Zaman: 12 Ağu 2022, 02:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 300  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2021, 07:44 

Valla söylevler çok şey var. M. Sepil Göztepe’nin efsane başkanıdır bana göre. Ama şu inat işleri burnun diki işleri bizim 3-4 senemizi yedi. Yoksa çok daha sağlam bir altyapı,bir A takım ve gelirleri olan klüp olabilirdik. Valla Berkan kaç senedir küfür ediyorum ama şimdi pişman oldum adam bu çünkü bu kadar sen bu adam yerine adam almayı. Sağı solu muratla Berkan emanet edersen olacağı bu kadar. Bilet konusunda indirim yapması gerek 35-70 yap bari sayı olarak tribünleri etkiliyor malasef fiyat. Giresun maçına 200 desede gideceğiz bu maçlar kilit maçlarıdır. Avaz avaz destekleme maçlarıdır. Başka Göztepe yok bizler için. Ben Hatay ve Altay maçında adam gibi forvetin olsa kazanacağımızı ve Galatasaray maçındaki itfan o golü yemese galatasayım yeneceğimizi düşünerek iyimser davranmak istiyorum. Bu takımda forvete kahpbivi Kanada gerekirse kompleksli Cherifi koymak gerek. Umarım son 7 haftada takımın kapasitesi bu kadar değil başka sorunlardan ve şansılıktan takım oynamıyordur. Yoksa ikinci yarı transferlerinde kurtarmaz çünkü 4 takım düşüyor. Son lafım ilhana bu takım üzerinde bu kadar etkisi varsa kaçak oynamasın takımın başına geçsin tüm sorumluluğu alsın . Yoksa taraftara üçlü çektirmekle bizden büyük Göztepeli olmadı.Mustafa hocada altyapıdan ve maçların bildiğin kadar adamdır Göztepelidir. Birde şu setlere bilindik insanlar çıksa maraton çok kötü yönetiliyor kaçtan ve diğer tribünlerden kopuk kalıyor.daha yazılacak çok şey var ama “bir taş olsaydı çatlardı inan her şeye rağmen büyüyor sevdan”

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2021, 08:36 

Betoyu bile boklayan var :) Beto mu gördünüz hayatınızda.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2021, 10:14 
Kullanıcı avatarı

Eski Güzelyalı Pazarı. Eski Balçova, Hasan Tahsin ve 9 Eylül Vergi Dairelerinin bulunduğu alan. Bugün İstinye Park oldu. Faaliyete açılmadı. İktidar partisi ve ana muhalefet partisi ekran karşısında birbirlerini yerler ama perde arkasında el ele kol koladırlar. Örneği İstinye Park işte. Büyükşehir koca pazar yerini verip kar ortağı oldu, hükümet vergi dairelerinin olduğu araziyi verdi. Şimdi ne alaka Göztepemizle. İşin içeriğinden az biraz haberdarsan çok alaka. Büyükşehir Belediyesi İstinye Park'a kar ortağı olunca önce stadın yapımında nasıl engeller çıkardıklarını gördük. Sonrasında ise, stad içindeki mağazalara ruhsat alamıyoruz. Çünkü hükümet kanadı da stadın devrini yapmadı daha. Yapsa da o mağazaların ruhsatını vermeyecek Büyükşehir. Mehmet Sepil belki hayallerinden bahsederken bunlarla karşı karşıya kalacağını bilmiyordu. Aldığı zamandan sonra kafasındaki ticari fikirlerle kulübü belki 100 katı değere ulaştıracaktı. Bu da güzel ticaretti tabi onun için.

Bu işler olmayınca takımı emanet ettiği kişilerin de ardını bıraktı bana göre. Yoksa tribünün bir kısmı Mehmet Sepil'in kellesini isterken, imkanı var mıydı İlhan Şahin'in takımda kalmasına. O da bunun farkında. İstediği gibi at koşturuyor. Ha İlhan Şahin bu kadar cesareti nereden alıyor? Aklıma getirmek iştemiyorum ama geliyor. işte. En yakın arkadaşları bizim tribünden çıkan yöneticiler. İlhan Şahin ve yöneticiler bir takım, futbolculardan bir takım maç yapıyorlardı haftada bir. Ben devlet memuruyum. Daha önce küçük bir ilçede çalıştım. Hakimi, savcısı, kaymakamı aynı takımda halı saha maçı yapıyorduk. Sırf bu halı saha maçlarından bile torpilimiz vardı. Şimdi anladınız mı bazı oyuncuların torpilini, neden ısrarla her hafta 11'de yer aldıklarını, aksamalarına rağmen yerlerine iyilerinin alınmadığını.

Sonuç olarak; Mehmet Sepil ticari beklentisi karşılanmadığı için küstüm oynamıyorum diyor. Oynamadığı için başıbozukluk almış başını gidiyor. Bu arada taraftara da hiç kulak verilmiyor. Herkes birbirine hain demeye başlamış. Ama unuttukalrı bir şey var. Taraftra kendi çabasıyla bir olmaya başlarsa altından hiç biri kalkamaz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2021, 11:15 

efetorunu35 yazdı:
Eski Güzelyalı Pazarı. Eski Balçova, Hasan Tahsin ve 9 Eylül Vergi Dairelerinin bulunduğu alan. Bugün İstinye Park oldu. Faaliyete açılmadı. İktidar partisi ve ana muhalefet partisi ekran karşısında birbirlerini yerler ama perde arkasında el ele kol koladırlar. Örneği İstinye Park işte. Büyükşehir koca pazar yerini verip kar ortağı oldu, hükümet vergi dairelerinin olduğu araziyi verdi. Şimdi ne alaka Göztepemizle. İşin içeriğinden az biraz haberdarsan çok alaka. Büyükşehir Belediyesi İstinye Park'a kar ortağı olunca önce stadın yapımında nasıl engeller çıkardıklarını gördük. Sonrasında ise, stad içindeki mağazalara ruhsat alamıyoruz. Çünkü hükümet kanadı da stadın devrini yapmadı daha. Yapsa da o mağazaların ruhsatını vermeyecek Büyükşehir. Mehmet Sepil belki hayallerinden bahsederken bunlarla karşı karşıya kalacağını bilmiyordu. Aldığı zamandan sonra kafasındaki ticari fikirlerle kulübü belki 100 katı değere ulaştıracaktı. Bu da güzel ticaretti tabi onun için.

Bu işler olmayınca takımı emanet ettiği kişilerin de ardını bıraktı bana göre. Yoksa tribünün bir kısmı Mehmet Sepil'in kellesini isterken, imkanı var mıydı İlhan Şahin'in takımda kalmasına. O da bunun farkında. İstediği gibi at koşturuyor. Ha İlhan Şahin bu kadar cesareti nereden alıyor? Aklıma getirmek iştemiyorum ama geliyor. işte. En yakın arkadaşları bizim tribünden çıkan yöneticiler. İlhan Şahin ve yöneticiler bir takım, futbolculardan bir takım maç yapıyorlardı haftada bir. Ben devlet memuruyum. Daha önce küçük bir ilçede çalıştım. Hakimi, savcısı, kaymakamı aynı takımda halı saha maçı yapıyorduk. Sırf bu halı saha maçlarından bile torpilimiz vardı. Şimdi anladınız mı bazı oyuncuların torpilini, neden ısrarla her hafta 11'de yer aldıklarını, aksamalarına rağmen yerlerine iyilerinin alınmadığını.

Sonuç olarak; Mehmet Sepil ticari beklentisi karşılanmadığı için küstüm oynamıyorum diyor. Oynamadığı için başıbozukluk almış başını gidiyor. Bu arada taraftara da hiç kulak verilmiyor. Herkes birbirine hain demeye başlamış. Ama unuttukalrı bir şey var. Taraftra kendi çabasıyla bir olmaya başlarsa altından hiç biri kalkamaz.

herhalde bundan net açıklanamazdı durumumuz. Transferde tek yetkili M.Sepil ve damadı olmakla umarım tribünden çıkan arkadaşlar bir şeyler karıştırmıyordur. Ha bu arada Mehmet Sepil efsane başkandır ama ticari hayatını incelerseniz çok da masum olmadığını görürsünüz. Sepil istese o stad olayını çözer. Yarın ola hayrola çok büyük beklentide değilim ama bakalım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2021, 11:33 

WavyMoods yazdı:
..................
hadi onlar çakal...başkan sen her sene nasıl tufaya düşüyosun birebir aynı şekilde
bu kadar kolay kanıyosan bunca sene nasıl iş adamlığı yaptın ki...büyük muamma
hadi ilk sene geçirdiler...2. sene siktirle kovman gereken isimleri sen nasıl beslersin,adamları zengin edersin....ağlamıcan ondan sonra hiç...anca yol alırsın
ki sepil dönemi tamamen bitti zaten,yazın çok istedi sıyrılamadı,yumurtlar yakında
.................

şu kısmı ben de çok sık düşünüyorum. bu adam bu kadar başarılı iş adamı nasıl oldu bu kafayla? her sene aynı kumbaza da düşmezsin, oraya hiç anlamayan birini tutup koysan o bile işin içinden sıyrılır bir süre sonra noluyor kardeşim, hayırdır der sürekli tekrarlamaz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2021, 12:15 

sizin en büyük eksiğiniz camia olarak futbol aklı yüksek adamınız yok.
en büyüğü mustafa fedai, diğeri de 2 senede kapo kapo diye peşinde gittiğiniz ilhan şahin. var mı üçüncü adam yok.ki bunların da kalibresi belli.iyi niyetli olsalar bile çapları başarılı olmalarına engel.

pabeda vardı sanırım buralara da yazardı hala yönetici mi acaba klavyesi kıvraktı ama pek bi' ağırlığı yok kulüpte görevli olsa bile sanırım...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2021, 12:38 
Kullanıcı avatarı

Tesis müdürü ve kulüp (idari) menajeri. Sırf onun değil, hiçbirinin ağırlığı yok. İnisiyatif almak için istekleri olduğunu da sanmıyorum.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2021, 12:55 
Kullanıcı avatarı

Birincisi mehmet sepil her sene tufaya falan düşmüyor bilakis bu işleri kendi bile isteye yapıyor veya yaptırıyor transfer edilenler konusunda . Ne kadar ekmek o kadar köfte bu paraya bu adamlar gelir .
İkincisi tribünden gidenlerin alacağı tek insiyatif istifa etmek olur tepki adına başkada birşey yapamazlar zira klüp monarsiyle yönetildiği için seslerini çıkaramazlar , bunlar kişisel görüşümdür benim gördüğüm bu .

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2021, 00:34 
Kullanıcı avatarı

https://www.transfermarkt.com.tr/fc-she ... erein/2481

İlk defa cl'ye katıldılar bu sene , önce elemeleri bile geçmeleri başarıyken gruplarda ilk maçta Shaktarı bu gecede R.madridi deplasmanda yendiler. 12.38 m euro tahmini kadro değerleri var, bizimde 31 m euro falan . Biz oyun olarak 3 kuruşluk top oynamadık ligde.

Göztepemizde Sepilden başlayarak yönetimdeki diğer başarılı kişilere oyunculardan teknik heyetlere scoutlara herkese alkış

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2021, 00:51 
Kullanıcı avatarı

Sorunu çok uzakta aramaya gerek yok. Bu camianın seversiniz sevmezsiniz iyi kötü abileri büyükleri var. Bu insanların hemen hemen hepsi ilk bi kaç yıl başkanın yanındaydı yönetimdeydi veya yakındı. Hepsi uzaklaştı gitti. Açın Ali Çapacı'ya sorun. Özkan Cengiz'e sorun. Fatih Dalan'a sorun. Dalyanoğlu'na sorun. Hepsinin mi bi bahanesi özel bi nedeni vardıda uzaklaştılar.
İkinci konu, gönüllü yöneticilik tamam ama kulübün menfaati neyse oraya kadar tamam. Görüyorsunuz abi sıkıntıyı sorunu. Neden tepki koymuyorsunuz. Koyuyoruz diyosunuz kusura bakmayın kimsenin bilmediği tepki tepki değildir. Hiç bir ağırlığınız yok.
Maaşlı çalışan taraftar arkadaşlar kusura bakmayın kardeşim iyi niyetlisiniz canla başla çalışıyosunuz belki ama bu işe girerken herşeyi göze alacaktınız. Bu kulübün on binlerce taraftarı var. Her meslekte her alanda başarılı olmuş binlercesi var. Onlar bilmiyor mu kulüpte çalışmayı. Altınbaş zamanında başkanvekilinin şöförü tribünden bi kardeşimizdi. Arayın sorun yaşadıklarını başına gelenleri anlatsın size.
Taraftar mejerlik yapıyor. Tamam yapabilir.Göztepe tarihinin en pahalı transferini getiriyor. Getirme hemşerim Göztepe'ye nasıl giriyosun bu riske başka kulüp mü kalmadı. Ben menejer olacağım Ronaldo'yu bile getirmem Göztepe'ye.
Biz bunları yaşadık ya daha önce nerden nerelere geldik. Bak hep söylüyorum yarın bu adamlar gidecek. GİDRCEK.. Biz yine biz bize kalacağız.Yapmayın etmeyin canım kardeşim.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 300  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], kuzeyinkrali, Onuroloji1912, sniper_xxx

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye