Zaman: 28 Oca 2022, 12:58

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2491 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 250  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 18:05 

Cavani17 yazdı:
Evinde yeni malatyaspora, giresunspordan 2 puan alsan 2-3 sıra daha yukarda olacaksın, berabere kalmayı beceremiyor bu takım.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tam bunu yazacaktım son 4 maçın bana göre hepsi berabere bitebilirdi. Bunun için zamanında bülent korkmazı yazmıştım ben adam galibiyetten önce beraberliği düşünen bir yapıda ha bu uzun soluklu işe yaramazdı ama belki takıma bir oyun anlayışı katardı bu maçların hemen hemen hepsi berabere bitmeye çok yakındı mis gibi 9 puan demekti. Tabi damat tanımaz bülent korkmazı sepil zaten bilmez.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 18:09 
Kullanıcı avatarı

sencokyasa1925 yazdı:
Psycho yazdı:
Transfer politikasındaki değişim yani oyuncunun geçmişine değilde geleceğine yatırım yapmak doğruydu ama bu biraz fazla abartıldı diye düşünüyorum.
Bu takıma takım lideri tecrübeli ve kendini benimsetecek ve gerçek anlamda sorumluluk alacak bir veya 2 isim olmalıydı ve burada bir hata yapıldı.
Birde hem eski oyuncularımız fizik,kondisyon olarak geçmiş senelerin gerisinde hemde yeni oyuncuların bu kadar kötü değilde,fiziksel ve kondisyon olarak geride olduklarını düşünüyorum.

Berkan Emir var işte tecrübeli. Ligin en iyi 3 solbekinden 1'i diyordun 3-4 hafta önce.

Berkan,Soner,n'diaye ve halil de bunlara dahil bu sene fizik ve kondisyon olarak geriye gitmiş.
3 hafta önce ben berkan için geçen sene ve ondan incesi için diyordum.
Bence yeni transferlerde bu kadar kötü değildir.
Benim şu an gözlemlediğim bu,bu takım sadece Berkan ve Soner değil takım olarak geriye gitmiş,gidiyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 18:12 
Kullanıcı avatarı

Psycho yazdı:
Transfer politikasındaki değişim yani oyuncunun geçmişine değilde geleceğine yatırım yapmak doğruydu ama bu biraz fazla abartıldı diye düşünüyorum.
Bu takıma takım lideri tecrübeli ve kendini benimsetecek ve gerçek anlamda sorumluluk alacak bir veya 2 isim olmalıydı ve burada bir hata yapıldı.
Birde hem eski oyuncularımız fizik,kondisyon olarak geçmiş senelerin gerisinde hemde yeni oyuncuların bu kadar kötü değilde,fiziksel ve kondisyon olarak geride olduklarını düşünüyorum.

keyif al reyiz, boşver bunları.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 18:29 

ekono0635 yazdı:
Cavani17 yazdı:
Evinde yeni malatyaspora, giresunspordan 2 puan alsan 2-3 sıra daha yukarda olacaksın, berabere kalmayı beceremiyor bu takım.

tam bunu yazacaktım son 4 maçın bana göre hepsi berabere bitebilirdi. Bunun için zamanında bülent korkmazı yazmıştım ben adam galibiyetten önce beraberliği düşünen bir yapıda ha bu uzun soluklu işe yaramazdı ama belki takıma bir oyun anlayışı katardı bu maçların hemen hemen hepsi berabere bitmeye çok yakındı mis gibi 9 puan demekti. Tabi damat tanımaz bülent korkmazı sepil zaten bilmez.
Çok daha iyi teknik direktörler istiyoruz ama Bülent Korkmaza şükrettirler bizi. 18-19'da Akhisarspora, Erzurumspora 4 maçta 12 puan verdik, birini berabere kalsan bile son haftaya kalmayacaktı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 18:30 

[/quote]Berkan,Soner,n'diaye ve halil de bunlara dahil bu sene fizik ve kondisyon olarak geriye gitmiş.
3 hafta önce ben berkan için geçen sene ve ondan incesi için diyordum.
Bence yeni transferlerde bu kadar kötü değildir.
Benim şu an gözlemlediğim bu,bu takım sadece Berkan ve Soner değil takım olarak geriye gitmiş,gidiyor.[/quote]

Berkanın dün yaptığı hata fizik kondisyonla ne alakası var keza Antalya maçı, sonerin Altay maçında sıfırdan kaleye vurup pas atmaması veya boş kaleye saçma sapan vuruşu ne fizikle alakası var ne kondisyonla geçiniz efendim ,

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 19:54 

Dusk yazdı:
Aynı şeyi defalarca deneyip farklı sonuç beklemek aptallıktır. Kulübede evet üst klas adamımız yok belki ama Atınç var Adis var Atakan var. Niye aynı 11 12 adam üzerinde dönüyor takım haftalardır. Beklerin mi zayıf 3’lü ye dön, yemedi mi al Kahraman’ı sola Atınç Dino çık. Adis’le başla at sola Ndiaye’yi. Yalçın olmuyor mu al Atakan’ı liberoya, at Obinnayi öne. Birşeyler dene ya şu durumdan ne kadar kötü olabilir.

Oyuncular ruhsuz, teknik direktör mutsuz, yönetim isteksiz. Biz mi çıkıp oynayalım, sadece benim çevremde bildiğim birsürü insan var 2 3 bilet fazla alıp alamayana hediye eden, günlerce pankartlar hazırlayan, insanlar işini çocuğunu sevgilisini bırakıp cumartesi gündüz vakti bitmiş bir takımı ayağa kaldırmaya geliyor, bu mu hakedilen.

Bizim derdimiz başarı değil, düşmüşüz çıkmışız gerçekten önemli değil. Neler gördü bu insanlar. Ama sırf birilerinin rantı için bu kulüp bu haldeyse gerçekten yazıklar olsun.

Ağzına sağlık kardeşim çoğu Göztepelinin tercümanı olmuşsun

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 19:57 
Kullanıcı avatarı

Giresun maçında 33 dk da sanırım top Berkandaydı tijanic ceza sahasına hareketlendi Berkan baktı ara pas atmadı yine bildik hareketlerini yaptı bir ben mi farkettim diyordum yanımdaki adamlarda isyan etti .

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 20:08 

buderus1925 yazdı:
Giresun maçında 33 dk da sanırım top Berkandaydı tijanic ceza sahasına hareketlendi Berkan baktı ara pas atmadı yine bildik hareketlerini yaptı bir ben mi farkettim diyordum yanımdaki adamlarda isyan etti .

Sezon başından beri bu tarz işler var oyuncularımız topu çok kötü kullanıyor pas tercihleri bencillikleri ayrı , fakat anlamadığım veya merak ettim konuş su maçtan sonra teknik ekip ve oyuncular görüntüler ile maç analizi yapiyormu ? Bence yapılsa bu haftaya kadar bu işler bir nebze düzelirdi

https://youtu.be/HDlS3bU4l0A.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 20:18 

Karşı rakip hocaları çok düşünmüyordur Göztepe ye karşı nasıl oynasam diye. Bekleri zayıf, Obinno ile Halile top şişircekler, 70 den sonra Lourence kötüyse yerine Baku, Ndiaye yorulduysa Adis i alırlar vs vs

Zaten takım ruhu yok, etkileşim yok dolayısıyla maç kazanamadıkça özgüvende kayboluyor.Böyle durumlarda yeni hoca önerilir. Teknik taktik olarak bir şey katmasa da takımı mental olarak ilerletir düşüncesiyle ama görünürde öyle yerli bir hoca da yok.

Devre arasına kadar hiç değilse Atakan, Atınç, Adis i oyuna aktif katıp toplayabildiğimiz kadar 1 puanlara hayır demeden almamız lazım. Yoksa işimiz çok zor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2021, 21:00 
Kullanıcı avatarı

Yine ortada Tamer Tuna, Samet Aybaba falan hoca isimleri.
Bu isimleri kimin ortaya attığı malum.
Yine günah keçisi hoca demek, hey yarum hey.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2491 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 250  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], FiqhtClub, Google [Bot], Google Adsense [Bot], İzmirAltay, Pomak_1925, tribunde

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye