Zaman: 13 Tem 2020, 16:46

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 64 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 25.Hafta | Göztepe 0 - Başakşehir FK 3
MesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2020, 16:49 

Verethragna yazdı:
Ftorres35 yazdı:
[quote="Verethragna"]forvet arkası/10 numara oynayabilecek oyuncumuz yok. mossoro bitik, napo olmuyor orada. e bunun çok basit iki çözüm yolum var; birincisi transfer (o şu an opsiyon değil) diğeri de dizilişi değiştirmek. 4-2-3-1 oynarsan senin forvet arkasına koyabileceğin 10 numara karakterli bi topçun olması lazım bizde öyle biri yok. 3-5-2 oynatabilirsin, 4-3-3 oynatabilirsin, ilhan hocanın biraz çözüm odaklı düşünmesi lazım. poko da dönecek galiba yavaş yavaş her antrenman fotoğrafına koymaya başladılar bunu da düşünerek mesela şu alttaki kadroları çıkarmak çokta zor değil

jerome kamil
tripic castro soner napo
poko
leo titi reis
beto

tripic kamil napo/serdar
soner castro
poko
berkan titi reis murat
beto

100 metrelik kanat bölgesini Tripic ve Napoleoni'ye bırakmak fantezi olur.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

illa 3-5-2 oynayacaksın diye de bi şey yok, 4-3-3e dön poko defansın önünde soner ve castro önünde konumlansın, bi kanada tripic bi kanada da koy napo/serdarı. çözüm illa bulunur hoca şu an takımda ne denese kızamıcam çünkü yerimiz garanti asıl sıkıntı yenilik denemezse..[/quote]

Poko sakattı, daha önce defalarca 4-3-3 oynadık Poko önlerinde Castro, Borges ile. Yenilik anca Tripic'in kadroya girmesi kadar olur, Ege ve Yalçın denenebilir mesela.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2020, 00:31 
Kullanıcı avatarı

Ege'yi saymayın. Bir aydan uzun süredir sakat olsa gerek. Kadroya giremiyor.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2020, 04:09 
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Poko sakattı, daha önce defalarca 4-3-3 oynadık Poko önlerinde Castro, Borges ile. Yenilik anca Tripic'in kadroya girmesi kadar olur, Ege ve Yalçın denenebilir mesela.

hocam lig maçında 4-3-3 poko borges castro ne zaman oynadık? ben mi hatırlamıyorum acaba şu an. bu arada poko önlerine castro-yalçın denenebilir. tripic zaten halilin yerine direkt 11. serdar sanırım bir süre olmayacak oraya da napoyu koyup 10 numarasız oynamayı öğrenmemiz lazım

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2020, 16:38 

Verethragna yazdı:
Alıntı:

hocam lig maçında 4-3-3 poko borges castro ne zaman oynadık? ben mi hatırlamıyorum acaba şu an. bu arada poko önlerine castro-yalçın denenebilir. tripic zaten halilin yerine direkt 11. serdar sanırım bir süre olmayacak oraya da napoyu koyup 10 numarasız oynamayı öğrenmemiz lazım

Geçen sezon en az 10 maç Poko, Castro, Borges orta sahası ile çıktık bu seferde 3.bölgede çoğalamadık :) Ben olsam 3-4-3 denerdim tam kadro olsak Leo-Titi-Alpaslan, Halil, Castro, Soner, Gassama, Serdar, Wilczek, Tripic. Leo ve Alpaslan daha önce bekte oynamışlardı üçlü defansın kenarlarında iyi olabilir, Gassama ligin en çok çalım atan oyuncularından sağ tarafta arkasında birisi olacağı için daha çok deneme yapar, solda Halil kondisyonu iyi hızlı geriden gelip etkili olabilir önünde de kankası Serdar ile telepatik bir bağ var uyumlu olur :)

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 64 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], funkyhouse, Google [Bot], Google Adsense [Bot], minigolfmuduru, Opis, Spanksk, TarafsızACM, zaliminzulmu

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye