Zaman: 02 Ara 2021, 19:20

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 453 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 42, 43, 44, 45, 46
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 42.Hafta | Göztepe 1 - Beşiktaş 2
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2021, 17:52 

brscnctn yazdı:
Beşiktaş ta top oynamış eski futbolculari dinleyin her zaman derler ki biz başarısız olduğumuzda tribunlerimiz her zaman dolu olurdu. Tamam sizde takiminizi seviyorsunuz saygi duyuyoruz ama sizde biraz insanlara saygi duyun. Simdi stadlarin cogu yenilendi fiyatlari cok bilmiyorum ama daha eskiden bizim bir mac bileti aldigimiz paraya anadoluda sezonluk kombine aliyordun. Burdan anadoluya deplasmana gittigin zaman kendi cebinden iyi paralar harciyordun mecburen. Sonucta üç aşağı beş yukari ayni paralari kazaniyoruz. Herkes fedakarlik yapiyor bu sadece anadolu takimi taraftarina özgü bir durum değil biraz bunun farkina varin. Bilet fiyatlari uçuk olmasin Beşiktaş amatör kümeye düşsün isterse o stad her maç dolar ve tribünde yine eski günlerimize döneriz.

Yaşı 30 dan fazla olanlar ve tribün takip edenler bilir.
Özellikle Televole zamanları vs.

Bjk tribünü kötü giden sene tüm takımı meşhur KAPALI ya çağırıp Hepiniz o... ç.... diye bağırdı mı bağırmadı mı ?

Her tribünün hatası da emeği de çoktur , daha da uzatmaya gerek yok.
İzmir sıradan bir Anadolu şehri olmadığı için gelen Vali Emniyed Müdür yada Bürokrasi işleri daha değişik...
Haliyle de şehirde kendine dert olan Göztepe yada diğer İzmir takım tribünleri sevilmiyor...
Üvey evlat muamalesi burdan geliyor.

Bence artık kilitleyin de başka konuya odaklansın insanlar :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2021, 18:13 

Ohooo o hataları sayarsak bitiremeyiz. Ama bende o agresif tribunun hastasiydim be cok ozluyorum o zamanlari. Mac icinde beste yapiplip ayni anda butun tribunlere dagilirdi. Bir macta 10 dan fazla beste soylenirdi. Gelen her futbolcunun ayri bestesi olurdu oyle dumduz tribune cagirilmazdi. (I love you bilmem ne gibi) :D Ben takimini destekleyen herkese saygi duyarim hangi takimli olursa olsun. Kendimi dusunuyorum İstanbul'da degilde baska bir sehirde dogup yasasaydim o sehrin takımını tutardim muhtemelen. Ama tutmayan insanlara da kin duymazdim herkesin kendi tercihidir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 18 May 2021, 19:22 
Kullanıcı avatarı

Usulsüz seyirci alımı ilede ceza alacağız şimdi :lol:

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 453 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 42, 43, 44, 45, 46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], bunelan, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kuzeyinkrali, Milat1914, TİMİ88

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye