Zaman: 28 Şub 2021, 09:24

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3093 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 310  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 09:44 

Hoşgeldin kaotik günler :)
İlk olarak hoca kötü hoca olmasa bile acayip formsuz durumda şuan.Kapalı kapılar ardında neler oluyor bilemiyoruz,göremiyoruz.Futbolcular hocayı göndermek istiyorlarsa bunun kokusu 1-2 haftaya çıkar diye düşünüyorum.
Hocanın ve yönetimin yaptığı en büyük hata Poko'yu takımla beraber tutmak.Poko mental olarak bitmiş.Bu kafayla bu takıma zarardan başka bişey vermez/veremez.Burda Poko'yu da günlerce bekleyen soran bir sürü arkadaş vardı.Keza aynı şekilde Gassama olayı var.Mental olarak kafasında Göztepe'yi bitirmiş adamı takımda tutmucaksın.
-Soner 2 haftadır çok çok kötü.Bizi acayip bozuyor.
-Net bir çizgiye inen yaratıcı kanatımız yok.Tripic ve Halil yeteneksiz mücadeleci 1 er kanat daha fazlası değil.Bu arada kötü dediğimiz Halil'in 1 tane de asisti var.Bu adamların formsuz olduğu her maç puan kaybetmeye mahkumuz maalesef.
-Guilherme bu kadar formsuz ismin arasında güneş gibi parlıyor.
-Hocaya gelinceye kadar konuşulacak o kadar çok şey varki...Ben kendi adıma her zaman istikrardan yanayım.Hocayı kötü/formsuz bulsam da daha gitmesi taraftarı değil.Benzer olayı İrfan Can da yaşadık/yaşıyoruz.Güvendik ve yavaş yavaş kazanıyoruz.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 10:17 
Kullanıcı avatarı

Hocanın hücum alternatifi yok, herkes bizi ezberledi. Defansa pres yapan pozisyona giriyor. 4 2 3 1, 4 3 2 1 bu kadar. Kadro yetersizse sorumlusu İlhan Palutdur. Kubilay yetersiz, Obinna yetersiz, Burak Süleyman ortada yok, Burekoviç oynatılmaz, Kerim Alıcı yoklukta kiraya verildi, forvetler hammalığa devam. Cuk oturan bir İrfan Can var, birde cümle alemin kalitesinden emin olduğu Guilherme.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 11:35 

- daha önce detaylarıyla yazdım fizik mücadele gücü yüksek ve biraz topla ilişkisi iyi olan ortasaha ya sahip her takım bizim oyunumuzu bozar sebebi orta sahanın çok yumuşak ve yetersiz olması

-malatya maçında aquah tek başına bizim oyunumuzu alt üst etti bu maçta da orta sahada sosa Ozan gustavo gibi iyi top kullanan fizik gücü yüksek oyuncular olunca hiç birşey yapamadık

-poko yıllardır başı kesik tavuk gibi koşup hoplayıp atlayıp ziplamaktan başka bir işe yaramıyor günümüz futbolunda artık bu tarz oyunculara bu seviyelerde yer yok + çok dengesiz

- orta saha bitik olunca kanatlardan bir yere kada ki kanat oyuncularımızın tarzları belli hızlı çabuk oyuncular , oyunu kanattan kurabilecek top tutacak tarzda oyuncular değiller hal böyle olunca hücum olayı bizim için şansa ve duran toplara kalıyor

-halil konusunda bu adam 1 tane olumlu hareket yapıyor diye 10 olumsuz hareketine saçma sapan işlerine ben TD olsam katlanmam 90 dk ancak hamle oyncusu olur

+Ghilerme bize çok faydalı olacak zaten kalite belli

+Marko ilk maçı ve çok talihsiz bir maç olmasına rağmen sırıtmadı üstelik yaşında genç

+İrfan can ayaklarını kullamaya çalışıyor her maç daha iyi gibi umarım bozmaz

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 11:50 

Takımın oyununa, oyunculara, hocaya, dağınıklığa, reaksiyon veremiyor oluşumuza ben de kızdım. Üstelik Fenerbahçe bence gayet iyi oynadı. Ki kalede İrfancan müthiş performans verdi. Belki 5-6 olacak maçta son ana kadar puan kovaladık.

Ancak sıkıntı şu ki benim takımım ne kadar kötü olursa olsun, hakemlerin bu şekilde maç yönetmeye hakkı yok. Maç sonucu ne olurdu yine bilmiyorum ama bence her iki penaltı da saçma sapan kararlardı. Her ele çarpma penaltı olmamalı. Bu kuralın gözden geçirilmesi şart. Tripic ise hakemi aldattı. Serdar aksiyonunu bitirdikten sonra üzerine attı kendini.

Fenerbahçe'nin penaltısı öncesi Halil'e yapılan çok net faul, kimse omuz omuza falan diyerek sıyrılmaya çalışmasın işin içinden. İkinci goldeki korneri zaten konuşmaya gerek yok Nazım'a çarpıp çıkıyor top net şekilde...

Her şeyi geçtim bir de Erol Bulut çıkmış hala rakibe verilen penaltı yok şöyle yok böyle diye ahkam kesiyor. Gerçekten midem bulanıyor artık şu futbol ortamından benim...

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 12:52 
Kullanıcı avatarı

Hocanın maç sonu açıklamalarını yeni gördüm 45-60 arası kötüydük demiş maçın geri kalanında sıkıntı yok demek ki farklı maç izledik .Sırf şu açıklamalar bile bize gelecekte birşey veremeyeceğinin kanıtı .

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 17:47 

Milli ara sonrası içeride daha diri bir maç başlangıcı yapmamız lazımdı.
Pres yaparsın- çıkarken arkada boşluk bırakırsın rakipte kalite ayaklar var gelir atar dersin denedik olmadı aynı geçen sene ki içerde ki Başakşehir maçı gibi ama dün ilk 20 dk Fenerbahçe nin uyum sorunu yaşadığı ve çok da diri olmadığı gözüktü.
İlk yarı çok durgun oynayan rakip karşısında 2-1 geride kalmamalıydık.
2.yarı başlangıcı ise facia oldu , ben 3-1 den sonra 4,5 olmasından korktum çünkü ayakta duramadık İrfan karşı karşıya 2 tane net çıkardı 1 tane Gustavo'nun eh işte netini çıkardı üstüne bir de Cisse boş kaleye atamadı felan dedim eyvah..

Ama 2 oyuncu değişikliği ki girenler çok iyi oynamadı ama Poko'nun yerine sahaya eşeği koysan ayağına çarpar yine bize gelirdi aynı o şekilde oldu bir anda denge kurar gibi olduk. 3-2 den sonra dönebilirdi de dönmedi.

Kadro kötü değil ama vasatın çok da üstün de değil.
Düşme tehlikesi yaşamayız , devreye 25 puan civarı gireriz gibi ama bence İlhan Palut ile 10-11 haftadan sonrası göremeyiz.
Kan değişikliği ile ivme yakalar takım.
Kasımpaşa - Alanya maçlarından sonra hoca gidebilir bence.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 19:30 

kad1 yazdı:
ilhan palut bıktırdın be kardeşim. 1 arpa boyu ilerlemez mi insan

İlerlemez.. 8 senedir ilerlemeyenler gibi bknz. 07 numara

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 21:01 

KsT_SuC yazdı:
Milli ara sonrası içeride daha diri bir maç başlangıcı yapmamız lazımdı.
Pres yaparsın- çıkarken arkada boşluk bırakırsın rakipte kalite ayaklar var gelir atar dersin denedik olmadı aynı geçen sene ki içerde ki Başakşehir maçı gibi ama dün ilk 20 dk Fenerbahçe nin uyum sorunu yaşadığı ve çok da diri olmadığı gözüktü.
İlk yarı çok durgun oynayan rakip karşısında 2-1 geride kalmamalıydık.
2.yarı başlangıcı ise facia oldu , ben 3-1 den sonra 4,5 olmasından korktum çünkü ayakta duramadık İrfan karşı karşıya 2 tane net çıkardı 1 tane Gustavo'nun eh işte netini çıkardı üstüne bir de Cisse boş kaleye atamadı felan dedim eyvah..

Ama 2 oyuncu değişikliği ki girenler çok iyi oynamadı ama Poko'nun yerine sahaya eşeği koysan ayağına çarpar yine bize gelirdi aynı o şekilde oldu bir anda denge kurar gibi olduk. 3-2 den sonra dönebilirdi de dönmedi.

Kadro kötü değil ama vasatın çok da üstün de değil.
Düşme tehlikesi yaşamayız , devreye 25 puan civarı gireriz gibi ama bence İlhan Palut ile 10-11 haftadan sonrası göremeyiz.
Kan değişikliği ile ivme yakalar takım.
Kasımpaşa - Alanya maçlarından sonra hoca gidebilir bence.

15-20 haftalık teknik direktör değişiklikleri nereye kadar, kan değişikliği diye diye istikrar oturtamadık.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 21:41 

Kasımpaşaya zaten şansımız tutmuyo.alanya fener kadar kaçırmazsa tarihi fark gelir.uzun yıllardır bu kadar silik ve korkak bi takım görmedim sahada.palutun bu takıma verebilceği başka bişey kalmamış artık.kasımpaşa maçından sonra gönderilmesi bizim faydamıza

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Eki 2020, 22:35 
Kullanıcı avatarı

fornijya yazdı:
Kasımpaşaya zaten şansımız tutmuyo.alanya fener kadar kaçırmazsa tarihi fark gelir.uzun yıllardır bu kadar silik ve korkak bi takım görmedim sahada.palutun bu takıma verebilceği başka bişey kalmamış artık.kasımpaşa maçından sonra gönderilmesi bizim faydamıza

O kadar da değil yahu. Beto'nun yıldızlaştığı Trabzon deplasmanı ve Valbuena'yı durdurmak için çift sağ bek oynatıp bağıra bağıra gol yediğimiz Fb deplasmanı ilk aklıma gelenler. Geçen sezon başlangıcındaki kaleye gidemeyen takımı saymıyorum bile. Son yılların en kötü Göztepe'si oydu çünkü.

Dün en azından atak girişiminde bulunduk, gol atabildik.

Bunun haricinde; İlhan Palut'a yöneltilen eleştirilerin %95'i haklı eleştiriler. Son iki maçı doğrudan hoca etkisiyle verdik desek yeridir. Oyuna müdahaleler o kadar boş ki; bu sezon yapılan 20-25 değişikliğin 5 tanesi olumlu etki yapmamıştır. Yedekleri hazır tutamayan teknik ekip kendini sorgulasın. Hatayı başka yerde aramasınlar.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 3093 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184 ... 310  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: beşnumara, Bing [Bot], CREATİVE, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Jason, karadeniz, StrangerThings

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye