Zaman: 28 Kas 2021, 08:54

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 13:48 
Kullanıcı avatarı

Bitti bitecek 3 4 transferimiz varmış. Talat Papatyanın açıklamaları gayet tatmin edici. Şu dönemde bu kadar özveri gösteren yönetimi eleştirmek haksızlık yapmaktır bana göre. Güzel bir transfer politikası izliyoruz bence.

https://www.milliyet.com.tr/skorer/gozt ... ar-6304029

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 14:16 

İyi ya da kötü şu bilgilendirmeleri haftada bir yapsalar kimsenin gıkı çıkacağını sanmıyorum. Şeffaf olmak her zaman fayda getirir. Lig başladığında zaten konuşulacak sorun yok ama bu ölü sezonlarda daha çok bilgilendirme şart.

Sinan, Planic ve Fabri konularında prensipler doğrultusunda kararlar vermişiz ki bu tavır benim çok içime siniyor. En az 4 transfer gelecek belli ki. Yarın güzel bir başlangıç yaparız umarım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 14:44 
Kullanıcı avatarı

Kendinize laf ettireceğinize keşke olay ortaya çıktığında çıkıp deseniz bizi bekletti

fiyat arttırdı diye sıcağı sıcağına yapmadıkça ilk algı kötü oluşuyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 14:45 

Russell35 yazdı:
Bitti bitecek 3 4 transferimiz varmış. Talat Papatyanın açıklamaları gayet tatmin edici. Şu dönemde bu kadar özveri gösteren yönetimi eleştirmek haksızlık yapmaktır bana göre. Güzel bir transfer politikası izliyoruz bence.

Transfer sayısına göre mi ne gibi özveri var anlamadım? Her takım aşağı yukarı aynı maliyet ve sayıda transfer yapıyor.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 15:00 
Kullanıcı avatarı

Ftorres35 yazdı:
Russell35 yazdı:

Transfer sayısına göre mi ne gibi özveri var anlamadım? Her takım aşağı yukarı aynı maliyet ve sayıda transfer yapıyor.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben şu an için kağıt üzerinde yapılan transferlerden memnunum. Takımla adı anılan olası transferler de lig için iyi gibi görünüyor. Geçen senenin kemik kadrosu da halen mevcut. İyi bir sezon geçirmememiz için bir sebep yok. Şu pandemide, ekonomik sıkıntıların yaşandığı dönemde, psikolojik olarak yorulduğunu söylemesine rağmen başkan Sepil ve yönetim bana göre elinden geleni yapıyor gibi görünüyor. Yayın gelirleri belli değil, dolar euro uçuyor gidiyor, stadyumda taraftar desteği yok, tribün hasılatı yok, şehirden ekonomik destek yok, stadyumun gelir getirici kalemleri oluşamadı. Bu şartlarda bu adamlar daha ne yapsın?

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 15:02 
Kullanıcı avatarı

T.Papatya o kadar kötü bir idareci ki; hiç beyanat vermese içimiz daha çok rahat eder. Beto yalanından sonra söylediklerine inanmakta güçlük çekiyorum.

Şu devir işi gerçekleşirse ilk ayrılan Papatya olur umarım.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 15:06 

VTS yazdı:
T.Papatya o kadar kötü bir idareci ki; hiç beyanat vermese içimiz daha çok rahat eder. Beto yalanından sonra söylediklerine inanmakta güçlük çekiyorum.

Şu devir işi gerçekleşirse ilk ayrılan Papatya olur umarım.

Beto konusunda ne yalan söyledi? Bizim düşündüğümüz rakam ile Beto'nun istediği arasında uçurum var dediğini hatırlıyorum ben sadece.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 15:14 
Kullanıcı avatarı

Arada uçurum olması için görüşüp rakam sunman gerek. Bizim kulüp sözleşme uzatmak için teklif dahi yapmamış. Beto açıkladı, Papatya sustu.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 15:22 

VTS yazdı:
Arada uçurum olması için görüşüp rakam sunman gerek. Bizim kulüp sözleşme uzatmak için teklif dahi yapmamış. Beto açıkladı, Papatya sustu.

Beto'nun dediği yüzde yüz doğru yani... Sen eminsen sorun yok...

Teklif ya da bir görüşme olmadıysa Beto'nun ne kadar ücret istediğini nereden biliyorlar acaba? Ben yöneticime güveniyorum valla kusura bakma. Bir sürü takımla görüşüp istediği teklifi hiç bir Türk takımından alamayan Beto'ya değil...

Adama nankörlük ediyormuş gibi olmayayım, başımızın tacıdır Beto ama miadını doldurmuştu zaten. Şu dönemde fazla para vermemek doğru karardır bence...

Başa Dön
  Bookmark and Share

rookie
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 15:36 
Kullanıcı avatarı

haziran ayında ligler devam ederken topçulardan indirim istenmişti diye hatırlıyorum. indirim istemek, zaten bir nevi fiyat sunmak olmuyor mu yani? diyelim Beto 1milyon euro alıyordu. yönetimin aklında ise 300 bin vardı diyelim. bu durumda zaten uçurum oluşmuş olmuyor mu? ille resmen teklif sunmaya gerek yokki...

https://www.haberturk.com/izmir-haberle ... ri-birakti

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], protokol

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye