Zaman: 28 Şub 2021, 10:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3093 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 310  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 17:02 

Kubilay sanırım kendini hakem filan sanıyor, adam hiç bir top da yok, adam topla geliuor yanında koşuyor, topsuz oyunda maç yöneten hakem gibi, yalçina kötü Efeye yetersiz diyebilirsiniz eyvallah bu adamdan kötü değil hatta Burak Süleyman bu adamdan fazla top istedi dikine oynadi. Nasıl bir torpilin adam kayirman var ilhan efendi evlatligini ilk on bir çıkarıyorsun.
Kubilayi gecen sene bursa da izledim adam biz de olmadığından farklı özelikte değil bir şekilde ortada dolanıyor, bize gelince patatese baglamadi. Ben futboldan çok anlamam taktik maktik anlamam ama tribunden bir kere izledim bu adamin yan pas ve geri pas dışında bir nane görmedim, adam topla dripling yapmaz ileriye tasiyamiyor uzun pas yok.
abisinden almış tüyo sezon başı bir formalı aile fotosu tamam. neye gore transfer istedin.
yazılacak çizilecek cok şey var da insan da biraz ruh olur şehir yara almış tribünden taraftarların hayatını kaybetmis çıkar biraz koşar, geçen haftada maç yoktu. bu acı bile adamları hareketlendirmiyorsa çifte ilhanada yol verip adam akıllı bir teknik direktör getirmek gerekir, ayrıca bu sağlık ekibine de yol verilmeli sakatlanan dönmüyor

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 17:50 
Kullanıcı avatarı

Palut istifa ederse (hiç zannetmiyorum ya...) kesinlikle yabancı td denenmeli ve bu da fikrimce ingiliz olmalı. Öyle gidip de doğu Avrupa ülkelerinden deği, futbolun beşiğinden olsun

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 22:36 
Kullanıcı avatarı

Burak süleyman aldığı süre dahilinde gayet iyi oynadı sakin dikine adam geçebilen birvoyuncu izlenimi verdi kubilay kadar forma şansı bulmayı hakediyor bence .Takımda herşey havada ne ideal 11 e geçebilme şansı bulabildik ne oyun sistemi oturtabildik ,erzurum maçı gibi maç ptt de oynanmıyor her maçımız kanserlik oynayan oyuncular oynadıkları klübü sahiplenmiş değil son dakika yapılan faul kritik bir yerde kimse hocaya itiraz etmiyor var için .Orta sahamız çok güçsüz kanatlar hala orta açamıyor berkan kötü diye eleştiriliyor brekoviç tüy dikti bu maç formda dediğimiz tek bir isim yok ,guilermeyi bile kullanamıyoruz .

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2020, 00:16 
Kullanıcı avatarı

Hydrozn yazdı:
Palut istifa ederse (hiç zannetmiyorum ya...) kesinlikle yabancı td denenmeli ve bu da fikrimce ingiliz olmalı. Öyle gidip de doğu Avrupa ülkelerinden deği, futbolun beşiğinden olsun

İngilizler futbolu doğru oynamaya/oynatmaya çalıştıkça yurt dışında başarısız oluyorlar. futbolcusu da böyle hocası da. kendi ülkeleri dışında top 5 lig de dahil başarılı olan İngiliz topçu ve hoca son 20 yılda 10 tane yoktur.

bu ülkede futbol duygusal bir şekilde oynanıyor, oyuncular çok kırılgan, sahada kaos var. oyunu kuralına göre oynamaya çalışan sahada dövülüyor, saha dışı ortamlarda parmak sallanarak hizaya çekiliyor. bu ülkede bence otoritesini soyunma odasında hissettirecek, futbolcuların hocadan it gibi korktuğu, lobicilikle hocanın ayağını kaydıramayacağı bir hoca+yönetim bütünleşmesi olması lazım. topçu hocayı yemeye kalktığı an yönetim vuracak yumruğu masaya. bu açıdan bakılınca bizim kulüpte Yönetim sorunu ortaya çıkıyor. saha kenarında gelen hiç bir hocaya yeterince destek olunmadı. burada defalarca saha kenarında yönetim zaafiyetini vurguladık. sezon başında tek sorunlu Suat hocaymış diye goygoy da yaptık. artık mızrak çuvala sığmıyor. Palut'un bu ligi kaldıramadığını söylemiştik. onunla birlikte kenar yönetimin tamamen değişmesi gerektiğini yinelemek lazım. Başkanın da etrafında sözünü dinlediklerinde sorun olduğunu düşünüyorum. yanlış adamlara danışıyor, yanlış insanlara güveniyor.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2020, 07:50 
Kullanıcı avatarı

Son 20 maçta 3 galibiyet.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2020, 08:56 

Jason yazdı:
Son 20 maçta 3 galibiyet.

+ Korkak, zaman geçiren, iğrenç futbol..

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2020, 09:55 
Kullanıcı avatarı

top bizdeyken ara ara telefonla uğraşıyor instagram twitter geziyorum. futbolumuzun özeti bu.

önümüzde çok önemli bir ankaragücü maçı var.

ya alamazsak..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2020, 11:03 
Kullanıcı avatarı

Zor ve üzücü bir hafta geçirdik deprem dolayısıyla. Allah kaybettiklerimize rahmet, yaralılara şifa versin.
Takım olarak ise kısır bir döngüye girdik. Başkan takıma fazla para harcamak istemiyor. Kendince haklı sebepleri var, pandemi nedeniyle tribün geliri yok, naklen yayın gelirlerini alamıyor, İzmirden sponsor desteği yok, stadın diğer gelirlerinden yararlanamıyor gibi bazı nedenler en başta geliyor. Bunun içinde kendisinden transferde fazla beklenti içine girmeyecek stajyer hocalarla anlaşıyor.
Bu stajyer hocalarda mevcut transfer bütçeleriyle ya daha önce çalıştığı, tanıdığı bildiği, az para isteyen topçuları getiriyor yada menejerlerin getirdiklerine razı oluyor. Arada komisyon kırıştırıp kulübe kaktıran varsa, aklıma hemen Grillo, Lumor, Sanneh geliyor, onuda Allaha havale ediyorum.
Kritik transferler, geçen yıl Mossoro, Napoleoni, Soner bu yıl İrfan Can ve Guilherme takımı bir nevi ayakta tutuyor.
İş dönüp dolaşıp başkanda kilitlenıyor, kısaca ne kadar ekmek o kadar köfte durumu yaşıyoruz.
Ankaragücü maçını alamazsak Paluli glder. Başkanın favorisi Tamer Tuna boşta, Bayram Bektaş boşta.
Abdullah Avcı, Ersun Yanal falan hayal, cepteki akrep sıkıntı yaratır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2020, 11:08 
Kullanıcı avatarı

Takım pandemi nedeniyle ara verilen mart ayindan beri 2 galibiyet almış. Cidden anormal bi durum ama sanki herşey olağan seyrinde ki herkes keyfine bakıyor.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2020, 12:38 

-Çok tatsız oynuyoruz.
-Soner resmen yok.Kontratı alan adamlar neden yok olur.Bu nasıl bir ahlaksızlık ?
-Hoca formsuz veya yeterli değil fark etmiyor.Şuan için tatmin etmiyor maalesef.
-Burak Süleyman'ı 3 maç arka arkaya izlemek isterim.
-Futboldan anladığımı iddia etmiyorum kesinlikle ama Bülent Korkmaz'ı getirmek intihar.Bir arkadaş yazdığı için söylüyorum.
-Bizim için en olumlu olay,sene sonu Ndiaye ve Brown'u sezon sonu sıkıntısız bir şekilde gönderebilcek olmamız.
-Son bir hafta on gündür kafamı kurcalayan soru şu; Stajyer hocalar yerine acaba zamanında Rıza Çalımbay'ı getirseydik daha mı iyi olurdu ? Malum stajyer hocalar bizim dışımızda gittiği takımlarda da dikiş tutturamadı.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3093 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 310  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hep YEK, Majestic-12 [Bot], vosvos

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye