Zaman: 01 Ara 2020, 14:29

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sonraki

Kim Kazanır?
Fenerbahçe 44%  44%  [ 16 ]
Berabere Biter 33%  33%  [ 12 ]
Beşiktaş 22%  22%  [ 8 ]
Toplam oy : 36
Yazar Mesaj

centrocampista
 Mesaj Başlığı: Re: 16. Hafta | Fenerbahçe 3 - Beşiktaş 1
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 11:23 

-Abdullah Avcı: "FB hak etti ve kazandı. Etkili oyunları için tebrik ederim."

-Karius: "FB savaştı, biz savaşamadık ve haliyle onlar kazandı."

-Atiba: "Yenilgiye mazeretimiz yok. Daha çok çalışmalıyız”

Başa Dön
Alıntı ile cevapla   Bookmark and Share

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 12:22 

sorrento yazdı:
VAR sistemi penaltı pozisyonlarına net müdahele eder. Hakem görmediyse bile VAR odasından uyarı gelir, tıpkı attığınız penaltı pozisyonundaki gibi.. Korner ya da aut pozisyonlarında müdahalede bulunmaz, ki korner olduğu da tartışılır. Ayrıca gollerden önceki pozisyonlara kadar gidiyor isek, Ozan'ın attığı golden önce Caner'den topu faulle alması da faulun babasıdır. Bu pozisyona itiraz eden Caner sarı kart gördü üstüne.

Mario Gomez'in olduğu dönemde VAR sistemi de yoktu.. Onu hakem görmedi diyelim hadi.. Çok daha şiddetlisini Cücü'nün gözü önünde yapmalarına rağmen penaltıyı vermedi, veremedi.. VAR odası neden göremedi peki? Robecho'nun parmağını sıyırıp geçen topta penaltıyı farkettiler oysa..
Serdar Aziz'in kündesine penaltı dememek de enteresan.. Ali Koç'un hakemin yönetimini beğenmesi daha da enteresan.. Düzeni değiştirmek için gelenler düzene çoktan ayak uydurmuşlar..
Ozan'ın kendini yere atıp yandım Allah diye kıvranması sonrası El Neny'nin sarı kart görmesi ise trajikomikti. Kırmızı gösterecek diye korktuk. Ozan'ın kendini yere atarken sergilediği oyunculuk muhteşemdi.

sorrento,

Hepimiz taraflıyız ve objektif olmak zorunda değiliz,
Bu konuda kimse kimseye niye kendi takımının penceresinden bakıyorsun diye eleştiride bulunamaz,

Fakat;

Robecho'nun parmağının ucunu sıyırdı,
Ozan kendini yere attı,
Caner'e yapılan faulun ağababasıdır vs dersen konuşacak bir konumuz bile olmaz,

Dediğim gibi ikimizin de tarafı belli ama ortak müşterekte buluşmaya çalışıyoruz,
Ben mesela BJK kanadından bakmaya çalışıyorum olaylara, aynısı bize olsa ne düşünürdüm diye.

Ama parmağın ucunu sıyırdı,
Caner'e yapılan faulun ağa babası vs. Bunlar fazla subjektif yorumlar,

Caner'in sarı kart görmesi için itiraz etmesine bile gerek yok misal,
İtiraz ettiği için sarı kart gördü demişsin,

Senin yukarıda yaptığın gibi konuları/pozisyonları zorlarsam Caner'e maç başı 10-11 sarı kartlık pozisyon bulurum. El hareketlerine, küfürlerine, rakibe yaptığı centilemnlik dışı hareketlere vs.

VAR konusunda ise,
VAR Zaten bakmalı, bunlara bakmayacaksa neye bakacak diyen benim. Ama Isla'nın çektiği pozisyon hem Cüneyt'in hem de VAR'ın gözü önünde. Bu kadar çekmeye, penaltı ağır değil mi sence? Futbolcunuz bile hissetmedi, dönüp bakmadı bile. Şekil olarak evet, screenshot alınca çekme olduğunu kör olmayan herkes görüyor. Ama mesela Lens ile Isla yanyana koşarken, Lens sağ elinin Isla'nın omzuna koyunca faul olmamasıyla aynı. Screenshot alsan, evet el omuzda müdahale var dersin ama Isla hissetmedi bile eli...

Serdar'ın sarılması net penaltı mesela, en başta da söyledim.
Ama diğer pozisyonlar zorlama.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 12:49 
Kullanıcı avatarı

Beşiktaşın 2 tane penaltısının verilmediğini düşünüyorum.
Oyun olarak ise Fenerbahçe çok üstündü, Roco ve Rebocho evlere şenlik, onlar gibi yüzlerde topçu var bu ülkede.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 12:51 
Kullanıcı avatarı

Kimse konuşmuyor ama dün seba'ya defalarca küfür edildi.
Ölü adam, ne kültürümüze ne ahlakımıza yakışmıyor. Bitsin artık bu rezillik.

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 13:21 

Parçalıaşk yazdı:

Aynı fikirdeyim.

Bizim tribünlerin ayıbıdır. Tamam eskiden gelen bir beste ama başka bir kafiye bul oraya, hem ölmüş hem Seba gibi birine beste içinde de olsa küfür etmek yakışmıyor.

Zaten Ali Koç da bundan çok rahatsız olmuş ki maç sonrası tribünlere oldukça sitem etti...

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 13:27 
Kullanıcı avatarı

FarFan yazdı:
sorrento yazdı:
VAR sistemi penaltı pozisyonlarına net müdahele eder. Hakem görmediyse bile VAR odasından uyarı gelir, tıpkı attığınız penaltı pozisyonundaki gibi.. Korner ya da aut pozisyonlarında müdahalede bulunmaz, ki korner olduğu da tartışılır. Ayrıca gollerden önceki pozisyonlara kadar gidiyor isek, Ozan'ın attığı golden önce Caner'den topu faulle alması da faulun babasıdır. Bu pozisyona itiraz eden Caner sarı kart gördü üstüne.

Mario Gomez'in olduğu dönemde VAR sistemi de yoktu.. Onu hakem görmedi diyelim hadi.. Çok daha şiddetlisini Cücü'nün gözü önünde yapmalarına rağmen penaltıyı vermedi, veremedi.. VAR odası neden göremedi peki? Robecho'nun parmağını sıyırıp geçen topta penaltıyı farkettiler oysa..
Serdar Aziz'in kündesine penaltı dememek de enteresan.. Ali Koç'un hakemin yönetimini beğenmesi daha da enteresan.. Düzeni değiştirmek için gelenler düzene çoktan ayak uydurmuşlar..
Ozan'ın kendini yere atıp yandım Allah diye kıvranması sonrası El Neny'nin sarı kart görmesi ise trajikomikti. Kırmızı gösterecek diye korktuk. Ozan'ın kendini yere atarken sergilediği oyunculuk muhteşemdi.

sorrento,

Hepimiz taraflıyız ve objektif olmak zorunda değiliz,
Bu konuda kimse kimseye niye kendi takımının penceresinden bakıyorsun diye eleştiride bulunamaz,

Fakat;

Robecho'nun parmağının ucunu sıyırdı,
Ozan kendini yere attı,
Caner'e yapılan faulun ağababasıdır vs dersen konuşacak bir konumuz bile olmaz,

Dediğim gibi ikimizin de tarafı belli ama ortak müşterekte buluşmaya çalışıyoruz,
Ben mesela BJK kanadından bakmaya çalışıyorum olaylara, aynısı bize olsa ne düşünürdüm diye.

Ama parmağın ucunu sıyırdı,
Caner'e yapılan faulun ağa babası vs. Bunlar fazla subjektif yorumlar,

Caner'in sarı kart görmesi için itiraz etmesine bile gerek yok misal,
İtiraz ettiği için sarı kart gördü demişsin,

Senin yukarıda yaptığın gibi konuları/pozisyonları zorlarsam Caner'e maç başı 10-11 sarı kartlık pozisyon bulurum. El hareketlerine, küfürlerine, rakibe yaptığı centilemnlik dışı hareketlere vs.

VAR konusunda ise,
VAR Zaten bakmalı, bunlara bakmayacaksa neye bakacak diyen benim. Ama Isla'nın çektiği pozisyon hem Cüneyt'in hem de VAR'ın gözü önünde. Bu kadar çekmeye, penaltı ağır değil mi sence? Futbolcunuz bile hissetmedi, dönüp bakmadı bile. Şekil olarak evet, screenshot alınca çekme olduğunu kör olmayan herkes görüyor. Ama mesela Lens ile Isla yanyana koşarken, Lens sağ elinin Isla'nın omzuna koyunca faul olmamasıyla aynı. Screenshot alsan, evet el omuzda müdahale var dersin ama Isla hissetmedi bile eli...

Serdar'ın sarılması net penaltı mesela, en başta da söyledim.
Ama diğer pozisyonlar zorlama.

Pozisyonları zorlayan ben değilim.. Sizin korner olan topa aut verdi demeniz üzerine onu söyledim.. Aut ya da kornerlere girmek zorlama değil de, golden önceki faullere girmek mi zorlama?

Caner'e verilen cezalar az buz değil şimdiye dek.. Gördüğü kartlar da.. Bu ülkede Tv yayınlarından ağız hareketlerine bakarak 6 maç ceza alan Caner'den başka kim var acaba? Caner'den daha beteri kendi takımınızda kaptanlık yapıyor.. İsmini zikretmeye gerek yok, tüm Türkiye biliyor kendisini. Allah'tan dünkü maçta oynamadı da kavga çıkmadı. Dudak hareketlerinden ona da ceza verilmeye kalksalar, sezonu komple cezalı geçirir sanırım.. Bu arada Caner'den zerre haz etmediğimi de belirteyim. Ne futbolunu ne de karakterini beğenirim.

Neyse, bu başlıktaki son mesajım.. İkili tartışmalara girmeyi sevmiyorum artık:)
Tebrik edip çekiliyorum kenara..

Başa Dön

attacante
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 13:27 
Kullanıcı avatarı

ali koç yazdı:
maçlar bu şekilde iyi yönetilirse, iyi yönetildiği taktirde fenerbahçenin önünün açık olduğunu düşünüyorum

ali koç maçtan sonra mesajlarını net vermiş. o da biliyor fenerbahçenin şampiyon olması için hakemler ve tff tarafından desteklenmesi gerekiyor.

ali koç yazdı:
biz bir şey yaparsak açık yapıyoruz, hiç bir şeyi gizli saklı yapmıyoruz, biz arkadan dolap çevirmiyoruz, mümkün olduğu kadar şeffaf olmaya çalışıyoruz

tff ve mhk başkanı ile kimsenin haberi olmadan gizli saklı skandal bir toplantı yapılmış ve bu skandal toplantı ortaya çıkarıldıktan yaklaşık 2 hafta sonra fb başkanı bizim gizlimiz saklamız yok diye açıklama yapıyor. acaba gizli saklı kelimesinin anlamını biliyor mu ?

tff&mhk&fb toplantısı sivas maçından önce yapıldı. ihale sivasın başına patlayacaktı fakat gizli toplantı ortaya çıkarılınca o maçta sivası katletmekten vazgeçtiler. çünkü sıcağı sıcağına toplantının üstüne hakem sivası katlederse kamuoyundan büyük tepki alacaklardı hem tff hem hakem hemde fenerbahçe olarak. o maçta bu kirli oyunlarını devreye sokamayınca ihale de beşiktaşa kaldı.

burada kimse fenerbahçe kazanmayı hak etmedi hakemle kazandılar demiyor. evet oyun olarak fenerbahçe üstün olan taraftı.

fenerbahçeye verilen penaltıda top beşiktaşlı oyuncunun elinin ucuna geliyor. kasti topla oynama var mı ? yok, top yön değiştiriyor mu ? değiştirmiyor. ufacık bir sürtme var ve sen bunu VAR başında görüp penaltıyı veriyorsun, kimse itiraz etmiyor penaltı doğru.

bu penaltının verilmediğini ve beşiktaşın lehine olan ilk penaltının verildiğini düşünelim. o zaman oyun olarak da skor olarak da farklı bir maç izleyecektik. hatta üstüne fenerbahçenin hak ettiği bir penaltının daha verilmediğini, beşiktaşın hak ettiği diğer penaltıların verildiğini düşünelim. ne yazacaktı fenerbahçeliler burada ? oyun olarak hak ettik ama şanssızlıktan yenildik mi yazacaklardı ?

fenerbahçelilerin diğer takım taraftarlarını anlaması için öyle 2-3 maç değil seneler boyunca bu hakem katliamına maruz kalmaları gerekiyor.

bakalım tff ve mhk cüneyt çakır ve VAR başındaki hakemlere ne ceza verecek ?

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 13:40 

sorrento yazdı:
Pozisyonları zorlayan ben değilim.. Sizin korner olan topa aut verdi demeniz üzerine onu söyledim.. Aut ya da kornerlere girmek zorlama değil de, golden önceki faullere girmek mi zorlama?

Caner'e verilen cezalar az buz değil şimdiye dek.. Gördüğü kartlar da.. Bu ülkede Tv yayınlarından ağız hareketlerine bakarak 6 maç ceza alan Caner'den başka kim var acaba? Caner'den daha beteri kendi takımınızda kaptanlık yapıyor.. İsmini zikretmeye gerek yok, tüm Türkiye biliyor kendisini. Allah'tan dünkü maçta oynamadı da kavga çıkmadı. Dudak hareketlerinden ona da ceza verilmeye kalksalar, sezonu komple cezalı geçirir sanırım.. Bu arada Caner'den zerre haz etmediğimi de belirteyim. Ne futbolunu ne de karakterini beğenirim.

Neyse, bu başlıktaki son mesajım.. İkili tartışmalara girmeyi sevmiyorum artık:)
Tebrik edip çekiliyorum kenara..

Ben o korner pozisyonunu şu dakikaya kadar yazmadım bile,
Ben hakem-pozisyon-hata vs hafızası çok iyi olan biri değilim,
Bunun çetelesini tutmayı ve hakem kararları yorumları ile yaşamayı sevmiyorum,

İlk mesajlarım hep tribün üzerineydi,
Ama ısrarlar 3 penaltı, golden önce canerin pozisyonu vs. yazınca,
Korner pozisyonunu da söyledim haliyle,
Gördüğümüz, gözümüzün önünde olan ama lafını bile etmediğimiz bir konuydu,
O korner doğru verilse, Dk. 50, maç orada bitiyordu,
Devreye 2-0 girilecekti
Varsayım üzerine kurmayayım ama tahmin edersin ki 4-5'e giderdi maç,

O zaman sizin yaptığınız bu 3 penaltımız verilseydi 4-3 yenerdik matematiği bile taca çıkardı,

Neyse Emre'ye falan girmişsin, ben de sidik yarışını sevmiyorum :)
Emre'nin konumuzla ne alakası var şimdi? Burada futbolcu pisliği mi yarıştıracağız? 2 yanlış 1 doğru etmiyor, Caner'e yanlış dedim diye Emre'nin hareketlerine doğru diyecek değilim. Caner'in aldığı cezadan fazla almadığı da vardır ayrıca, o da ayrı bir konu :)
En büyük cezası da, karaktersizliğinden ötürü camiasız biri olarak silinip gidecek Türk futbolundan 2-3 seneye kadar,

Teşekkürler tebrik için, size de geçmiş olsun deyip ben de çekileyim senin gibi..

Başa Dön

centrocampista
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 13:54 

Tribunal yazdı:
Parçalıaşk yazdı:

Aynı fikirdeyim.

Bizim tribünlerin ayıbıdır. Tamam eskiden gelen bir beste ama başka bir kafiye bul oraya, hem ölmüş hem Seba gibi birine beste içinde de olsa küfür etmek yakışmıyor.

Zaten Ali Koç da bundan çok rahatsız olmuş ki maç sonrası tribünlere oldukça sitem etti...

Ali Koç’un rahatsızlığı tamamen PR. Rahatsız olan adam bu bestenin müziğini stad hopörlerinden dakikalarca çaldırmaz.

Başa Dön

diffensore
MesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2019, 13:56 

Hemen hemen tüm oyuncuların aynı anda bu kadar iyi oynadığı bir maçı pek hatırlamıyorum. Gerçekten kolektif oyunu oturttuk bugün, sakin de kaldık. Beklemiyordum, acayip mutlu etti takım. Ha dizilişle ilgili yine konuşacak şeyler var; en basitinden Emre sakatlanmasa Ozan yine sağ tarafa hapsedilecekti bundan neredeyse eminim. Ama neyse iç daraltmayalım şimdi.

Rizespor maçında tek yol galibiyet. Aksi halde bu maçın hiçbir anlamı kalmaz.

Başa Dön
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 188 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: beşnumara, Bing [Bot], Bizans1905, Google [Bot], Google Adsense [Bot], llAltay, Lusage, USAKSPOR64

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Geçiş yap:  

2001 Tribun Dergi Network

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye