Zaman: 23 Oca 2022, 03:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 86 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 10.Hafta | Göztepe - Trabzonspor
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2021, 10:31 

1 puana sevinirm, 3 puan bal kaymak olur. Tribün de iki takım arasındaki farkın bilincinde olmalı, sadece desteğe odaklanmalıyız. İlk yarı Kalan 9 maçta 4 galibiyet 2 beraberlik çıkarmamız lazım ki düşme hattının üzerinde bitirelim.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2021, 11:00 

Göztepeli arkadaşlar yanlış anlamasın ama geçen haftaya kadar ligin en kötü topunu oynayan Göztepe ve Rize’yle peşpeşe oynayacağız içerde Fener’i yenersek Beşiktaş maçına kadar kayıpsız gideriz diyordum ama Kasımpaşa maçında Göztepe’nin geriden gelerek kazanması şaşırttı.kazanması neysede geriden gelerek kazanmasını beklemiyordum.bu takımı silkeleyen bi galibiyet oldu.bizim sakatları da düşünürsek işimizi biraz daha zorlaştırdı.zorda kazanıp Beşiktaş’a kadar farkı açmamız lazım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2021, 11:00 

Göztepeli arkadaşlar yanlış anlamasın ama geçen haftaya kadar ligin en kötü topunu oynayan Göztepe ve Rize’yle peşpeşe oynayacağız içerde Fener’i yenersek Beşiktaş maçına kadar kayıpsız gideriz diyordum ama Kasımpaşa maçında Göztepe’nin geriden gelerek kazanması şaşırttı.kazanması neysede geriden gelerek kazanmasını beklemiyordum.bu takımı silkeleyen bi galibiyet oldu.bizim sakatları da düşünürsek işimizi biraz daha zorlaştırdı.zorda kazanıp Beşiktaş’a kadar farkı açmamız lazım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2021, 11:12 
Kullanıcı avatarı

Şu anda düşmemeye oynayan takımlardan biriyiz. Bu maçları ligin son maçıymış gibi oynamazsak işimiz zor.

Halil'in sakatlığı kendi adına iyi oldu. 1-2 maç dinlensin, kendine gelsin. Bi insana 100 maç üst üste yüklenilmez.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2021, 12:45 
Kullanıcı avatarı

Hemen hemen herkes tam yükselişe geçicekken trabzonun gelmesine kötü gözle bakıyor. Trabzon çok iyi takım. Iyun olarak da doğru şeyler yapıyor. Lige futbol şansının hiç bir harfi yanımızda olmadan başladık. Sorunlar sıkıntılar ortada fakat biraz kabiliyet yanında şans da bizle olsaydı şuan çok yukarılarda olabileceğimizi de kimse inkar edemez sanırım. Giden maçlar, puanlar .. nasıl gittiği ortada. Trabzonu yenersek bu yükseliş yanında özgüveni de kazanma açısından çok önemli bir galibiyet olur ve takımın kimyası komple değişebilir. Çoğu kişi trabzona karşı paşada oynadığımız dizilisi riskli bulsada ben bu dizilişin ve oyun kurgusunun üzerinde durulması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü top rakipteyken olan 5li savunma top bizdeyken 3 lü savunma takım oyununu da geliştirecek bir yapı. Elimizdeki kadroyu da, değisiklikleri de verimli kullanmak açısımdan da çok önemli. Trabzon çok iyi top yapan bir takım bu diziliş handikap gözükse de dinonun gelişiyle dino atınc kahraman defans hattını kurup şöyle bir kadroyla daha agresif ve direncli bir kadro ile çıkabiliriz.

------------------ Irfan
----------Dino----Atınç-----Kahraman
Murat--------‐--------------------------------Burekovic
-------------- Atakan ----Obinna
----------Lourency ----Adis ----Tijanic

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2021, 23:43 
Kullanıcı avatarı

breeze yazdı:
Hemen hemen herkes tam yükselişe geçicekken trabzonun gelmesine kötü gözle bakıyor. Trabzon çok iyi takım. Iyun olarak da doğru şeyler yapıyor. Lige futbol şansının hiç bir harfi yanımızda olmadan başladık. Sorunlar sıkıntılar ortada fakat biraz kabiliyet yanında şans da bizle olsaydı şuan çok yukarılarda olabileceğimizi de kimse inkar edemez sanırım. Giden maçlar, puanlar .. nasıl gittiği ortada. Trabzonu yenersek bu yükseliş yanında özgüveni de kazanma açısından çok önemli bir galibiyet olur ve takımın kimyası komple değişebilir. Çoğu kişi trabzona karşı paşada oynadığımız dizilisi riskli bulsada ben bu dizilişin ve oyun kurgusunun üzerinde durulması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü top rakipteyken olan 5li savunma top bizdeyken 3 lü savunma takım oyununu da geliştirecek bir yapı. Elimizdeki kadroyu da, değisiklikleri de verimli kullanmak açısımdan da çok önemli. Trabzon çok iyi top yapan bir takım bu diziliş handikap gözükse de dinonun gelişiyle dino atınc kahraman defans hattını kurup şöyle bir kadroyla daha agresif ve direncli bir kadro ile çıkabiliriz.

------------------ Irfan
Katılıyorum ancak bir ekleme yapacağım sonere Altay maçından sonra çok kızmıştım lakin sonersiz bu takım başı kesik tavuk gibi ileri ile pas organizasyonunu sağlayamıyor obinna çok top çalıyor evet ama topları çok kötü kullanıyor atakanı tam çözemedim stoper oynadı Atakan yerine Soner olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2021, 00:59 
Kullanıcı avatarı

Ya da Atakan yerine Tijanic. Tijanic yerine Ndiaye.

Ya da Atakan yerine Soner, Tijanic yerine Ndiaye.

İkinci yarı da duruma göre Berkan, Tijanic(Soner) yorulmalara göre Beykan, Atakan, Kerim falan girer. İki yarıda da bu sayede takımı dinç ve enerjik tutabiliriz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2021, 11:57 
Kullanıcı avatarı

Goztepem yazdı:
breeze yazdı:

------------------ Irfan
Katılıyorum ancak bir ekleme yapacağım sonere Altay maçından sonra çok kızmıştım lakin sonersiz bu takım başı kesik tavuk gibi ileri ile pas organizasyonunu sağlayamıyor obinna çok top çalıyor evet ama topları çok kötü kullanıyor atakanı tam çözemedim stoper oynadı Atakan yerine Soner olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Soner iyi oynadı hatta sonerle tijanic çok iyi anlaşsa eminim adis 10+gol atar. Soner yerine atakan yazmamın sebebi trabzon çok iyi top yapan bir takım sonerle kırılganlaşabiliriz. Trabzonu atakan obinna direnciyle yıprarıp soneri hamle olarak kullanabiliriz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2021, 12:06 

Yukarıdaki kadro ile çıkarsak pozisyon üretme şansımız SIFIR.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2021, 16:14 

Peres ve Nwakaeme yok. Hamsik oynyacak, zaten riske edilmemişti. Muhtemeken sağ bekte Dorukhan sol bekte Trondsen ile başlayacağız. Gervinho sol kanada geçer. Sağ kanat soru işareti şimdilik. Ömür mü djaniny kanat olup, önde cornelius mu?
Galip geleceğimizi düşünüyorum. İvmeyi yakalamışken vites düşüremeyiz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 86 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], burakerdim, Cavani17, Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye