Zaman: 27 Haz 2022, 17:36

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 300  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2021, 17:54 

Hatayspor bizden daha geç maç oynamış olmasına rağmen fiziken bizden çok üstündü. Maçta ilk yarı kim sağ açık, kim on numara pozisyonunda olduğunu anlayamadım.

Kadromuz bana göre kesinlikle çok iyi değil. Kesinlikle çok kötü de değil. Durumun böyle olmasının iki sebebi var.

1- Yerinde oynatılmayan oyuncular var. Ndiaye'den 9 pozisyonunda verim alamayız. Daha önce defalarca denedik. Bu adam kanat oynadığında daha yararlı. Beklenti düşük, verim daha çok oluyor. Halil maç içinde sürekli yer değiştirecek kadar teknik bir oyuncu değil. Potansiyelinin üzerinde görevler verilip yıpratılıyor. Yalçın bir ara kanada kaydı. Yalçın orda değil. Bunlar küçükte olsa bu halde olmamızın sahaiçi sebepleri.

2- Saha dışı olaylar. Bunları hiç birimiz bilmiyoruz. Takım içinde neler oluyor, neler bitiyor bilmiyoruz. Biz günde paylaşılan 3-4 adet fotoğraftan bir şeyler çıkarmaya çalışıyoruz. Bu tarz şeyler kulüp tarafından da açıklanacak şeyler değil zaten.

Doğru 11 veya doğru 8-10 kişiyi buluncaya kadar bu iş böyle gidecek gibi duruyor. Bu yıl ki performanslarına göre kafamda bir 11 yapacak olsam;

İrfancan
Paluli Arslanagic Kahraman Berkan
Obinna Yalçın
Halil Beykan Ndiaye
Adis

Futboldan anlamakta iddialı değilim ama özellikle Yalçın,Beykan,Kahraman diğer kişilere göre daha istekli oynuyormuş gibi geliyor bana. Yetenekleri illaki tartışılır. Not:Kahraman Altay maçında gerçekten çok kötüydü.

Ben devre arasında kiralık olarakta olsa sol bek, 8 ve forvet takviyesi bekliyorum. Tıpkı bütün yaz olduğu gibi.

Akımın tam olarak nerden çıktığını takip edemedim ama devam ettireyim ; Kulübe kaç para elektrik faturası geliyor biliyor musunuz ?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2021, 18:02 

Yahu uzatmalar dahil, 100 dakika boyunca skordan bağımsız, 10 dakika baskı kurabilen takım yok. Bu kadro,bu oyun,bu sistem nasıl iyi olabiliyor ?

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2021, 18:04 

İlhan şahini oraya kulupteki gönüllüden gelme fetöcü getirtti halada arkasında o fetöcü var daha fetöcü yöneticiyi yollayamadık ilhan şahini nasıl yolluyacakmışız burdada arkadaşları var bu konu açılınca dilleri lal oluyor nedense

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 05:50 
Kullanıcı avatarı

Formda bir Adis olsa isler cok baska olurdu. En az 4 puan fazlamiz vardi simdi.
Gs macina kontra odakli Adis ile baslamak lazim, Cherif i kanada en etkili oldugu yere alsak. Bir sekilde bu Adisi kazanmak lazim elimizdeki bu malesef

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 08:12 
Kullanıcı avatarı

Castro nun yi halini çok arıyoruz, çok koşan ve mücadele eden tarzda. Soner malum, Yalçın da o tarzda değil. Baku olurmu acaba, her ne kadar kanat orjinli olsada.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 10:35 

taktikçi yazdı:
Castro nun yi halini çok arıyoruz, çok koşan ve mücadele eden tarzda. Soner malum, Yalçın da o tarzda değil. Baku olurmu acaba, her ne kadar kanat orjinli olsada.

Top süremiyor adam :D Sürekli ayağından açıp kaptırıyor kanatta bile, Allah muhafaza göbekte oynasa orada kaptırdığı topların hepsi kalede tehlike olur. Atakan Çankaya diye bir adam aldık, illa orta sahada mücadeleci, çok koşan birini istiyorsak adam biçilmiş kaftan. Fantezi aramaya gerek yok.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 10:55 
Kullanıcı avatarı

Topu fazla açması birazda hızına fazla güvenmesinden dolayı oluyor. Sanki ilk oynattığımızda orta sahada çok ta sırıtmadı gibiydi. Atakan olur ama Castro gibi seri olmaz, daha çok önlibero gibi olur, orda da Obinna var zaten.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 12:00 

biz kendi gücümüzü pardon güçsüzlüğümüzün farkında değiliz. Kendimizi kaf dağında görüyoruz. Bu kulüp Afyonda kampa gitti kendini zorlayıp hazırlık maçına bile tenezzül etmedi. Erzuruma gitti yok covid yok o su bu su yaptığı hazırlık maçları alt lig... Hep kaçak hep... Lig başlandı hazır olmadığı apaçık belli hoca gönderiyorsun 12 gün milli ara mis gibi 10 günlük sıkı bir kamp yapılır. Gerekirse gidersin deplasmana maç yaparsın. Ya süper lig takımlarıyla hazırlık maçı yapmak ayıp bi şey değil. Biz nerdeyiz ne yapabiliyoruz lig öncesi kendini görürsün. Biz ne yaptık 12 günün 4 günü beyefendiler çok yorulmuş gibi 4 gün izin verdik şaka gibi :D Kulüp sarı çizmeli mehmet ağanın çiftliği. Neymiş beyefendi üzülüyormuş. ulen ben son iki maçtan dolayı günlerdir uykusuzum sinirden stresten başım ağrıyor günleri saatleri dakikaları takip ediyoruz takım için. Beyefendi yok bıraktım ettim. Ben mi dedim sana 5 sene saçma sapan insanlara güven saçma sapan yerlere para saç diye. Ticarette nasıl kazanma hırsın mal yığma hırsın varsa etrafta seçeceğin insanlarda da Göztepe için kazanma hırsın olsaydı keşke... Bir de transfer mantalitesine gelelim. Bu kulüp yedek kulübesine transfer yapacak kadar zengin bir kulüp değil öyle olsa çok çok iyi adamlar çok iyi fiyatlara gelirdi. 6-7 yılda gençleri de dahil olmak üzere rahat 50 kişi yok oldu bu takımda. Çoğuda kalitesizdi. Neden o ona alternatif olsun bu bunu yedeklesin 3-5 maç oynasın yeter. Geldiğimiz nokta o adamların ayağına bakıyoruz. Ya bu kulüpte yata yata para alan adamlar senin hiç mi zoruna gitmiyor Sepil. Hala daha 3 sene 5 sene kontratlar ne kadar geniş bir aymazlık içindesin.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 12:35 

Başkan İlhan Şahini bu kadar sevip güveniyorsa başka yaptığı bir iş varsa bir şirketinde görev versin yada yoksa bir iş açsın başına koysun hiç olmadı manevi evlat olarak alsın , ama şunun artık farkına varsın bu adam bu takıma faydası olmuyor ve artık mide bulandırıyor, yani İlhan Şahin başkan için Göztepeden değerli olsa gerek , Mustafa fedai keza bu adamlar yıllardı sülük gibi kulübün sırtına yapıştılar sülük bile belli bir yerden sonra yapıştığı yerden düşüyor bırakıyor , bunlardan bu camia kurtulamıyor bunlar daha da beter

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2021, 14:48 
Kullanıcı avatarı

Forvetlerin alayı formsuz. Ege bu haftayı da pas geçmiş. Tam forma bulacağı haftaları sakat geçiriyor. Bugünleri çok arar ileride.

+ Burekovic sakatlanmış. İstanbul'da Berkan'a talim yine.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 300  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], buonanotte, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Pomak_1925

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye