Zaman: 01 Mar 2021, 23:19

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3107 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 311  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe | 2020-2021
MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2020, 21:00 

zanitenyo yazdı:
Ftorres35 yazdı:
Reaksiyon sorunu var ikinci toplarda, Kasımpaşa 10 numarası orta saha da topu alıyor Mossoro geç kalıyor rahat pas atıyor rakip pozisyona giriyor İrfanın kafasına çarptı, hücum ederkende aynı.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

50 yaşında ki adamdan hala medet umup kontrat yeniledik 1 yıl daha.. Kadro mühendisi hangi gerizekali bu kulüpte çok merak ediyorum. Artık bu insanlara saygı çerçevesinde eleştiri yapamıyorum. Son maçta düşmekten kurtulduk, kalp krizi geçiriyoruk ama hiç ders çıkarmadık. Her şeyin özeti rek kelime aslında..

YÖNETİLEMİYORUZ

Otomatik opsiyonu vardı büyük ihtimal.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2020, 00:40 
Kullanıcı avatarı

Ideye yi çok mu aramışlar
Ayni şekilde Ndiayeyi..

Bu şekilde 2 tane tenekeden medet umacagimiza Alanyanin forveti Babacar gibi Adam Barreiro gibi tek 1 forvetimiz olsun koca sezon boyunca buna bile raziyim

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2020, 01:02 
Kullanıcı avatarı

Adis Jahovic > Jerome , Chikalleshi , Eren Derdiyok , İdeye , Ndiaye

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2020, 01:40 
Kullanıcı avatarı

Görevdeyken başka kulüple görüşüp sözleşmeyi kabul etmeyen td geri döndü. Para için Türkiye’nin öbür ucuna transfer olan oyuncu döndü. İkisi de beceremeyip kaçtılar sonradan.

Tesislerden gözünde yaşla ayrılan adamı döndüremedik. Her transfer döneminde forvet arıyoz.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2020, 08:34 

Kalite asla tesadüf değildir.Yıllardır sürekli kalitesiz transfer yapıp alışma süreci,uyum süreci diyerek kendimizi kandırıyoruz.Oynayacak adam ilk fırsatta oynar.Bknz.Guilherme,stoper Marko.Zaten bu alışma süreci hep bize lazım.Alanyaspor yeni forvetler alıyor,sol açık alıyor ilk hafta bombalamaya başlıyor.Sivasspor keza öyle ama bizim takıma uyum süreci lazım.Bunların hiç biri tesadüf değil.KALİTELİ adam lazım bu kadar.Biz kadro kalitesini yükseltmedik,maaş scalasını düşürdük bu kadar.Bana kalırsa yeni yaptığımız transferlerin hepsi aynı anda oynasın yine belli bir kalite yakalarız.Ne öldürür ne güldürür.Bizim için en olumlu hareket sözleşmelerin uzun olmaması.Bu kadar.

SENARYO: İlhan Palut gitti.Ben geldim.Formsuz Berkan'ı,Soner'i kestim.Marko form tutturduğu ve orjin stoper olduğu için Alpaslan'ı kestim.Yaratıcılık artsın diye Halil'in yerine Napo,Guilherme,Obinna'dan birini oynattım.Sizce bu hareketlerimden sonra kaç hafta barınabilirim ?

Çözüm: Kısa vadeli değil de genel olarak furbol aklımızın değişmesi gerekiyor.Mehmet Sepil gitmese de yakın çevresindeki çoğu kişinin gitmesi gerekli.Altınbaş döneminde de belli bir transfer kalitemiz vardı ve bir türlü üzerine çıkamıyorduk.Mehmet Sepil geldi bu çıtayı bir tık yukarıya çıkardı Altınbaş'a göre.Fakat bu da yeterli değil.Bundan daha iyi olmalı.Futbol aklı/kültürü olarak 3 takımı takip etmemiz gerekli.Başakşehir,Sivasspor,Alanyaspor.Bunların hepsi aynı şekil transfer aklına sahip değil ama transferde çizgisi olan kulüpler.

Tüm bu olumsuzluklara rağmen benim bildiğim Göztepe handikap yapar Alanya'ya :)

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2020, 10:09 
Kullanıcı avatarı

Yav arkadaş hala Sepil'in altındakiler gitmeli diyorsunuz, Suat hoca gitti ya bütün gudubetlik ondaydı işte. kulübü menajerlere peşkeş çekti hep, bütün transfer hataları onda, topçu izlememe onda, Göktuğ Eren falan Casillas olacaktı ki Suat hoca engelledi, takım içi huzursuzluk da onda. mesela gidip TARAFTAR-Halil-Alpaslan olayında da bilerek araya girmedi uzaktan izledi falan :lol:

Sepil'in beynini yıkamışlar, bunu yapanlar da atkısını çıkarıp kravatını takan içimizden(!) dediğimiz adamlar, efsane denilen İ.Şahin falan yani. herkes çorbasının peşinde, mesela bu eski atkılılar çıkıp diyor mu hiç "yahu ne oldu bizim taraftarın kombine paraları, üstüne mi çöktük?" diye.

yeni transferleri burda sırf geçen sene 30 maç oynamışlar diye övüp durdunuz. 1 kişi bile yeni transferlerin 1 maçını izlememiştir. tek kriter geçen sene sakatlık yaşamamış, maç kaçırmamış adamlar. yahu biz hindistan liginde mi top oynuyoruz? bu lig bu kadar küçümsenir mi? tek kriter nasıl çok maç yapmak olur? Kalite nasıl gözardı edilir? ben de 35'ten sonra gideyim bir amatör kümede yılda 30 maç oynayayım beni de Göztepe alsın madem. Burak Süleyman falan takılırız kulübede beraber ne güzel çorba.

hala Adis güzellemeleri var, tesisten çıkarken ağlamış falan. aman ne üzücü. sktirsin gitsin Konya'da Mevlana'ya ağlasın. gittikten sonra da yaptığı karaktersizlikleri unutmadık. ama taraftara yanladın mı istediğini yap. instagram'dan bizim maçlarla ilgili dalga geçmeleri unutmadık, s.çarım onun atacağı gole. Sepil'e çok konuda kızarım bir stad iki Adis konusunda kızamam.

Sorun Adis değil sorun Adis'ten sonra Ba'yı getirecek vizyonun olup sonrasında mantara bağlaman. transfer yapamıyoruz dedikçe aynı kafada devam edersen seve seve düşersin bu ligden. burada bile "4 senedir süper ligdeyiz yeaa" diye savunanlar var nasıl olsa. son saniye penaltısıyla ligde kalmak bile unutulur bir süre sonra.

Ideye'de Jerome da kötü topçu değil bana göre. bu adamları oynattığımız taktik gudubet. bu takımın bu taktiğinde ilerde İbrahimovic olsa 10 gol anca atar. Sabri-Traore kalitesinden Gassama-Berkan ikilisine.

Takımda bana göre 2 sorun var.

1. Kalenin önüne otobüs çekme taktiğinden başka bir b.k bilmeyen hoca sorunu.
2. takımdaki bariz kalite sorunu.

Sadece şu anki performanslarından ziyade kadromuzdaki Türk oyuncuların kalitesine bakalım:

İrfan Can: 1. ligden geldi. genç ve gelişime açık olması kendisini bu ligin topçusu yapabilir, kumaşı iyi.
Alpaslan: 1. ligden geldi. Allah var kendini en çok geliştiren ve pozisyon değişikliğine rağmen en çok verim aldığımız yerli oyuncu.
Berkan: 1. ligden geldi. geçen sezon yokluktan ilk 11 oynadı. Geçen sezon iyi form ortaya koysa da 1. ligde as, bu ligde anca yedek olur.
Paluli: net alt lig oyuncusu, 1. mi 2. lig mi ona karar veremedim.
Kubilay: son maç takım o kadar kötüydü ki 2 pas verince göze battı. net 1.lig topçusu.
Soner: Takımın en kalitelisi. 3-4 haftadır formsuz.
Yalçın ve Efe: şimdilik süper lig topçusu değiller. gelişim düzeylerine bağlı. bu formla 1.lig topçusu.
Burak Süleyman: daha hiç izlemedik. videolarına bakılırsa bana göre en fazla 1.lig topçusu. 1.ligin Murat Akını olur, takımı şampiyon yapacak yeteneği var ama süper lig ayrı bir seviye, tutmaz.
Halil: Süper ligde anca yedek olmalı. Bu kadar kalitesiz ortası olan adam bu kadar çok ilk 11 oynamamalı. 60-70'den sonra girmek suretiyle bu ligde oynar.

takımda inanılmaz bir vasatlık var. bu kadar alt lig topçusu ile Süper ligde ilk 10'a zor girersin. bu şartlarda takımı taşımasını beklediğin oyuncular yabancı olur. sağolsun Sir Palut efendi sayesinde doğru düzgün hiçbirini göremedik. kalitesinden emin olduğumuz tek topçu Guilherme. onu da bu vasatlık içinde küstürmeyiz inşallah.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2020, 12:11 

İşimiz Halil ya da bir başkasının orta yeteneğine kalmamalı, ligdeki çoğu takımın taktiği topu taç çizgisine götüreyim orta yapayım, bu şekilde senede 3-4 maç anca gol bulunur.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2020, 13:41 
Kullanıcı avatarı

Palut taraftardan etkilendi Gassamayı oyuna sürdü kendince alın size Gassama der gibi ilk değişikliği onla yaptı,sağ bek çıktı sağ bek girdi,sonra sol bek çıktı sol bek girdi,daha sonra ön libero çıktı ön libero girdi yapılan değişiklikler bile İstanbula ne için gidildiğini anlatıyor
zaten.Takım defans yapayım derken nefesi bitti.Korkum, tam kapanıp kontra aranacak maçta açık futbol oynatmaya kalkarsa Alanya rezil eder.Defanstaki mevcut dörtlüyü bozmadan Alpaslanın ön libero,forvette de Napolyoninin olduğu bir Göztepe mevcut onbirden daha verimli olurmu acaba zira yukarda da arkadaşın yazdığı gibi pivot santrofor İbrahimoviç bile olsa bu sistemle gol atamaz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2020, 13:45 
Kullanıcı avatarı

Bu arada lig başlayalı milli arayla birlikte neredeyse 2 ay oldu.Nasıl sakatlanmış bu Napolyoni ki hala düz koşuda.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eki 2020, 14:30 
Kullanıcı avatarı

Tamam taktikle gol atamıyoruz ama forvet de yakaladığını atacak, süper lig seviyesinde bir forvet kafa topunu kalecinin kucağına mi vurmalı yoksa yere mi? Aynı haltı geçen sene İstanbul'daki maçın son anlarında kamil de yaptı. Bir serdar azizin kafa vuruşunu izleyin, bir de bizim forvet diye ileri diktiklerimizin. Ideye için daha önce Jerome ile aynı özellikte ama bu daha yeteneklisi demiştim, işte bizim scout ekibi de futboldan anca benim kadar anlıyor

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3107 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 ... 311  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: beşnumara, Bing [Bot], black1914, cepni, cubot, davidluiz4, fuar, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jameican1912, KafalarTam35, mrzeus1912, Onuroloji1912, ozerctnky, protokol, samsunum, zanitenyo

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye