Zaman: 22 Eki 2021, 05:44

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 104 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Trabzonspor | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2021, 18:07 

footballcity yazdı:
Trabzonlu futbolcu Yusuf Demir Barcelona'da parlıyor!
Trabzonlu ve Trabzonsporlu olan Yusuf Demir bu yaz transfer döneminde Barcelona'ya transfer olmuştu. Önceki maçta gol atan genç yıldız Juventus karşısında da asist yaptı.

Joan Gamper Kupası'nda Barcelona, Juventus'u 3-0 mağlup etti ve kupanın sahibi oldu. Katalan devinin aslen Trabzonlu olan Avusturyalı futbolcusu Yusuf Demir mücadeleye ilk 11'de başlarken bir de asist yaptı.

Öte yandan Barcelona, Messi takımdan ayrıldıktan sonra ilk kupasını müzesine götürmüş oldu.

Barcelona kulübün kurucusu Joan Gamper adına düzenlenen kupada Juventus'la karşı karşıya geldi. Katalanlar, İtalyan devini 3-0 mağlup ederek kupayı müzesine götürdü.

YUSUF DEMİR ÇIKIŞINI SÜRDÜRDÜ
Barcelona'ya galibiyeti getiren golleri 3. dakikada Yusuf Demir'in asistinde Depay, 57. dakikada Braithwaite ve 90+2. dakikada Puig kaydetti. Daha önce Stuttgart'la oynanan hazırlık maçında gol atan Türk asıllı Avusturyalı Yusuf Demir, bu maçta da asist yaparak başarılı performansını sürdürdü.
https://www.haber61.net/spor/trabzonlu- ... 31812.html

Hocam bu yusuf demir milli takimizda oynama şansı varmi yoksa baska ülke oyuncusumu olacak.?

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2021, 18:46 
Kullanıcı avatarı

Türk milli takımını seçmedi oynayamaz. Zaten seçseydi kariyeri başlamadan biterdi. Mesut, İlkay, Emrecan örneğinde olduğu gibi. Adamları oynatmıyorlar ki bizde. Torpiller, hileyle korkudan kadro seçiyorlar.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2021, 11:55 
Kullanıcı avatarı

Uğurcan-Lille görüşmelerinden bahsediliyor. yaklaşık 15 m euro + sonra ki satıştan % 20 şeklinde.
Hayırlısı neyse o olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2021, 12:02 
Kullanıcı avatarı

Olimpiyat Şampiyonu Boksörümüz Busenaz Sürmeneli Türkiye’ye döndü

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda altın madalya kazanan milli sporcumuz Busenaz Sürmeneli'nin de yer aldığı kafile Japonya'dan yurda döndü.

Busenaz ve beraberindeki kafileyi İstanbul Havalimanı'nda Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sertaç Güven ve Eda Lermi karşıladı.

Ahmet Ağaoğlu: “Busenaz ile gurur duyuyoruz”

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu havalimanında yaptığı açıklamada, şunları söyledi:
"Olimpiyat madalyası çok farklı bir şey. Dünyada 4 yıl yaklaşık 500 milyon sporcu kota almak için mücadele ediyor, onların içerisinde sadece 12-13 bini olimpiyatlara gidebiliyor. Onların içerisinden de sadece yaklaşık 350'si altın madalyayı göğsüne takma şansına sahip oluyor. Busenaz gibi benim de hayalim vardı, ben de aktif sporcuydum. 'Allah'ım bana olimpiyat madalyası nasip et' diye ben de çok dua etmiştim. O madalya bugün kulüp başkanı olarak nasip oldu, onun için çok mutluyum."

Busenaz: “Türk kadının yapabileceklerini gösterdiğim için çok mutluyum”

Madalya için çok emek verdiğini belirten Busenaz, "Burada gördüğünüz sadece bir madalya ama içinde nelerin yattığını ben, hocam Cahit Süme ve teknik heyet biliyor. Acı var, gözyaşı var, antrenmanda çektiğimiz zorluklar var, her şey bu madalyanın içinde." dedi.

Altın madalyanın çocukluk hayali olduğunu anlatan Busenaz, "Küçük bir çocuktum olimpiyatların ne olduğunu bilmiyordum. Cahit hocam bana her zaman olimpiyata gideceğiz, altın madalya alacağız diyordu. Başardık, olimpiyat madalyasını aldık." diye konuştu.

Busenaz Sürmeneli, "Türk kadının yapabileceklerini gösterdiğim için çok mutluyum. Bu madalya hayal kuran bütün çocuklara, bütün kadınlarına ve Türk'ün gücünü gösteren herkese armağan olsun, umut ışığı olsun." ifadesini kullandı.

Cahit Süme: “Aynı şekilde devam edeceğiz”

Busenaz'ın daha önce 5 Avrupa ve 3 dünya şampiyonluğu olduğunu hatırlatan antrenörü Cahit Süme de, "Bütün bu şampiyonlarda İstiklal Marşı'nı dinledik, çok yoğun duygular yaşadık ama olimpiyatlar bambaşka. 2013'te Twitter'da bir paylaşım yapmıştım 'Allah'ım bana olimpiyat şampiyonu bir sporcuyu Trabzon'a getirmeyi nasip et.' diye, bunu yaşadık. Çok mutluyuz. Bundan sonra da devam edeceğiz." diye konuştu.
https://www.trabzonspor.org.tr/tr/haber ... -10-8-2021

Eklentiler:
222.jpg
222.jpg [ 88.73 KIB | 544 kere görüntülendi ]
111.jpg
111.jpg [ 89.54 KIB | 544 kere görüntülendi ]

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2021, 12:44 
Kullanıcı avatarı

Bugün son günü.
Sadece Trabzonspor maçları aboneliği 49 lira. Yeni abonelere özel ama.
+ Süper lige yeni çıkan takımlardan birinin maçları da hediye.
Alırsam Giresunspor'u seçeceğim.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 Ağu 2021, 22:44 
Kullanıcı avatarı

bakasetas orta sahada tek başına çalışıyor. berat ne hücum da var ne defansta sadece sağa sola pas atıyor daha öncede yazdım. takım eksik oynuyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2021, 15:00 
Kullanıcı avatarı

Hacıosmanoğlu'ndan Busenaz Sürmeneli'ye ev ve araba!

61Saat Spor Servisi - Trabzonspor eski Başkanı, TİAB Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu geçtiğimiz gün olimpiyat şampiyonu Busenaz Sürmeneli’yi ağırladı.

Fevzi Hoca isimli bir mekanda düzenlenen yemeğe Trabzonlu belediye başkanları, futbol kulüp başkanları ve bürokratlar katılım gösterdi.

Organizasyonda Busenaz’ın başarısından dolayı gurur duyduğunu ve her şeye layık olduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu olimpiyat şampiyonu sporcuya bir ev ve bir araba sözü verdi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2021, 12:05 

Öndeki beşlinin beşi de gol attı. Ben böyle şey görmedim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2021, 12:39 
Kullanıcı avatarı

Ancak takım savunması sıkıntılı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2021, 15:36 
Kullanıcı avatarı

Bilgilendirme

Kulübümüzün tescilli markası TS Club’a ait lisanslı ürünlerin sahtelerini üreterek satışa sunan firma sahibine hapis cezası

Kulübümüz, tescilli markası TS Club’a ait lisanslı ürünlerin sahtelerini üreterek satışa sunan şahıslarla ilgili hukuki mücadelesini sürdürmektedir.

Gelen ihbarlar ve tespitler doğrultusunda imitasyon ürün satışı gerçekleştirenlere yasal işlemleri başlatan kulübümüz, İstanbul’da faaliyet gösteren D…k adlı firmanın 0212 702 25 41 numaralı hat üzerinden Trabzonspor’dan aradıklarını beyan ederek taklit ürün satışı yapmaya çalıştığını belirlemiştir. Söz konusu firmanın sahibi hakkında İstanbul 2. Fikri Sınai Haklar Ceza Mahkemesi’nde dava açılmıştır. Yargılama sonucunda firma sahibi 10 ay hapis cezasına çarptırılmıştır

Bir kez daha hatırlatmak isteriz ki; kulübümüzün telefon veya ev/iş yeri ziyaretleri üzerinden forma, kaşkol gibi ürün satışı kesinlikle yoktur. Ayrıca, kulübümüz bünyesinde Trabzonspor Dergisi, Yavru Fırtına ve TS Club’a ait çağrı merkezlerinin dışında (0 212 981 1967 ve 0 850 532 1967) herhangi bir tele satış hattı bulunmamaktadır.

Yukarıda belirtilen telefon numaraları dışında sizleri arayarak kulübümüz adına satış gerçekleştirdiğini beyan edenleri Halkla İlişkiler Birimimize (444 1967) ihbar etmenizi önemle rica ederiz.

Bu arada yine telefon üzerinden taklit ürün satışı yapan diğer firmaların dava süreçleri ise devam etmektedir.

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/haber ... -20-8-2021

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 104 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye