Zaman: 05 Ara 2021, 13:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 453 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 46  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 42.Hafta | Göztepe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 20:42 
Kullanıcı avatarı

cepni yazdı:
Göztepeli arkadaşların yerinde olsam sosyal medyadan uzak bir hafta geçiririm. Saçma sapan muhabbetlere meze olarak takımını görmek çok kötü. Göztepe bu çıkar topunu oynar. Dengesiz çok yensen teşvik derler, yenilsen yattı derler o sebeple laf yetişmez. Mantar gibi çoklar zaten.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen öyle güzel kardeşim...
Bu arada hosgeldiniz hayırlı olsun Giresunspora başarılar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 20:58 

kulübe yakın göztepeli arkadaşlar da vardır burada elbet. şu şarlatana gereken yaptırım uygulansın artık

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 21:13 
Kullanıcı avatarı

twitter ve facebook ta mal mal şeyler paylaşıyor millet. sonra da niye otobüsler taşlanıyor, rakip takıma saldırıyor diyorlar. spor şube bu tiplere işlem yapmıyor mu anlamadım.

son yıllarda sosyal medya tribüncü tayfası ortaya çıktı. bunlar kardeş takımı da birbirine düşman eder o derece tehlikeliler.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 21:15 

clad yazdı:
kimse kimseden yatmasını beklemez tabi ama son 4-5 hafta amaçsızca maçlara çıkan sezon bitse de gitsek diyen bir takım birden bire bir maça asılırsa hayırdır inşallah denmesi anormal bir durum değil.Ben dün maçlare biter bitmez söyledim Gs nin şampiyonluğu hayırlı olsun diye bunun sebebi göztepe'nin başında dürüst bir hoca olması malatyada ise adem büyük,semih kaya,umut bulut gibi futbolcların olması.

keşke tedavi olsan ya sana değil daha çok yakınlarına üzülüyorum valla geçmez seninle bir hayat

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 21:25 
Kullanıcı avatarı

biri teşvik diye, prim diye bir laf atıyor ortaya. başka biri yatacak diyor, zaten x takımlı o diyor. zeki geçinen bir alay taraftar artlarından gidiyor. karşı takım kuruluyor, taraftarları kuruluyor. rakipler de sağ olsun iyi kaşıyor, hiç durmadan kaşıyor. algının kralı dönüyor. hep beraber kafayı yiyoruz ama lafı ortaya atan bir senede kazanamayacağım parayı bir aylık maaş olarak cebine indiriyor, hayata devam ediyor. bu gibi bokunda boğulması gereken birtakım kıtipiyozlara (emre filanca, turgay falanca, selçuk sksok vb) prim verip söylediklerini gündem yapanlar, o laflara kanıp ortalığı velveleye verenler varken futbol da konuşulmuyor memlekette. trajikomik hakikaten.

benim bildiğim göztepe duruşu olan takımdır, eski çınardır. elinden geleni yapar, günündeyse yener, puan alır, değilse yenilir, gelecek sezona bakar. atla deve değil. aynı şey bizim için de geçerli. iyi oynarsak yener şampiyon oluruz, şampiyonluğu kaybedersek de üç kuruş parayla omurgasını oluşturmaya çalıştığımız takımla önümüzdeki sezona bakarız.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 21:30 

Göztepeli kardeşlerim,abilerim sosyal medyayı takip edip boşuna sinirlenmeyin. Her takımın 2 3 tane amigosu var sadece ortalığı karıştırmaya yarıyorlar. Sahada adam gibi oynasın takımınız yeter. Elinizden geleni yapın sonuç önemli değil.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 21:55 

sosyal medya çıktı mertlik bozuldu. ağzı olan konuşuyor. her hafta birileri birilerini suçluyor. herkes bir şey kaşıma derdinde. toplum olarak ne kadar yozlaşmışız.
abuk sabuk adamlar tvde reyting kasacam, popüler olacam diye koskoca camiaları zan altında bırakıyor. yetmiyor millet sosyal medyada kendilerine herkes düşman algısı yaratıyor. sürekli birilerini suçluyor. bu nasıl düzen aklım almıyor. kimsenin kimseye kurulduğu filan yok. göztepe büyük bir kulüp çıkar sahada oyununu oynar. sonuca göre birileri sevinir birileri üzülür. buna da yapacak bir şey yok...

maçla alakalı yorum yapacak olursam beşiktaş baya sarsılmış bir durumda. hemen ayağa kalkmaları lazım. ghezal olsun rosier olsun son maç sonunda iyi gözükmedi ama ben her şeye rağmen göztepeyi yeneceğini düşünüyorum. göztepe son haftalarda rotasyon yaparak oynuyor gibi gözüküyor ama kadro genişliği çok fazla olmadığından beykan kubilay kerim dışında yeni oyuncu görmedik. bir de kalede arda oynadı ama irfan son haftalar da baya kötü performans sergiliyordu. kafası rahat bir takım olarak çıkıp oyununu oynar göztepe. beşiktaş jahoviçi ve halili tutar ve göztepenin kanatlarına yüklenirse maçı 1-0,2-0 gibi skorla alır. beşiktaş için kötü senaryo gol atamadığı sürece gerilecek ve stres yapacak. göztepe de kontra ile bir gol atarsa o zaman işler karışır. ben bu ihtimali zor görüyorum ve galatasarayın da malatyaya öyle 4-5 gol fark atamayacağını düşündüğümden beşiktaşın şampiyon olacağını düşünüyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 22:03 

Herkes sanki Gs 5 atmış Bjk 2-1 2-0 yener Gs şampiyon olur havasında Gs 5 atamaz Bjk 5 atar konsantre olmaları yeter kim şampiyon olursa da hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 22:12 
Kullanıcı avatarı

Turgay demir ve gibileri ünal hocaya teşvik iddaları yapmaya devam etsin ünal karaman gerekeni maç sonu söyler

Başa Dön
  Bookmark and Share

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 12 May 2021, 22:24 

b10 yazdı:
kulübe yakın göztepeli arkadaşlar da vardır burada elbet. şu şarlatana gereken yaptırım uygulansın artık

Böyle şeyler ters etki yapar biri anlatsın Turgay Demir'e bide mübarek ayda görmediğin bir şey hakkında başka birinin günahına giriyorsun yazıktır günahtır dediği sene ben 1 yaşındaydım ama elinde belge olur kanıt olur koyarsın ortaya bizlerde öğrenmiş oluruz burada herhalde o seneleri hatırlayan 1-2 kişi vardır onlarda bu maçlarla ilgili neler yaşandı yazabilir aslında bizde öğrenmiş oluruz..

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 453 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 46  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], bunelan, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, körfezli_celik

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye