Zaman: 04 Nis 2020, 13:53

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 529 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 53  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 19. Hafta | Göztepe - Beşiktaş
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 15:37 

Arkadaşlar ciddi misiniz gerçekten? Bu maçta İsyan Marşı olmadan santra olur mu hiç? Yıllardır hayalini kurduğumuz şey bizim bu :) Mantığınızı anlıyorum ama bence çok dillendirmeyin bu mevzuyu :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 16:26 

Santrayla İsyan, Santrayla.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 16:52 
Kullanıcı avatarı

6 yıl sonra ilk kez bir maça gidiyorum. Kendimi biliyorum; ben pazar günü o stata girer girmez ağlarım. O yüzden maç öncesi susuzdede ve yalı'da. 8)

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 17:42 
Kullanıcı avatarı

Çünkü isyan marşının suyunu çıkardık. Aslında böyle extrem günlerde söylenmeli. Her maç sonrası topçularla değil.

Başa Dön
  Bookmark and Share

attacante
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 18:45 
Kullanıcı avatarı

Yeni Transfer golcü Kamil oynayacak mı acaba.
Halil'den gol bekliyoruz :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 19:15 

zanitenyo yazdı:
2006'da gürsel aksel kapalı spor salonunda muğlaspor ile hentbol maçı vardı orada olanlara selam olsun :) Gerçekten emniyetin işi zor, eskisi gibi değil tabi cezalar çok ama giriş çıkışlar sıkıntı. Dikkat etsin herkes 1 sene imza atmak ölüm.

Aydın PTT maçıydı. Maç sonu ve maç çıkışı gerçekten çok acayipti.
İzmir dışındayım bazı sebeplerden gelemiyorum. Çok istedim bugünden İzmir'e gelip kampa girmeyi,geceden stadın oralarda piiz yapmayı da kısmet değilmiş. Hayalini kurmaya bile yeltenmedigimiz birşeyle karşı karşıyayız çok yoğun duygular içindeyim. Stadımız, bu tribünün hakkını vermiş, iyi gün kötü gün farketmeden her türlü zorluğa göğüs germiş cefakar Göztepelilerin içine sinsin başka bir isteğim yok. Keşke Beşiktaş ile değilde Malatya Gençlerbirliği vs ile açsaydık. Gerginlik küfür mevzu hiç o günün duyguları değil bana göre. Sağlık olsun artık kazasız belasız bı açılış olsun. Bende sabahtan rakı sofrası kurar adım adım takip ederim internetten TV'den :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 19:50 

Mehmet Sepil İzmir için güzel iş çıkardı stadyum yaptırarak. Göztepe'ye hayırlısı olsun,futbol olarak daha iyi temsil etmek nasip olsun İzmir'i.
Bugünleri görmek için çok cefa çektik falan yazmanız komik oluyor ama.Yapilanların çekilen cefa ile bir alakası yok,parayı veren satın aldı ,yaptı etti.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 20:12 
Kullanıcı avatarı

tayfalı yazdı:
Mehmet Sepil İzmir için güzel iş çıkardı stadyum yaptırarak. Göztepe'ye hayırlısı olsun,futbol olarak daha iyi temsil etmek nasip olsun İzmir'i.
Bugünleri görmek için çok cefa çektik falan yazmanız komik oluyor ama.Yapilanların çekilen cefa ile bir alakası yok,parayı veren satın aldı ,yaptı etti.

Izmirin en cok superligde temsil eden Altaya neden Izmirlilerin sahip çıkmadığın õzetidir bu yazdıkların siz ust liglerde bos trubunlere oynarken amatorde stad dolduran bir Gõztepe asla olamayacaksınız herzaman bu sekilde bir avuc ahmak olarak kalmaya devam edeceksiniz bu kafayla.

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 20:17 

Rohypnol yazdı:
zanitenyo yazdı:
2006'da gürsel aksel kapalı spor salonunda muğlaspor ile hentbol maçı vardı orada olanlara selam olsun :) Gerçekten emniyetin işi zor, eskisi gibi değil tabi cezalar çok ama giriş çıkışlar sıkıntı. Dikkat etsin herkes 1 sene imza atmak ölüm.

Aydın PTT maçıydı. Maç sonu ve maç çıkışı gerçekten çok acayipti.
İzmir dışındayım bazı sebeplerden gelemiyorum. Çok istedim bugünden İzmir'e gelip kampa girmeyi,geceden stadın oralarda piiz yapmayı da kısmet değilmiş. Hayalini kurmaya bile yeltenmedigimiz birşeyle karşı karşıyayız çok yoğun duygular içindeyim. Stadımız, bu tribünün hakkını vermiş, iyi gün kötü gün farketmeden her türlü zorluğa göğüs germiş cefakar Göztepelilerin içine sinsin başka bir isteğim yok. Keşke Beşiktaş ile değilde Malatya Gençlerbirliği vs ile açsaydık. Gerginlik küfür mevzu hiç o günün duyguları değil bana göre. Sağlık olsun artık kazasız belasız bı açılış olsun. Bende sabahtan rakı sofrası kurar adım adım takip ederim internetten TV'den :)

Hayır %100 Muğlaspor maçıydı, kalecisi hatta malum takımın atkısı ile geldiği için olaylara sebep olmuştu, salona gaz bombaları atılmıştı Güzelyalı sokaklarında tomalar dönemiyor çok dar o yüzden o hatırlatmayı yapmıştım ben :)

Başa Dön
  Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2020, 20:22 

rakibin hocası gitmiş.ilhan hocanın takımı maça iyi hazırladığını umut ediyorum

Başa Dön
  Bookmark and Share
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.  [ 529 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 53  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], bunela, fba, Google [Bot], Google Adsense [Bot], kadıkaltı10, kuzeyinkrali, Majestic-12 [Bot], Onuroloji1912, Q35360, zelomBJK

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye