Zaman: 30 Kas 2020, 11:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 85 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: 1.Hafta: Göztepe - Yukatel Denizlispor
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 22:20 

Resim

Tertemiz oynadık.

Resim

Bu arada Berkan da çok iyi maç çıkardı.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 22:37 
Kullanıcı avatarı

Rime yazdı:
Titi-Gassama yok. Skor ne çıkarsa çıksın arkandayım İlhan Hoca.

Titi-Gassama kanser hücreleri yok 5 gol var. Tebrikler İlhan Hoca.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 22:42 

Mevcut kadroda bu takımın stoperleri net Atınç ve Alpaslan’dır. Günün iyileri Yalçın, Tripic, Ideye ve tabiki Berkan.

Güzel başladık güzel bitsin.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 22:48 
Kullanıcı avatarı

Denizli kötüydü evet ama bizde kötü olabilir kötü bir maç izleyebilirdik lakin biz yiydik ,iyi bir takım görüntüsü verdik umarım bunu bütün sezona yayabiliriz .
Efe aldığı kısa süreye rağmen kendini gösterdi ,kubilayda sırıtmadı ,yalçın oynadıkça daha iyi olacaktır ,tripiç geçen seneye göre takıma daha bir alışmış gibi kısacası neyi özlediysek bu maçta vardı halilin 5-1 ken topun taça çıkmaması için verdiği mücadele bile ince bir detaydı ,skoru elde ettikten sonra kadahların değil gençlerin oyuna sürülmesi mesela kısaca güzel bir gece oldu umarım üstüne koyarak devam ederiz tek sıkıntı forvetler bi tedirgin etmedi değil eyvallah koşuyor mücadele ediyorlar ama bitiricilik şart . Neyse güzel tarafından bakalım özlemişiz doğru yapılan işleri .

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2020, 23:15 
Kullanıcı avatarı

Kadroyu görünce ne böyle bir oyun ne de böyle bir skor beklemiyordum, sahadaki mücadeleleriyle beni utandırdılar. Uzun zamandır bu kadar istekli bir Göztepe izlememiştim. Kaybetsek de şu mücadeleyi görsek bize yeter.
Çoğunluğun aksine ben de atinc'a bir türlü güvenemiyorum, yanından çok rahat adam geçebiliyor ama hava toplarinda doğal olarak başarılı. Kaleci de topu oyuna sokma dışında iyiydi, yediği golde yapacağı birsey yoktu. Ideye de bana Jerome'u anımsattı, sanki aynı modelin 2-3 üst sürümü gibi, daha yetenekli.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 00:00 

yeşilinmatemi yazdı:
Yazık ettiler Denizlispor'umuza.
Yeşil Cepheyi düşman ilan eden bütün camia kıçına kına yaksın.

Yeşil Cepheyi düşman ilan etseler misafir takım tribününe Yeşil Cephe pankarti asılır miydi?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 00:39 
Kullanıcı avatarı

USAKSPOR64 yazdı:
yeşilinmatemi yazdı:
Yazık ettiler Denizlispor'umuza.
Yeşil Cepheyi düşman ilan eden bütün camia kıçına kına yaksın.

Yeşil Cepheyi düşman ilan etseler misafir takım tribününe Yeşil Cephe pankarti asılır miydi?

Bizim yönetime diyor onu Göztepe'ye değil.

Neyse yazmışken bir iki cümle daha kuralım.
6 transfer daha yapılacak fiyatların düşmesini bekliyor yönetim o yüzden ilk 4 haftayı kafadan silmişler. Geçen sene Galatasaray'ı yendik ilk 3 maç 7 puan alıp gol yemedik son hafta zor kurtardık. Bu sene tersi olsun sağlam olsun.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 01:34 

Şimdi farklı galibiyeti bir tarafa bırakalım ilk onbir baslayan yalçın'a odaklanalım..muazzam bir gün. Müthiş keyif aldık.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 01:57 

dirk_heinen yazdı:

Bizim yönetime diyor onu Göztepe'ye değil.

Bende zaten Denizlispor yonetimi için iyorum.Karsi duruş sergiledikleri bir grubun pankartının misafir takım tribününe asılmasına izin verirler miydi anlaminda demek istedim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 03:35 

İlhan Palut geçen yıl kendi kurmadığı takımla iyi bir çıkış yakalamıştı. Ancak birkaç mevkide yaşadığı sancılar, kafasındaki kurguyu tam olarak sahaya yansıtmasına engel teşkil etmişti. Bu sezon ise Hatay’da uyguladığı oyun felsefesini ilk maçtan Süper Lige taşıyarak ciddi iş başardı. Oyun okuma ve müdahale konusunda eksikleri tabiki var ama benim nazarımda büyük hoca adayı. Hatay’da başarıyla uyguladığı hucüm opsiyonlarının neredeyse aynısını bugün uygulaması bile son derece önemli. Nasıl ki Guardiola gittiği her ülkeye kendi futbol felsefesini götürüyor. Kendi tarzını farklı oyunculara aşılayıp takımını yaratıyor. İlhan Palutta farklı liglerde değişik oyuncularla bir benzerini yapıyor ve yaşatıyor.

Ayrıca keyif almamı sağlayan bir diğer unsur İrfan Can, Yalçın Kayan ve Efe Binici gibi kaliteli gençlerin bu sene ciddi işler yapacak olmaları. Bu 3 çocuktan en az ikisi Yakın gelecekte A milli takım forması giyer. İrfan, Altay ve Uğurcan’ın arkasında 3. Kaleci olur. Yalçın, Başakşehirli Mahmut’un arkasından sonra o bölgede düşünülen isim olur. Direk 11 olmasada rotasyon oyuncusu olarak A milli olur. Yalçın bizim alt yapıda yedek kalıp futbolcu olmaz diye gönderilen bir oyuncu. Gelişime inanılmaz açık, çok farklı bir yetenek. Çok sade ama inanılmaz faydalı oynuyor. Her maç üstüne koyuyor.

Efe Binici konusu ise çok derin. U-19 milli takım oyuncusunun bu kadar geç profesyonel yapılması ayrı bir fiyasko. Geçen sene düşmemeyi garantileyen takımda süre almaması ayrı fiyasko. Bu çocuk göreceksiniz 2 sene içinde direk Avrupa’ya gidecek. Ege gibi torpille ve lobiyle milli takım oyuncusu olmadı. Tırnaklarıyla kazıyarak yükseldi buralara. Kendisini 1 senedir U-19 maçlarında çok ciddi bir şekilde takip ettik. Devre arasında kampa bile götürülmedi. Gerek kişiliği gerek futbolculuğuyla A milli takımın değişilmez oyuncuları arasına girer. Göztepe kulübüde çok büyük paralar kazanır. Gerçek yeri forvet arkası ancak Emre Belözoğlu ayarında bir merkez orta saha oyuncusuda olabilir.

Son olarak yabancı transferinde sütten ağzı yananlar yoğurdu amuda kaldırıp öyle yemişler. İki siyahi forvet oyuncusuda çok faydalı olacak ilk maçtan belli etti. 80 dk oynayan Brown gol atmasada inanılmaz verimli oynadı. Rakibi bozdu, orta sahaya yardıma geldi, oyunu genişletti. Arkadaşlarına alan boşalttı. Böyle forvet olsun varsın gol atmasın.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 85 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], black1914, clad, eskicarsi82, fba, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], jstified, seyfi, skorp, voyvoda

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye