Zaman: 22 May 2022, 11:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 381 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 39  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Süper Lig 2021/2022 | Şampiyon, Avrupa Bileti Düşme aday
MesajGönderilme zamanı: 26 Tem 2021, 19:47 
Kullanıcı avatarı

ADS hakikaten şahane adamlar aldı,takım olabilirlerse ilk 5e rahat oynarlar.
Aynı şekilde Karagümrük üstüne koyarak devam ediyor yine ilk 5 kovalayacaklarını düşünüyorum.

Altay beni çok şaşırttı gelicek bir kaç ismi biliyoruz pederbeyden ötürü fakat hem çok geç kaldılar hemde anlaşılan ve geliceği konuşulan isimlerin çoğu kapalı kutu. Böyle giderse bende işlerinin zor olduğunu düşünüyorum. İnşallah yanılırım sezonu rahat bitirirler.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2021, 03:02 
Kullanıcı avatarı

tombulşişe yazdı:
1914Alsancak yazdı:

biz sizin uzerinizde bitiririz ligi. bu mesaji isaretle sene sonunda goruselim :)

Görüyor ve arttırıyorum ligi bizim üzerimizde bitirin. Kıbrıs Şehitleri girişinde sandalye ye oturup kafayı usturaya vurdurmayan top olsun. 8) Var mısın @Alsancak hahsahbsa

tombulşişe yazdı:
1914Alsancak yazdı:

biz sizin uzerinizde bitiririz ligi. bu mesaji isaretle sene sonunda goruselim :)

Görüyor ve arttırıyorum ligi bizim üzerimizde bitirin. Kıbrıs Şehitleri girişinde sandalye ye oturup kafayı usturaya vurdurmayan top olsun. 8) Var mısın @Alsancak hahsahbsa

yas ve is itibariyle boyle atraksiyonlara girmiyorum kardesim ama bircok goztepeli kardesimle cesitli iddialara girdim halihazirda ama gonlun rahat olsun 8)

kamp esnasinda gelen, hatta belki ilk haftadan sonra gelen bile oyuncularimiz olabilir. ancak nihai goruntude cok ciddi bir takim kurmakta oldugumuzu dusunuyorum zira konusulan ve gelen isimler hep ciddi standartta. ama bu sene herkes akilli transfer yapiyor, hep 30 alti, al sat yapilabilecek oyunculara yonelinmis vaziyette. o yuzden cetin ve keyifli bir lig bizi bekliyor...

biz bu ligde encok oynayan 8. takimiz, sehrin guney takimini destekleyen arkadaslarin tevellutler yetmiyor olabilir, bu ligde sizden 12 sezon fazla oynadik. ama hafife almaniz da guzel, oyle olunca sokun seviyesi yukseliyor, daha keyifli oluyor

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2021, 03:14 
Kullanıcı avatarı

canlarfeda35 yazdı:
Mustafa denizli faktörüyle Altay ligi ilk üçte bitirir.
:)))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2021, 04:39 
Kullanıcı avatarı

Ne komik insanlarsınız yorumlarınızı okurken güldüm yok Altay çok geç kadro kurmuş küme düşermiş falan,görende çok kaliteli bir ligimiz var sanacak.Avrupa’nın en dandik liglerinden biri bizim lig, geçen sene temmuzda ligi bitirdik en son kadroyu tamamlayan takımdan biriydik, Avrupa’yı 4 puanla kaçırdık tesis,stadyum olmadan. Hesap edin 10 tane farklı stadyumda oynadık ev sahibi olarak. :D

2-3 tane pas yapmasını,şut atmasını bilen futbolcunuz varsa bi şekilde ilk 10 içinde oluyorsunuz diğer 10 takım genelde sezon içinde 3-4 hoca değiştiriyor, kendi iş bilmezlikleri sonucunu x kurumlara atıp, tvye çıkıp kenetlen bilmem ne x şehri, başka x spor yok gibi demeçler veriyor,şanslı olan kurtarıyor diğerleri gidiyor, tabi küme düşünce hemen gitmiyor, ruhen 2-3 hafta daha süper ligde devam ediyorlar.Bu sene küme düşme kalksın gibi açıklamalar yapıyorlar,sonra siyasetçiler twit atıyor ayrıcalık değil hakkımızı istiyoruz diye ve en son kapanış.

UEFA ligi sıralamasında 18.sıraya mı ne geriledik,seneye 20-22 arası oluruz daha bismillah demedik Galatasaray 5 tane yedi gerisini siz hesap edin.

O yüzden herkes rahat olsun bi ufak sistem kurmaya çalışan takımlar kendini ufak çaplı ilk 10 rekabetinin içinde bulacak,gerisi şehri müdafaa, TFF istifa. Vallahi amatör lig daha zevkli. Realiteye gelirsek geçen sene ilk 10 yapan takımların yine ilk 10’da olacağını düşünüyorum,buna Adana Demirspor’da eklenir. Şampiyon kim olur? Fikrimi önemseyen varsa eğer,en fazla şikayet eden,hakemler bizi engelliyor muhabbetini en güzel süsleyen ipi önde götürür. Herkese başarılı bir sezon diliyorum semtimizi tribünde izleyelim yeter bize.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2021, 18:57 

Ligin en oturmuş takımları ile zor geçen bir sene olucak gibi gözüküyor. 4 tane düşecek takımı tahmin etmek çok zor. Lige yeni katılan biz,Giresun ve Ads’den sadece Ads’nin düşme ihtimali çok düşük. Biz yabancı transferlerle beraber tam bir kapalı kutuyuz. Bu sene için ligde kalmak başarıdır. Diğer düşme adaylarım Kayseri ve Hatay. 5. Tahmini yapmak zor. Düşme bareminin yüksek olacağını düşünüyorum. Aradan belki sürpriz cıkadabilir. Kasımpaşa,Rize ve Konya üçlüsünden biri de olabilir hatta Alanya bile düşmeye oynayabilir. Giresun-Altay-Kayseri-Hatay-Konya-Kasımpaşa-Alanya bu takımların alt sıra mücadelesi vereceğini düşünüyorum. Umarım transferler tutar ve buradan kendimizi sıyırırız

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2021, 19:02 
Kullanıcı avatarı

tombulşişe yazdı:

ben sevinçte oturuyorum sizden önce bitirirlermi bilmem 2 maçta sizden daha fazla puan alırlar varsan iddaaya buyur ? :)

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2021, 21:41 

Erken bir tahminle sezon sonunda 4/4 showu yapmak üzere Hatay, Giresun, Konya, Alanya düşer diyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2021, 22:33 
Kullanıcı avatarı

Josh1912 yazdı:
tombulşişe yazdı:

ben sevinçte oturuyorum sizden önce bitirirlermi bilmem 2 maçta sizden daha fazla puan alırlar varsan iddaaya buyur ? :)

6 puan cepte kardesim iddiaya gerek yok 8)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2021, 22:50 
Kullanıcı avatarı

Vayy 18 takım varken her 6 takımdan biri küme düşüyordu. Şimdi her 5 takımdan biri.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Tem 2021, 23:43 
Kullanıcı avatarı

1914Alsancak yazdı:
Josh1912 yazdı:
[quote="tombulşişe"]

6 puan cepte kardesim iddiaya gerek yok 8)[/quote]11.04.2004 yılından beri, toplam 17 yıldır resmi maçlarda bizi yenmeyen takımın taraftarı mı söylüyor bunu [emoji3]

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 381 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 39  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 19101910, Bing [Bot], esgres, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye