Zaman: 27 Kas 2021, 20:16

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 361  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: Göztepe 2020-2021 |
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 16:50 

Yabancı yatırımcı olayında gidişat nedir bar mı bilgisi olan, 10 gün geçti son iddianın üzerinden.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 17:15 
Kullanıcı avatarı

Ftorres35 yazdı:
Yabancı yatırımcı olayında gidişat nedir bar mı bilgisi olan, 10 gün geçti son iddianın üzerinden.

İsviçrelileri.diyorsan o iş olmadı diye birşeyler okudum sosyal medyada. Yüzde 51 istemiş elemanlar, başkanda olmaz demiş eğer doğruysa. Dahada ayrıntılı bilgiler var isviçrelilerle ilgili, ortaklığında Türk şirket falan var hatta hisse oranı isim falan vermiş. Yani bu kadar bilgi ekstra bir hayalgücü ürünü değilse doğru gibi ama sosyal medya işte bilemiyorum.

Edit: İsviçreli yerine Hollandalı yazmışız, düzelttim.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 17:29 

taktikçi yazdı:
Ftorres35 yazdı:

İsviçrelileri.diyorsan o iş olmadı diye birşeyler okudum sosyal medyada. Yüzde 51 istemiş elemanlar, başkanda olmaz demiş eğer doğruysa. Dahada ayrıntılı bilgiler var isviçrelilerle ilgili, ortaklığında Türk şirket falan var hatta hisse oranı isim falan vermiş. Yani bu kadar bilgi ekstra bir hayalgücü ürünü değilse doğru gibi ama sosyal medya işte bilemiyorum.

Edit: İsviçreli yerine Hollandalı yazmışız, düzelttim.

Sosyal medyadakileri biliyorum, önce oldu denilirken hisse oranında anlaşamamaları abes iddiaya göre.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 22:33 
Kullanıcı avatarı

Transfer , forma , devir?????

klüp açık mı çalışan var mı?

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2020, 22:39 
Kullanıcı avatarı

Rezerv lig de hikaye olacak herhalde. Bizim Türk futbolu bu kafa yapısıyla kolay kolay gelişmez. Genç oyuncuları lige katabilmek çok mümkün değil bu şartlarda.

Nihat Özdemir: "Kulüpler Birliği'nden gelen istek doğrultusunda, Rezerv Lig veya B Takımları Ligi kurmayı yönetim kurulumuzda karar olarak aldık ve kulüplerimize ilettik. 21 takımdan sadece Trabzonspor, Beşiktaş ve Göztepe, Rezerv Lig'e katılma isteğini iletti."

Bunu yanısıra Sepil başkanın Külüpler Birliği Başkanlığı ile ilgili;

Nihat Özdemir, “Benim bildiğim istifa yok. Mehmet Sepil halen görevinin başında. Halen kendisini arıyorum. Onunla görüşüyorum. Çok iyi bir insan. 1 seneyi geçen sürede verimli çalışmalar yaptık. İyi bir iş adamı. Kolayca anlaşabiliyoruz kendisiyle. Onunla birlikte yürümek isteriz” dedi.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 08:11 

Göztepemizin rezerv lige muameleden başvurduğunu düşünüyorum maalsef.Diğer iki takım altyapı kültürü ve oyuncu sayısı olarak gayet yeterli takımlar zaten.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 08:51 

Maç yayını 'Sayın Cumhurbaşkanımız' sayesinde olur,relax olun.

Rezerv lig gecen sene işimize yarardı,bu sene çok mu lazım, bilmiyorum.

"Ya tutarsa" transferlerimiz tutarsa tehlikeli bir takım olabiliriz,yoksa küme düşme adayıyız.

%100 Yabancı sermayeli yatırımcı, ülkede ki demokratik,hukuk yollarında ki kaostan ötürü zor gelir. Kimse bu dikta rejiminin olduğu yere para gömmek istemez. Ki ligin kalitesi, yönetimi de ortada. Lig başladı Tv yayını hala tartışılıyor.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 12:12 
Kullanıcı avatarı

nacnacnac yazdı:
Göztepemizin rezerv lige muameleden başvurduğunu düşünüyorum maalsef.Diğer iki takım altyapı kültürü ve oyuncu sayısı olarak gayet yeterli takımlar zaten.

Aksine, geçen sezon sonundan itibaren rezerv lig hususunda en istekli kulüp bizdik. Hem başkan hem de hoca nezdinde bu isteğimizi belirtmiştik. Ama altını dolduruyor muyuz, orası tartışılır.

Trabzon altyapı hususunda tartışmasız lig lideri. Diğer takımlardan rahat 5 sene önde hatta. Yusuf'u sattılar, ellerinde çok iyi para edecek Uğurcan ile Abdülkadir var.
Beşiktaş Sergen'le ciddi manada atılım yaptı. Yarım sezonda bir kaleci ve sol bek çıkarıp 1.5-2 milyon euro artıya geçtiler.

Şimdi bizim kadroya bakıyorum. Arda 3. kaleci olacak. Sözleşmeli sağ-sol bek ya da stoper yok. Orta alanda formayı kapmasını umduğumuz Yalçın var, inceden yıldız adayı Efe var. Arada kadroya giren Metin var. Kanat oyuncusu yok. Forvet için yetersiz bulsam da Ege var.

Hep yazıyorum, yine yazacağım. Bu çocuklara sözleşme yapın. 40-45 maçlık periyotta illa ki şans bulurlar. Beton tesislerden oyuncu yetişmez, sözleşme verip oynattıkça yetişir.

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 12:22 
Kullanıcı avatarı

Türk futbolu tabi ki gelişmez bu düzenle bu pislik içinde nasıl gelişsin başkan istafasıyla da çok doğru iş yaptı. Bir de federasyon başkanı olacak zat rezerv lige 3 kisi basvurdu diyor utanmadan. Istahsiz iliskiden kulaksız çocuk doğar isteğe bağlı olarak rezerv lig yapıyo isteğe bağlı limit değiştiriyor. Gerçekten rezalet

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2020, 12:28 

terso yazdı:
Maç yayını 'Sayın Cumhurbaşkanımız' sayesinde olur,relax olun.

Rezerv lig gecen sene işimize yarardı,bu sene çok mu lazım, bilmiyorum.

"Ya tutarsa" transferlerimiz tutarsa tehlikeli bir takım olabiliriz,yoksa küme düşme adayıyız.

%100 Yabancı sermayeli yatırımcı, ülkede ki demokratik,hukuk yollarında ki kaostan ötürü zor gelir. Kimse bu dikta rejiminin olduğu yere para gömmek istemez. Ki ligin kalitesi, yönetimi de ortada. Lig başladı Tv yayını hala tartışılıyor.
Bir ihtimal alt yapı için gelebilir, Altınordu gibi oyuncu satıp gelir elde eden yapı kurabilir, orda gider tl gelir euro.

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 3607 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139 ... 361  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Altınpark, bayern, Bing [Bot], Erdal83, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hydrozn, KafalarTam35, körfezlee, küçükçekmeceli, lacivertACAB, May17, mmcg, sorrento, YeşilBeyaz37

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye