Zaman: 28 Kas 2021, 08:43

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 293 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 30  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Beşiktaş JK | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2021, 20:26 
Kullanıcı avatarı

İblis Rıdvan'a girsin bu anlaşma.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2021, 21:35 
Kullanıcı avatarı

e bir zahmet niye uzadigini da biri aciklayacak herhalde di mi?

sinir hastasi ettiler insanlari

emre kocadag diyor ki, cok sey yazildi cizildi, itibar etmeyin, yahu agzini acan yok yönetimden konuyla ilgili haftalardir, neye itibar edelim, bugün sorulan soruya ergen gibi götünü dönüp giden baskana mi?

alacagi para da dehset bence bu arada, daha önce alan var miydi bu kadarini, senol günes bile daha az kazaniyordu diye hatirliyorum

neyse, artik ne olduysa oldu, umarim o sorunlar ne idiyse gercekten cözülmüstür, ilk krizde baltalar tekrar cikmaz

herhalükarda iki tarafin da affedilmez hatalari var, taraftar da bunu hatirlayacak yeri geldikce

ridvan denen yüzsüz yavsak da cikip sayemde falan diyebilir, hic sasirmam

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 01:47 
Kullanıcı avatarı

Sergen’le tekrar anlaşılması kaos ortamını önledi.

Şöyle ki;

Taraftar sonuçtan memnun ve havaya girdi.

Yönetim memnun. Hoca aramaktan kurtuldu. Başka bir hoca ile anlaşsalardı en ufak başarısızlıkta dahi topun ağzına gireceklerdi. Şimdi ise topu Sergen’e atacaklar. Ne istedi de vermedik diyecekler. Taraftar da gıkını çıkaramayacak haliyle.

Sergen memnun. İstediği rakama anlaştı. Bu kadar çok sevildiğini hissettiği bir ortamda TD’lik yapma coşkusunu yaşayamaya devam edecek. Üstelik yeni sezon muhtemelen seyircili olacak. Arkasında taraftarın gücü olduğunu bilerek hareket edecek. Bu ona ayrı bir özgüven ve ego katacak şüphesiz.

Ben tekrar imza atmasına sevinenlerdenim. Bu işin başından beri ne yönetime ne de Sergen’e kızamadım. Zira ortada bir belirsizlik vardı. İki taraf da konuşmuyordu. Sadece spekülasyondan ibaretti medyada çıkan haberler.

Şimdi sıra transferlere ve kadro yapılanmasına geldi. Bakalım nasıl bir transfer dönemi geçireceğiz.

Yalnız şu da bir gerçek ki, biz her sene bu kaos ortamını yaşayacağız sanki. Zira Sergen hoca bir yıllık kontrat yapıyor sürekli:)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 05:03 
Kullanıcı avatarı

Uzun zamandır takip edip yazmıyoruz foruma. Sancılı bir süreç geçirdik ama hepimize ders olmuştur. Sergen açısından da yönetim açısından da en doğrusu oldu. Sorun muhtemelen para değildi. Kadro sözü almış olacak ki, Emre Kocadağ’ın transfer sorularına verdiği cevaplarda sürekli Sergen hocanın adı zikredildi. Umarım hayırlı olur biz de yavaştan kadro planlaması yapabiliriz en büyük zevkimiz :)

Sözleşmesi uzatılması beklenenleri kadroya ekledim (Gökhan Töre, Atiba) Herkesin karın ağrısı olan Nsakala, Douglas gibi isimleri kadroya eklemedim. Serdar Saatçi ve Güven Yalçın oyuncularımız Sergen hocanın mutlaka kadroda istediği ve şans vermesi beklenen oyuncular. Rosier ve Ghezzal durumları belirsiz.

GK: Ersin Destanoğlu - Utku Yuvakıran - Emre Bilgin
CB: Transfer - Domagoj Vida - Wellington - Serdar Saatçi
RB: Transfer - Bilal Ceylan
LB: Transfer - Rıdvan Yılmaz
DM/CM/OM: Souza - Atiba Hutchinson - Necip Uysal - Salih Uçan - Oğuzhan Özyakup - Adem Ljajic - Transfer
LW/RW: Transfer - Transfer - Nkoudou - Gökhan Töre - Hasic
CF: Transfer - Transfer - Güven Yalçın - Transfer

2021/22 Gelenler:
Salih Uçan

2021/22 Gidenler - Kiralık Sözleşmesi Bitenler:
Francisco Montero - Kiralık
Rasheed Ghezzal - Kiralık
Valentine Rosier - Kiralık
Cenk Tosun - Kiralık
Bernard Mensah - Kiralık
Dorukhan Toköz - Sözleşmesi Sona Erdi
Vincent Aboubakar - Sözleşmesi Sona Erdi

2021/22 Gitmesi Beklenenler:
Fabrice Nsakala
Douglas
Jeremain Lens
Cyle Larin
Umut Nayır
Atakan Üner
Tyler Boyd

2021/22 Dedikodular:
Alex Teixera
Kenan Karaman
Kaan Ayhan
Mitrovic
Diego Costa

İdeal 11:
ErsinDestanoğlu
Transfer(Rosier) - DomagojVida - Transfer(Kaan) - RıdvanYılmaz
JosephDeSouza - SalihUçan
Transfer(Ghezzal) - Transfer(Teixera) - Transfer(?)
Transfer(Costa)

Transferde işimiz çok zor. İlk 11 kadrosuna neredeyse 6 tane transfere ihtiyacımız var, tabi hedef sağlam kadro ise. Çok mümkün görünmüyor. Şuan takımın santrforları tek gelir kaynağı olabilecek Larin ve formsuz Güven. Direk iki kaliteli santrfora ihtiyacımız var. Ghezzal ve Rosier durumları belirsiz, sol bek lazım, on numara lazım vs.

En son VioBJK tarafından 23 Haz 2021, 05:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 05:18 
Kullanıcı avatarı

Mitrovic, Fulham'daki mi ? Keşke gelse ligi kırar geçer ama çok zor buralara yolunun düşmesi.

Gitmesi beklenenlerde Nsakala'yı görüyorum. Duyum mu var yoksa kişisel beklenti mi bu ? Umarım gerçekleşir bu da.

Bizim asıl Adem'den kurtulmamız gerekiyor. İkinin üzerinde para alıp bu kadar istikrarsız bu kadar güvenilmez bir topçu bizim için fazla lüks.

Sergen Yalçın ile yeniden anlaşılması meselesi de hayırlı olsun. Yönetim bu süreci iyi yönetemedi ama en azından sözleşme detaylarını açık bir şekilde tüm Beşiktaşlılar ile paylaşmalılar. Mesele nedir, neden bu kadar uzadı, neler verildi bilmek hepimizin hakkı.

Federasyonun aldığı yabancı kararı ile kalenin Türk olması bence kesinleşti. Ersin'in satılacağına pek ihtimal vermiyorum ama satılsa bile Mert için teklif yapılır.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 09:45 
Kullanıcı avatarı

kanser deyip duruyoruz ya, aha işte, arada bir terapi hop, bir dahaki krize kadar tekrar ayaklanma süreci. nasıl iş anlamıyorum arkadaş. bir allahın kulu da "şöyle oldu, böyle oldu" demiyor. sene boyunca twitllerden ekranlardan kamera önlerinden hiç susmayan yöneticiler ölü taklidi yaptı. madem bu yılki duruşunuz bu, sene içinde de devam ettirin, az susun ortalığı hiç bulandırmayın.

neyse, iyi oldu, inceden bir rahatlama geldi ama bu yönetimle biraz zor gibi. yine transferin son gününe kadar o geldi bu gelecek şu kaçtı bu gidecek mavraları bizi bekliyor sanki. göreceğiz.

fred frith, maaş dehşet evet. 25 milyon büyük rakam. şenol güneş'in maaşı 30 küsur milyon. kuyruğuna teneke bağlanıp gönderilen erol bulut 15 milyon istiyordu antepten. fatih terim yanılmıyorsam 18 falandı sene başında. abdullahla iki yıl önce 12ye mi el sıkışmıştı fiko? trabzonda 5-6 gibi bir şey alıyor. ersun yanal'ın bir ara 1.5-2 mil euro, 15-20 milyon aldığını hatırlıyorum, antalyada kaç alıyor, bir fikrim yok. rakamlar lig tepesinde üç aşağı beş yukarı 10-20 bandında seyrediyor kısacası. tabii fb kimi getirir, kaç para verir bilemiyoruz henüz. sergen hoca şu anda lider konumda.

takım ve transfer konuları biraz yaş. gitmesi gerekenler bir alay, gelmesi gerekenler de bir o kadar.
değil kulübe, 11'i çıkartacak adam yok daha. uzuuuuun bir yaz bizi bekliyor yani.
uzun yaz diyorum ama 1.5 ay, 50 gün sonra, 13 ağustos'ta lig başlıyor.
şampiyonlar ligi ise eylül ortası.
10 gün sonra başlayacak, 10 gün sürmesi gereken slovakya kampı iptal. zaten daha ortada takım yok, td yeni geldi.
bakalım bakalım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 10:52 
Kullanıcı avatarı

adam sergenin parasını beleşe getiricek 12 milyon tl nedir yahu TL bazında birde. avcı uero üzerinden 3.5 milyon uero değilmiydi benmi yanlış hatırlıyorum. takım bulamadığı aylarda bile para verilecekti.

2 milyon uero ile anlaşılmış 20 milyon tl.

ülkede dolar uero kuru çok uçuklarda olduğundan bunlar futbol dünyası için orta sınıf fiyatlar.

12 milyon tl 1.100 uero mu ediyor. negredo 4.5 milyon uero alıyordu senelik. 50 milyon tl gibi meblağ.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2021, 18:20 

@VioBJK

Kardeşim eline sağlık...

Ben onu bunu bilmem şu Rosier'i alın arkadaş.Çocuk 1 aydır Bodrum'dan devamı bizimle ilgili paylaşımlar yapıyor.Bas bas bağırıyor Beşiktaş'ta kalmak istiyorum diye, böyle aidiyetli yabancılar bulmak zor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 00:53 
Kullanıcı avatarı

21 yazdı:
fred frith, maaş dehşet evet. 25 milyon büyük rakam. şenol güneş'in maaşı 30 küsur milyon. kuyruğuna teneke bağlanıp gönderilen erol bulut 15 milyon istiyordu antepten. fatih terim yanılmıyorsam 18 falandı sene başında. abdullahla iki yıl önce 12ye mi el sıkışmıştı fiko? trabzonda 5-6 gibi bir şey alıyor. ersun yanal'ın bir ara 1.5-2 mil euro, 15-20 milyon aldığını hatırlıyorum, antalyada kaç alıyor, bir fikrim yok. rakamlar lig tepesinde üç aşağı beş yukarı 10-20 bandında seyrediyor kısacası. tabii fb kimi getirir, kaç para verir bilemiyoruz henüz. sergen hoca şu anda lider konumda.

kimin ne aldigindan öte, ki o da gayet tartisilabilir, sergen hangi kiyasta fatih terimden cok kazanabilir vs, ama herhalükarda bir antrenörün sampiyon oldu diye maasini 3-4 katina cikarmak makul bir durum degil, hele de 1er senelik anlasmalar yapiyorsan

diyelim bu sene de sampiyon oldu, avrupada da ortalama bi performans gösterdi, ne yapacagiz, seneye de 100 milyon mu verecegiz; bu basarili oldukca kulübü istedigim kadar yolabilirime dönüyor biraz

bonuslarla 30 küsür milyona cikabilecek bir maastan bahsediliyor, inanilmaz bir para bu, senol günes zamanindaki euro kuruyla 7-8 milyon euro (pardon üro) ediyor, kiyaslanacak bir durum da yok aslinda + daha yardimci ordusuna verilecek paralar var isin icinde; neyse yine de KAP aciklamasini bekleyelim, herkes götünden uydurmaya meyilli neticede, belki de (umarim) bu kadar degildir

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Haz 2021, 01:29 
Kullanıcı avatarı

bu arada, Vio hosgeldin

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 293 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 30  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lular

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye