Zaman: 11 Nis 2021, 06:18

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sonraki

Maçı Kim Kazanır
Beşiktaş 61%  61%  [ 19 ]
Berabere Biter 16%  16%  [ 5 ]
Galatasaray 23%  23%  [ 7 ]
Toplam oy : 31
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Beşiktaş 2 - Galatasaray 0
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 17:33 

Kidemlı 3. Olarak fazla iddiali konusuyorsunuz ben 2 soeu sordum Avantaj ve Josefin pozisyonu sene basindan beri bi cebi agliyor bi ali riza

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 17:36 

Lehimize birsey olsa kabul edelim daha once mac basliklarinda soyledik oldugu zaman. Ama su mac icin ne diyelim avantaj pozisyonu haric can alici bir hata oldu mu lehimize. Bence olmadi tam aksi oldu bi de isin garip tarafı. Ama siz de bize devamli ayni seyi soyluyorsunuz ama herkes kendi aleyhine hata oldugu zaman konusur. O pozisyonun aynisi kadikoyde bize de verilmedi bu da hakemlerin malligi. Ama su macta hakem birseye etki ettiyse macin basinda Arda'yi atabilirdi. En etkili hatasi bence bu oldu.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 17:41 

pcinho32 yazdı:
Kidemlı 3. Olarak fazla iddiali konusuyorsunuz ben 2 soeu sordum Avantaj ve Josefin pozisyonu sene basindan beri bi cebi agliyor bi ali riza

Bize farketmez 3. 4. 5. hic o gozle bakmam. En büyük Beşiktaş derim geçerim. Josef in pozisyonu derken bu macta ne pozisyonu oldu Josef'in. Fenerbahce macinda diyosan hakem atamadi Josefi cunku bi pozisyon oncesinde hata yapti. Mac icinde hatalar yapti atamadi budur olay.

Iki sene once turk telekom stadinda bulent yildirim harika mac yonetti hakemlik ne var yaaaa diye buraya yazanlar simdi gelmis yok avantaj bilmem ne diyor. Ama sizi boyle ust perdeden kibirli konusturanlar da o begenmediginiz hakem camiasi ona gore konusun. Yoksa sampiyonluk kutlamalarinda havaya atacak hakem bulamassiniz :D

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 18:00 

brscnctn yazdı:
pcinho32 yazdı:

Bize farketmez 3. 4. 5. hic o gozle bakmam. En büyük Beşiktaş derim geçerim. Josef in pozisyonu derken bu macta ne pozisyonu oldu Josef'in. Fenerbahce macinda diyosan hakem atamadi Josefi cunku bi pozisyon oncesinde hata yapti. Mac icinde hatalar yapti atamadi budur olay.

Iki sene once turk telekom stadinda bulent yildirim harika mac yonetti hakemlik ne var yaaaa diye buraya yazanlar simdi gelmis yok avantaj bilmem ne diyor. Ama sizi boyle ust perdeden kibirli konusturanlar da o begenmediginiz hakem camiasi ona gore konusun. Yoksa sampiyonluk kutlamalarinda havaya atacak hakem bulamassiniz :D

Göstersene benim Bülent Yıldırım hakkında yazdıklarimi kanıtlamassan şerefsizsin yok öyle camur at izi kalsın buyur göster.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 18:08 

Gurbetci yazdı:
Rosier o hareketleri GS formasiyla yapsa cift saridan atilir macin sonunu göremezdi. En kolay kartlar bize cikiyor, isinize gelen bir kac örnekle bu durumu hafifletemezsiniz. Larinin de ayakta kaldigi hali buysa ilgincmis. Soran olursa BJK magdur, her derbi 10 tane pozisyon gösterirsiniz.

İnsan şunu yazmaya utanır :evil: Taylan Antalyalı'yı özellikle izle, bak nasıl en ufak müdahalelerde yere düşüyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 18:10 

Valla hic senin ne yazdigini bulmaya ugrasamam yazdim diyosan helal olsun sen kendin yazmissindir herkes ayni olmuyor. Bize de hakem oyle yonetim gosterse sizi yensek bende yazarim akli basinda olan herkeste yazar zaten. Ama sende su macla ilgili Larin devamli kendini yere atiyor dedin bilmiyorum hangi pozisyon icin soyledin anlayamadim. Su macta dedigim gibi bir avantaj pozisyonu var onun haricinde isyan edeceginiz bir durum ben gormedim. He rosier atilsin diyorsaniz da o da biraz haksizlik olur. Marcao da cok ugrasti attirmak icin ama basarili olamadi.

Bi de senden bagimsiz olarak soyluyorum bunu yok ben ciddiye almiyorum yok rakibimiz degilsiniz yok 3. buyuk bilmem ne yazanlar. Bu isler twitter ciktiktan yayginlastiktan sonra basladi buralara da sirayet etti ama hep ayni seyi diyorum boyle diyenlere siz kimsiniz yaa sizi kim ciddiye aliyorda o buyuk bu kucuk diye soyluyorsunuz. Herkesin destekledigi takim kendisi icin en buyuktur. Basari olaylari degisir bugun basarili olursun senelerce basarili olamayabilirsin. Buyuk kucuk diye bakmak bana gore yanlış.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 18:15 

faris87 yazdı:
Gurbetci yazdı:
Rosier o hareketleri GS formasiyla yapsa cift saridan atilir macin sonunu göremezdi. En kolay kartlar bize cikiyor, isinize gelen bir kac örnekle bu durumu hafifletemezsiniz. Larinin de ayakta kaldigi hali buysa ilgincmis. Soran olursa BJK magdur, her derbi 10 tane pozisyon gösterirsiniz.

İnsan şunu yazmaya utanır :evil: Taylan Antalyalı'yı özellikle izle, bak nasıl en ufak müdahalelerde yere düşüyor.

Marcao geliyo arkadan Atibaya vuruyor kendisi yere dusuyor pozisyonun faulle uzaktan yakindan alakasi yok atagi devam ettirecekken zirt faul caliyor. Marcao Rosieri attirmak icin tac cizgisinde tek kisilik dev kadro oldu bagirmalar cagirmalar yere atlamalar orda karti aldiramadi. Ama korner direginin orda Diagne nin kendini yere atmasi efsaneler arasina girer. Yan hakemin gozu onunde o pozisyona da faul caldilar :D bu yere atlama konusunda insan gercekten utanir biraz Larinin atiyo dediginiz pozisyon şenerin ayagina bastigi pozisyonsa eyvah eyvah :D

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2021, 19:20 
Kullanıcı avatarı

pcinho32 yazdı:

gözlerinden alev fışkırmış biraz sakin mi olsan? :lol:

objektif olmak gerekirse hakem yardımı da yetmiyor artık, kime öfkeleneceğinizi şaşırdınız. 13. dakikada hakem ve VAR odası galatarasarayı kollamak yerine kuralı uygulayıp ardayı atsa iş bitecek zaten. hala daha neyi şikayet ediyorsunuz anlamıyorum. yok mu sayalım o pozisyonu rahat rahat mızmızlanın diye?

yok kıdemli 3. yok imparator yara açmış, aşın artık bunları

#14 Vincent Paté Aboubakar

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 03:43 
Kullanıcı avatarı

yahu bir kisi bile yok burda, mac sonrasi biz magdurduz diyen, bir kisi yok, saka mi bu

götünüzden uyduruyorsunuz, burda aniran, aglayan, caglayan kim, hangi takim taraftari belli, saka gibisiniz; 2-3 kerameti kendinden menkul dallama, terörize ediyor, fb-bjk basliklarini, bir de üste cikiyorlar; biz size katlanmak zorundamiyiz ya

her bok sizin isinize geldigi gibi, avantaji oynatmamis, evet bizim de derbide basimiza geldi ve konusuldu, e konusunca da aglak diyorsunuz? bu sizin konusmayan haliniz mi? bir osuruk tac pozisyonu olay oldu ya, kimi, neyi kandiriyorsunuz

bir durum penaltidir, karttir vsdir konusuruz, tek bir soru sordum, larin diagne pozisyonuna faul veren hakem, sabaha kadar sorgulanir, bir penaltidan, faulden, cok daha fazlasi cünkü o sacmalik. ortada ya hakem bunu verebilir diyebilecegin bir durum da yok, tekrar soruyorum, aciklamasi nedir o pozisyonun mesela? komedi

bu macta arda yapinca önemsiz, üstünde asla konusmuyoruz, ama fener macinda gustavo yapinca rezalet, size kalsa saatlerce konusulabilir, ikiyüzlü tiplersiniz

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2021, 08:35 
Kullanıcı avatarı

Gurbetci yazdı:
Hakem konusunda pesinen endiselenen arkadaslar vardi umarim memnun kalmislardir.

aynen hakikatten adamların dediği doğru çıktı

90 dk maç içinde 1 tane faulsüz faul alamadı bjk
90 dk içinde en az 4 tane faul olmayan mücadelede gs faul aldı hakem tarafından. en komiği atibanın top alıp ceza sahasına gireceği pozisyon, haa birde taylanın aldığı pardon hakemin gs yi defanstan çıkarmaya teşvik ettiği faul çalmıştı. marcao rosierin önünde galapagos ejderi dansı düşüşüdür :D hafızamda şenol güneşin defans oynatıp umut aradığı derbide ilk 30 dakikada verilen sarı kartlar hatta birinde necip'e faul yapılıyordu ama gs ye faul çalıp necipe sarı verilmişti galiba :D böle enteresan şeyler işte.

Şu derbide önce ne oynadın diye sormalısın bu maça hakem dersen gs ilk devre 9 kişi kalır rakip seni boğardı. ama onlarada kırmızı vermemesi gs den kaynaklı. Bencede vermemeliydi futbol bu mücadeleye sertliğe açık. buarada larin elini çekti çekmedi orada asılma sözkonusu görüntüde yok ama temas var çekti diyelim marcaomuydu o kolu kopmuş gibi hakeme koşan :D

Bu VAR kötü kararlarda versede alenen saçmalıkları engelliyor

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 174 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], birkarasevda, Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye