Zaman: 24 Oca 2022, 01:08

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2020, 13:51 

Signorin yazdı:
Kombine döneminde fiyatlar Trabzonspor gibi avrupa ve şampiyonluk kovalayan takımdan pahalı olunca biz hedefi olan kulübüz muhabbetleri dönüyordu. Şimdi düşmedim eşşeği gölgeye aldım zihniyetinde olan kulüp yeni sezonda bu fiyatlardan nasıl kombine pazarlıcak çok merak ediyorum.

kombine her türlü satılır. Önemli olan o kombineye uygun takım oluşturabilecek misin?
taraftar açısından da önemli olan işler iyi giderken herşey süt liman . Olumsuzlukta tribünden bunun hesabını sorabiliyor musun? Günümüzde özellikle 2 sezondur herşeye yarabbi şükür diyen bir güruh var ben onların Göztepeliği olduğunu düşünmüyorum. Göztepe taraftarı futbolu, futbolcuyu iyi bilir. Kimin ne yaptığı gözüküyor. Önemli olan bu dürüstçe mertçe ortaya koymak.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2020, 13:51 

Signorin yazdı:
Kombine döneminde fiyatlar Trabzonspor gibi avrupa ve şampiyonluk kovalayan takımdan pahalı olunca biz hedefi olan kulübüz muhabbetleri dönüyordu. Şimdi düşmedim eşşeği gölgeye aldım zihniyetinde olan kulüp yeni sezonda bu fiyatlardan nasıl kombine pazarlıcak çok merak ediyorum.

kombine her türlü satılır. Önemli olan o kombineye uygun takım oluşturabilecek misin?
taraftar açısından da önemli olan işler iyi giderken herşey süt liman . Olumsuzlukta tribünden bunun hesabını sorabiliyor musun? Günümüzde özellikle 2 sezondur herşeye yarabbi şükür diyen bir güruh var ben onların Göztepeliği olduğunu düşünmüyorum. Göztepe taraftarı futbolu, futbolcuyu iyi bilir. Kimin ne yaptığı gözüküyor. Önemli olan bu dürüstçe mertçe ortaya koymak.

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2020, 19:13 
Kullanıcı avatarı

Medyada dolaşan haberlere göre.. Ilhan Palut gidici gibi sanki..
Herşeyin hayırlısı
Bizden giden ne kadar genç teknik adam varsa hepsi kariyer yapıyorlar
Okan Buruk gibi.
Derin Futbolda Ahmet Çakar: Göztepe'nin Rıza Çalımbay ile anlaştı bilgisine ulaştım diye söylemiş doğruluk payı bilinmez ama..
Medyadaki diğer isimler: Göztepe'de Rıza Çalımbay, Aykut Kocaman, Tayfur Havutçu ve Tayfun Korkut'un isimleri masada..

Inşallah Tayfur Havutçu falan ismi gelecekse Ilhan Palutu harcamazlar

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2020, 19:24 
Kullanıcı avatarı

Efe Binici ile profesyonel sözleşme imzalamışız, yolu açık olsun. İnşallah karpuzcu gibi bizi hayal kırıklığına uğratmaz...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2020, 20:55 
Kullanıcı avatarı

Hydrozn yazdı:
Efe Binici ile profesyonel sözleşme imzalamışız, yolu açık olsun. İnşallah karpuzcu gibi bizi hayal kırıklığına uğratmaz...

Neyse yorum yok.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2020, 21:55 
Kullanıcı avatarı

Muhtemelen benzetmemden dolayı bu kinayeli mesajı yazdın. Bence şu ana kadar verdiğimiz değer ve kendisinin bu değere verdiği cevapla bunu fazlasıyla hakediyor. Kendisi başka takım altyapısından yetişse ve takımının kalesini bu performansla korusaydı, taraftarı arkasına tenekeyi çoktan bağlamıştı.

Bizim taraftar altyapıdan gelenler konusunda hep bir romantizm yaşamıştır, ama ne hikmetse -en azından benim hatırlayabildiğim- hiçbiri buna hakkıyla karşılık vermedi. Haddinden fazlaca değer vermemizin sebebi altyapımızın çöp olmasından kaynaklanıyor; tabi böyle olunca vasat biri altyapıdan gelse baş üstü yapıyoruz...

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2020, 11:59 
Kullanıcı avatarı

11 yıldır kulüpte görev yapan kaleci antrenörü Suat Arıcan ile yollar ayrılmış

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2020, 12:00 
Kullanıcı avatarı

Isterse en kralı olsun . Kulüpte herkese sirkülasyon şart.top toplayicisina kadar . Bu kulüp çiftlik değildir bu kulüp taraftarındır.
Kimseye kalmaz.
Inşallah su çete grupları da gider

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 16 Tem 2020, 16:15 
Kullanıcı avatarı

Hydrozn yazdı:
Muhtemelen benzetmemden dolayı bu kinayeli mesajı yazdın. Bence şu ana kadar verdiğimiz değer ve kendisinin bu değere verdiği cevapla bunu fazlasıyla hakediyor. Kendisi başka takım altyapısından yetişse ve takımının kalesini bu performansla korusaydı, taraftarı arkasına tenekeyi çoktan bağlamıştı.

Bizim taraftar altyapıdan gelenler konusunda hep bir romantizm yaşamıştır, ama ne hikmetse -en azından benim hatırlayabildiğim- hiçbiri buna hakkıyla karşılık vermedi. Haddinden fazlaca değer vermemizin sebebi altyapımızın çöp olmasından kaynaklanıyor; tabi böyle olunca vasat biri altyapıdan gelse baş üstü yapıyoruz...

Hocam senle %1 bile alakası yok.. Yazacak çok şey var da yazasim gelmiyor. Tek diyeceğim algı operasyonlarına karnım tok.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 17 Tem 2020, 01:33 
Kullanıcı avatarı

yeni sezon için Rıza Çalımbay ya da Aykut Kocaman diyorlar. iki hoca için de yorum yapmayacağım. bilenler bilir yıllardır buraya YÖNETİLEMİYORUZ yazıyorum, bunun en büyük kanıtı nedir biliyor musunuz? biz bir sonraki sezon hangi hedefe oynayacağımızdan ziyade hangi mantalitede futbol oynayacağız ve buna göre elimizde bir transfer listesi var mı problemi. yine yok eminim.

1. bizim 20-21 sezonundaki hedefimiz nedir başkan? aynı sezon lige çıktığımız takımların hedefleri ortada iken biz yine hayallerimi duysanız uyuyamazsınız kıvamında mıyız?
2. bu hedef doğrultusunda eksiklerimiz iyi analiz edildi mi?
3. bu sezon ya da geçmiş sezonlarda teknik ekipten birilerinin başarısızlığı sözkonusu mu ve onlar takımdan ayrılacak mı?
4. pandemi falan hikaye, transfer yapan çatır çatır yapıyor. takımda kalacak ve gideceklerden ziyade 2 senedir barın barın bağıran noktalar için transferler hazır mı?

transfer diyince bende bir çarpıntı oluyor da neyse. elbet bizden iyi biliyorlardır.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Cavani17, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Gurbetci, inadına_körfez, ozerctnky, Sinan1965, thesappho, yasingzt

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye