Zaman: 12 Ağu 2022, 02:33

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 300  Sonraki
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2021-2022
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 21:25 

Psycho yazdı:
Yine döndük dolaştık aynı yere geldik.
Kulüp sistemsiz ve başarısızmış!
Bu kulüp bence son senelerin en başarılı ve sistemli kulübü bana göre oysaki.

Ligte kalmayı da başarı sayıyorum ne kadar vizyonsuzum deme :)
Ama sizin gibi yıkıcı eleştiriden,dırdırdan ve kaos tan başka bir nanesi olmayan güruh yüzünden bu kulüp eski başarılı günlerine yani 2.lig ve 3. lige geri dönebilir.

Şimdi bu şuanki durumu başarısızlık diye bir tarafını yırtanlar ne fark eder 3.lig,amatör edebiyatı yapar :)

Burası bu ülkenin en üst düzey ligi ve suranin bir kıymetini bilin be bir zahmet.
semtinde son model stadyum var hafta sonu sahilinde demlen,sonrada gir maçına izle,keyif al mutlu ol be birader.

Bu takımın belkide gelip göreceği en üst nokta buralardir.
Daha üstünü bende isterim ama olmazsada bunu başarısızlık olarak görmez,şikayet etmem,eleştirmem.

Sanki hafta sonu maçlar yapılıyor ve her hafta bütün takımlar takır takır top oynuyor 3 puan alıyor.
Sadece biz yeniliyoruz.
Sanki her takımin sag bekleri her hafta 2gol 3 asistle oynuyor bir bizim paluli sıfır çekiyor.

Yahu bitiriyorsunuz,herkesi herseyden sogutuyorsunuz.
Bir arada Gaziantepspor da Celal Doğan başkan vardı.
Gaziantep en zirve dönemi,her sene Avrupa kupaları vs.
bir ara bir süre iyi gitmedi,tiplere giren bazı antepliler bize bu yakışmıyor vs. istifa bilmem ne adamı usandirip biraktirdilar,sonrası mağlum.
Bizde sanki 5 sene önce şampiyonluklara ambargo koyuyorduk ligte,sampiyonlar ligindede final oynuyorduk her senede,O günler geride kaldı simdi sistemsiz falan olduk ve bu günlerdeyiz.
Biraz planlı oynayarak, ligde kalıcı olalım diyoruz, zamanla zaten o ilk 5'e doğru gideriz, ama 1 yıl 1 yıl diye giderek zamanla aşağı gideriz.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 21:36 

her daim kaosun hastasıyız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 21:57 
Kullanıcı avatarı

Psycho yazdı:

Ama sizin gibi yıkıcı eleştiriden,dırdırdan ve kaos tan başka bir nanesi olmayan güruh yüzünden bu kulüp eski başarılı günlerine yani 2.lig ve 3. lige geri dönebilir.

Şimdi bu şuanki durumu başarısızlık diye bir tarafını yırtanlar ne fark eder 3.lig,amatör edebiyatı yapar :)

Burası bu ülkenin en üst düzey ligi ve suranin bir kıymetini bilin be bir zahmet.
semtinde son model stadyum var hafta sonu sahilinde demlen,sonrada gir maçına izle,keyif al mutlu ol be birader.

Daha üstünü bende isterim ama olmazsada bunu başarısızlık olarak görmez,şikayet etmem,eleştirmem.

Sanki hafta sonu maçlar yapılıyor ve her hafta bütün takımlar takır takır top oynuyor 3 puan alıyor.
Sadece biz yeniliyoruz.
Sanki her takımin sag bekleri her hafta 2gol 3 asistle oynuyor bir bizim paluli sıfır çekiyor.

bir ara bir süre iyi gitmedi,tiplere giren bazı antepliler bize bu yakışmıyor vs. istifa bilmem ne adamı usandirip biraktirdilar,sonrası mağlum.
Bizde sanki 5 sene önce şampiyonluklara ambargo koyuyorduk ligte,sampiyonlar ligindede final oynuyorduk her senede,O günler geride kaldı simdi sistemsiz falan olduk ve bu günlerdeyiz.

Vasata alışmayacağız. sorun bu. bu yönetim, bu hoca size vasatı vaadedip bunu başarı gibi sunuyorsa taraftarın eleştirisi her türlü haklıdır. amatör, 3. lig duygusalı yapan da var Avrupa'ya deplasman hayali kuran da. bunu unutmayalım.

burası ülkenin en üst ligi, ligin ortalamasına bakınca oynanan futbol leş gibi, şampiyonluk iddiası olan takımlar borç batağında. biz diyoruz ki burada bir fırsat var, bu fırsatı değerlendirmek lazım. suçlu oluyoruz.

ben sahilde demlenip maça girmek istiyorum. ama her maç içerde 5 sene yaşlanmak istemiyorum. amatör, 3. lig maçları yaşlandırmadı ama bu Göztepe yıpratıyor. koca 45 dakika uyuyan bir Göztepe, saçma sapan değişiklikler izlemek istemiyorum. +85'de sağ bek çıkarıp sahaya sağ bek sokulmasına isyan ediyorum.

ben Berkan ve Paluli vasatlarını kabul etmiyorum. başka takımların bekleri umurumda değil. bundan 4 sene önce Sabri-Traore ikilisinin tadı damağımızda kalmışken vasatlığın normalleştirilmesini sindiremiyorum. çalışkanmış, karakteri düzgünmüş. karakteri bozuk Alpaslan'a ne yapıldı? ben futbolcu istiyorum ya. sahada pozisyonunun gerekliliklerini hasbelkader yerine getirebilen topçu istiyorum. Kimse sola Madrid'den Marcelo, sağa Liverpool'dan Arnold istemiyor. her maçı bu adamlar "acaba bu sefer ne yumurtlayacaklar" diye izlemek istemiyorum.

5 sene önce biz süper lige çıkarken bizimle birlikte bu lige gelenler ne yapmış, bu sürede biz ne yapmışız onu kıyaslıyoruz. ve yaşadığımız sürecin normal olmadığını, başarısız olduğumuzu ifade ediyoruz. kimse çıkarım 34'de 34 ya da ne bileyim 40'da 40 yapalım demiyor. futbolun gerekliliklerini yerine getirsin takımımız onu istiyoruz.

her sene hesap kitap, son dakika şansa bala penaltı ile ligde kalmaktan keyif almak gibi mazoşist hisleriniz yoksa, eleştirilerin haklı olduğunu anlayabilirsiniz.

şahsen ben Şevketli, Mustafa Özkanlı, Mikaleleli kadronun son dakika golü ile Avrupa'yı kaçırdığı sezonunu da kanlı canlı izlemiş biri olarak tekrar söylüyorum, VASATLIĞI kabul etmiyorum.

ayrıca Türkiye'nin en karaktersiz futbolcusunun da bu kulüpte hoca olarak işi yok. umarım dedikodudan öteye geçmez.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 22:22 

Psycho yazdı:

Sadece biz yeniliyoruz.

Ağzına sağlık...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 22:30 
Kullanıcı avatarı

Yahu biz çıktığımızdan beri sadece 2. sezon düşmez,kalma sıkıntısı yaşadık.
Lige ilk çıktığımız sezon sans çok yanımızda oldu ve 6. olduk.
Ertesi senede sanki 2 senelik şansımızı ilk senede kullanmışız gibi,çok şanssız,direkten dönen onlarca top ve hakem kıyimlari ile bir gudubet sezon geçirdik ve bir daha o kadar aksi bir sezon 100 sene denk gelmez.

Yani ortalama yapsak biz bu 18 li ve 20 takımlı ligleri ilk 10 civarı orta düzey kapatik.
Bir anlamda Türkiye liginin son 4 sezonunun ilk 10 takımından biriyiz.

Bu arada eleştiri her zaman olacak ve olmalı ama yerinde ve kararında!

Bunun yanı dada Allah aşkına birazda olumlu güzel ve biraz tribün konuşsak.

Yani taktığınız Berkan geçen sene istatistiklere ve verilerine göre sezonun gümüş, bronz kalmasına seçilmiş artı olarak bir kaç futbol yorumcusu tarafından sezonun 11 takımına seçilmiş.milli takım düzeyinde düşünülmüş,yani neredeyse Milli forma giyecek adamı beğenmiyorsunuz.

Murat dün geride,ileride her yerde adam süt çekiliyor önüne atlıyor,hücumda birseyler yapmaya çalışıyor golün asisti ondan.

Ayrıca dün 2. golü barça arsa tv ler örnek gösterip tekrar tekrar izleyip,üstüne methiyeler dizerdi.

Ama kendi taraftarımız bile bu güzelliği es geçip,murat paluli ve berkana giydirme derdinde.

Yemin ediyorum 2. golü bu hafta canım sıkıldıkça açar keyifle izlerim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 23:08 

Bizim beklere takılması olayı kendimi bildim bileli var ve gerçekten gereksiz. Zamanında Mehmet Erdem'e takıyorduk bizden sonra gittiği takımlara gayet iyi katkı verdi. Pozisyonları itibariyle en fazla hata olasılığı olan oyunculara fazla yükleniyoruz. Ortalama bir takım sezonda 30-40 gol yiyor ve bu gollerde illa birileri hata yapıyor ki gol yiyoruz. Türkiye gibi tüm takımların tek oyun planı kanatlara gitmek olan lige sahip bir ülkede bu hataları bekler yapıyor tabii ki. Kanat, orta saha forvettekilerde saçmalıyor ama defanstaki gibi hataları direk gole sebep olmuyor. Ben de beklerimizin çok iyi olmadığını ama Türkiye için idare eder olduğunu düşünüyorum. Traore-Sabri denmiş ancak o ayarda bekleri her sezon bulmak kolay olmuyor. Ayrıca o sezonda Sabri'nin ekstra hücum performansına rağmen çok sık gol yedirdiğini de unutmamak lazım.

Ünal Karaman ilk günden hataydı. Bizden önce de gerçek anlamda katkı sağladığı bir ekip olmadı. Geç de olsa hatadan dönüldü ancak inşallah bu sefer uzun yıllar başımızda durabilecek bir td bulabiliriz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 23:14 

pirlo35 yazdı:
Psycho yazdı:

Sadece biz yeniliyoruz.

Vasata alışmayacağız. sorun bu. bu yönetim, bu hoca size vasatı vaadedip bunu başarı gibi sunuyorsa taraftarın eleştirisi her türlü haklıdır. amatör, 3. lig duygusalı yapan da var Avrupa'ya deplasman hayali kuran da. bunu unutmayalım.

burası ülkenin en üst ligi, ligin ortalamasına bakınca oynanan futbol leş gibi, şampiyonluk iddiası olan takımlar borç batağında. biz diyoruz ki burada bir fırsat var, bu fırsatı değerlendirmek lazım. suçlu oluyoruz.

ben sahilde demlenip maça girmek istiyorum. ama her maç içerde 5 sene yaşlanmak istemiyorum. amatör, 3. lig maçları yaşlandırmadı ama bu Göztepe yıpratıyor. koca 45 dakika uyuyan bir Göztepe, saçma sapan değişiklikler izlemek istemiyorum. +85'de sağ bek çıkarıp sahaya sağ bek sokulmasına isyan ediyorum.

ben Berkan ve Paluli vasatlarını kabul etmiyorum. başka takımların bekleri umurumda değil. bundan 4 sene önce Sabri-Traore ikilisinin tadı damağımızda kalmışken vasatlığın normalleştirilmesini sindiremiyorum. çalışkanmış, karakteri düzgünmüş. karakteri bozuk Alpaslan'a ne yapıldı? ben futbolcu istiyorum ya. sahada pozisyonunun gerekliliklerini hasbelkader yerine getirebilen topçu istiyorum. Kimse sola Madrid'den Marcelo, sağa Liverpool'dan Arnold istemiyor. her maçı bu adamlar "acaba bu sefer ne yumurtlayacaklar" diye izlemek istemiyorum.

5 sene önce biz süper lige çıkarken bizimle birlikte bu lige gelenler ne yapmış, bu sürede biz ne yapmışız onu kıyaslıyoruz. ve yaşadığımız sürecin normal olmadığını, başarısız olduğumuzu ifade ediyoruz. kimse çıkarım 34'de 34 ya da ne bileyim 40'da 40 yapalım demiyor. futbolun gerekliliklerini yerine getirsin takımımız onu istiyoruz.

her sene hesap kitap, son dakika şansa bala penaltı ile ligde kalmaktan keyif almak gibi mazoşist hisleriniz yoksa, eleştirilerin haklı olduğunu anlayabilirsiniz.

şahsen ben Şevketli, Mustafa Özkanlı, Mikaleleli kadronun son dakika golü ile Avrupa'yı kaçırdığı sezonunu da kanlı canlı izlemiş biri olarak tekrar söylüyorum, VASATLIĞI kabul etmiyorum.

ayrıca Türkiye'nin en karaktersiz futbolcusunun da bu kulüpte hoca olarak işi yok. umarım dedikodudan öteye geçmez.

+1925

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Ağu 2021, 23:24 
Kullanıcı avatarı

Haziran ayında Twitter da Willem hocası Zeljko Petrovic ismi geçiyordu. Belki o gelir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 31 Ağu 2021, 09:07 
Kullanıcı avatarı

Tayfun Korkut deniyor ama bizim lig ona biraz sert gelebilir. Ver takımı Yasin Güleryüz çalıştırsın, kimsenin gıkı çıkmaz.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 31 Ağu 2021, 09:53 

eXeLanCe35 yazdı:
Kan emiciler olduğu sürece ve işi bilmeyen Sepil olduğu sürece sularda durulmaz hiç birsey olmaz .
Sen teknik adama güvenmeyip istediği adamları almadın sonucu ne oldu?
3 maçta 2 beraberlik.
İş işten gectimi hayır . Daha yolun başı..
İstediği alınmayan adam lobjhanidze kitsiou recep niyaz..
Keşke alınsaydı heee yine hocanın oyuncuları ile basari gelmezse hocayı kovalar kapıya bile koyarsın p ayrı

İlk yorumuna % 100 katılıyorum.

Hoca oyuncu isteyebilmiş mi acaba. Hocanın geldiği ilk maç maç önü konuşması, sezon başı konuşması ve Antalya maçı konuşmalarını dinlemeni tavsiye istiyorum. Transferle uzaktan yakından alakası yok. Hatta ilk geldiğinde hocam transfer düşünüyor musunuz sorusuna verdiği cevaplar komedi. O ekranlarda gördüğümüz yumruk vuran Ünal Karamanla bizim takımın başındaki Ünal Karaman aynı değil.

Son 2-3 postunda hep 3 haftalık yorumlamışsın ve Ünal Karaman'ı eleştirenlere tepkilisin. İsimlere takılma bu kadar hocam. Sistem sıkıntılı ve o da bu sisteme ayak uydurmuş sesini çıkartmıyor. Ayrıca 3 maçlık değil 23 maçlık karnesini aç bir bak. Hatta geçen sezonun son haftalarına bakarsan daha iyi anlarsın. Beşiktaş maçıydı kümede kalmaydı kaynadı gitti. Şut atamadan kaç maç tamamladık.

Her şeyi geçtim Sivas maçı sonrası çıkıp bu skordan memnunum diyebiliyorsan Göztepe takımının hocası olamazsın. Ha burada kulübünde hataları var. Adamı nasıl baskılıyorlarsa artık o hırçın adamdan uysal bir adama dönüştü. Karşılıklı hatalar var. Kulüpte bir an önce kendine spor yöneticisi mi buluyor yönetimi elden mi geçiriyor nasıl bir düzen kuruyorsa yapsın. Yoksa bu iş böyle sürüp gidecek. 6 ayda 1 hoca değiştiriyoruz. İyice komik duruma düştük. Göztepe duruşuna yakışmıyor.

dip not: istediği oyuncular söylediklerinse eğer yine hocanın ne kadar vizyonsuz olduğunun kanıtı. Eğer istediyse yada isteyebildiyse.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 2994 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 300  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, sniper_xxx

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye