Zaman: 05 Ara 2020, 17:04

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1986 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 199  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 10:11 
Kullanıcı avatarı

Sakin kafayla düşününce İlhan Palutla ilgili düşüncemi yazmak istiyorum. Tamer Tuna taraftarın gözüne hoş gelen hücum ağırlıklı top oynatıyodu ta ki içerde 3-3 biten Alanya maçına kadar o günden sonra TT'de onun idaresindeki Göztepede patinaj çekti ne ileri ne geri gidebildik gitti geldi yine kötü ayrıldık. Göztepe gibi potansiyeli olan takımı ileri götüremiyosan eksidesin demektir o da layığını buldu gönderildi. Şimdi İlhan Palut'ta geçen sene istifa etti geri döndü 2. şans verildi TT ile benzerlikleri var oyunu yanlış okuma geç değişiklik yapma bir dönem iyi gidip sonra keskın kırılma yaşama vs. İlhan Palutun TTden tek artısı gençlere daha fazla forma vermesi ve kontra atak takımının daha komple olması. Demek istiyorum ki öyle noktalar geliyor ki hoca olarak ferasetini göstermen gereken oyunu izleme cesur ol kopar maçı sen de ilerle klüp olarak biz de ilerleyelim. Dün sahada üstünlüğü olan takım 2 puan bıraktıysa oyunu iyi okuyup hamle yapamayan hocamız yüzündendir. Silkinip kendine gelmesi lazım. Takımda birşeyler var iyi oyuncu kadrosu var biraz iyi kenar yönetimiyle üst sıralar zor değil bu salak ligde biraz taraftarı dinlesinler açıp Göztepe tarihini okusunlar layık olmalılar bu klübe.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 12:07 

hayretle okuyorum bazı yorumları. sanki ilhan palut erken değişiklik yapsa gol yemeyeceğimizin garantisi varmış gibi. o dakikaya kadar pozisyon bile vermedik rakibe ve tamamen bireysel hatadan yenen bir penaltı golü var ortada. konsantre bir takım vardı ve bozmak istemedi belli ki. istifasını isteyen bile var sosyal medyada. o penaltı olmasa kahraman ilan edecekti herkes ikinci yarı maçı çevirdiği için. 3 hafta önceye kadar transfer transfer diye yırtınan bir kitle vardı. 10 oyuncu da alırsın temmuz ayında ama saçma sapan kontratlar yapman gerek ve sonra göndermesi çok masraflı işler. bu sene gençleşti takım. neredeyse her yeni transfer için bonservis ödendi ve şimdilik doğru yolda görünüyoruz. ben beğeniyorum takımı ki 1-2 oyuncu daha gelirse ortanın üstlerinde bitiririz ligi.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 12:12 
Kullanıcı avatarı

7 ay önce aynı takımdan aynı stadyumda yine son dk golü yiyen takım hocası olarak aynı hataya düşmesi hayrete düşürmüyorda gelip burda yazılması hayrete düşürüyosa yapabilceğimiz birşey yok.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 12:38 
Kullanıcı avatarı

echoesss yazdı:
hayretle okuyorum bazı yorumları. sanki ilhan palut erken değişiklik yapsa gol yemeyeceğimizin garantisi varmış gibi. o dakikaya kadar pozisyon bile vermedik rakibe ve tamamen bireysel hatadan yenen bir penaltı golü var ortada. konsantre bir takım vardı ve bozmak istemedi belli ki. istifasını isteyen bile var sosyal medyada. o penaltı olmasa kahraman ilan edecekti herkes ikinci yarı maçı çevirdiği için. 3 hafta önceye kadar transfer transfer diye yırtınan bir kitle vardı. 10 oyuncu da alırsın temmuz ayında ama saçma sapan kontratlar yapman gerek ve sonra göndermesi çok masraflı işler. bu sene gençleşti takım. neredeyse her yeni transfer için bonservis ödendi ve şimdilik doğru yolda görünüyoruz. ben beğeniyorum takımı ki 1-2 oyuncu daha gelirse ortanın üstlerinde bitiririz ligi.

Takımı geri çektiği için adamlar üzerimize geldiler bireysel hata oldu.

Ne var bunu söylemekte? Kubilayı oyuna aldı kontra ataklar kesildi.

Adam 3 kişi oyuna soktu biz geri çekildik ve golü yedik?

Suç ne Halil de ne Burak Süleyman ne Kubilay da.

Takım da ışık var Guilherme işi olmayacak herhalde adam dün geldi ama

hala ses seda yok Tatile mi geldi Efes Pamukkale geziyor mu nerede bu adam?????

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 12:45 

Dünkü maç ile ilgili olarak

- bu hakemin Göztepemiz ile ilgili bir yerlerden kuyruk acısı var ince ince doğradı hatta 2-1 öne geçince yüzü bile düştü üzüldü . Çok eyyamci yeteneksiz emek düşmanı hakem gördüm ama bu çok değişikti bildiğin kişisel problemleri var gibi az kalsın Antep maçı sarı kartsız tamamlayacaktı.

İlhan hocanın su skor koruma olayından 3 puandan olduk

Karşıdaki rakip çok zorludur öne geçmişsindir korursun anlarım fakat
1-0 dan geriden gelmişiz Antep moral olarak çökmüş zaten pozisyonları yok 3 sallamaya bak. Oyun sistemini değiştirme yorulan oyuncuların muadilini al aynı oyuna devam et (ideye-ndaye Berkan+burekovic ) ne gerek var Kanada sol bek almalar 10 numarayı çıkarıp önlibero almalar umutsuz Antep'e şans verdin cesaret verdin .

Ya da yine çekil ama bu şekilde değil rakibi yine tehtit et ileriye al ndaye yada top indirecek birisini kim olursa yanına 2 tane koşan adam biri indirsin diğerleri koşsun sisirdigin toplara rakipi tedirgin et top ilerde kalsın rakip geri koşsun gibi. Ama böyle direk ben çekildim gel dedin adamlar bizim saha oynamaya başladı.

Kişisel performanslar konusunda

Kubilay 3 maç kısıtlı süre de izledik fakat ben bu aldığı sürelerde kesinlikle bana bu seviyelerin oyuncusu izlenimini vermedi

Yalçın eyvallah çok temiz futbol biseyler yapmaya çalışıyor fakat kardeş sen 21 yaşındasın her hafta üstünü koyman daha kosman kendini geliştirmen lazım ama her hafta aynı yalçın karşımızda

Paluli halilin ruh ikizi sağ bek versiyonu mücadelesi olmadık zamanda yaptığı olumlu işler bir tarafa saç baş yoldurmasi saçmalası bir tarafa yani Halil gibi ne onunla ne onsuz ))

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 13:20 

Kimse İlhan hoca istifa etsin yazmiyor burada..
Maçta skor olarak öne geçip oyunu domine etmişken sen kapanirsan rakibe cesaret verirsin bu dünyanın her tarafında aynidir.
üstüne adam hucum oyuncusu alıp sessizce bakarsan, iyi veya kötü topu ileriye taşıyan mossoro çıkıp top suremeyen kubilayi alırsan Alpaslan penaltı yaptirmasa uzatmada yersin gol
takım kötü değil birazcık kendisi gibi oynayinca dişler yürüyor, lig kalitesi berbat transferler katkı yaparsa ilk sekizde kendimize yer buluruz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 13:38 
Kullanıcı avatarı

echoesss yazdı:

Hocayı desteklemekle dünkü maç özelinde eleştirmek farklı şeyler.
İlhan Palut'un gelişine ve yeni sezonda takımda kalmasına en çok sevinenlerdenim. Söylemde olduğu kadar icraatte de Göztepe'ye layık bir hoca olma yolunda ilerliyor.

Gaziantep maçı kulübede kaybedilmiş bir maçtır. Sol bekin önüne sol bek alarak, orta sahayı zayıf; hücum oyuncularını yorgun bırakarak skoru korumamız zordu. Çok pozisyon vermesek de rakibin baskısı gayet hissediliyordu. Bunu kıramadık. İki maçtır kıramıyoruz.

Hoca hatalarından ders alırsa daha iyi olmamamız için bir sebep yok elbette. Bilhassa oyuncu değişikliklerine daha fazla odaklanmalı. Bence oyun esnasındaki eksiklikleri görebiliyor, fakat kulübeden yaptığı müdahaleler işe yaramıyor çoğu zaman.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 22:46 
Kullanıcı avatarı

Guilhermeyle henüz anlaşamamış

para pul menajer derken yarın ayrılacak sanırım

otelden.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 23:10 
Kullanıcı avatarı

Vialli yazdı:

otelden.

Başka takımlardan teklif almış sözde. Kendi bilir, hayırlısı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 23:59 
Kullanıcı avatarı

taktikçi yazdı:
Vialli yazdı:

otelden.

Başka takımlardan teklif almış sözde. Kendi bilir, hayırlısı.

Ndiaye de Karagümrüğe gelmiş çok iyi transfer orta sahaya adam almazsak

başımıza gelecek var

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1986 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161 ... 199  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bambino, Bhecfbs, Bing [Bot], fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], GreenTown, İzmirAltay, mackolik, mecbur, Milat1914, ozerctnky, Pyrotechnik, Rime, seyfi, StrangerThings, turkinho, ütopikgezgin

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye