Zaman: 27 Tem 2021, 01:56

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 181 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sonraki

Kim Kazanır?
Fenerbahçe 44%  44%  [ 16 ]
Berabere Biter 33%  33%  [ 12 ]
Beşiktaş 22%  22%  [ 8 ]
Toplam oy : 36
Yazar Mesaj

NO POST!
 Mesaj Başlığı: Re: 16. Hafta | Fenerbahçe 3 - Beşiktaş 1
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 13:40 

sorrento yazdı:
Pozisyonları zorlayan ben değilim.. Sizin korner olan topa aut verdi demeniz üzerine onu söyledim.. Aut ya da kornerlere girmek zorlama değil de, golden önceki faullere girmek mi zorlama?

Caner'e verilen cezalar az buz değil şimdiye dek.. Gördüğü kartlar da.. Bu ülkede Tv yayınlarından ağız hareketlerine bakarak 6 maç ceza alan Caner'den başka kim var acaba? Caner'den daha beteri kendi takımınızda kaptanlık yapıyor.. İsmini zikretmeye gerek yok, tüm Türkiye biliyor kendisini. Allah'tan dünkü maçta oynamadı da kavga çıkmadı. Dudak hareketlerinden ona da ceza verilmeye kalksalar, sezonu komple cezalı geçirir sanırım.. Bu arada Caner'den zerre haz etmediğimi de belirteyim. Ne futbolunu ne de karakterini beğenirim.

Neyse, bu başlıktaki son mesajım.. İkili tartışmalara girmeyi sevmiyorum artık:)
Tebrik edip çekiliyorum kenara..

Ben o korner pozisyonunu şu dakikaya kadar yazmadım bile,
Ben hakem-pozisyon-hata vs hafızası çok iyi olan biri değilim,
Bunun çetelesini tutmayı ve hakem kararları yorumları ile yaşamayı sevmiyorum,

İlk mesajlarım hep tribün üzerineydi,
Ama ısrarlar 3 penaltı, golden önce canerin pozisyonu vs. yazınca,
Korner pozisyonunu da söyledim haliyle,
Gördüğümüz, gözümüzün önünde olan ama lafını bile etmediğimiz bir konuydu,
O korner doğru verilse, Dk. 50, maç orada bitiyordu,
Devreye 2-0 girilecekti
Varsayım üzerine kurmayayım ama tahmin edersin ki 4-5'e giderdi maç,

O zaman sizin yaptığınız bu 3 penaltımız verilseydi 4-3 yenerdik matematiği bile taca çıkardı,

Neyse Emre'ye falan girmişsin, ben de sidik yarışını sevmiyorum :)
Emre'nin konumuzla ne alakası var şimdi? Burada futbolcu pisliği mi yarıştıracağız? 2 yanlış 1 doğru etmiyor, Caner'e yanlış dedim diye Emre'nin hareketlerine doğru diyecek değilim. Caner'in aldığı cezadan fazla almadığı da vardır ayrıca, o da ayrı bir konu :)
En büyük cezası da, karaktersizliğinden ötürü camiasız biri olarak silinip gidecek Türk futbolundan 2-3 seneye kadar,

Teşekkürler tebrik için, size de geçmiş olsun deyip ben de çekileyim senin gibi..

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 13:54 

Tribunal yazdı:
Parçalıaşk yazdı:
Kimse konuşmuyor ama dün seba'ya defalarca küfür edildi.
Ölü adam, ne kültürümüze ne ahlakımıza yakışmıyor. Bitsin artık bu rezillik.

Aynı fikirdeyim.

Bizim tribünlerin ayıbıdır. Tamam eskiden gelen bir beste ama başka bir kafiye bul oraya, hem ölmüş hem Seba gibi birine beste içinde de olsa küfür etmek yakışmıyor.

Zaten Ali Koç da bundan çok rahatsız olmuş ki maç sonrası tribünlere oldukça sitem etti...

Ali Koç’un rahatsızlığı tamamen PR. Rahatsız olan adam bu bestenin müziğini stad hopörlerinden dakikalarca çaldırmaz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 13:56 

Hemen hemen tüm oyuncuların aynı anda bu kadar iyi oynadığı bir maçı pek hatırlamıyorum. Gerçekten kolektif oyunu oturttuk bugün, sakin de kaldık. Beklemiyordum, acayip mutlu etti takım. Ha dizilişle ilgili yine konuşacak şeyler var; en basitinden Emre sakatlanmasa Ozan yine sağ tarafa hapsedilecekti bundan neredeyse eminim. Ama neyse iç daraltmayalım şimdi.

Rizespor maçında tek yol galibiyet. Aksi halde bu maçın hiçbir anlamı kalmaz.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 15:11 

caGe yazdı:
ali koç maçtan sonra mesajlarını net vermiş. o da biliyor fenerbahçenin şampiyon olması için hakemler ve tff tarafından desteklenmesi gerekiyor.

Yazından şu anlam da çıkıyor, TFF ve Hakemlerin desteği belirliyor bu ülkede şampiyonu...
Geçen sene ve öncekilerde olduğu gibi öyle mi?

Başa Dön

Tribundergi HQ
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 15:18 
Kullanıcı avatarı

Ozan'in golü müthişti. Rakip defans tarafından yıkılmayıp, yakayı güç bela sıyırarak ordan bir vuruş ile atağın golle tamamlanmasını seviyorum. Çok iyi bir ataktı.
Daha müthiş olan maçtan sonra flash interviewde bu golün gelişimini Ozan'ın anlatması ve bunun konuşulmasını istemesi oldu. Haklı, yediği dürümleri konuştu millet ama dün Ersun Yanal da sağolsun maçı konuşan daha azdı. Keza Ozan'ın maç sonrası konuşmaları şaşırttı, bu denli kararlı bir şekilde konuşabildiğini bilmiyordum.

Maç arkası Ersun x Emre x Comolli basın toplantısı tuhaftı. Görünenden başka bir yüzü var gibi. Vücut dilleri başka türlü bir şeyi anlatıyor gibiydi, kavga etmemiş olabilirler ama Emre B x Yanal arasında büyük bir sorun olduğu aşikar. Bir sıkıntılı yan da Emre'siz iyi oynamayan Fenerbahçe bu maçta su gibi aktı. Çetrefilli durum. Bu oynatma oynatnama meselesi arka planda sorun oluşturan şey olsa gerek. Böyle bir maçtan sonra Yanal'ın iletişimi bu denli baltalaması da tuhaf, ilk yarının en iyi maçıydı belki de oturup maçı konuşmak varken bir anda Kaos patlattı. Millet de kaos seviyor. Bahsi geçen basın açıklamasını anosn etmeden hafta içi yine yapardı ama dünkü kriz çıkmayabilirdi. Her şeyin önüne geçti ve futbolcuların dün ortaya koyduğu emeğe haksızlık etti.

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 16:09 
Kullanıcı avatarı

ibrahimfbL yazdı:
Yazından şu anlam da çıkıyor, TFF ve Hakemlerin desteği belirliyor bu ülkede şampiyonu...
geçen sene hakemler ligin kaderini değiştirmeye çalıştılar ama Galatasaraya tosladılar. bu senede Galatasaraya toslayacaklar inşallah.

geçen senelerde Fenerbahçenin tff üzerinde hiç bir etkisinin olmadığı gibi bu sene tam tersi bütün etki ve güç sizde. başkanınız bile tff başkanına "emrindeyiz" diyebiliyor, tff ve mhk başkanlarıyla gizli görüşme yapabiliyor.(direk istifa sebebi olması gerekir normal bir futbol ortamında)

mesela Beşiktaşta geçen senelerde güç kendilerindeyken "hakemlerde insan hata yapabilirler" noktasından güç ellerinden gidince hak arama sevdasına düşmüşler.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 16:20 

caGe yazdı:
ibrahimfbL yazdı:
geçen sene hakemler ligin kaderini değiştirmeye çalıştılar ama Galatasaraya tosladılar. bu senede Galatasaraya toslayacaklar inşallah.

geçen senelerde Fenerbahçenin tff üzerinde hiç bir etkisinin olmadığı gibi bu sene tam tersi bütün etki ve güç sizde. başkanınız bile tff başkanına "emrindeyiz" diyebiliyor, tff ve mhk başkanlarıyla gizli görüşme yapabiliyor.(direk istifa sebebi olması gerekir normal bir futbol ortamında)

mesela Beşiktaşta geçen senelerde güç kendilerindeyken "hakemlerde insan hata yapabilirler" noktasından güç ellerinden gidince hak arama sevdasına düşmüşler.
Galatasaray'a mı tosladılar :) ne oldu var kayıtları falan açıklıyordu en son sizinkiler. kendi söylediğiniz yalana kendiniz inanır oldunuz he durumunuz iyi değil. Gs'ye toslamışlar bak ya insan yazmaya utanır.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 16:21 
Kullanıcı avatarı

Mario Gomez in gole giderken olimpiyat stadinda kjaer i formasindan cekip attigi gole de faul diye tepki gostermistim.Attigimiz gol nizami degildi.Ama o gol oluyorsa Enkoodu nun pozisyonu da penalti degil kanaatimce...
Ama vidanin pozisyonuna penalti demeyen Fenerlisi dahil kimse yok zaten.
Beyler bugun sana bana ona bu durum hepimize...
18 camia icin de elmaya elma, armuda armut demek cok zor olmamalı...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 16:27 

caGe yazdı:
ibrahimfbL yazdı:

Sizin dışınızda hakkıyla şampiyon olan yok zaten bu ligte...

Hakemler size toslamış öyle mi? Güldürdün...

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 16:32 
Kullanıcı avatarı

triger yazdı:
Mario Gomez in gole giderken olimpiyat stadinda kjaer i formasindan cekip attigi gole de faul diye tepki gostermistim.Attigimiz gol nizami degildi.Ama o gol oluyorsa Enkoodu nun pozisyonu da penalti degil kanaatimce...
Ama vidanin pozisyonuna penalti demeyen Fenerlisi dahil kimse yok zaten.
Beyler bugun sana bana ona bu durum hepimize...
18 camia icin de elmaya elma, armuda armut demek cok zor olmamalı...
Galatasaray geçen sene yardımcı hakem tarafından 2 defa "pozisyon temiz devam et" diye uyarılmasına rağmen gidip VAR dan pozisyonu izlemeyen hakemin cezalandırılmasını istediğinde sizin kulübün başkanlığını yapan şahsın başkanlığındaki birlik "hakemlerde insan hata yapabilirler" diye açıklama yayınlıyordu.

yine geçen sene bir derbi maçında 1 kırmızı kart, 1 penaltı ve 1 golden önce faulü görmeyen hakem çatır çatır hakemliğine devam ederken ondan daha az hata yapan hakemlerin hakemliği bitirildi.

adalet bir gün herkese lazım olacak dediğinde mustafa cengizi bir dinlemek lazımdı.

herkes canı yanınca bağırıyor ama en azından bugün birileri canı yanana ohh olsun demiyor geçmişte yapıldığı gibi.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 181 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Bing [Bot], brk35, Google [Bot], Google Adsense [Bot]

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye