Zaman: 16 Ağu 2022, 00:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 85 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 10.Hafta | Göztepe 0 - Trabzonspor 1
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2021, 22:56 

Cavani17 yazdı:
Lular yazdı:
Vallahi Göztepe iştahlı etkili oynadı takımları bu sene ilk defa tepki verdi bize denk geldi heralde.çok eksiğimizde vardı ucuz yırttık.Giresun deplasmanının aynısı oldu attık bitti.Göztepe çok koştu önde bastı yaklaştırmadı kaybetmeyi haketmedi ama böyle kötüyken ve eksikken kazanmakta lazım bize.Bunu hiç yapamıyorduk.

Bence Göztepe’nin en büyük sorunu yetenek abi.Bu kadar sıradan yabancılar yazık günahtır.Hani şans şanssızlıktan öte bu kadar kötü son vuruşlara sahip olan takımın maç kazanması zor zaten.Adamlar dünya kadar pozisyona girdi buna rağmen Uğurcan doğru dürüst top tutmadı ordan hesap edin.

Mükemmel tribün yaptınız bence takımı ittiniz baya inşallah gönlünüze göre biter sezon.Gereksiz postlara takılmamak lazım.
Diğer 9 maçımızı 90 dakika izlemeden yorum yapman ne kadar doğru. Bizim Başakşehir maçını misal.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Doğrudur 3 maçınızı izledim bizden hariç.Ama sizin başlığı da okudugumda bu minvalde yorumlar görüyordum o iştah kısmını ondan yazmıştım.Siz daha hakimsinizdir illaki haklısınız

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2021, 23:02 
Kullanıcı avatarı

BrandonStark yazdı:
memduhbaskan yazdı:
güzel ve heyecanlı bir maç oldu. göztepe oldukça istekliydi. ama takımda çok fazla beceriksiz topçuları var maalesef.
trabzonspor bu futbolla şampiyonluk hedefliyorsa çok zor.

Niye siz mi olacaksınız? :)))
Kim daha iyisini oynuyor? Takımın yarısı yok. Bjk yarısı yokken mağlup oldu biz olmadık diye mi? Oluruz ya da olmayız zorunuza gittiğini görmek de keyifli.

Tamam kral sensin. demir tahtta senin.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2021, 23:02 
Kullanıcı avatarı

Ndiaye inanılmaz yeteneksiz oynuyor. Benim kafamdaki tek soru bilerek mi böyle kötü oynuyor yoksa gerçekten mi çöp karar veremedim. Rakip bir kez geldi, kaliteli forvetiyle golü buldu. Bizim Ndiaye zar zor attığımız golü, pozisyon cahilliğiyle, ofsayt nedeniyle iptal ettirdi.
Hoca bu takıma Sonersiz oynatmayı öğretti, bu bile övgüye değer ancak Soner girdikten sonrada hücumda daha etkili olmaya başladık.
Maçın hakemi, vardaki elemanlar falan, bu ülkenin hakemleri hakem falan değil, aldıkları her kuruş haram.
Devreye kadar bir yirmi puan yapmalıyız, devre arasında da yapılacak transferlerle, aynı hırs ve mücadeleyle iyi bir yerde bitiririz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2021, 23:34 
Kullanıcı avatarı

Göztepe sevdiğim saygı duyduğum bir camia.
Hatırlayanlar olur İzmir'de bulunduğum günler denk gelince Hatay maçınıza da gelmiştim.
Göztepeyide takip ettiğim için maç sonu yorumları da okurum facebook sayfasında vs.
Takım çok kötü kurulmuş, Başkana futbolculara olan tepkileri biliyorum.
Hatta bahsettiğim Hatay maçı sonunda tüm tribunlerin ayrı ayrı takımı çağırıp fırçalamasına da orda şahit oldum.
Çok kötü puanlar kaybettiniz. Sebebi futbolcuların yetersizliği önemli ölçüde.
Samimiyetime güveneceğinizi umarak bir kaç şey söylemek istiyorum. Göztepe bu sezon başından beri gerçekten bu kadar hiç bir maça hırslı çıkmamıştı.
Bunda Lider ile oynayacak olmanın geçen hafta kazanmış olmanın da etkisi vardır mutlaka. Ama irfancanı ilk 9 hafta boyunca böyle gören oldu mu? Maçtaki sertlik kimsenin dikkatini çekmedi mi. Biz bugün takımın en önemli adamlarının eksikliğiyle maça çıktık.
Ben zor olacağını düşünüyordum zaten.
Maça gelecek olursak Göztepe bizden daha çok hak etti aslında.
Çok daha net pozisyonlara girdi. Onları atsa bu maçın dönme şansı olmazdı. Hani sizlerin de eleştirdiği şekilde beceriksiz futbolcular yüzünden bu fırsatları değerlendiremediniz. İç sahada sadece 2 gol atmış takım. Trabzonspor ise 20 küsür maçtır mağlubiyeti yok. Belki az pozisyona girdik ama değerlendirdik kısmet . Bu kadar yani. Burada birbirinize laf sokmayın. Göztepe Trabzon'a geldiğinde nasıl bir ortamda karşılaştığını anlatmama gerek yok. Yendiğinizde en ufak tepki oldu mu? Olmaz.
Bundan sonraki maçlarınızda başarılar dilerim.

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 23 Eki 2021, 23:42 

footballcity yazdı:
Göztepe sevdiğim saygı duyduğum bir camia.
Hatırlayanlar olur İzmir'de bulunduğum günler denk gelince Hatay maçınıza da gelmiştim.
Göztepeyide takip ettiğim için maç sonu yorumları da okurum facebook sayfasında vs.
Takım çok kötü kurulmuş, Başkana futbolculara olan tepkileri biliyorum.
Hatta bahsettiğim Hatay maçı sonunda tüm tribunlerin ayrı ayrı takımı çağırıp fırçalamasına da orda şahit oldum.
Çok kötü puanlar kaybettiniz. Sebebi futbolcuların yetersizliği önemli ölçüde.
Samimiyetime güveneceğinizi umarak bir kaç şey söylemek istiyorum. Göztepe bu sezon başından beri gerçekten bu kadar hiç bir maça hırslı çıkmamıştı.
Bunda Lider ile oynayacak olmanın geçen hafta kazanmış olmanın da etkisi vardır mutlaka. Ama irfancanı ilk 9 hafta boyunca böyle gören oldu mu? Maçtaki sertlik kimsenin dikkatini çekmedi mi. Biz bugün takımın en önemli adamlarının eksikliğiyle maça çıktık.
Ben zor olacağını düşünüyordum zaten.
Maça gelecek olursak Göztepe bizden daha çok hak etti aslında.
Çok daha net pozisyonlara girdi. Onları atsa bu maçın dönme şansı olmazdı. Hani sizlerin de eleştirdiği şekilde beceriksiz futbolcular yüzünden bu fırsatları değerlendiremediniz. İç sahada sadece 2 gol atmış takım. Trabzonspor ise 20 küsür maçtır mağlubiyeti yok. Belki az pozisyona girdik ama değerlendirdik kısmet . Bu kadar yani. Burada birbirinize laf sokmayın. Göztepe Trabzon'a geldiğinde nasıl bir ortamda karşılaştığını anlatmama gerek yok. Yendiğinizde en ufak tepki oldu mu? Olmaz.
Bundan sonraki maçlarınızda başarılar dilerim.

Şu hırslı çıkılmamış, çıkılmış muhabbetleri ne saçma muhabbettir, aylar sonra takım kazanmış deplasmanda, milli arası eve dönmüşüz oynadık işte, hırs ölçer mi var, Trabzonspor tarihte bu kadar eksikle deplasmana bu kadar hırslı çıkmışımıdır. İrfancanda ne gördün kaleye tek şutu var görülecek ne var, Başakşehir maçını izlememişsin.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2021, 00:19 

Kaleyi bulan bir şut ve bir gol. Golcü kalitesi böyle maçlarda daha da iyi anlaşılıyor.
Bizim takımın kapasitesi belli. Teknik direktör yeni şeyler deniyoruz diyor. Sanırım 6. Haftası oldu. 2 galibiyet aldık. Gerisi mağlubiyet. Giresun’ a da içeride kaybettik. Daha ne kadar deneyeceğiz bilmiyorum ama bu puan ortalamasının bir an önce 1.2 lere çıkması lazım.
Trabzonspor köklü camia. Kadroları da gerçekten iyi. Top ayağına aldığında, izleyene keyif veren topçuları var. Ve takım kimlikleri var. Ben şampiyon olmanızı isterim.

Sosyal medyada, İrfancan’ ın üzülmesine takılmışlar. Adam son saniye kaleye şut çekmiş. Dönen topu alıp, asist yapmış. Kalecinin son dakika gol bulması, gok pası vermesi çok değerlidir. Normal bir topçudan da daha özeldir. Keşke gol yapabilseydi. Gs maçında yaptığı hata ve Giresun maçında yok yere yaptırdığı penaltı sonrasında, morali ve özgüveni yerine gelirdi.
Yine Ts fotoğraflı - nickli profillerden Göztepe’ ye hakaret vb. Sözler ile; İstanbul takımlarının destekçilerinin sosyal medya profillerinde denk geldiğimiz “ ona oynamadın, bana oynadın, onlara yattın, onun karısı, şunun kocası, kümeye vb. “ söylemler çok fazla. Ülkede taraftar profili de garip şekilde evriliyor.
Kalan maçlarınızda başarılar.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 10.Hafta | Göztepe - Trabzonspor
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2021, 00:36 
Kullanıcı avatarı

taktikçi yazdı:
Geçen maçtan önce Baku antremanlarda çok koştuk diye bir şey söylemişti. Bütün mesele bu zaten, çok koşacaksın, hırs gösterecek mücadele edeceksin. Bütün bunlara rağmen olmuyorsa canları sağ olsun. Tribün formanın hakkını verene sahip çıkar, kimsenin şüphesi olmasın.

Maçtan üç gün önce yazmıştım.
Böyle oynamaya devam etsinler bu tribün onlara haklarını verir.
Bu tribün skor taraftarı olmadı, hiç bir zamanda olmayacak.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2021, 01:00 
Kullanıcı avatarı

maça bakamadım ama özetleri izleyince trabzon oyuncu eksikliğinde rakiplerinden de zayıf kötü takım görüntüsü verdi. Çünkü göztepe abdestsiz maça çıkmışcasına golleri kaçırmış. hele birinde kaleci bile yatmış top gol olacak ama kendi oyuncusuna çarpıp ofsayt oluyor yok böle bir talihsizlik..

göztepe bu istek bu hırs oldukça taraftarlar tepki göstermesin.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2021, 01:21 

Trabzon değil x bir takımlada oynasaydık bugün atmosfer böyle olucaktı.
Ki bundan sonra böyle olucak. Takım ve tribün yavaş yavaş ritmini yakalayama başladı. Hakemler tarafından da çok doğranıyoruz ama bi şekilde öylede yenmeyi başarmalıyız. Trabzon'a diğer maçlarda başarılar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Eki 2021, 01:39 
Kullanıcı avatarı

Trabzonlu arkadaşlar Göztepe 8 puanda bunun farkındamısınız?

Geçen haftaki galibiyetle takımın bize verdiği sinyalle takımla taraftar haftaiçi kenetlendi ve maça o hırsla başladık? bu soruyu sormanız bile tuhaf

biz canımızın derdindeyiz lütfen.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 85 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: asalet, Bambino, Bing [Bot], burakerdim, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye