmış kaliteden bahsediyor.
Bir çırpıda Fb, basaksehir,Malatya, sivas,altay ve dün %100 hakem hatalarıyla puan çalınmış birileri de kalkmış burada şirinlik yapmaya kalkıyor.
Gs ın sorunu sorunlarını haksızlıkları duzgun bicimde ortaya koyamıyor. Baskaları bunu megafonlada, ya da her hafta bjk nın tatlıcı güzeliyle cok güzel yapıypr.İyi ağlayan kazanır, bu iş böyle.

Doğru diyorsun sampiyonluğunuz çalındı resmen

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 17:02 

@ilkinsan

Daha ne kadar ağlayacaksınız ya, sosyal medya ağlama duvarı oldu.Hakemler onları görmüyorlar mı?, görüyorlar ama ortada futbol olmayınca bir yere kadar.Dünya kadar pozisyona giriyor dediğin takımın Giresunspor maçının özetini tekrar izle.Dün Hatay'ın oyun anlayışı sayesinde 3-4 pozisyona girdin eyvallah ama düne kadar ne oynadığını bilen var mı?
Kaç kez öne geçtiğin maçu koruyamadın.Bunların arasında 2 kez 2-0 olan maçlar var.FB maçı eyvallah 1-1 iken santrafor eksikliği yüzünden maçı koparamadın.Diagne-Mustafa-Halil üçünü toplasan bir santrafor etmiyor.Defansın evlere şenlik, orta sahan helva gibi, bir tek kanat oyuncuların etkili o kadar.Komisyon olayını ben demiyorum dostum, aç netten 2-3 siteden falan araştır öğrenirsin.Devre arası 6 tane daha istemiş imparatorun ondan dolayı sepetlemişler.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 20:35 

2021-22 sezonu ilk yarı Galatasaray;

Attığı gol : 24
Yediği gol : 23
xG : 34,14
xGA : 20,78
Şut/İsabetli şut (mb) : 16,76/5,47
İsabet oranı : %34
İsabetli şutun gol olma oranı : %25
RCS : 27,06
Kaçan Net : 30
Direkten Dönen : 6

..
ne futbol ızlıyorsunuz ne futboldan anlıyorsunuz.böyle mabadınızdan sallamaya devam ederseniz rakamlarla ne edileceginizi gördünüz. bilgisiz,dayanaksız,fikriniz olmayan seylerde yorum yapmayın, sizin işiniz algı oturun o işleri yapın sosyal medya fenomenlerinizle.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 21:01 

ilkinsan yazdı:
2. Gol ofsayt

Konyaspor, kendi maçı için Gs'nin kendi hazırlattığı hakem raporunu resmi hesabından istemişti. Hani hakemler deniyor ya... Hakemler demişken Rize'de son dakikada yaşananlar da fena değildi Gs için.

Dün akşam hakem iki taraf için de maçın terazisiyle oynadı ama oyun olarak üstün olan Hatay idi. Daha çok pozisyona girdiler. Bunları söylemek zor iş veya ayıp değil.

Bir de Rumen işi önemli bence.
Bu hoca da Morutan'ı birkaç maç daha ilk 11'de başlatmazsa kalitesinden şüphe duyacağım çünkü kalite sorunu olan bir kadroda maça başlayamayan birisi konumuna düşmüş olacak. Halbuki geleceği zamanlar 8-10m euro fiyat biçilen, patlamaya hazır bir genç olarak söylenmişti. Kulübünde de oynayarak gelen biriyken ve Gs'de kalitesizlik ile o mevkide boşluk varken neden tercih edilmiyor diye düşünüyorum.

Berkan ile Cicaldau'ya yapılan yatırım gitgide sıradanlaşıyor. Cica mücadelesi ile biraz kurtarıyor ama Berkan'ın hataları can sıkıcı olabilir ileride.

Şu kadro Gs gibi şampiyonluğa oynayan bir takım için kalitesiz benim tek demek istediğim bu. Transfer zamanında da Gs'nin genç yatırımlarının tutmama olasılığını, yani kâr getirme oranını düşük bulduğumu yazmıştım. Zaman gösterecek bakalım.

Ben Gs ile Fb'de eleştiri kültürünü bize oranla zayıf görüyorum. Bir taraf Ali Koç'a, diğer taraf Terim'e uzun süre toz dokundurmadı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 22:56 
Kullanıcı avatarı

Morutan, Berkan kötü oyuncular değil hele Berkan Alanya'da gösterdiği performansına göre transfer edildi. Beni ilgilendiren durum GS gelen oyuncular kısa süre içinde gerilemeleri, tahminim az ve yanlış çalışmadan kaynaklanıyor yeni gelen hocanın tespiti bu yönde.

Diğer yandan GS'dan başka kulübe gidenler, Emre - Yunus, ilginç şekilde performansları artıyor. GS'da, son şampiyonluk dahil, üç buçuk senedir oyuncuların çoğunda gerileme var. Bu sezon Avrupa maçlarında iyi oynamaları motivasyona bağlıyorum ve iç sahada taraftar etkisi. Geçen sezon tek golle şampiyonluğun kaçmasına rağmen kötü futbol oynandı.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2022, 23:12 

ilkinsan yazdı:
2021-22 sezonu ilk yarı Galatasaray;

Attığı gol : 24
Yediği gol : 23
xG : 34,14
xGA : 20,78
Şut/İsabetli şut (mb) : 16,76/5,47
İsabet oranı : %34
İsabetli şutun gol olma oranı : %25
RCS : 27,06
Kaçan Net : 30
Direkten Dönen : 6

..
ne futbol ızlıyorsunuz ne futboldan anlıyorsunuz.böyle mabadınızdan sallamaya devam ederseniz rakamlarla ne edileceginizi gördünüz. bilgisiz,dayanaksız,fikriniz olmayan seylerde yorum yapmayın, sizin işiniz algı oturun o işleri yapın sosyal medya fenomenlerinizle.

Bu istatistikleri paylaşmış ,bir de bizim futboldan anlamadımızı söylemiş :D
Dostum ne içiyorsan özelden yaz, ben de aynısından içicem :mrgreen:

Başa Dön

Tribundergi HQ
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2022, 02:18 
Kullanıcı avatarı

bayern yazdı:
Uzuun metin yazmışsınız ama Beşiktaş dememişsiniz. Ayırmışsınız yani.

Yazdığım metnin uzunluğu ile Burak Elmas x Ali Koç ortak çıkışının arasındaki alakayı anlamadım açıkcası. Ben düşüncem olarak değil, gördüğüm fotoğrafta Beşiktaş yok diye Beşiktaş'ı belirtmediğimi belirttim. Beşiktaş o dönem o çıkışta paydaş olmak istemedi, istememiş olabilir. Zaten bu çıkış bir kez ortak yapıldı (bir de Habertürk'teki programda bahsedildi), sonra herkes kendi derdine düştü -diye anımsıyorum-.

Hangi takımın hakem hatalarından ne derece zarar gördüğünün bir kantarı yok, bunları tartmanın da bir mantığı yok. Hakem sistemi, futbol yönetimi son 4-5 senedir kötü kere kötü. Öyle yerlerde öyle ince kararlarla belinizi kırarlar ki doğrulamazsınız, bu işin ustalığı var Türkiye'de, ligde de.

Şimdi tartışma odalarında bir ortak kanaat oluşmaya başladı. Üç kulübün taraftarında da. İstanbul ekiplerine belli belirsiz bir operasyon çekiliyor.
Zaman her şeyi açığa çıkartır.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2022, 09:20 

bayern yazdı:
ilkinsan yazdı:
2. Gol ofsayt

Konyaspor, kendi maçı için Gs'nin kendi hazırlattığı hakem raporunu resmi hesabından istemişti. Hani hakemler deniyor ya... Hakemler demişken Rize'de son dakikada yaşananlar da fena değildi Gs için.

Dün akşam hakem iki taraf için de maçın terazisiyle oynadı ama oyun olarak üstün olan Hatay idi. Daha çok pozisyona girdiler. Bunları söylemek zor iş veya ayıp değil.

Bir de Rumen işi önemli bence.
Bu hoca da Morutan'ı birkaç maç daha ilk 11'de başlatmazsa kalitesinden şüphe duyacağım çünkü kalite sorunu olan bir kadroda maça başlayamayan birisi konumuna düşmüş olacak. Halbuki geleceği zamanlar 8-10m euro fiyat biçilen, patlamaya hazır bir genç olarak söylenmişti. Kulübünde de oynayarak gelen biriyken ve Gs'de kalitesizlik ile o mevkide boşluk varken neden tercih edilmiyor diye düşünüyorum.

Berkan ile Cicaldau'ya yapılan yatırım gitgide sıradanlaşıyor. Cica mücadelesi ile biraz kurtarıyor ama Berkan'ın hataları can sıkıcı olabilir ileride.

Şu kadro Gs gibi şampiyonluğa oynayan bir takım için kalitesiz benim tek demek istediğim bu. Transfer zamanında da Gs'nin genç yatırımlarının tutmama olasılığını, yani kâr getirme oranını düşük bulduğumu yazmıştım. Zaman gösterecek bakalım.

Ben Gs ile Fb'de eleştiri kültürünü bize oranla zayıf görüyorum. Bir taraf Ali Koç'a, diğer taraf Terim'e uzun süre toz dokundurmadı.

Konya maçı ile ilgili çok birşey hatırlamıyorum ama Rize maçında Berkan'a yapilan faulden sonra atılan golü vermeseydi muhtemelen son dakika golünü konuşmayacaktik. Dün akşam için iki tarafa da aynı şekilde hata yaptı diyorsan zaten seni ciddiye almamak gerekir. Bir penaltı verilmemiş bir hatalı kırmızı kart gol öncesi ofsayt var falan filan.
Bence Cicaldau'da Morutan'da kötü oyuncu değil gelişimi ile ilgili sorunlar var o yüzden de koskoca Fatih Terim'e gitsin dedik taraftar olarak.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 65 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], faris87, Google [Bot], inadına_körfez

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye