Zaman: 27 Kas 2021, 21:39

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

rookie
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2020, 19:57 
Kullanıcı avatarı

Transfermarkt Magyeri’yi girmiş hayırlı olsun takımımıza..

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 08:52 

Maçın üzerinden uzun süre geçtiği için buraya yazmak istedim.
-Öncelikle forma olayı ilk açıklandığında baya bir eleştirildi.Bu formaların seçilmesinde illaki başka faktörlerde vardır fakat ben damalı formayı beğendim.Arkasının full şekilde damalı olmaması daha güzel yapmış formayı.Birde aksa reklamının amblem renklerini formaya uyumlu yapabilsek çok güzel olacak.
-İlhan Palut'u yemeye çalışanlar biraz da olsa utanmıştır umarım.Tabiki eksikleri var ama arkasında durulmaya değer bir hoca.Göztepemiz için bir şans.İyiki yolları ayırmamışız.Bizler belki çok farkına varamayoruz ama diğer takımlardan farklı yönetiliyoruz.Kemal Özdeş dışında neredeyse karavanamız yok gibi.Diğer hocalarla ilgili durumları biraz da kadro kalitesine bağlıyorum.
-İrfan Can'ı ilk kez izledim.Sadece ilk kez top ayağına geldiğinde endişe ettim.O da hiç tanımadığım içindi.İrfan Can'ın ayağına kötü diyenler önce bir Göztepe'nin çocuğu Göktuğ'a baksınlar.Ben ilk transfer edildiğinde anlam verememiştim fakat gayet mantıklı bir hareket.Hataları olacaktır elbet.Umarım formayı uzun süre kaptırmaz.Gelişimini hep beraber izleriz.
-Geçen senenin ilk haftalarından itibaren Gassama'nın kesilmesi gerekiyordu.Bence Murat iyi bir maç çıkarmadı bu maç özelinde ama yinede gözler Gassama'yı aramadı.
-Alpaslan için geçen yıl kötü takımda iyi gözüktü diye düşünüyordum fakat yanılmışım.Daha da bir üstüne koymuş gibi.
-Atınç çok çok ağır ama kaliteli.Atınç 30 maç oynayabilirse transfer yapar.
-Berkan bu maç şiir gibi oynadı maşallah.Nazar değmesin.Transfer yapıldı diye salmamış,moral bozmamış.Şarap misali yaşlandıkça kalitesi artıyor.
-Yalçın 0 risk alıyor.Öyle ki bi ara top sürceği alan olmasına rağmen yine pas yaptı.O derece riske girmiyor.Benim sevmediğim ama iyi olan bir durum.Ben onda Soner etkileri görüyorum.
-Tripic ekstrem bir adam değil ama çalışkan ve takım oyununa çok yatkın.Takım iyi olduğu zaman onun kötü olma şansı yok gibi.Çok güzel bir gol attı.Arada iyi çalışmış belli.
-Halil maalesef sırıttı.Bir iki organizasyon da atağın bitmesine sebep oldu.Bu performans düşüklüğünden değil yetersizliktendi.Ben İlhan Palut'un eline iyi bir sağ açık gelirse onu yedeğe çekeceğini düşünüyorum.
-Mossoro geçen yılki ile aynı.Ona takımdaşlığı sağla,bir yıl daha abilik/dedelik yap git denmiş.Keşke onun gibi bir kaliteyi 27-28 yaşlarında izleyebilseydik.
-Geçen yıl Jerome ne kadar oyunu iyi biliyor dediysek, bu yıl da Brown bir o kadar iyi okuyor.Takım oyuncusu.Jerome'dan sonra vites yükseltmişiz.Çok golcü olmasada çok yararlı bir oyuncu belli.
-Ndiaye'de sanki bütün hafta zindan da tutulmuşta maç saati salınmış gibiydi.Koşacak yer arıyordu resmen.Ben Brown ile iyi bir ikili olacağını düşünüyorum.

Genel olarak çok güzel bir maçtı bizim için ama bunda Denizlispor'un kötü olmasınında etkisi vardı.Bizden takım olarak kağıt üzerinde daha iyi olan kulüpler var ama takımdaşlık olarak şuan en iyisi biziz.Takım olabilme durumumuz devam ettiği sürece bize karada ölüm yok.Herşeye rağmen kale,stoper,orta saha,sağ açık transferi olmalı.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 10:18 

Atalay buraya yumruk havaya!

24 yıl olmuş güzel kardeşim gideli... Yattığı yer cennet olsun...

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 12:59 
Kullanıcı avatarı

Göztepemizin sembol isimlerinden Atalay'ı, ölümünün sene-i devriyesinde rahmetle anıyorum.
Böyle değerlerimizi unutmamalı aksine olumsuzlestirmeliyiz, adına bir tesis acamiyorsak bile standımıza efsane kadro oyuncularımız ile birlikte sembolik forması asilabilir veya tribünlerden birine ismi verilebilir vb.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 13:44 
Kullanıcı avatarı

Alpaslan ın maç sonu konuşmasında takım içi birliktelik sorusuna verdiği cevap: gollerden sonra belli olmuştur her atılan golden sonra takım halinde birbirimize koştuk diyor.Bombacı Halili de unutmuyor,geçen sene deplasmandaki Konya maçı öncesi soyunma odasındaki maç konuşması da takımı ne kadar benimsediğini gösteriyor ki en az maç taktiği kadar etkili belki ondan da fazlası.Takımda kolej havası oluşup her kes bu kafadaysa başarı kendiliğinden gelir zaten.

Atalayı da anmadan geçmek olmaz.

Antalya da Rizesporla final maçıydı 1999 Mayıs ayı,maç öncesi bütün futbolcuları teker teker tribüne çağırıp oley çekiyorduk.Atalayı es geçmek olmazdı.Atalay buraya yumruk havaya oley oley oley tribüne gelen ve kadroda ismi Atalay olan bir futbolcu yoktu oysa, bize destek vermek için orada olan Antalyalı taraftarlar ve tabiki Rizesporlular ne olduğunu anlamaya çalışırlarken Göztepe tribününde gök gürültüsü kopuyordu [b]'' ATALAY ÖLMEDİ KALBİMİZDE YAŞIYOR''vefatından o zamana kadar üç sene geçmişti.

İşte bu yüzden biz çok büyük bir taraftarız arkadaşlar.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 14:43 
Kullanıcı avatarı

Atalay'ı izleyememiş olmak içimde ukdedir. Vefatından sonraki sezon maçlara gitmeye başlamıştım. Ruhu şad olsun.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 17:56 
Kullanıcı avatarı

Megyeri imzaladı.hayirli olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 18:19 

nasıl bir kaleci bilği varmı stoper alırsak alp yedeğimi olcak 2 sol stoper var çünki kubilay 18 içinde adamını kaçırdı kale ile rakibin arasında olması gerekirken sağ dışta kaldı adamın soluna çarptı avut oldu böyle hata olmamalı

Başa Dön
  Bookmark and Share

MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 19:47 
Kullanıcı avatarı

Abderazak Hamdallah için Göztepe ve fb talip diye haber çıkmış mynet sporda geçen sezon 33 maçta 37 gol atmış arap liginde birde hatayspordan Selim Ilgaz ile ilgileniyormuşuz hocanın eski öğrencisi sağ kanat

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 14 Eyl 2020, 20:13 
Kullanıcı avatarı

Balázs Attila Megyeri tam adı Attila'nın torunu hayırlı olsun klübümüze :) umarım başarılı olur

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 2mc8, Beykoz, Bing [Bot], birkarasevda, cado1914, cepni, fikofik, FiqhtClub, FONTE, Google [Bot], Google Adsense [Bot], KapkaraAşk, kskgaltayfa, lacivertACAB, Ressambob, sorrento

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye