Zaman: 04 Ara 2021, 11:32

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2020, 17:56 
Kullanıcı avatarı

Guilherme için 1.1m çok büyük para. Biz kaça anlaştık çok merak ediyorum

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2020, 19:15 
Kullanıcı avatarı

Topçunun parasının bir bölümünü Ts'nin ödeyeceğini düşünüyorum bizde biraz kıpırdanır Malatyada oynadığı gibi olursa tam fırsat transferi olur. Her mevkide rekabet var kadro gençleşti maaş ödemeleri düştü eğer oturtabilirsek sistemi oyuncuda satmaya başlarsak karada ölüm yok bize normal şartlarda.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2020, 19:43 
Kullanıcı avatarı

İdman videosu çok güzel düşünülmüş, herhalde her hafta olacak.

Bu arada Napo ve yeni transferin düz koşu yapmış bugün idmanda. Eğer öyleyse yeni transferin çok birşeyi yok sakatlık adına, inşallah öyledir

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2020, 21:51 
Kullanıcı avatarı

Haftaya 3’te 0 çekmiş Başakşehirle oynayacağız. İrfan can’ın kart cezalısı olması iyi ama artık prestij değil ölüm kalım maçı gibi bakacaklardır.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2020, 22:06 
Kullanıcı avatarı

pepearda yazdı:
Haftaya 3’te 0 çekmiş Başakşehirle oynayacağız. İrfan can’ın kart cezalısı olması iyi ama artık prestij değil ölüm kalım maçı gibi bakacaklardır.

Önce Antepi geçmemiz lâzım zira onlarda ölüm kalım maçına geliyorlar.Sumudicanın idman videosunu izlemeyen varsa bi baksın derim fena damar yapmış topcularına Ilhan hoca kafa olarak inşallah iyi hazırlamıştır takımı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2020, 00:32 
Kullanıcı avatarı

Lig 40 hafta daha ligin 3.haftasindayiz neyin ölüm kalım maçı oluyor bu ? Sumudica'nın gaz vermesi bence bizim lehimize ters tepki yaratabilir. Sabırlı kontrollü oyunla 3 puanı alırız diye düşünüyorum. Geçen sezon ki Gaziantep maçında evimizde oynamamiza rağmen Antep daha iyi bir oyun sergilemişti... Özellikle Maxim'e dikkat.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 10:11 
Kullanıcı avatarı

Sakin kafayla düşününce İlhan Palutla ilgili düşüncemi yazmak istiyorum. Tamer Tuna taraftarın gözüne hoş gelen hücum ağırlıklı top oynatıyodu ta ki içerde 3-3 biten Alanya maçına kadar o günden sonra TT'de onun idaresindeki Göztepede patinaj çekti ne ileri ne geri gidebildik gitti geldi yine kötü ayrıldık. Göztepe gibi potansiyeli olan takımı ileri götüremiyosan eksidesin demektir o da layığını buldu gönderildi. Şimdi İlhan Palut'ta geçen sene istifa etti geri döndü 2. şans verildi TT ile benzerlikleri var oyunu yanlış okuma geç değişiklik yapma bir dönem iyi gidip sonra keskın kırılma yaşama vs. İlhan Palutun TTden tek artısı gençlere daha fazla forma vermesi ve kontra atak takımının daha komple olması. Demek istiyorum ki öyle noktalar geliyor ki hoca olarak ferasetini göstermen gereken oyunu izleme cesur ol kopar maçı sen de ilerle klüp olarak biz de ilerleyelim. Dün sahada üstünlüğü olan takım 2 puan bıraktıysa oyunu iyi okuyup hamle yapamayan hocamız yüzündendir. Silkinip kendine gelmesi lazım. Takımda birşeyler var iyi oyuncu kadrosu var biraz iyi kenar yönetimiyle üst sıralar zor değil bu salak ligde biraz taraftarı dinlesinler açıp Göztepe tarihini okusunlar layık olmalılar bu klübe.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 12:07 

hayretle okuyorum bazı yorumları. sanki ilhan palut erken değişiklik yapsa gol yemeyeceğimizin garantisi varmış gibi. o dakikaya kadar pozisyon bile vermedik rakibe ve tamamen bireysel hatadan yenen bir penaltı golü var ortada. konsantre bir takım vardı ve bozmak istemedi belli ki. istifasını isteyen bile var sosyal medyada. o penaltı olmasa kahraman ilan edecekti herkes ikinci yarı maçı çevirdiği için. 3 hafta önceye kadar transfer transfer diye yırtınan bir kitle vardı. 10 oyuncu da alırsın temmuz ayında ama saçma sapan kontratlar yapman gerek ve sonra göndermesi çok masraflı işler. bu sene gençleşti takım. neredeyse her yeni transfer için bonservis ödendi ve şimdilik doğru yolda görünüyoruz. ben beğeniyorum takımı ki 1-2 oyuncu daha gelirse ortanın üstlerinde bitiririz ligi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 12:12 
Kullanıcı avatarı

7 ay önce aynı takımdan aynı stadyumda yine son dk golü yiyen takım hocası olarak aynı hataya düşmesi hayrete düşürmüyorda gelip burda yazılması hayrete düşürüyosa yapabilceğimiz birşey yok.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Eyl 2020, 12:38 
Kullanıcı avatarı

echoesss yazdı:
hayretle okuyorum bazı yorumları. sanki ilhan palut erken değişiklik yapsa gol yemeyeceğimizin garantisi varmış gibi. o dakikaya kadar pozisyon bile vermedik rakibe ve tamamen bireysel hatadan yenen bir penaltı golü var ortada. konsantre bir takım vardı ve bozmak istemedi belli ki. istifasını isteyen bile var sosyal medyada. o penaltı olmasa kahraman ilan edecekti herkes ikinci yarı maçı çevirdiği için. 3 hafta önceye kadar transfer transfer diye yırtınan bir kitle vardı. 10 oyuncu da alırsın temmuz ayında ama saçma sapan kontratlar yapman gerek ve sonra göndermesi çok masraflı işler. bu sene gençleşti takım. neredeyse her yeni transfer için bonservis ödendi ve şimdilik doğru yolda görünüyoruz. ben beğeniyorum takımı ki 1-2 oyuncu daha gelirse ortanın üstlerinde bitiririz ligi.

Takımı geri çektiği için adamlar üzerimize geldiler bireysel hata oldu.

Ne var bunu söylemekte? Kubilayı oyuna aldı kontra ataklar kesildi.

Adam 3 kişi oyuna soktu biz geri çekildik ve golü yedik?

Suç ne Halil de ne Burak Süleyman ne Kubilay da.

Takım da ışık var Guilherme işi olmayacak herhalde adam dün geldi ama

hala ses seda yok Tatile mi geldi Efes Pamukkale geziyor mu nerede bu adam?????

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], brigand55, Budmo, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot], sherald, TİMİ88

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye