Zaman: 25 Tem 2021, 16:13

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 18:20 
Kullanıcı avatarı

öne geçersek maçı tutamıyoruz illaki penaltı yapan çıkıyor, oyunda geriye düştüğümüzü anlayacak hocamız malesef yok gol yememiz lazım oyuna müdahale için. Ya bu Erzurumuda yenemiceksek nasıl olcak İlhan Palut? Yanlış anlaşılma olmasın çok kötü rakip oyun olarak. İlhan Palutun ne oynattığını ne oynatmak istediğini ben anlayamadım valla billa salakça geriye çekiliyor takım ve ne yapıp edip gol yiyoruz. İlerde pozisyon bulamazdık bu maç rakip çok kötü olduğu için birşeyler bulduk final topları o kadar kötü kullanılıyor ki anlatcak söz yok. Sözün özü İlhan Palut denilen şahıs kendisine verilen şansı iyi kullanamamıştır sahadaki skor ve oyun umut vermemektedir kendisiyle devam etmeye çalışmak salaklıktan başka birşey değildir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 19:49 
Kullanıcı avatarı

Bugün kazanıp deprem sonrasında bir nebze olsun tebessüm yaratmalıydı takım. İkinci yarı mücadele bile etmeden puan verdik. Hem de kötü bir rakip karşısında.

İlhan Hocam ilerisi için ışık vermiyor artık. O giderse diğer İlhan da gönderilmeli tabii.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 22:55 
Kullanıcı avatarı

görünen köy kılavuz istemez. sezona Palut ile başlamak intihardır diye defalarca yazdım buraya. sezon başında yok 1 puan iyidir yok yenilmedik diye diye çanak tutuldu. adamın ne oyun okuması var ne de alternatif taktiği. bugün bu kadar kötü Erzurum'u yenemiyorsan başkan hocayı izmir'e götürmesin erzurum'dan hatay'a göndermesi lazım.

10 transfer yapıp takım geçen seneden geriye gider mi? tek kriterin liginde oynayan oyuncu safsatasına sarılırsan gider. Kaleci+cilerme hariç görünüşe göre gelenlerin de hepsi çer çöp...

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 23:01 
Kullanıcı avatarı

İlhan Palut ile son 15 resmi maçta sadece ve sadece 2 galibiyet var. Ben Türk futbolunda, süper lig tarihinde, 15 maçta 2 galibiyet alıp ta hala td olarak kalabilen hiç kimseyi bilmiyorum. Bilen varsa lütfen aydınlatsın

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 23:09 

İlhan hocanın izlediği izleyerek verdiği bilmem kaçıncı maç , rakip yüklenmeye başlamış hamleler değişiklikler yapıyor bizimki yine izledi Kubilayi ilk yarı izleyipte ikinci yarı da sahaya tekrar koyacak teknik adam yoktur . Hatta bana göre Kubilay kesinlikle süper lig seviyesinde değil.
İlhanlar gitmeli ya bir yabancı teknik adam yada Bülent Korkmaz gibi avcı gibi süper lig deneyimi olan hocalar . Gördük bayramlari ilhanlari

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 23:38 

İlhan palutla çok net düşeriz bugün belli oldu.elalemin 3lük 5lik yaptığı takımların dahi kalesine zar zor gidebiliyoz.kubilay süleyman mossoro gibi adamlarla süper ligde tutunmamız imkansız.milletin takımlarına bakıpta imrenmekten gına geldi artık.lanet gelsin böyle borçsuzluğada vizyonsuzluğada

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 23:40 

Beğenmeyen Bayern Münihi tutsuncular gelmeden..

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 03:50 

brk35 yazdı:
İlhan hocanın izlediği izleyerek verdiği bilmem kaçıncı maç , rakip yüklenmeye başlamış hamleler değişiklikler yapıyor bizimki yine izledi Kubilayi ilk yarı izleyipte ikinci yarı da sahaya tekrar koyacak teknik adam yoktur . Hatta bana göre Kubilay kesinlikle süper lig seviyesinde değil.
İlhanlar gitmeli ya bir yabancı teknik adam yada Bülent Korkmaz gibi avcı gibi süper lig deneyimi olan hocalar . Gördük bayramlari ilhanlari
Bülent Korkmaz gibi deneyimli isimler de ilaç olmaz, her sene aynı terane yeni teknik direktör geliyor 8-10 maç iyi sonra kısır futbol.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 12:27 
Kullanıcı avatarı

Yaptığımız maç sonrası ulusal medyadan yazılar okuyorum ortak olan konu zevksiz maç oynandı az pozisyon vardı vs. Düşününce amatörlerde 3.-2. liglerde bile heyecanla izlediğim Göztepe maçlarını artık elimde telefona dalarak takip ediyorum çevremdeki kişilerde aynı eğilimde o kadar sıkıcı,umut vermeyen takım olmayı nasıl başardık acaba?

Bu seneki takımın kadro kalitesi tartışılır kötü diyen çıkar yeterli diyen çıkar kişinin kafasındaki hedefe göre değişebilir yorum,ben oynadığımız maçları düşünüyorum azcık dirayetli kenar yönetimi olsa Malatya, Antep,Kasımpaşa,Erzurum ve hatta rakibin tek kale oynadığı gözüktüğü ama gol atamayacağı belli olan Başakşehir maçı ve kötü oynadığımız Fb maçından daha fazla puanlar almaz mıydık? Hem sıkıcı oyunu izliyoruz karşılığında birşey de göremiyoruz. Geçen sene pandemi sonrası leş periyodda var İlhan Palut bu takıma ne verdi, ne verecek? diye düşünüyorum çok şey gelmiyor aklıma.

Yapmadığı müdahaleler, bizim gibi izlemesi, sahadaki takımın ne oynadığının belli olmaması, haftalardır yapılan basit penaltılar, golü atınca takımın illaki gol yemesi ya ben düzelen birşey görmek istiyorum ezbere şu an bu olcak demek istemiyorum izlerken.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2020, 13:37 

Hasan'lı Ümit'li kadro,bu kadronun ağzına sıçardı hen futbol, hem puan olarak .

Bunlar üst üste iki pas yapmaktan aciz. Futbolu da sevdiklerini düşünmüyorum.Sırf şekil, araba peşinde ki apaçiler gibi.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], cozker, foca, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inadına_körfez, kasadaparayok, kuzeymaraton

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye