Zaman: 23 Oca 2021, 20:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2690 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 269  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2020, 14:11 

hangi statta locası olduğunu kanıtlamazsan burada en adi ******* köpeksin, hadi bakalım.

yok öyle götünden sallayıp çamur atıp iz bırakmak başkanımız hakkında iftirada bulunmak.

bekliyoruz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2020, 14:29 

GolanTepeleri yazdı:
Halil Amca'ya Allah rahmet eylesin.

Bay Sepil'in paralı köpekleri de hakkımda utanmaz, yalancı vs. yazmışlar ama bu adiler çok iyi biliyorlar ki burada yazdıklarım sadece gerçeklerdir.

Anası ölmüş de mezara gitmiş de, bu adamın hangi takımın stadında locası olduğunu gizleyip o pankarta neden o kadar celallendiğini gidin 5 yaşında bebeklere anlatın, şeref yoksunları sizi.

Yalancı olduğun kesin de, bir de edepsiz herifin tekiymişsin anladık... Ertan Öznur'un oğlunun hala yönetimde olduğunu bir ispatla bakalım, ondan sonra ben özür dilerim senden gerekirse... Paralı köpek demek ha :) Bırak Mehmet Sepil'i aranızdan birini bile tanımıyorum tribünden ki 28 yıldır maçlara giderim. Hakaretlerine cevap verip senin seviyene inecek halim yok zaten...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2020, 14:30 
Kullanıcı avatarı

Böyle itham falan olunca koştura koştura geliyorsunuz ya, Poko'nun nerede olduğunu da acil yazabilir misiniz. Teşekkürler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2020, 14:37 

VTS yazdı:
Böyle itham falan olunca koştura koştura geliyorsunuz ya, Poko'nun nerede olduğunu da acil yazabilir misiniz. Teşekkürler.

Ya hocam çok samimi bir soru soracağım sana? Yazdıklarının %90 ı hayata bakışıma ters ama iğneleyici tarzın hoşuma gidiyor yalan yok. Saygı da duyuyorum mantıklı eleştirilerine. Ancak cidden benim ya da kulüp lehine tavır takınanların kulüpten bir çıkarı olduğuna inanıyor musun ya? İnanıyorum diyorsan gel ofisimde sana bir çay kahve ısmarlayayım da muhabbet edelim. Çok ciddiyim. Bu kadar sığ bakmayın hayata ya... Hayat ne tam siyah ne beyaz... Biri senden farklı düşünüyor diye bir başkasının kulu, köpeği, yalakası, biatçısı olmaz... Şu kafanı biraz değiştir gözünü seveyim. Yaşını başını bilmiyorum kusura bakma da abi ya da kardeş tavsiyesi say şu yazdıklarımı...

Poko'nun durumunu öğrenmek istiyorsan da kulübün telefon numarası: 444 1925 :)

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2020, 14:52 

VTS yazdı:

Bilmedigimden soruyorum, poko nerde ?

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2020, 15:00 
Kullanıcı avatarı

@Atalay1925
Valla ben senin yazını görmedim, inadınagöztepe'nin çıkışına atfen yazdım.

İnan kimseye cephe aldığım yok. İşlerine gelince nokta atışı bilgi verip işlerine gelmeyince kör sağır taklidi yapıyorlar.
Burada ve her yerde defalarca sorduk. Lütfedip bilgi yazıldı. Ayın 16'sında geleceği yazılan oyuncu ortada yok yine. Kimseden çıt çıkmıyor. Seneler sonra ilk defa kamp kadrosu açıklanmıyor.

Ben bu yapılanı taraftara karşı saygısızlık olarak görüyorum. Sözde büyük, hatta tek büyük kulübüz. Yapılan işler amatörce. Ucu kendilerine dokunan bir eleştiri yaparsanız cevap veriyorlar sadece.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2020, 15:15 

VTS yazdı:
@Atalay1925
Valla ben senin yazını görmedim, inadınagöztepe'nin çıkışına atfen yazdım.

İnan kimseye cephe aldığım yok. İşlerine gelince nokta atışı bilgi verip işlerine gelmeyince kör sağır taklidi yapıyorlar.
Burada ve her yerde defalarca sorduk. Lütfedip bilgi yazıldı. Ayın 16'sında geleceği yazılan oyuncu ortada yok yine. Kimseden çıt çıkmıyor. Seneler sonra ilk defa kamp kadrosu açıklanmıyor.

Ben bu yapılanı taraftara karşı saygısızlık olarak görüyorum. Sözde büyük, hatta tek büyük kulübüz. Yapılan işler amatörce. Ucu kendilerine dokunan bir eleştiri yaparsanız cevap veriyorlar sadece.

Ben onu da tanımıyorum ama hiç kimsenin burada yönetim adına borazanlık yaptığını düşünmüyorum. Bu konuda seninle asla hem fikir olamam o net.

Şeffaflık konusunda eksiklikler var buna yüzde yüz katılıyorum mesela. Başkana bağlamak doğru değil direkt olarak sadece bunu. Ben de baktım sen yazdıktan sonra haklısın 16 sında gelecek denmiş ama bugün 20 si hala fotolarda görünmüyor. İletişim ekibinde sıkıntı var bence. Ayrılık falan olacaksa tek istisna o olabilir bilgi geçilmemesini mantıklı kılan. Sözün kısası çok takılacak bir konu değil bence...

Transferde ideal olan kampın başlangıcında herkesin bir arada olmasıdır elbette ama şu pandemi dönemi ekonomik açıdan zor. O yüzden bu gecikmeyi anlayabiliyorum ama kabul etmiyorum tabi. Biraz daha geç kalırsak geçen sezon gibi ilk 10 haftayı kaybedebiliriz bu yüzden.

Yönetim tarzı olarak sakin kalmayı, abuk sabuk yöneticilerin olduğu futbol ortamında kaliteli durmayı takdir ediyorum. Ancak fazla içe dönük yönetim. Bunun da başkanın yorgunluğu ile alakası olduğunu düşünüyorum.

Biz de kendimizi biraz fazla dev aynasında görüyoruz bazen. Taraftara saygısızlık olduğunu düşünmüyorum ama iletişim konusunda katılıyorum sana. Ki bunu ben daha önce de çok yazdım. Çok zor bir şey değil bizim gönlümüzü almak aslında ama bir türlü o kabuğu kıramadılar maalesef...

Eyvallah bu arada ılımlı yaklaşımın için...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2020, 15:28 
Kullanıcı avatarı

Ekonomik durumu bizden çok daha kötü olan takımlar imrenerek baktığımız transferler yapıyorlar!Ligin başlamasına 20 gün kaldı,ortada daha kaleci ve forvet oyuncuları yok!Biz bu kamptan nasıl verim alacağız peki? İki hafta öncesine kadar çok olumlu bakıyordum lakin bu görünen tablo, başkanın son açıklamaları, Sinan ile anlaşılmaması falan ümidimi azalttı.Bu tabloda ligde kalmayı başarabilirsek büyük başarı.Kaldı ki küme düşmeme hedefi Göztepe'nin büyüklüğüne, fıtratına ters.İnşallah herşey gönlümüze göre olur, başarılı bir Göztepe izleriz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2020, 17:10 

Fetöcü vatan haini yönetici içinde yazsanıza bişeyler kapıkulları arkadaşınız için dilleriniz lal oluyor değilmi

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2020, 17:18 

Jreet yazdı:
Fetöcü vatan haini yönetici içinde yazsanıza bişeyler kapıkulları arkadaşınız için dilleriniz lal oluyor değilmi
Adı ne iddaa ettiğin kişi?

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 2690 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 269  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: altayusa, Atmaca, babazor, Beytulma, Bing [Bot], buonanotte, cotanak, extranjero, faris87, fba, garajalti, gelivera28, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kasadaparayok, Kocaeli, kuzeymaraton, SorayımTayıma, Stabil35, StrangerThings

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye