Zaman: 10 Nis 2021, 21:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 25. Hafta | Karagümrük 1 - Fenerbahçe 2
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 00:35 

Ordu yazdı:
Oyun sistemi konusunda evet Galatasaray ve Beşiktaş oyunu daha ön bölgede düşünüyor bu Mesut için avantaj olabilir ama evrilecektir Fenerbahçe oyunu da yavaş yavaş.Yoksa Sosa gibi başarısız kabul edilecek. Bunu ne Mesut ne de Mesut'a yatırım yapan kesim kabul eder.

Fenerbahçe ile ilgili üzüldüğüm bir nokta var.Ben Fenerbahçe'li değilim ancak çok sevdiğim Fenerbahçe'li dostlarım var.Yıllardır inanılmaz bir şekilde kötü oynuyor kötü gidiyor söylemleri var. 2016-2017 Advocaat sezonu 3 puan fark var bu takım kötü her şey kötü algısı. Bu sezonda da benzeri var. İşin kötü tarafı sosyal medyadaki Fenerbahçe taraftarı da bu işe destek oluyor.5 yıl evvelde de öyleydi bugün de öyle. Şu işi yapmayın tabi ki eleştirirsin de dozu var bu işin.

Kötü oyna ya hu düzelir sen 2003'te Hooijdonk frikik attı şampiyon oldun.Aynı sezon bir İstanbulspor maçı var hatırlayan çıkar mı bilmiyorum.Tek kale oynadı İstanbulspor ama Fenerbahçe 1-0 kazandı.Bugün oynansa o maç eyvah ki ne eyvah.Ne Daum kalırdı ne başka bir şey. Sezon sonu şampiyon Fenerbahçe oldu.İnanın o dönem twitter olsaydı Daum gider Fenerbahçe'de o oyunla lige havluyu atardı.

Hadi gelelim 2008 Zico dönemi efsane futbol birbirine yakın dar alan kısa pas her şey oturmuş Fenerbahçe'nin Avrupa'daki en şaşalı dönemi. Galatasaray maçı Edu-Volkan anlaşamadı şampiyonluk gitti.Are you player Kezman?

Futbolun içinde her şey var.Ben daha evvel de yazdım Erol Bulut'un başarılı olacağına inanmıyorum ama bu şekilde şampiyon olacağı varsa da şampiyon olamaz bu kulüp.Taraftar tabi ki inanmadığı takımı oyunu desteklemek zorunda değil ama tablo boyutunda düşme hattında gibi davranmamak gerek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fenerbahçe oyunu sadece rakibin hatalarına göre kurguluyor ama bu her zaman çalışmaz.. Organize atak geliştirmiyor.. pas yapmıyor.. Klas oyuncular topu alacak 2-3 çevirip gol atacak.. Örneğin bugun 2.attığı golden önce faul var ama her zaman devreye giren var hiçbirşey demedi. Gol iptal olsaydı maçın sonucu ne olurdu.

Eski yıllardaki gibi oynanmıyor artık futbol.. O zamanki rakiplerle şimdiki rakipler arasında dağlar kadar fark var.. Bahsettiğin yıllarda 2.ligden yeni çıkmış hatay gibi bir takımın Feneri esir aldığını hiç gördün mü:)..

Bu durum GS BJK içinde geçerli ama bu takımlarda Fenere göre sistem var, oyun planı var ama Fenerde oyun planı yok..

Sakat olanlara bakıyorum.. İrfan bu takımın ilacı değil.. İrfan, Sosa, Mesut aynı takımda oynarsa sağlam takımlardan 5 yer Fener. Gustavo desen 33 yaşında.. Tek başına ne kadar mücadele edecek mümkün değil.

Bu futbolla fener cok zor şampiyon olur.. Şampiyon olursa bala olur taraftar bile şampiyonluktan hoşnut olmaz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 01:06 
Kullanıcı avatarı

Gördüm Akçaabat Sebatspor İstanbul Büyükşehir Belediye vs vs çok örnek sayarım.

Ben senin söylemek istediğini anladım hak veriyorum ama futbol her zaman futboldur bir şeylerin oturması zaman alır söylemek istediklerim verdiğim örnekler buna yönelikti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2021, 05:10 
Kullanıcı avatarı

Bana göre Fenerbahçemiz radikal kararlar almalı.

Hemem,acilen planlama yapılıp,sezon biter bitmez Okan Buruk'u hocalığa getirmeliyiz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2021, 13:12 
Kullanıcı avatarı

2-2 tam geliyorum diyordu , öyle bir anda hoca oyuncu değişiklikleri yaptıki lens ve emre çolak ' ı oyuna sokarak, takımın bütün hızı kesildi. ayrıca hala çözemedim Sabo ve Ramazan neden gönderildi. Sobiech te Ademi'den 10 gömlek daha iyi diyebilirim.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 24 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Altınpark, aslangibisavaş, b10, Bing [Bot], Bizans1905, brk35, caGe, cozker, DeliMavi, faris87, FiqhtClub, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, Gurbetci, Hep YEK, KapkaraAşk, karadeniz, lacivertACAB, Milat1914, Nikoo, obafemi, Opis, pirlo35, Rime, sorrento, StrangerThings, tarihyazar, todorov

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye