Zaman: 01 Ara 2020, 21:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1979 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 198  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2020, 15:42 

VTS yazdı:
axo yazdı:
Ege yine gol atmış her maçta kapak olmazki babasındada bitmeyen para varmış yine torpil yaptırmıştır kesin her maçtata gol atılmazki anlaşılcak

Ege gittiğinde de yazdım. İyi topçuysa kendini kanıtlasın, Göztepe'ye dönüp tutunabilsin de görelim. 2 alt ligde gol atmakla kimseye kapak yapmış olmuyor. Ahanda saha orada, Göztepe burada. Hak eden çıkıp oynar. bkz: Yalçın Kayan

Dün pırıl pırıl 3 genç profesyonel yapıldı. Tolga, Tibet ve Yılmaz. Bu gençlerimize başarılı bir futbol hayatı diliyorum. Tıpkı Yalçın gibi ilk sezondan rotasyondaki yerlerini alıp yine en kısa zamanda 11 çıkacak seviyeye gelirler umarım.

Kanıtlaması için şans verilmediki geçen sene şans verilse bu sene belki Ndiaye yerine tutardık, babası eski futbolcu ve antrenör diye çok ön yargılı baktın Ndiaye, Ege'den iyi değil bahsettiğin Ankaragücü maçı gibi oynuyor çünkü az süre buldu. Babası takımdan 9.hafta ayrıldı, babası teknik direktör olup iyi golcü olan Giovanni Simione gibi örnekler de var. 3 genç kadrolar 30 kişi yapılması zorunlu olduğu için profesyonel yapıldı covid yüzünden maçlar ertelenmesin diye, muhtemelen süre bulamayacaklar. Yalçın ilk sezonun da rotasyon da yer almadı, 10 dakika süre aldı, Ege ilk sezonunda 20 dakika, bu 3 genç nerde kanıtladı kendilerinide pırıl pırıl oluyorlar :)

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 29 Eki 2020, 19:16 
Kullanıcı avatarı

Bu konu gereksiz tartışılıyor. Sonuçta beyaz grupta değil süper ligde oynuyoruz ve genç oyuncular hemen öyle şans bulmuyor ya da profesyonel yapılan oyuncu süper lig seviyesinde demek olmuyor hemen.
Ege nin kiralanmasına çok sevindim (forma şansı adına) ve goller atmasına da extra seviniyorum bana göre herşey yolunda gidiyor.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2020, 02:07 

İçip içip eski sevgiliyi arayanlar gibiyiz Ege gol attıkça topic hortluyor.
Sakatsiz cezasız bol gollü basarili sezon geçirir inşallah döner bize seneye uzun yıllar başarımiza katkı olsun..
Bunun aksini isteyen dileyen de yoktur içimizde.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2020, 10:23 
Kullanıcı avatarı

Ege futbolu bıraksın diyen olmadı.

Ömrümüz vefa ederse, kim haklıymış göreceğiz işte. Kalsaydı ideye'yi, cherif'i kesecekmiş gibi hava yapmanın manası yok. Kendi adına başarılı olsun. Dönüp de takımda kalırsa tekrar tartışırız.

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2020, 11:01 

Kovid bize de sıçradı. Klüpten yapılan açıklamada biri A takımı oyuncusu olmak üzere 3 kişinin testi pozitif çıkmış . Acil şifalar diliyorum.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 18:04 
Kullanıcı avatarı

Kubilay ve Brukoviç le filan olacak iş değil bu, maçı setrederken sıkıntıdan afakanlar bastı yeminle

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 18:20 
Kullanıcı avatarı

öne geçersek maçı tutamıyoruz illaki penaltı yapan çıkıyor, oyunda geriye düştüğümüzü anlayacak hocamız malesef yok gol yememiz lazım oyuna müdahale için. Ya bu Erzurumuda yenemiceksek nasıl olcak İlhan Palut? Yanlış anlaşılma olmasın çok kötü rakip oyun olarak. İlhan Palutun ne oynattığını ne oynatmak istediğini ben anlayamadım valla billa salakça geriye çekiliyor takım ve ne yapıp edip gol yiyoruz. İlerde pozisyon bulamazdık bu maç rakip çok kötü olduğu için birşeyler bulduk final topları o kadar kötü kullanılıyor ki anlatcak söz yok. Sözün özü İlhan Palut denilen şahıs kendisine verilen şansı iyi kullanamamıştır sahadaki skor ve oyun umut vermemektedir kendisiyle devam etmeye çalışmak salaklıktan başka birşey değildir.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 19:49 
Kullanıcı avatarı

Bugün kazanıp deprem sonrasında bir nebze olsun tebessüm yaratmalıydı takım. İkinci yarı mücadele bile etmeden puan verdik. Hem de kötü bir rakip karşısında.

İlhan Hocam ilerisi için ışık vermiyor artık. O giderse diğer İlhan da gönderilmeli tabii.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 22:55 
Kullanıcı avatarı

görünen köy kılavuz istemez. sezona Palut ile başlamak intihardır diye defalarca yazdım buraya. sezon başında yok 1 puan iyidir yok yenilmedik diye diye çanak tutuldu. adamın ne oyun okuması var ne de alternatif taktiği. bugün bu kadar kötü Erzurum'u yenemiyorsan başkan hocayı izmir'e götürmesin erzurum'dan hatay'a göndermesi lazım.

10 transfer yapıp takım geçen seneden geriye gider mi? tek kriterin liginde oynayan oyuncu safsatasına sarılırsan gider. Kaleci+cilerme hariç görünüşe göre gelenlerin de hepsi çer çöp...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2020, 23:01 
Kullanıcı avatarı

İlhan Palut ile son 15 resmi maçta sadece ve sadece 2 galibiyet var. Ben Türk futbolunda, süper lig tarihinde, 15 maçta 2 galibiyet alıp ta hala td olarak kalabilen hiç kimseyi bilmiyorum. Bilen varsa lütfen aydınlatsın

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1979 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193 ... 198  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Beytulma, Bing [Bot], faris87, Faroz, fikofik, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lusage, ultrasfanzin, Veegol

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye