Zaman: 18 Oca 2022, 16:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 54 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 9.Hafta | Kasımpaşa - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 15:31 
Kullanıcı avatarı

Milli ara takıma iyi gelmiş takımı beğendim lourencyi özellıkle çok beğendim altın gibi 3 puan ile dönüyoruz

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 15:32 
Kullanıcı avatarı

taktikçi yazdı:
Sonerin sarı kartı aslında takımda eksik olan hırsın geri geldiğiin göstergesiydi. Mücadele ve hırs olmadan bırak puanı su bile vermezler sahada.

Sarıyı yediğinde aklımdan o geçti hemen. Kart bile görmeden güle oynaya puan veriyorduk rakiplere.

Bu maç bir şeyleri değiştirir umarım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 15:34 
Kullanıcı avatarı

Bu takım sene başında kötü kamp yemiş bu belli. Ve alınan kötü sonuçlarla moral olarakta ayakta kalan Obinna dışında hepsi kötü. Şimdi bu İrfancan karşı karşıya bir maçta 3 tane çıkarmasın ama kaleciliğin temel şeylerini yapsın, aynı şekilde Ndiaye arkadaşımıza beynin motor yeteneklerini tekrar öğretmek gerekir yürüyebilmek ayakta kalabilmek gibi. Tjanic ligdeki güzel gollerden birini attı ayağına sağlık ama önceki pozisyondaki karşı karşıyayı at geçen haftaki penaltıyı at daha gerçekçi bu takımın ayakta kalabilmesi için bu golü 20 haftada bir atarsın.

Atakan bu takımda sallayarak oynardı sene başından beri denenmedi maç eksiği oluşturuldu aynı şekil Atınç baskın karakterli sahada rakibinden bir adım önde olabilen-olabilcek oyuncular bunlar. Biz yine söylüyorum orta sahada maçı kaybediyoruz veya kazanabiliyoruz. Baskı yediğimiz dakikalarda topu tamamen rakibe bırakıyoruz veya hücuma çıkarken orta sahanın ileri uça çok iyi paslar çıkarması arı gibi çalışması lazım ilerdede inanılmaz formsuzuz çünkü. Umarım bu galibiyet özgüvene ve çalışma azmine olumlu katkı sağlar . Maestronun açlar gibi başarılı olmak istediğini anlamak için müneccim olmaya gerek yok.

Başa Dön

Power MOD
 Mesaj Başlığı: Re: 9.Hafta | Kasımpaşa 1 - Göztepe 2
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 15:51 
Kullanıcı avatarı

Göztepe'nin attığı 2.gol, Süper Lig tarihinde attıkları 1000.goldü. Bilmiyorum kulüp veya taraftar sayfalarında buna dair bir paylaşım yapıldı mı ama.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 15:57 

Lourency, Adis ve Atakan günün iyileriydi. Adis fizik olarak Donk a karşı zorlandı yaşıyla beraber eski gücü yok maalesef ama golü istedi aldı. İlk forvetimiz Adis olmalı şu şartlarda.

Obinna’da yine çok iyiydi, çıkmasına şaşırdım. Tjanic’in de böyle bir gol atması kendi özgüveni için çok önemli, üstüne düşüp sabredersek bence bu çocuktan olacak.

Yalçın biraz daha basit oynamayı denese daha iyi olacak sanki. İrfan ve Ndiaye ise aynı formsuz.

Çok iyi 3 puan. Ölü toprağı atmışızdır umarım.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 15:58 
Kullanıcı avatarı

Zmajevi yazdı:
Göztepe'nin attığı 2.gol, Süper Lig tarihinde attıkları 1000.goldü. Bilmiyorum kulüp veya taraftar sayfalarında buna dair bir paylaşım yapıldı mı ama.

Eğer sende yanilmiyorsan şuana kadar ne resmi nede diğer sayfalarda böyle bir bilgi görmedim.
Bende senden duydum, doğruysa bu bizim için kötü,bilinmesi gerekirdi.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 16:33 

ne kadar kızsakta sonerin oyun aklına ihtiyacımız var,bu 3 puan çok ama çok iyi oldu, lorensy ve tijaniç daha iyi olacak eminim.bu arada irfancan ve şeriften bi şekilde kurtulmalıyız,kasımpaşalı futbolcular geleneği bozmadılar ,inşallah halilde önemli bir şey yoktur.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 16:52 
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Yarın deplasmandaki Fraport TAV Antalyaspor maçıyla sezona başlayacak Göztepe, geride kalan 29 sezonda 922 maça çıktı. Bu müsabakalarda 293 galibiyet, 285 beraberlik ve 344 mağlubiyet alan sarı-kırmızılı takım, 1016 gol attı, kalesinde 1110 gol gördü.
sezon başında durum buydu
Süper Lig ekiplerinden Göztepe'nin ligdeki 1000. golünü Demir Grup Sivasspor maçında Fousseni Diabate kaydetti.

Süper Lig'de 29. sezonunu geçiren ve Demir Grup Sivasspor maçına kadar ligde 997 golü bulunan Göztepe, ligdeki 1000. golüne bu müsabakada ulaştı. Karşılaşmanın ilk yarısın 4-0 geride tamamladıktan sonra ikinci yarıda 5-0 geriye düşen Göztepe, Cherif Ndiaye ve Christian Titi ile farkı 3'e indirdi.

Sarı-kırmızılı ekibin müsabakanın uzatma bölümünde Diabate ile bulduğu 3. gol, Süper Lig tarihindeki 1000. gol olarak kayıtlara geçti.

2017-2018'de bu yana tekrar Süper Lig'de yer alan sarı-kırmızılı ekipte 18 golü bulunan Halil Akbunar, bu süreçte en golcü isim konumunda bulunuyor. Halil Akbunar'ı 14 golle Adis Jahovic ve 12 golle Alpaslan Öztürk takip ediyor.

Göztepe'nin Süper Lig'deki ilk golünü 8 Mart 1959'da Alsancak Stadı'nda Karşıyaka ile oynanan müsabakada Tuncer Çeliktaş kaydetmişti.

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 17:04 
Kullanıcı avatarı

Psycho yazdı:
Eğer sende yanilmiyorsan şuana kadar ne resmi nede diğer sayfalarda böyle bir bilgi görmedim.
Bende senden duydum, doğruysa bu bizim için kötü,bilinmesi gerekirdi.

Şöyle bir link buldum. Sebebini de aşağıda özetleyeyim kısaca.

Alıntı:
https://www.aa.com.tr/tr/futbol/goztepenin-super-ligdeki-1000-golunu-fousseni-diabate-atti/2182750

Süper Lig'de 29. sezonunu geçiren ve Demir Grup Sivasspor maçına kadar ligde 997 golü bulunan Göztepe, ligdeki 1000. golüne bu müsabakada ulaştı.

1962/63 sezonunda lig farklı bir statüde oynanıyor. İki ayrı grupta ilk 6'ya girenler şampiyonluk grubu oluşturup yoluna devam ediyor. Gruplarda son iki sırada yer alanlar küme düşüyor.

O dönem bakıyorlar şampiyonluk grubuna giremeyip kümede kalan takımlar için sezon çok kısa sürüyor (20 maç), Federasyon Kupası adı altında bir lig organize ediyorlar. Bu durumdaki 6 takım 10 maçlık kısa bir lig oluşturuyor (Göztepe, Beyoğlu, PTT, Altınordu, Ankaragücü, Feriköy). Birincisi de Göztepe oluyor hatta. Maçlar Mayıs-Haziran ayında hızlıca oynanıyor. Ancak birinci olana bir faydası yok aslında. Takımlar sezonu erken kapatmış olmasın diye düzenleniyor bir nevi. Dolayısıyla bu maçları birçok otorite istatistiksel olarak dikkate almıyor.

Bu maçlarda atılan golleri (25 gol) çıkarırsan Göztepe 1000.golünü bugün atmış oluyor.

Göztepe resmi hesapları da belki geçen sezon 1000.golü kutlamış olabilir bu yüzden.

Not: Benzer uygulama 2011/12 sezonu için de geçerli. Sıralama belirleyen Şampiyonluk Grubu ve Avrupa Ligi Grubu maçları istatistiklere eklenirken kalan takımlar için oluşturulan Spor Toto Kupası maçları istatistiklere eklenmiyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2021, 17:11 
Kullanıcı avatarı

fırsat olsa da İrfancan'a sallasak diye bekleyenler golde ona yüklenmiş ancak yediğimiz golün kahramanı rakibini takip etmeyen yine yeniden paluli. başkanın dediğine göre bu adama yazın teklif varmış, doğruysa teklif yapanların beyin yapısı incelenmeli, teklif olup da göndermeyenler ayrıca irdelenmeli.

Adis'in pozisyonda kırmızı çıkar mı bilmem de bizim aleyhimize faul verilmesi Türk futbolunun özeti adeta. bu cücü avrupa'da farklı bu ligde farklı maç yönetiyor bu kesin.

rakibi ısırmamız lazım. düne kadar sahada karışıklık oldu mu bizim topçulara kızardım ne gerek var diye, bugün soner rakibinin boğazını sıkınca sevindim. sahada o kadar tepkisiz, o kadar vurdumduymaz olduk ki son zamanlarda bu tarz hareketlere sevinir olduk.

Halil'de umarım ciddi sorun yoktur. taktik maktik neyse de Obinna çıkınca sevindim, bu takımın Halil ile beraber en kıymetlisi, en vazgeçilmezi. sakatlanmadan çıkması bizim için büyük şans.

tribün olarak Paşa ile sorunumuz yok ancak her maç topçularının en önemli oyuncularımızı sakatlaması tesadüfü geçti. maçın geneline bakınca aşırı sertlik yok ancak bir şekilde en önemli topçumuzu sakatlıyorlar. incelenmesi gereken bir konu.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 54 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Altınpark, antinkuntin, asparagas63, Bing [Bot], cozker, Garfield3454, Google [Bot], Google Adsense [Bot], wentworth

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye