Zaman: 22 May 2022, 10:15

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 119 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 8. Hafta | Rizespor 2 x Galatasaray 2
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:15 
Kullanıcı avatarı

Galatasarayı sahaya gömme hayali kuran çalışan malum şahsı çıktığı yere geri soktuk.

belki rize hiç top oynamadı puan almayı hiç hak etmedi ama şans bizim yanımızdaydı, kaçan penaltı çizgiden garip bir şekilde içeri girmeyen top ardından diagnenin efsane top götürüşü ile 3 puanı aldık. kerem pas verdiği anda bitti atak dedim ama koçum diagne rizeyi çok seviyor başka takım olsa rakip değil diagne düşerdi :)

golden önceki pozisyonların ne diagnenin nede bizim ceza alanı önünde olan pozisyonlar kesinlikle faul değil. bizim ceza alanı önünde futbolcu teması alır almaz süreyi yemek için kendini yere atıyor yine diagnenin önünde düşen futbolcu da kendini yere atıyor. zaten faul olsalar palabıyık affetmezdi. bunlar faulse o zaman bizim yediğimiz golden önceki pozisyonda faul hemde 1 değil 2 kere faul.

gerçi keşke tüm kamuoyu tarafından pozisyonlar faul olarak değerlendirilse de şu palabıyık denen hakem müsveddesini hakemlikten atsalar.

ligin en zayıf takımını göte bala yendik bu futbolla ilk 3 e giremeyiz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:17 
Kullanıcı avatarı

Uzun zamandır yalnızca okuyorum, girip post atmıyorum foruma. Devre arasında girip iki taraf lehine de bariz hatalar olduğunu yazacaktım üşendim yazmadım. Yalnız şimdi üşenmiyorum, şu son golü VAR'dan döndürmeyen hakem heyetine yazıklar olsun. Utanmadan maç almaya devam edecekler.

Hata yapılır. Hayatın her alanında her birey hata yapabilir. Yapıyoruz da. Yalnız şu son golün hata olmadığı çok belli.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 8. Hafta | Rizespor 2 x Galatasaray 3
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:17 
Kullanıcı avatarı

5-0 10-0 olsa bu kadar zevk almazdık malum takım sapladı toprak atti bakın dalganıza artık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:20 

caGe yazdı:
Galatasarayı sahaya gömme hayali kuran çalışan malum şahsı çıktığı yere geri soktuk.

belki rize hiç top oynamadı puan almayı hiç hak etmedi ama şans bizim yanımızdaydı, kaçan penaltı çizgiden garip bir şekilde içeri girmeyen top ardından diagnenin efsane top götürüşü ile 3 puanı aldık. kerem pas verdiği anda bitti atak dedim ama koçum diagne rizeyi çok seviyor başka takım olsa rakip değil diagne düşerdi :)

golden önceki pozisyonların ne diagnenin nede bizim ceza alanı önünde olan pozisyonlar kesinlikle faul değil. bizim ceza alanı önünde futbolcu teması alır almaz süreyi yemek için kendini yere atıyor yine diagnenin önünde düşen futbolcu da kendini yere atıyor. zaten faul olsalar palabıyık affetmezdi. bunlar faulse o zaman bizim yediğimiz golden önceki pozisyonda faul hemde 1 değil 2 kere faul.

gerçi keşke tüm kamuoyu tarafından pozisyonlar faul olarak değerlendirilse de şu palabıyık denen hakem müsveddesini hakemlikten atsalar.

ligin en zayıf takımını göte bala yendik bu futbolla ilk 3 e giremeyiz.

Hicvetmek maksatlı sormuyorum özelikle gol pasını çıkarmadan önceki Diagne'nin pozisyonunun hangi sebeple faul olmadığını buradan veya özelden yazabilirmisin gerçekten merak ettiğim için soruyorum. Yanlışa yanlış demek bu kadar mı zor?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:20 

Bir daha gördük, futbol sahalarında Galatasaray lobisi ile baş edebilecek bir güç yok!

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:22 

AllisWell yazdı:
Uzun zamandır yalnızca okuyorum, girip post atmıyorum foruma. Devre arasında girip iki taraf lehine de bariz hatalar olduğunu yazacaktım üşendim yazmadım. Yalnız şimdi üşenmiyorum, şu son golü VAR'dan döndürmeyen hakem heyetine yazıklar olsun. Utanmadan maç almaya devam edecekler.

Hata yapılır. Hayatın her alanında her birey hata yapabilir. Yapıyoruz da. Yalnız şu son golün hata olmadığı çok belli.

Rize'nin İlk golle son gol arasinda ki fark ne peki

Valla yarım sayfa sürecek eleştiri var şu maca bizim takım için ama içimin yağları öyle eridi ki gerek duymadım

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:23 
Kullanıcı avatarı

Son golden önce rizeli futbolcudan topu alırken faul yok diyen adam gitsin gözlerini ameliyatla aldırsın.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:24 
Kullanıcı avatarı

ZBurnU yazdı:
Hicvetmek maksatlı sormuyorum özelikle gol pasını çıkarmadan önceki Diagne'nin pozisyonunun hangi sebeple faul olmadığını buradan veya özelden yazabilirmisin gerçekten merak ettiğim için soruyorum. Yanlışa yanlış demek bu kadar mı zor?

bizim ceza alanı önündeki pozisyonun tekrarını şimdi izledim o pozisyona faul verilebilir. hem ayağa temas hemde arka çaprazdan çarpma var. yani oyuncu kendini yere kolay bırakmamış ben maçı izlerken öyle sanmıştım.

https://twitter.com/search?q=Diagne&src ... cal=trends

sen bana diagnenin kusurlu hareketini söylermisin? rakip futbolcu diagnenin eliyle temas etmesi sonucu mu düşüyor? bence hayır direkt rakibin dokunmasını hissetiği anda kendini yere atıyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:24 

Son dakikadaki golü Rize atsa golün sayılma ihtimali yok. Üç pozisyondan 5 faul çıkardı Rize aleyhine olsa. Yüzde yüz doğru penaltı ve kırmızı kartı verip, pozisyonun etkisinde bu kadar kalınmaz. Galatasaray galibiyeti hak etti ama bu şekilde değil.

Rizespor taraftarını son dakikada yenen golden ziyade, takımın inançsız hali daha çok üzmüştür eminim. Rakipleri hafta içi Avrupa maçına çıkmış ve 10 kişi. Doksanıncı dakikada kaleci zaman geçirmekten sarı yiyor. Yeni hoca, dolu tribün, ligin galibiyet alamayan tek takımı olmak vs. takımın umrunda değil..

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:25 

Şu pozisyona faul diyen futbol yorumlamasın. Aslanım Diagne Marsilya maçı bu maç derken kahranımız olacaksın. Mustafayla beraber çift forvet oynatılmalı. Çift forvet yapıp topu ilerde tutarsak tozunu alırız bu ligin.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 119 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 10Batalla, asparagas63, Ayazadam, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Semt1919

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye