Zaman: 06 Nis 2020, 21:12

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 50 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj

attacante
 Mesaj Başlığı: Re: 19.Hafta | Denizlispor - Antalyaspor
MesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2020, 21:08 
Kullanıcı avatarı

Maça bir gün kala 12 bin bilet satıldı, yarın kapalı gişe olabilir.
Bizim 10 gün içerisinde topçular çok yıprandı. Mağlubiyet sürpriz olmaz benim için. Antalya'nın mutlak 3 puana ihtiyacı var bir de.
Deplasman yapacaklara hayırlı yolculuklar. Yeşil Cephe, Kapalı Tayfa ve Horozlar grubu hariç diğer gruplar salça olabilir yarın, bilginiz olsun.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 13:03 
Kullanıcı avatarı

Antalya'nın orta sahası zayıf gibi geldi bana ama Jahoviç'in kesin golü var.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 13:59 

Jahoviç bir tane karşı karşıya kaçırdı ama ikinci de affetmedi. Denizlispor kafa olarak saha da yok gibi sanki

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 14:04 

Antalya tribünü ateş ediyor, gol yememizle ilgisi yok, mac basindan beri tribün olarak anlam veremedigim bi durgunluk var.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 15:20 
Kullanıcı avatarı

Konya kümeye diye bağırmak nedir yaaa :)

Ne güzel ararımı çektin, Konya Antalyaya nasıl gelecek diyede bağırdın. Göndermelerini yaptın hatta top konya filan bağırdın onuda skorun heyecanına verelimde Konya kümeye diye bağırmak biraz ahmakça değilmi sizcede :) oksijen gitmiyor sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başa Dön

rookie
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 15:42 

Oncelikle bizim şapşik kalecinin hatasını topa vurmayarak kullanan antalyasporu tebrık ederım bızı guzel guzel top nasıl oynanır dercesıne gostere gostere yendınız,
Bizim takım sahada varmıydı yokmuydu anlamadım allahaskına olcay bu takıma elfreni vazıfesınden baska ne yapmıs nedır olcay ısrarı anlamıs degılım,

Son soz olarakta antalya taraftarını tebrık ederım skorunda etkısıyle guzel trıbun yaptınız sabah sızı karsılayan beraber takıldıgınız adamlar varya 10 15 sene once sızı taslamak ıcın acıpayam yoluna gıdıyorlardı :D sımdı ıse cok guzel goruntuler var artarak cogalması dılegıyle, kazasız belasız evınıze donun tekerınıze tas degmesın dostlar, ve son dakıkada fatıh eroğlu dıye karsılıklı bagırmanızAda kocaman bır alkış

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 17:53 
Kullanıcı avatarı

Antalyalılar bizi bırakıp Konya'yla uğraşınca anladım ki Antalya maçlarının tadı tuzu kalmamış.
Hakettikleri bir 3 puan oldu. Biz de Şifo - Olcay - Sackey belalarına katlanmaya devam edicez anlaşıldı.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 19:22 
Kullanıcı avatarı

Sabah saat 5 de Antalyadan hareket ederek başladığım Denizli deplasmanı benim için saha skoru kadar geçmişi birçok olayla anılan iki camianın candan kucaklaşmasını görmek adına çok güzel geçti.
Beni ve Ailemi polis noktasından alan başta Leodikya olmak üzere onun vasıtası ile tanıdığım Emre, Furkan, pazar yerinde 90 ları konuştuğum bizim jenerasyon Denizlisporlu arkadaşlar, YeşilCephe den Zeki Başkan ve tabiki Azadbeg Ağbiye yakınlıkları için teşekkür ederim.
Bu deplasmanda şimdiye kadar uzaktan tanıdığım Yeşilcephenin içine girmek sureti ile ne kadar güzel, analamlı, Türkiye standartları üstünde misyonu olan bir grup olduğunu anlama fırsatım oldu.
Denizlisporlu değilim ama Rahmetli Fatih Eroğlunun kardeşleri bundan sonra kardeşim, emanet ettiği bayrağı yere düşürmemek adına davası davamdır.
Herşey gönlünüzce olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 20:53 
Kullanıcı avatarı

07Mirador yazdı:
Sabah saat 5 de Antalyadan hareket ederek başladığım Denizli deplasmanı benim için saha skoru kadar geçmişi birçok olayla anılan iki camianın candan kucaklaşmasını görmek adına çok güzel geçti.
Beni ve Ailemi polis noktasından alan başta Leodikya olmak üzere onun vasıtası ile tanıdığım Emre, Furkan, pazar yerinde 90 ları konuştuğum bizim jenerasyon Denizlisporlu arkadaşlar, YeşilCephe den Zeki Başkan ve tabiki Azadbeg Ağbiye yakınlıkları için teşekkür ederim.
Bu deplasmanda şimdiye kadar uzaktan tanıdığım Yeşilcephenin içine girmek sureti ile ne kadar güzel, analamlı, Türkiye standartları üstünde misyonu olan bir grup olduğunu anlama fırsatım oldu.
Denizlisporlu değilim ama Rahmetli Fatih Eroğlunun kardeşleri bundan sonra kardeşim, emanet ettiği bayrağı yere düşürmemek adına davası davamdır.
Herşey gönlünüzce olsun.

Çok klişe bir söz ancak sen ve senin gibi adam olan tribün tozunu yutmuş Antalyalı arkadaşlara bu saatten sonra Denizli , deplasman değil evinizdir abi.
Maç öncesi ve sonrası Fatih Eroğluna sahip çıkmanız çok büyük takdir topladı.
Çok da güzel tribün yaptınız , tebrik ederiz..

Halit abiye de selamlar

Maça gelince yazılacak pek bişey yok rezil futbol ve karşılığında 0-3
Hakedilerek alınmış bir 3 puan
Bizde Olcay Oğuz sackey çok gereksiz 100 kere de yazsak yazmaya gene devam edeceğiz şifo neyin kafasını yaşıyor ? tez vakitte Olcay ile birlikte kurtulmamız dileğiyle

Beşiktaş’ın çoçugu şifo Mehmet

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2020, 21:02 
Kullanıcı avatarı

uzun zamandır maça girmiyorum. bugün stada çıktım. yeşil cepheden canları gördüm antalyadan gelen ali ve haliti gördüm. bünyeme ve ruhuma iyi geldi. güzel olan tek şey bunlardı. sonrası??? sonrası yok. geri döndüm. denizlisporla ilgili konuşmak istemiyorum.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 50 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: 1404, Alexa [Bot], altayusa, Bing [Bot], Bozkurt1903, fba, gattegoria, Google [Bot], Google Adsense [Bot], inciraltı, Jason, Lombardo, PMB10ALTI, vosvos

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye