Zaman: 02 Ara 2020, 18:31

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 55 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 28.Hafta | Yeni Malatyaspor - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2020, 23:05 

Gruplaşma Abramovicin, Mourihonun Chelsea'sinde dahi oluyor, yeteneksiz, yaşlı ve karaktersizleri 1 yıllık sözleşmeler ile doldurursan bunların önünü geçemezsin.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2020, 23:07 

Palut olmayan kredisinde tüketti.sezon sonunu göremeyecek sanırım
.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2020, 23:11 
Kullanıcı avatarı

Penaltı olmadan bu takımın gol atma ihtimali var mı diyordum ki 1 dk sonra penaltı geldi.

Alparslan bu hafta da adamını kaçırdın oğlum yine gol.

İnstagram topçusu Soner, sene sonunda değil şimdiden al pılını pırtını defol.

Sevgili Serdar, seninle sözleşmemiz Şubatta bitti de hayrına mı oynuyosun kardeşim?

4 ay önce söylediğim şey aklıma geldi; keşke sahaya hiç çıkmasak, çünkü maç oynadıkça dayanamicaz izlicez bu işkenceyi.

Hakeden Yeni Malatyaspor a tebrikler.

Geçen sene Kayseride 1-1 i yakaladık ve 1 dk sonra golü yedik bakın bu asla tesadüf değil. Bu nedir bilyor musunuz, bana beraberlik yeter başımın tacıdır kafası. Galibiyete oynamıyorsan beraberliği de alamassın.

Ben ilk yılki takımı özlüyorum. Hani gücünün yettiği her takımı içerde dışarda yenen ama açık futbol oynadığı için İstanbul takımlarından fark yiyen. Yani maç seçmeyen o takımı.

Bu takım maç seçiyor. Pahalı takımları yenebiliyor ama diğerlerine konsantre bile olmuyor. Bu oyuncularda küçük takım zihniyeti var.

Bizi utandıran herkesin bin türlü burnundan gelir inşallah...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2020, 23:18 
Kullanıcı avatarı

Gelir gelmez bitik takımı ayağa kaldıran, içeride Galatasaray’ı Beşiktaş’ı iyi oyunla yenen hocanın kredisi 3 maçla bitti mi yani.

Takımda kontratı belirsiz bir sürü önemli oyuncu varken Atınç’a Deniz Kadah’a öncelik tanınıyor.

Disiplinsizlik ve plansızlık had safhada.
Papatya ve İlhan Şahin çiftliğin idaresini ellerine almış, kafalarına göre at koşturuyorlar. Bu yönetim şekli devam ettiği sürece cacık olmaz.

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 28.Hafta | Yeni Malatyaspor 2 - Göztepe 1
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2020, 23:31 
Kullanıcı avatarı

Ne yani, Galatasaray'ı Beşiktaş'ı yendi diye sözleşme boyunca o maçların ekmeğini mi yiyecek ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2020, 23:37 
Kullanıcı avatarı

extranjero yazdı:
Penaltı olmadan bu takımın gol atma ihtimali var mı diyordum ki 1 dk sonra penaltı geldi.

Alparslan bu hafta da adamını kaçırdın oğlum yine gol.

İnstagram topçusu Soner, sene sonunda değil şimdiden al pılını pırtını defol.

Sevgili Serdar, seninle sözleşmemiz Şubatta bitti de hayrına mı oynuyosun kardeşim?

4 ay önce söylediğim şey aklıma geldi; keşke sahaya hiç çıkmasak, çünkü maç oynadıkça dayanamicaz izlicez bu işkenceyi.

Hakeden Yeni Malatyaspor a tebrikler.

Geçen sene Kayseride 1-1 i yakaladık ve 1 dk sonra golü yedik bakın bu asla tesadüf değil. Bu nedir bilyor musunuz, bana beraberlik yeter başımın tacıdır kafası. Galibiyete oynamıyorsan beraberliği de alamassın.

Ben ilk yılki takımı özlüyorum. Hani gücünün yettiği her takımı içerde dışarda yenen ama açık futbol oynadığı için İstanbul takımlarından fark yiyen. Yani maç seçmeyen o takımı.

Bu takım maç seçiyor. Pahalı takımları yenebiliyor ama diğerlerine konsantre bile olmuyor. Bu oyuncularda küçük takım zihniyeti var.

Bizi utandıran herkesin bin türlü burnundan gelir inşallah...
O takımda büyük lider vasıflı topçular vardı çünkü sabri gibi selçuk gibi demba ba gibi , alpaslana falan kalırsak olacak bu işte

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2020, 23:38 

VTS yazdı:
Gelir gelmez bitik takımı ayağa kaldıran, içeride Galatasaray’ı Beşiktaş’ı iyi oyunla yenen hocanın kredisi 3 maçla bitti mi yani.

Takımda kontratı belirsiz bir sürü önemli oyuncu varken Atınç’a Deniz Kadah’a öncelik tanınıyor.

Disiplinsizlik ve plansızlık had safhada.
Papatya ve İlhan Şahin çiftliğin idaresini ellerine almış, kafalarına göre at koşturuyorlar. Bu yönetim şekli devam ettiği sürece cacık olmaz.

Bikac gereksizi kendini takımdan üstün görüp grupculuk edenleri santroforun önüne gelen topu araya girip golü kacirmasina neden olanları maç secenleri yedek birakamiyorsa saçma sapan değişiklikler yapıp maçı veriyorsa evet kredisi bitti.
Dediğin maçlarıda biraz futbol bilgisi olan tribünden adam koysan kazandırırdı zaten.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2020, 23:58 
Kullanıcı avatarı

Hydrozn yazdı:
Ne yani, Galatasaray'ı Beşiktaş'ı yendi diye sözleşme boyunca o maçların ekmeğini mi yiyecek ?

Elbette öyle üzerine yatma kabul edilemez.
İlhan Palut “alt lig hocası” yakıştırmasıyla geldiği ligde kendisini yeterince ispat etti. Takımda bu kadar belirsizlik, başıboşluk varken faturayı hocaya kesmek kolaycılık oluyor.

Ben oyuncuların para mevzusu nedeniyle salmış olabileceğini de düşünüyorum. Leo’nun yaptığı biraderliğe sığmadı, ok. Diğerlerine ne ölçüde ödeme yaptık, onları da mı komple salladık, belli değil. Hepsinin suratı beş karış.
Yarın Erol Bulut gelip başlasa ne değişir ki. Öncelikli sorun teknik direktör değil.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 20 Haz 2020, 23:58 
Kullanıcı avatarı

1 maç galip gelip 3 maç yatan takım değil kazanmayı ve kapasitesinin en iyisini vermeyi alışkanlık haline getiren bi Göztepe idi hedef değil mi İlhan hocam? Ne güzel günlerdi..

Şu an görünen kapasitesinin en kötüsünü vermeyi alışkanlık haline getiren bi Göztepe.

İşin kötüsü de teknik ekipten futbolculara karşı en ufak bi reaksiyon görememek...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2020, 00:03 

İlhan Palut pro-lisansı ne zaman alacak? Hâla Parlatan Hoca çıkıyor toplantılara

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 55 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Josh1912, pcinho32

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye