Zaman: 26 Haz 2022, 14:12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 296, 297, 298, 299, 300
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 01:42 
Kullanıcı avatarı

Bakın neden düştüğümüzü sayın mehmet sepilin açıklamalarındaki satır aralarında bulabilirsiniz ; 1.lig klüpleri yayın ihalesinden en az darbe yiyen klüpler oldu ,esas büyük darbeyi son 2-3 yıldır süper lig takımları yiyor .yabancı yatırımcılar bu işten geri çekildiler ,2 yıl sonra yeniden ihale yapıldığında dünya piyasalarının tekrar uygun olabileceğini umuyorum .Kendisinin spor klübü yönetmekle alakası yok adam şirket yönetiyor ve bu yönde adımlar atıyor yok göztepeliymiş şuymuş buymuş hepsi hikaye

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 16:59 
Kullanıcı avatarı

pirlo35 yazdı:
o.ospu içerden olursa kapı kilit tutmaz diye bir laf vardır. bu kulüpte suçlu ne taraftar, ne hocalar, ne de topçulardır.

dünkü toplantıdan anladık ki içerdeki hainler Sepil'i de topçuyu da tribüne düşman etmiş. ben unutmuştum yukardaki arkadaş hatırlatmış, n'diaye durduk yere koca tribüne ırkçı dedi sebebini anlamadık, 7 numara gol atıp sevinmedi tribüne kulaklarını tıkadı. bu tribün bunları hak edecek tek bir hareket yapmadı. dünyanın her yerinde eleştiri protesto olur, milyonları indirirken iyi 2 ıslıkta küsen topçu/başkan mı olur?

bugün bir başarısızlıktan bahsediliyorsa bu suç başta Sepil'in sonra da kurduğu ekibindir. bir an önce defolup gidersiniz umarım.

ayrıca toplantıya katılanlara da helal olsun, herif karşında göz göre göre takımı düşürdü, rezilliğin bini bi para 2 tane adam akıllı soru soramadılar.

buna benzer şeyler yazacaktım sağolasın yazmışsın. Her anlamda rezalet ve ihanet dolu sene oldu bizim açımızdan. Taraftar olarak gerekli dersleri çıkartmak lazım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 May 2022, 19:47 
Kullanıcı avatarı

Bitsin de defolup gideyim dediğim ender maçlardan biriydi, neredeyse futboldan nefret edecektim. Allah'ın cezası şu lig bitse de kurtulsak...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 May 2022, 18:01 
Kullanıcı avatarı

Hydrozn yazdı:
Bitsin de defolup gideyim dediğim ender maçlardan biriydi, neredeyse futboldan nefret edecektim. Allah'ın cezası şu lig bitse de kurtulsak...

Rakip 9 kişi kalmasına rağmen o kadar belliydi ki 50.dakikada staddan ayrıldım.Hala bunlar ve kulübün içindekiler utanmadan birde maaş alıyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 296, 297, 298, 299, 300

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Google [Bot], Google Adsense [Bot], Larendon, Tikveş

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye