Zaman: 03 Nis 2020, 10:25

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 50 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 19.Hafta | Denizlispor - Antalyaspor
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 21:11 
Kullanıcı avatarı

Gerek ilk yarı Antalyada oynanan Denizlispor maçında, gerekse bugün Denizlide aklı başında tribün emekçileri büyük bir sınavı başarı ile geçmiştir. Fatih Eroğlu abinin kırkında biz 7 kişiydik ama bugün 850 kişilik Antalyaspor tribünü tek ses Fatih Eroğlu diye bağırıp Yeşil Cephenin haklı davasına selam gönderdi. Dönüş yolundaki taşlama olayları yerini el sallayan insanlara bıraktı.

Laodikya Başkan Ali abiyi Şahin Tepesinden alırken bilmeden selamlaşıp tanışmış olduk.

Tribünlerin Konyaspor tezahurat olayı bize yakın kısımda Konyaspor polar ve atkılı bir arkadaşın maç boyunca el kol yapması sonucu oldu. Skor olarakta rahatlayınca oraya takılmaya başladı tribün daha sonra o arkadaş güvenlik ve bazı Denizlisporlular tarafından dışarıya çıkarıldı.

Denizlispora kalan maçlarında başarılar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 22:29 

Ortaya karışık yapalım.

Nistelrooy yazdı:
Konya kümeye diye bağırmak nedir yaaa :)

Ne güzel ararımı çektin, Konya Antalyaya nasıl gelecek diyede bağırdın. Göndermelerini yaptın hatta top konya filan bağırdın onuda skorun heyecanına verelimde Konya kümeye diye bağırmak biraz ahmakça değilmi sizcede :) oksijen gitmiyor sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok seviyoruz sizleri...Ezeli rakibimizide kaybetmişken yenisi lazım.

kuşpınar yazdı:
Tebrikler bizim takim.
@Gunners senin sezonu daha basında bitirdik kusura bakma

Kuşpınar bunu ilk yarıda ki 0-2 lik maçtan kopyaladım. Şimdi rövanşı aldık.

ahmet20 yazdı:
Antalya tribünü ateş ediyor, gol yememizle ilgisi yok, mac basindan beri tribün olarak anlam veremedigim bi durgunluk var.

Klasik deplasman performansıydı. Deplasmana gelen daha iyi organize oluyor. Yalnız maç içinde de konuştuk. Ben en son 90 ların sonunda gelmiştim Denizli'ye, stadın etrafında bu kadar apartman bile yoktu. Kapalının köşedeki Caminin önünde toplanıp sizleri beklerdik. Bir sürü boş arsa vardı diye aklımda kalmış. Birde Kara Ordu vardı bunlar Fatih'i katledenler de, sağ kapalıdakiler kim? Onların önünde de 57 yazıyor gibi geldi. Yoksa katledenler onlarmıydı? Eskiden bana göre Denizlispor tribünlerinin en güzel olunduğu dönemde ÇAMLIK yazılı pankart oluyordu sağ kapalıda. Çok soru sordum, yine de ezeli rekabet bitmeseydi daha iyiydi. Bilmem ama Antalya taraftarı ile birleşip kendi renkdaşlarına katiller dışarı diye tempo tutmak tuhaf geldi. Tabi Allah c.c. kimseye böyle bir durum yaşatmasın, o kitlede ne yüzsüzmüş be. Ben o guruptan olsam yerin dibine geçip stadı terk ederdim.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 23:47 

@yitipgiden07 baskan anılla beraber arama noktasına gelen bendim. Stadını kaybedenler grubundan tanıyorum seni. Sen olduğunu bilseydim gelir seni de alırdık şehre :)
baska sefere kısmetmiş artik.

Ali abi yazdıkların bizim icin cok değerli. Bugun guzel bir dostlugun basladigina dusunuyorum.
(Senin oglan bir sikinti yasarsa semt bizim
bir telefonuna bakar :D )
Bunca yıllık mesele guzel bir yere evrildi. Keyifli bir gün geçirdik. Keşke aksam maci olsa daha uzun takilabilseydik.

Antalya tribünlerinin Fatih Eroğlu ve burasi Yesil Cephe jesti cok hoş oldu. Allah var bizden de kimse 3-0 a rağmen densizlik yapmadı. Kale arkasında ne oldugunu anlamadık gerçi.
Skorunda etkisi ile bok gibi tribun oldu bugün tabiri caizse. Uzun zamandır iç sahada bu kadar etkisiz olduğumuzu hatirlamiyorum. Kıbrıs sehitler caddesine kadar uzanan maca giriş kuyruğu ve 4 ayrı noktada arama yapılması insanları bıktırdı.

Mac sonu gruplar arasında bir sürü olay oldu. 57 kenelerinin yeniden stada girme denemeleri bu olayların devamını getirir. Onlara bilet verenlerin allah belasını versin.

Futbola gelince Olcay Sahanın ilk 11 de oynadığı bir Denizlispor hakkinda konuşmak bile istemiyorum. bizim işimiz harbiden zor.
Antalyaspor'a kalan maçlarında başarılar diliyor

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 07:31 
Kullanıcı avatarı

Ali abi deplasmana gelmeyecekti son dakika bilet işini çözdüm hayatta böyle durumlar vardır ya kötü bir duruma vesile olmaktan korktum. Habersizce Ali abiyi çok güzel insanlara emanet etmişim, tekrar görüşmek üzere Emre başkan kalın sağlıcakla.

Başa Dön

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 19.Hafta | Denizlispor 0 - Antalyaspor 3
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 08:56 
Kullanıcı avatarı

Öncelikle @Laodikya yardımların için tekrar teşekkürler. Galibiyette gelince gayet güzel deplasman oldu. Öncesi sonrası hiç bir sıkıntı yaşanmadı, hatta maç çıkışında baya atkı değiştirildi.

Skorun etkisiyle Konya Antalya'ya nasıl gelecek diyip bırakacaktık ancak yan taraftaki Konya atkılı arkadaş muhabetin uzamasına vesile oldu. Daha sonra dışarı çıkarıldı zaten.

Deplasman tribünün ortasındaki polisler çok saçmaydı.

Vesileyle rahmetliyi bir kez daha anmış olalım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 10:18 
Kullanıcı avatarı

Sezon başından beri beklediğim deplasmana gidemedim rahatsız olduğum için, hem skor hem tribünü görünce daha da kahroldum. Ortam da güzelmiş , herkese tebrikler.

Forvetsizlikten çektiğimiz sıkıntıyı Jahovic ile müthiş çözdük derken 40 dk. dayandı adamın kafası kırıldı. Fredy ve Yekta ile dikine gidebilen bir orta saha anlayışımız oluştu. Kazanamama stresinden kurtulduk. Darısı Konya maçına.

Şifo olayına çok güldüm :)

Denizlispor'a kalan maçlarında başarılar.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 10:59 

İki tribünün karşılıklı rahmetlinin adını haykırmasından duyduğum üzüntü/mutluluk karışımı şeyin tanımını yapamıyorum.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 13:22 
Kullanıcı avatarı

Umarım iyi günlerin başlangıcı olur, Jahovıc gol atıp başına talihsiz bir olay gelince,sakatlıktan dolayı 4 hafta olmayacakmış herhalde,gidenlerin orada insan gibi karşılayanların yüreğine sağlık rekabet dostlukla güzel, bizim tribün heyecanlı gençleri bir türlü şu gaza gelme tahrik olaylarına çabuk kapılıyorlar, Konyaspor la ilgili yapılan tezahüratlar gereksiz faydasız amalar gelir tribünde desteğimi verir sahada iyi olan hak eden kazanır gerek yok kimseyle didişmeye geçmişte olanları tazelemeye her tribümle le dostluk olsun dostluk kazansın

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 16:04 

07Mirador yazdı:
Sabah saat 5 de Antalyadan hareket ederek başladığım Denizli deplasmanı benim için saha skoru kadar geçmişi birçok olayla anılan iki camianın candan kucaklaşmasını görmek adına çok güzel geçti.
Beni ve Ailemi polis noktasından alan başta Leodikya olmak üzere onun vasıtası ile tanıdığım Emre, Furkan, pazar yerinde 90 ları konuştuğum bizim jenerasyon Denizlisporlu arkadaşlar, YeşilCephe den Zeki Başkan ve tabiki Azadbeg Ağbiye yakınlıkları için teşekkür ederim.
Bu deplasmanda şimdiye kadar uzaktan tanıdığım Yeşilcephenin içine girmek sureti ile ne kadar güzel, analamlı, Türkiye standartları üstünde misyonu olan bir grup olduğunu anlama fırsatım oldu.
Denizlisporlu değilim ama Rahmetli Fatih Eroğlunun kardeşleri bundan sonra kardeşim, emanet ettiği bayrağı yere düşürmemek adına davası davamdır.
Herşey gönlünüzce olsun.

Abi biz teşekkür ederiz güzel bir maç önü oldu daha güzel ağırlamak isterdik malum maçın saati pek bişey yapmaya imkan vermedi. Maç önü ve maç sonu hiçbir sorun olmaması, gayet güzel muhabbetlerin olması sevindirici her zaman bekleriz başımızın üstünde yeriniz var.

Maça gelince yazacak bişey bulamıyorum. Betoncudan başlayarak şifo olcay üçlüsünden bir an önce kurtulmamız lazım yoksa durum vahim

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2020, 18:36 

Pazar 13:30 olunca mac saatine yakın yıgılmalar oldu ama kale arkasi ayrı 2 arama yapıldı, maratona girerken 4 arama yapılmış, bokunu cikarmanin anlami yok ki, millet zaten sıra beklerken huzursuz oluyor. Antalya maçı gergin geçebilir diye düşünseler ilişkilerin düzeldigini bilmeyen yok, hatta son 7-8 dk o scora rağmen birlikte güzel mesajlar verildi :) Antalya kale arkasina yakindim, devre arası atkı değişimleri oldu, mac anında sadece ön taraflarda 1-2 kisiyle ufak bi gerginlik oldu ama onuda emniyet götürdü, ilk şaşırdık meğer konya atkısı göstermiş. Antalya tribün hakkını verdi, mac sonu futbolcularınızla akdeniz akşamlarını cektim, buraya nasıl yükleneceğini kisaca yazarsaniz atarım, bi de beyaz uzun saçlı taraftar dikkatimi çekti, yaşı temiz 60 vardır helal olsun ona, enerjisine destegine...

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 50 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Bozkurt1903, Google [Bot], Google Adsense [Bot], karadeniz, koko1903, ozgurr

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye