Zaman: 16 Oca 2021, 12:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 57 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: 18. Hafta | B.B Erzurum 0 - Fenerbahçe 3
MesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2021, 15:11 

Tarih: 11 Ocak 2021 - Pazartesi
Saat: 16:00
Stad: Erzurum Kazım Karabekir
Yayın: beIn Sports
Hakem: Mete Kalkavan
Mgm Tahmini Hava Durumu: Kar yağışlı -5

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 18. Hafta | B.B Erzurum - Fenerbahçe
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2021, 00:16 
Kullanıcı avatarı

Maçın 16'ya alınmasına sevindim. Futbolcu ve insan sağlığı tüm spor ve puanlardan önemlidir.

Geçen sene dondurucu soğukta erzurum'da akşam maçımızın birkaç saat öne alınması ricamızı reddeden ama bu haftaki maçı erkene alan ( erkene alınması çok çok doğru bir karar) standartsızlığı gözümüze sokan kişiler aynı koltuktaki kişilerse diyeceğim tek şey :

Rezilsiniz, rüsvasınız. Yazıklar olsun!

Maça gelirsek, ligde sırayla erzurum, gençlerbirliği ve göztepe'yi düşme adayı görüyorum. Erzurum açık ara en bariz düşme adayı, Fener takım savunmasını toplamasa bu maçta süpriz olabilir derdim hava koşullarını göz önüne alarak ama ağır favori Fener. Gündemdeki transfer haberlerinin üstüne galibiyet serisi iiçn bundan iyyi maçç olamazdı.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2021, 01:07 

Parçalıaşk yazdı:
Maçın 16'ya alınmasına sevindim. Futbolcu ve insan sağlığı tüm spor ve puanlardan önemlidir.

Geçen sene dondurucu soğukta erzurum'da akşam maçımızın birkaç saat öne alınması ricamızı reddeden ama bu haftaki maçı erkene alan ( erkene alınması çok çok doğru bir karar) standartsızlığı gözümüze sokan kişiler aynı koltuktaki kişilerse diyeceğim tek şey :

Maça gelirsek, ligde sırayla erzurum, gençlerbirliği ve göztepe'yi düşme adayı görüyorum. Erzurum açık ara en bariz düşme adayı, Fener takım savunmasını toplamasa bu maçta süpriz olabilir derdim hava koşullarını göz önüne alarak ama ağır favori Fener. Gündemdeki transfer haberlerinin üstüne galibiyet serisi iiçn bundan iyyi maçç olamazdı.

başlığa baktım fb yorum yazana baktım gs..şaka gibi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2021, 02:25 
Kullanıcı avatarı

FONTE yazdı:
Parçalıaşk yazdı:

başlığa baktım fb yorum yazana baktım gs..şaka gibi

sen hangi takımlısın kardeşim, maçla alakasız bir girdi girip beni alıntılıyorsun bir de

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2021, 05:15 

Parçalıaşk

laf koymak için yada laf çarpırtmak için yazmadım..ciddi ciddi şaka gibi fb yazmamış..

Başa Dön

Power MOD
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2021, 09:30 
Kullanıcı avatarı

1- Saat değişikliği konusunda Galatasaray, yayıncı kuruluş ve rakibin izin vermediğini açıklamıştı. Dün uA da aynı yerden dem vurup gündem yaratmaya çalıştı twitter'da. ''TFF istemedi, TFF reddetti'' gibi bir durum yok anladığım kadarıyla.

2- O maçın oynandığı ve o maçın o saatte oynanacağının açıklandığı tarihlerde YD görevi yeni bırakmıştı ve TFF Başkanlığı'na vekaleten Hüsnü Güreli bakıyordu. Nihat Özdemir, Haziran 2019'da başkanlığa seçildi.

Alıntı:
"Bilindiği üzere, 3 Mart 2019 Pazar günü saat 19:00 da oynanacak olan Erzurumspor - Galatasaray maçı için, gerek TFF gerekse yayıncı kuruluş nezdinde maçın daha uygun meteorolojik, saha ve fiziki koşullarda oynanabilmesi ve gündüz saatlerine alınması konusunda, maç saatinin ilan edildiği ilk günden itibaren başvuruda ve müteaddid görüşmelerde bulunduk.

Bu çerçevede, sporcu sağlığını ön plana alarak, maçın daha adil ve eşit şartlarda oynanması için 13:30 ya da 16:00 gibi uygun bir saate alınması yönünde yaptığımız yazılı talebimize karşı; yayıncı kuruluş ve ev sahibi takımın olumsuz görüşleri gerekçesiyle, daha önce ilan edilen gün ve saatte oynanacağı TFF tarafından Kulübümüze bildirilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.''

Maçı tek farklı Fenerbahçe'nin kazanacağını düşünüyorum, 1-2 en olası skor sanki.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Oca 2021, 09:37 
Kullanıcı avatarı

Zor maç olacak.

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 05:51 
Kullanıcı avatarı

3 maçtır kazanıyoruz maşallah. Allah'ın izniyle Erzurum dahil bi 3 maç daha kazanırsak eğer gerçekten çok iyi olacak. Önümüz hem kazanma alışkanlığı hemde psikolojik olarak çok açılacak.

Bütün Türk spor dünyası Şubat sonu Mart'a kadar olabilecek bütün kopmaların bu önümüzde ki 1.5 ayda olacağıno söylediler. Üst üste maçlardan dolayı tabi ki ve + korona,sakatlık,kart cezaları vs vs..

Dediğim gibi Erzurum maçı dahil eğer ligde önümüzde ki en az 3 veya olursa 6 maçı üst üste kazanabilirsek baya baya şampiyonluk uğruna sonuna kadar gideriz.

Allah'ım nolur bu sene olsun ve şampiyon olalım artık nolur!

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 09:49 

gs nın 19 da oynaması tamamen tff ile alakalı bişey
erzurum yıllar boyunca 19 da maç yapmamış sadece gs maçında 19 da oynamış
hemde şampiyonluk yolunda gidilirken ve o kadar itiraza rağmen
ve o zamanın erzurum td side dalga geçer gibi bizim için saat farketmez falan demişti
bir öyle bir böyle olunca insanlara konusma hakkı doğar
yayıncı kuruluş falan işin bahanesi
bu olay hangi takıma yapılsaydı o takımın taraftarı bu yanlışı unutmazdı

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2021, 09:54 

Fb bence maçı kazanır
ama hakem hatası veya kaleci hatası ile kazanırsa yada puan alırsa akşama programlarda fenere demediklerini bırakmazlar
halbuki dün akşam bjk aleyhine penaltı verilmedi kaleci 2 çok saçma gol yedi ama kimse konusmadı (kaleci hatalı gol yer ama bir gün önce ubeyde yapılanlar yapılmadı ve zaten yapılmamalı yapan cahil köpektir)
ama fb yada gs ye yapılınca herkes aslan kesiliyor asıyor kesiyor

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 57 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 18yıl, Archers28, arifcaglar, bhy1, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye