Zaman: 17 Eki 2021, 03:35

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 23:50 
Kullanıcı avatarı

Artık stat da var, bunun yanına sembolleşecek bir gol müziği de olmalı. Gol müziği olarak Sağı Solu Kes'i kesinleştirsek ne güzel olur. Sen Bana Yasak bestesi o formata pek uymuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 03:47 

Elegancy yazdı:
Artık stat da var, bunun yanına sembolleşecek bir gol müziği de olmalı. Gol müziği olarak Sağı Solu Kes'i kesinleştirsek ne güzel olur. Sen Bana Yasak bestesi o formata pek uymuyor.

Geçse de 15 sene bestesinin melodisinin adını unuttum o olabilir, zaten golden sonra onu söylüyoruz.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 09:14 
Kullanıcı avatarı

Ftorres35 yazdı:
Elegancy yazdı:

Geçse de 15 sene bestesinin melodisinin adını unuttum o olabilir, zaten golden sonra onu söylüyoruz.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçsede 15 sene Belkıs Özener Adını Anmayacağım şarkısının melodisi. Biraz daha modern bir versiyonu yakışır gol melodisi olarak, gerçi bu haliylede güzel.
Sağı solu kes te güzel ama o çalarsa tüm tribünler istemsizde olsa kuş gibi kolları sallamaya başlar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 10:45 

Skora göre duruşumuz değişmesin :) Transfer konusunu tamamlamak lazım. Kaleyi de tamamladık. Benim beklentilerim stoper, orta saha ve kanat. Toplam 3 transfer gelince arkamıza yaslanıp keyifli bir sezon izleyeceğiz gibi görünüyor.

Kaleci; Balasz Megyeri, İrfan Can Eğribayat, Arda Özçimen

Sağ Bek; Lamine Gassama, Murat Paluli
Sol Bek; Berkan Emir, Dzenan Burekovic

Stoper; Alpaslan Öztürk, Atınç Nukan, Hakan Cinemre, Titi

Orta Saha; Andre Poko, Yalçın Kayan, Efe Binici, Metin Yıldırım, Soner Aydoğdu, Marcio Mossoro, Kubilay Sönmez

Kanatlar; Halil Akbunar, Zlatko Tripic, Batuhan Kırdaroğlu, Stefano Napoleoni, Burak Süleyman

Forvet; Ege Özkayımoğlu, Brown Ideye, Cherif Ndiaye

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 10:57 
Kullanıcı avatarı

Sağ ayaklı stoper, 10 numara mevkisinde oynayabilen bir ortasaha ve bir sağ açık lazım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 12:44 
Kullanıcı avatarı

Formalar henüz satışa çıkmadı klübü aradım haftasonu diyorlar geç kalmadık mı biraz?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 13:55 

Stoper
Orta saha
Kanat
başka bir transfere gerek yok..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 15:00 
Kullanıcı avatarı

Stabil35 yazdı:
Stoper
Orta saha
Kanat
başka bir transfere gerek yok..

Poko'ya guven olmaz, bence biri savunma yonu guclu dcm dedigimiz tarzda olmak uzere digeri 8 numara oynayabilen Yalcin'i gelismeye zorlayacak 2 orta saha alinmali.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 17:13 
Kullanıcı avatarı

Megyeri ile kale inşallah tamamdır.

İlk maça göre Atınç-Alpaslan ikilisi cuk oturmuş gibi görünse de, Atınç bu saatten sonra formayı vermez dedirtse de bize bir tane hızlı stoper şart oğlu şart. Denizli maçında Atınç ve Alpaslan'ın karşısında kendi kalibrelerindeki Rodallega vardı. Bir stoper daha alacaksak derin toplara hızlı koşan kısa (mesela Wagner Love tarzındaki) forvetleri durduracak tarzda stoper alınmalı.

Bekler tamam.

Efe ve Yalçın'da inat edip süreklilik sağlarsak, sevabı ve günahıyla bu çocuklarda ısrar edersek belki bir orta saha daha alınabilir, fazlasına gerek yok. O da adam eksiltmesini, cepheden şut çekmesini ve duvar olmasını bilen general diyebileceğimiz bir 10 numara olmalı. Soner bu durumda 8 numaraya daha faydalı olduğu yere geçer.

Kanatlarda Halil'i beğenmeyenler olmuş Denizli maçında. Ama gayet verimliydi bana göre. Golünde ofsayttan kaçışı, son dakikalarda dahi mücadeleden vazgeçmemesi hep artıydı. Kaptanlık ile daha sorumlu ve daha verimli olacaktır. Lig çok uzun olacağı için yine de her iki ayağını kullanan hızlı bir kanat gerekebilir.

Santrafor konusunda Ideye'yi çok beğendim. Sanki Jerome'u izletmişler, Jerome bunları yapardı, sen de bunların üzerine bunları yapacaksın demişler. Diğer santrafor Ndiaye'ye gelirsek beğenenler olmuş ama bizim ligdeki ayı stoperler arasında ezilebilir gibi geldi bana.

Oyun sistemimiz bindiren bekler, ileri geri çalışan kanatlar, oyunu iki yönlü oynayabilen hem kesici hem de pasör 6-8 ve 10 numaralar olmuş. İlk maç Oğuz Yılmaz ve Mustafa Yumlu'dan başka oynatacak stoperi olmayan Denizli ile oynadığımızı da unutmadan, ayaklarımız yere sağlam basarak devam.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 15 Eyl 2020, 18:42 
Kullanıcı avatarı

Ilk hafta 5 atınca herkes transferi unutmuş.
Ve şuan eksik bölgelerimiz var. Sağ açık
Orta saha ve stoper bölgeleri...
Özellikle sağ açık almamız gerekiyor orta saha ile. Allah korusun Alpaslan veya Atinc birşey olsa saatli bomba Titi kalıyor geri onunda yedeği belkide duruma göre yüzde 80 kiralanacak olan Çinemre olacak...

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye