Zaman: 04 Ara 2020, 23:09

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 95 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
Yazar Mesaj

diffensore
 Mesaj Başlığı: Re: 18.Hafta | Antalyaspor - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2020, 16:04 

Son 6 deplasman biri hariç 3 puan aldık. Alanya, Trabzon, Ankaragücü, Antalyaspor maçları. Gençlerbirliği ve Sivasspor’ a da yenildik. Deplasmanda alınan puanlar çok değerli.
Antalyaspor’ da sağlam adamlar var. Kornerden gol bulacaklarını düşünmüştüm. Bizim takımda hızlı adamlar var. Topu alıp bir anda, ceza sahasında topla buluşabiliyoruz. Şansımız yanımızdaydı. Bulduğumuz pozisyonları gol yapıp, ilk yarı üç fark oldu. İkinci yarı bir kaç karşı karşıya veya 2 ye 1 pozisyon yakaladık. Değelendiremedik. Yeni transfer birebir yakaladı ama sola pas verdi. Orada neler yapacak, geçip gider mi demiştim. Halil olsa dikine yüklenirdi. Jerome olsa benzer bir hareket yapardı. Umarım takıma iyi gelir. İtalyan iyiydi. İlk yarıda takıma ayrı bir güç kattı. Beto yine bir iki net kurtarış yaptı. Bir iki hatalı çıkmayış yaptı. Kafa topunu da çok güzel çıkardı.

Antalyaspor istekli ama eksik bir şeyler vardı. Etkili oyuncuları var ama takım olarak sahaya yansıtamadılar. Güzel transferler geliyor sanırım. Bir kaç haftaya adapte olur, alt sıralardan yukarılara doğru atılım yaparsınız. Bu ligde düşmesini istemediğim takımlardan belki de ilki Antalyaspor. Güzel şehir, güzel takım ve güzel insanlar. Benim açımdan 90 lı yıllardan beri yeri ayrıdır. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Hafta içi 2020 nin üçüncü ayak maçı İzmir’ de. Doğanlar’ a veda maçımız. Gelen arkadaşlara şimdiden iyi yolculuklar.

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2020, 16:10 
Kullanıcı avatarı

1. Ve 3. Golün başlangıcında Jerome var, helal olsun da gol atmamaya yemin mi ettin be kardeşim, önüne bitirici bir forvet koyabilirsek mükemmel olur

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2020, 16:11 

Oley kim nasıl yapıyor kardeşim tamam tahrik etmiş olabilir karşı taraf fark yemiş bunun enerjisiyle tepki verebilirlerde oley çekmek bu işin ehlini bilen tribüne yakışmaz kardeşim bahane ne olursa olsun bu olmamalıydı neyse antalya bende herzaman başkadır yeri bu yüzden kardeşim davanızda başarılar...

Başa Dön

attacante
 Mesaj Başlığı: 18.Hafta | Antalyaspor - Göztepe
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2020, 16:43 

Bizim takım için söylenecek söz yok. Ne desek havada kalır.
3-0 galipken az kişi de olsa belli bir süre oley çekildi Göztepe tarafından. Duymazdan gelmeye çalıştım ama ara ara yaptılar. Şaşırdım, yadırgadım, yakıştıramadım.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2020, 17:04 

Göztepe çok iyi takım, özellikle deplasmanlar da çok can yakıyorlar, ben daha çok deplasman galibiyeti alacaklarını düşünüyorum. Antalyaspor'da aynı bizim gibi, işleri çok zor. Allah yardımcıları olsun.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2020, 17:05 

açıkçası bu kadar eksikle beraberlik bile çok zor diyodum takım yine mahcup etmedi.galibiyet direk ilhan paluta yazar çok soru işareti vardı kafamda ama iyi motive etmiş takımı basan ısıran Göztepeyi görüyoz çok şükür dünya gözüyle.
Antalyaspora kalan tüm maçlarında başarılar inşallah yeni transferler faydalı olur

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2020, 17:11 

Podolski ve sinan gümüş transferlerı ılerı uca canlılık getırebılır fakat asıl sorun defansta defans bolgesı agır ve hantal.
Bu transferler takıma uyum saglarsa ve takım ruhu olusursa bır ıhtımal lıge tutunuruz.Kümede kalsak bıle bu baskandan tut yonetıme yonetımden tut mevcut kadroya kadar bırcok seyın değısmesı sart.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2020, 17:11 

Süleyman7AS yazdı:
Bizim takım için söylenecek söz yok. Ne desek havada kalır.
3-0 galipken az kişi de olsa belli bir süre oley çekildi Göztepe tarafından. Duymazdan gelmeye çalıştım ama ara ara yaptılar. Şaşırdım, yadırgadım, yakıştıramadım.

Gerçekten yapılmaması gereken bir hareketti.Antalya şehri Antalyaspor taraftarı bizim için özeldir.2 defa süperlige çıktığımız şehir sizlerinde çok desteğiniz vardı bu unutulmaz.
Maç öncesi herkes gibi bende endiseliydim ama bulduğumuz pozisyonları kolayca gol yapınca ilk yarı maç koptu.bence leo ve borges defansta iyiydi.muratta fena değildi.jerome elinden geleni yine yaptı ama son vuruş yok olmayınca olmuyor.İlhan hoca takıma çağ atlattı.o korkak silik takımı aldı bu noktaya getirdi.Antalya bu lige yakışan bir takım inşallah toparlarsınız.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2020, 17:39 

Antalya şehrini ve Antalyali taraftarları benim için ayrı yerdedir, üzüldüm açıkçası oley yapmamıza bu da bizim eksimiz..
geçen sene haftaya görüşürüz diye el kol hareketi yapan Bursa maçında ne oynattığı belli olmayan Bülent birakip gittin neredesin bilader..
Bize kümeye diye hareket yapan bilader bu işler böyle sizler gidersiniz bu Antalya taraftarına olan olur..
Antalyalı arkadaşlar hamle yapamayan oyunu okuyamayan işler ters gidince fark yeme kapasitesine sahip Tamerden umarım kurtulurlar ve ligde kalırlar..

Jerome gol atamasa da bir takimi sırtlayan oyuncudur helal olsun..
İlhan hoca geride bekleseydi rakibi stoper mevkiimiz sikintisinda gol ve yollar yiyebilirdik..
tek eleştirim Kadah konusuda Tamerin elinden su içmiş demiştim aynı fikirdeyim inşallah bu inadindan vazgeçer..
tripic için beklemek lazım yalcina da helal olsun hedef 40 puana daha çok yaklaştık..
Antalya düşmesin seviyoruz sizleri..

Başa Dön

NO POST!
MesajGönderilme zamanı: 19 Oca 2020, 17:41 

Herşeyi geçtim Borges harbiden profesyonel ve delikanliymis,adama istenmiyorsun dendiği halde sahadaki varlığı yetti.İnşallah yeni stadimizda Borgesi goruruz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 95 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lazarov, Spanksk, umittttt, zaliminzulmu

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye